Тема: Есть ли будущее у Фотошоп с развитием нейросетей?

Ответить в теме
Показано с 1 по 2 из 2
  1. Вверх #1
    Новичок
    Пол
    Мужской
    Возраст
    35
    Сообщений
    1
    Репутация
    10

    Question Есть ли будущее у Фотошоп с развитием нейросетей?

    Доброї дня пані та панове!) До вас таке питання, як до людей, які знають сферу дизайну та працюють в ній.
    Я займаюсь відеомонтажем...не супер професійно нажаль, оскільки 1,5 роки назад тільки курси завершив, але замовники і постійні кліети вже є))
    На даний момент постійна робота є і вона також пов'язана з відео, але в роботі багато моментів зробити дизайн превью для відео...Роблю ці задачі у "Канва", але глаз іноді ріже "грубість" обробки картинок))
    Фотошоп я не знаю взагалі!!) Хочу знайти норм курсы та вивчити фотошоп...але...у зв'язку з нейромережами та результату які вони картинки генерують, чи є взагалі майбутнє у Дизайнерів картинок?))
    Нейромережу "Далли" в роботі періодично використовую...результати круті...тому і питаю вас про майбутні перспективи розвитку професії дизайну, ратуші і т.д.
    Дуже дякую!! wink.png


  2. Вверх #2
    Новичок Аватар для rodessa2020
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Київ
    Возраст
    26
    Сообщений
    38
    Репутация
    15
    Так, з розвитком нейронних мереж і штучного інтелекту Фотошоп може мати цікаве майбутнє, яке включатиме в себе нові можливості та функції.

    Нейронні мережі вже використовуються в Фотошопі та інших програмах для обробки фотографій і зображень. Наприклад, вони можуть застосовуватися для автоматичного виправлення зображень, видалення об'єктів або фонів, покращення роздільної здатності та зменшення шуму.

    З розвитком технологій нейронних мереж можна очікувати подальшого поліпшення в якості обробки зображень, швидкості роботи програм та зручності користування. Можливі нові функції, такі як автоматичне ретушування, покращення композиції зображень або навіть автоматичне створення нових мистецьких ефектів.

    Проте, не слід забувати, що нейронні мережі мають свої обмеження і потребують навчання на великих обсягах даних. Крім того, важливо забезпечити етичне та відповідальне використання таких технологій, особливо коли йдеться про обробку особистих даних та вплив на сприйняття зображень.
    https://radiowave.com.ua/

Ответить в теме

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения