Результаты опроса: кто?...

Голосовавшие
142. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Оксана

    10 7.04%
  • Самвэл

    31 21.83%
  • Никита

    5 3.52%
  • Витя

    28 19.72%
  • Женя

    68 47.89%

Тема: Мастершеф (СТБ)

Ответить в теме
Страница 1204 из 1212 ПерваяПервая ... 204 704 1104 1154 1194 1202 1203 1204 1205 1206 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 24,061 по 24,080 из 24223
  1. Вверх #24061
    Меломан форума
    Аватар для Demimoore
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    50
    Сообщений
    24,328
    Репутация
    67662
    Цитата Сообщение от Nat Посмотреть сообщение
    А мені зрозуміло. Розважальні ж шоу вже давно транслюють, чим МайстерШеф відрізняються?
    Для мене це щось накшталт повернення Маку до України - це щось стабільне (хоч і прозора стабільність) та з минулого життя.

    Жаль що сезон слабкий, але вже буду плакати та дивитись далі))
    транслювати довоєнні сезони - це одне, а зйомки під час війни - для мене це зовсім інша незрозуміла історія. ці гроші можна було витратити на більш нагальні потреби.
    Hakuna Matata!


  2. Вверх #24062
    Супер модератор
    Любительница
    бабочек
    Аватар для Nat
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    37
    Сообщений
    15,459
    Репутация
    6307
    Цитата Сообщение от Demimoore Посмотреть сообщение
    транслювати довоєнні сезони - це одне, а зйомки під час війни - для мене це зовсім інша незрозуміла історія. ці гроші можна було витратити на більш нагальні потреби.
    Це державні кошти? Думаю ні, тому канал сам вирішує як їх витрачати. Плюс каналу треба на щось жити та отримувати прибуток для подальшої сплати податків.

  3. Вверх #24063
    Меломан форума
    Аватар для Demimoore
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    50
    Сообщений
    24,328
    Репутация
    67662
    Цитата Сообщение от Nat Посмотреть сообщение
    Це державні кошти? Думаю ні, тому канал сам вирішує як їх витрачати. Плюс каналу треба на щось жити та отримувати прибуток для подальшої сплати податків.
    прибуток отримується за рахунок реклами, для цього не обов*язково нові сезони штампувати. а зйомки - це витрати.
    Hakuna Matata!

  4. Вверх #24064
    Не покидает форум Аватар для rizy
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    16,120
    Репутация
    18326
    "Типу"-це якийсь жах!!! В каждом предложении слово-паразит, режет ухо.
    Переоценив себя ты недооцениваешь других.

  5. Вверх #24065
    Посетитель Аватар для Maгдалена
    Пол
    Женский
    Сообщений
    481
    Репутация
    2262
    Мені сезон подобається, мені даже вже і учасники здаються нормальними. Там вон любов намічається. Це добре що знімають нові шоу, бо якщо думати тільки про війну можно збожеволіти. І ще хочу щоб Макдональдс в Харкові відкрили, я в нього не ходжу, но хай буде.
    Мені сподобались конкурси в останньому випуску, Вікторія трохи дратувала, но в чорному фартуху хай і з підказками з балкону, гарне впоралась з завданням і подякувала хлопцям за допомогу. Буду спостерігати за love story і конкурсами. Мені все одно хто переможе я ні за кого не вболіваю, просто треба на щось відволікатися.

  6. Вверх #24066
    Живёт на форуме Аватар для Belezza
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    46
    Сообщений
    4,411
    Репутация
    2462
    Нормальные участники. Перед началом Профиков я вообще полагала, что именно среди таких ребят и будет соревнование, приглашение поваров с именами типа Абрамова, "дяди Жени", Ангеловой и Яблонской стали сюрпризом, не всегда сказать, чтоб приятным )

    Цькування Юры напрягает. Как и аналогичное в адрес Кривца в Битве сезонов. Кстати, посмотрела, что он больше не занимается кулинарией...

  7. Вверх #24067
    Постоялец форума
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,374
    Репутация
    510
    Цитата Сообщение от Belezza Посмотреть сообщение
    Нормальные участники. Перед началом Профиков я вообще полагала, что именно среди таких ребят и будет соревнование, приглашение поваров с именами типа Абрамова, "дяди Жени", Ангеловой и Яблонской стали сюрпризом, не всегда сказать, чтоб приятным )

    Цькування Юры напрягает. Как и аналогичное в адрес Кривца в Битве сезонов. Кстати, посмотрела, что он больше не занимается кулинарией...
    Подібне ставлення у кого хочеш відіб*є бажання цим займатися.У нього ж по моєму акторська освіта.Напевно, пішов у цю сферу

  8. Вверх #24068
    Живёт на форуме Аватар для Belezza
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    46
    Сообщений
    4,411
    Репутация
    2462
    Цитата Сообщение от evl Посмотреть сообщение
    Напевно, пішов у цю сферу
    В качестве режиссера себя пробует.
    ===
    У 2021 році я зняв документальний фільм про одну сім'ю з невеликого міста Новогродівка на Донеччині.
    Фільм переміг на 2 міжнародних кінофестивалях та був показаний у Польщі на благодійному вечорі на підтримку України після повномасштабного вторгнення РФ.
    ===
    Талантливый парень, в любом случае.

  9. Вверх #24069
    Постоялец форума Аватар для Yul.ua
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,670
    Репутация
    625
    Цитата Сообщение от Yul.ua Посмотреть сообщение
    Додивилась перший випуск. Поки що бачу єдиного цікавого учасника, який може претендувати на перемогу - останній в шапочці хлопчик Антон з картоплею і салом.
    Наче приємна людина, і має нетривіальний підхід до кулінарії.
    Подивимся, звісно, як далі буде, але поки що - мій фаворит )
    Подивилась третій випуск і прийшла забрати свої слова назад ))) Не фаворит, не фаворит! ))
    Ось як перше враження може бути оманливим. У хлопчика проблемки з психікою трошки. Ну хай готує, подивимся.

  10. Вверх #24070
    Живёт на форуме Аватар для цветоголик
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одеса
    Сообщений
    4,773
    Репутация
    6613
    Шановні, а які у вас оператори цифрового? Оце побачила, клята Сана-плюс виключила СТБ з переліку, і де тепер Мастер шеф див?..тільки інтернет...
    Смерть героев подобна закату Солнца...

  11. Вверх #24071
    Не покидает форум Аватар для rizy
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    16,120
    Репутация
    18326
    Цитата Сообщение от цветоголик Посмотреть сообщение
    Шановні, а які у вас оператори цифрового? Оце побачила, клята Сана-плюс виключила СТБ з переліку, і де тепер Мастер шеф див?..тільки інтернет...
    "Чёрное море- конченая компания тоже удалила из просмотра.СТБ был единственный канал, который на кухне под готовку включала.
    Переоценив себя ты недооцениваешь других.

  12. Вверх #24072
    Живёт на форуме Аватар для Belezza
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    46
    Сообщений
    4,411
    Репутация
    2462
    На Megogo есть.

  13. Вверх #24073
    Посетитель Аватар для Maгдалена
    Пол
    Женский
    Сообщений
    481
    Репутация
    2262
    Подивилась останній випуск. Я не думала що є таки люди як Юрій. Ну як може до людини так довго все доходити. Я розумію чого всі його цькували. Може він і класний кулінар (хоча я цього не побачила), но він мене дуже дратував своєю тупістю. Слава Богу він вибув, і не треба буде на нього дивитися. Юрі бажаю щастя і знайти себе в цьому житті.

  14. Вверх #24074
    Риба золотая
    Аватар для Helena37
    Пол
    Женский
    Адрес
    Жемчужина у моря
    Сообщений
    36,151
    Репутация
    48557
    Цитата Сообщение от цветоголик Посмотреть сообщение
    Шановні, а які у вас оператори цифрового? Оце побачила, клята Сана-плюс виключила СТБ з переліку, і де тепер Мастер шеф див?..тільки інтернет...
    Цитата Сообщение от rizy Посмотреть сообщение
    "Чёрное море- конченая компания тоже удалила из просмотра.СТБ был единственный канал, который на кухне под готовку включала.
    Девочки, привет)
    У моей мамы та же проблема и печаль, убрали канал СТБ (у них "Черное море").
    Теперь я в поисках другой компании. Звонила сегодня в TENET, хотела что-то внятное от них услышать по поводу их услуг. Оператор жевала сопли, потом попросила подождать, включила мне музыку и в эфир так и не вернулась((
    Любовь должна быть в поступках. А на словах можно и Францию захватить!

  15. Вверх #24075
    Живёт на форуме Аватар для Belezza
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    46
    Сообщений
    4,411
    Репутация
    2462
    По поводу Юрия. Мне вот интересно, неужели организаторы не видели, что человек он несколько специфический? Ну не совсем для шоу такого рода. Значит брали на роль аутсайдера, изначально подставляя под глум со стороны как участников, так и судей. Мерзко это. А Юрию плюс за то, что вел себя корректно, гадостей не говорил, подлостей не делал. Желаю ему всего самого доброго.

  16. Вверх #24076
    Посетитель Аватар для Maгдалена
    Пол
    Женский
    Сообщений
    481
    Репутация
    2262
    Мені теж не зрозуміло чому взяли Юрія, но вони часто беруть незрозумілих учасників або фріков. У Юрія канал на ютуб є, я не як не подивлюсь, но цікаво що він там викладає. Здається кулінар Юра - назва каналу.
    Шоу дивлюсь в инеті або на телепорталі, або на сайті СТБ.

  17. Вверх #24077
    Постоялец форума Аватар для Olik#
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    2,113
    Репутация
    2264
    мені здається, що ми просто пам'ятаємо тільки учасників, які доходять ближче до фіналу, але в кожному сезоні перші вибувші - то якісь незрозумілі люди, які неясно як взагалі туди попали) тому кожного сезону - знов обурюємось)

    наступна на виліт як на мене - та Віка, що вовтузилась з телятиною. Ну як так - приперлась на майстершеф, і вперше тримаєш в руках то м'ясо? Думаю, що там знань по кулінарії, без десертів, повний 0.
    Може вона і гарний кондитер, но то ж не майстер-кондитер шоу. Тут типу маєш вміти робити все.

  18. Вверх #24078
    Посетитель Аватар для Maгдалена
    Пол
    Женский
    Сообщений
    481
    Репутация
    2262
    Ну там багато слабеньких учасників, якщо Віка на чорних знов приготує десерт, то може і залишитись. Но хоча я теж вважаю, що якщо ти йдеш на проект, то з однією кондитеркою далеко не пройдеш. Ти дійсно маєш робити все (хай даже не на високому рівні) і знати класику.

  19. Вверх #24079
    Не покидает форум Аватар для rizy
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    16,120
    Репутация
    18326
    Я считаю, что шеф даже если вегетарианец, то все равно должен элементарно "вслепую" приготовить мясо! Ну,замариновать-то можно то мясо, понимать степень прожарки, сочетание продуктов.Печь одни тортики нужно на другой передаче.Конкурс с отходами прикольный, но я ещё в процессе просмотра.
    Так, обе Виктрии оооочень слабенькие, далеко не пройдут( по кулинарным способностям), а для интриги могут подержать ещё.
    Последний раз редактировалось rizy; 16.03.2023 в 22:21.
    Переоценив себя ты недооцениваешь других.

  20. Вверх #24080
    Посетитель Аватар для Maгдалена
    Пол
    Женский
    Сообщений
    481
    Репутация
    2262
    Вікторія з Одеси з підказками хлопців видає гарні результати, так що може і протримається довго. друга Вікторія крім своїх десертів нічого не вміє робити. Їй треба було йти на шоу кондитерів.


Ответить в теме
Страница 1204 из 1212 ПерваяПервая ... 204 704 1104 1154 1194 1202 1203 1204 1205 1206 ... ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения