Результаты опроса: Кто по вашему мнению станет супермоделью по-украински?

Голосовавшие
54. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Влада Роговенко

    2 3.70%
  • Карина Данилова

    3 5.56%
  • Влада Печерицына

    3 5.56%
  • Алёна Рубан

    18 33.33%
  • Валерия Кошериева

    5 9.26%
  • Татьяна Брык

    9 16.67%
  • Анна-Кристина Приходько

    12 22.22%
  • Ирина Журавлёва

    1 1.85%
  • Анна Нагорная

    1 1.85%

Тема: "Супермодель по-украински" на Новом канале

Ответить в теме
Страница 93 из 125 ПерваяПервая ... 43 83 91 92 93 94 95 103 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1,841 по 1,860 из 2485
  1. Вверх #1841
    Постоялец форума Аватар для Ніжність
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,777
    Репутация
    1045
    https://gazeta.ua/articles/celebriti...rovskij/877433

    Костя Боровський(суддя з дредами): "Перемагає не той, хто яскравіший на подіумі, а той, хто голосніше матюкається і далі плює"
    Костя від Каті видно в шоці))) Я не дивилась цей сезон, але прочитала вас і вирішила поглянути, що це за одна мАдель така, що всі плюються. Деградація шоу повна... Не жалкую, що не дивилась.


  2. Вверх #1842
    Постоялец форума
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,374
    Репутация
    510
    Цитата Сообщение от Ніжність Посмотреть сообщение
    https://gazeta.ua/articles/celebriti...rovskij/877433

    Костя Боровський(суддя з дредами): "Перемагає не той, хто яскравіший на подіумі, а той, хто голосніше матюкається і далі плює"
    Костя від Каті видно в шоці))) Я не дивилась цей сезон, але прочитала вас і вирішила поглянути, що це за одна мАдель така, що всі плюються. Деградація шоу повна... Не жалкую, що не дивилась.
    Понял, видать, куда попал��Это шоу и там свои законы.Весьма странно, что подобное поощряется самими же организаторами, дабы картинка ярче была

  3. Вверх #1843
    Постоялец форума Аватар для Liberty 88
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,196
    Репутация
    771
    молодец. правильное решение.

  4. Вверх #1844
    Не покидает форум Аватар для Будикка
    Пол
    Женский
    Адрес
    село Пісюневичі, проспект Манюній, дім 2 кв. 84.
    Возраст
    46
    Сообщений
    17,234
    Репутация
    5557
    Цитата Сообщение от evl Посмотреть сообщение
    Понял, видать, куда попал��Это шоу и там свои законы.Весьма странно, что подобное поощряется самими же организаторами, дабы картинка ярче была
    Чи більш затхлою
    Ми переможемо цю російську наволоч.

  5. Вверх #1845
    Не покидает форум Аватар для Будикка
    Пол
    Женский
    Адрес
    село Пісюневичі, проспект Манюній, дім 2 кв. 84.
    Возраст
    46
    Сообщений
    17,234
    Репутация
    5557
    Цитата Сообщение от UpTown Посмотреть сообщение
    Эксперты говорят про "роботу над собою". Интересно, какую работу Катька провела? Жопу наела?
    вони мали на увазі, що упродовж проекту Катя займалась онанізмом, і не шпокалась зі своїм папіком...)))
    Ми переможемо цю російську наволоч.

  6. Вверх #1846
    Постоялец форума
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,374
    Репутация
    510
    Цитата Сообщение от Будикка Посмотреть сообщение
    Чи більш затхлою
    Это для нас, зрителей она затхлая, а для сценаристов в самый раз

  7. Вверх #1847
    Не покидает форум Аватар для Будикка
    Пол
    Женский
    Адрес
    село Пісюневичі, проспект Манюній, дім 2 кв. 84.
    Возраст
    46
    Сообщений
    17,234
    Репутация
    5557
    Цитата Сообщение от Стралковская Посмотреть сообщение
    ну все,победила Яна)
    Катька в последние минуты проекта достойно себя вела и разговаривала нормально,я сегодня успела посмотреть только общее дефиле и объявление победителя
    А, то це їх було лише двоє? І Катька, ось та спріла піська програла? Ну от і правильно. Але все рівно не буду переглядати. Коли втягуєшся у перегляд, то цікаво, а коли відходиш, то пригадуєш лише матюки Катьки хтивість Яськи. Наступний сезон не знаю чи буду дивитись, мабуть буду. Але.
    Якщо в перших випусках не побачу яскравих типажів, то перестану дивитись взагалі. Цей сезон був провальний і його провалила Катя-матюгальщиця. Все вертілось навколо її товстої дупи і ряхи, що ширша, ніж довша.
    Ми переможемо цю російську наволоч.

  8. Вверх #1848
    Не покидает форум Аватар для Будикка
    Пол
    Женский
    Адрес
    село Пісюневичі, проспект Манюній, дім 2 кв. 84.
    Возраст
    46
    Сообщений
    17,234
    Репутация
    5557
    Цитата Сообщение от evl Посмотреть сообщение
    Это для нас, зрителей она затхлая, а для сценаристов в самый раз
    То хай вони і дивляться. Я хочу бачити гарних моделей, гарну модельну роботу, цікавих персонажів, і вродливих молодих людей, а не чиїхось бездарних хвойд.
    Ми переможемо цю російську наволоч.

  9. Вверх #1849
    Постоялец форума
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,374
    Репутация
    510
    Цитата Сообщение от Будикка Посмотреть сообщение
    То хай вони і дивляться. Я хочу бачити гарних моделей, гарну модельну роботу, цікавих персонажів, і вродливих молодих людей, а не чиїхось бездарних хвойд.
    У программы рейтинги и так низкие, а если и дальше так пойдет, то действительно только они и будут ее смотреть

  10. Вверх #1850
    Не покидает форум Аватар для Стралковская
    Пол
    Женский
    Адрес
    Житомир
    Сообщений
    10,847
    Репутация
    4674
    Цитата Сообщение от Будикка Посмотреть сообщение
    А, то це їх було лише двоє? І Катька, ось та спріла піська програла? Ну от і правильно. Але все рівно не буду переглядати. Коли втягуєшся у перегляд, то цікаво, а коли відходиш, то пригадуєш лише матюки Катьки хтивість Яськи. Наступний сезон не знаю чи буду дивитись, мабуть буду. Але.
    Якщо в перших випусках не побачу яскравих типажів, то перестану дивитись взагалі. Цей сезон був провальний і його провалила Катя-матюгальщиця. Все вертілось навколо її товстої дупи і ряхи, що ширша, ніж довша.
    так,обирали переможця з двох учасниць:Яни та Катерини,після останнього дефіле,в якому брали участь усі моделі,першими виходили ті,хто покинув проект раніш,останніми вийшли Дмитро,Катя,Яна...
    початок ефіру я пропустила,там наче була якась фотосесія з двома претендентами на перемогу.
    я хотіла побачити обличчя Катерини,якщо та не виграє,але нічого такого не побачила,вона вела себе достойно та стримано,привітала Яну.

  11. Вверх #1851
    Не покидает форум Аватар для Будикка
    Пол
    Женский
    Адрес
    село Пісюневичі, проспект Манюній, дім 2 кв. 84.
    Возраст
    46
    Сообщений
    17,234
    Репутация
    5557
    Цитата Сообщение от Стралковская Посмотреть сообщение
    так,обирали переможця з двох учасниць:Яни та Катерини,після останнього дефіле,в якому брали участь усі моделі,першими виходили ті,хто покинув проект раніш,останніми вийшли Дмитро,Катя,Яна...
    початок ефіру я пропустила,там наче була якась фотосесія з двома претендентами на перемогу.
    я хотіла побачити обличчя Катерини,якщо та не виграє,але нічого такого не побачила,вона вела себе достойно та стримано,привітала Яну.
    Думаю, це тому, що вона знала, що перемоги у неї не буде. Це було б уже занадто. Папік пообіцяв, що дійдеш до самого кінця, але перемогу не отримаєш, от вона і була спокійна. Коли вона говорила, що хоче щось довести "папє", то вона очевидно мала на увазі "папіку", але говорила, щоб виглядало пристойно.

    Чесно кажучи, я і так не дуже шаную жіночу сутність, особливо у білявок. І ця курва зайвий раз довела, що білявка - це не лише колір волосся. Споганила все шоу. Хоча в цьому сезоні якось і не було цікавих дівчат. Серед хлопців були і чимало, а от дівки підвели.

    Дякую, що ти дивилась і мені розповідала. ))
    Ми переможемо цю російську наволоч.

  12. Вверх #1852
    Постоялец форума
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,374
    Репутация
    510

  13. Вверх #1853
    Не покидает форум Аватар для Будикка
    Пол
    Женский
    Адрес
    село Пісюневичі, проспект Манюній, дім 2 кв. 84.
    Возраст
    46
    Сообщений
    17,234
    Репутация
    5557
    «Проект перевернул мою жизнь с ног на голову, – рассказала победительница. – Здесь я стала сильнее, мудрее, здесь я стала профессиональной моделью! Еще полгода назад моей мечтой было работать фитнес-тренером в Одессе, а главной целью – тренировать людей в спортклубах Киева (смеется). Теперь мои цели совсем другие. Фотосессии, показы – все это мне ужасно нравится. И я чувствую, что моделинг – это мое».

    Яночка, "ужасно" нравитись не може... )))) Але все ж молодець. Вона мені не подобалась як людина, деякі її вчинки були не верігуд, але на тлі товстожопої Катрі вона виглядала янголом. З іншого боку маю віддати належне, що вона дійсно під кінець проекту стала більш професійною, видно, що працювала над собою. Хай їй щастить.
    Ми переможемо цю російську наволоч.

  14. Вверх #1854
    Не покидает форум Аватар для Стралковская
    Пол
    Женский
    Адрес
    Житомир
    Сообщений
    10,847
    Репутация
    4674
    Цитата Сообщение от Будикка Посмотреть сообщение
    «Проект перевернул мою жизнь с ног на голову, – рассказала победительница. – Здесь я стала сильнее, мудрее, здесь я стала профессиональной моделью! Еще полгода назад моей мечтой было работать фитнес-тренером в Одессе, а главной целью – тренировать людей в спортклубах Киева (смеется). Теперь мои цели совсем другие. Фотосессии, показы – все это мне ужасно нравится. И я чувствую, что моделинг – это мое».

    Яночка, "ужасно" нравитись не може... )))) Але все ж молодець. Вона мені не подобалась як людина, деякі її вчинки були не верігуд, але на тлі товстожопої Катрі вона виглядала янголом. З іншого боку маю віддати належне, що вона дійсно під кінець проекту стала більш професійною, видно, що працювала над собою. Хай їй щастить.
    так вона й наче розумнішою стала під кінець проекту,і Дмитро,коли пішов,то побажав перемоги саме Яні.

  15. Вверх #1855
    Постоялец форума
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,374
    Репутация
    510
    А ось що розповів Діма Сукач
    https://topmodel.novy.tv/ua/news/201...F41ttKzYxRzIcE

  16. Вверх #1856
    Не покидает форум Аватар для Будикка
    Пол
    Женский
    Адрес
    село Пісюневичі, проспект Манюній, дім 2 кв. 84.
    Возраст
    46
    Сообщений
    17,234
    Репутация
    5557
    Ой, не плюсуєшся...)))
    Ми переможемо цю російську наволоч.

  17. Вверх #1857
    Постоялец форума Аватар для UpTown
    Пол
    Женский
    Адрес
    Маленький город у моря...
    Сообщений
    1,153
    Репутация
    556
    Польченко коротко постриглась, похудела и работает в агентстве у Никитюка.

  18. Вверх #1858
    Постоялец форума
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,374
    Репутация
    510
    Цитата Сообщение от UpTown Посмотреть сообщение
    Польченко коротко постриглась, похудела и работает в агентстве у Никитюка.
    Да ясное дело, что все они попав в проект, продолжают заниматься моделингом, кто у Никитюка, кто у Костромичевой числится.Ходят на UFV, и иже с ним

  19. Вверх #1859
    Постоялец форума Аватар для UpTown
    Пол
    Женский
    Адрес
    Маленький город у моря...
    Сообщений
    1,153
    Репутация
    556
    А помните рыженькую Анну-Кристину? Сделала зубы и..... накачала губы(


  20. Вверх #1860
    Постоялец форума
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,374
    Репутация
    510
    Она, видимо, из первых сезонов, не припомню такой.Но я и смотрю не с начала адаптации проекта у нас, а где то с середины 2 сезона


Ответить в теме
Страница 93 из 125 ПерваяПервая ... 43 83 91 92 93 94 95 103 ... ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. 22 июля: Synth Gothic Party "Note From a Decadence"
    от Dimiz в разделе Музыка
    Ответов: 17
    Последнее сообщение: 05.04.2020, 20:20
  2. 06.05.2005 Gothic-party "Серый сон", концерт "
    от Оборотень в разделе Музыка
    Ответов: 4
    Последнее сообщение: 15.03.2014, 10:48
  3. Кто-нибудь сталкивался с фирмой "Портал" (ЧП "
    от OTM в разделе Основной форум
    Ответов: 2
    Последнее сообщение: 08.04.2004, 08:37

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения