Тема: Коронавирус. Новый вирус из Китая *

Ответить в теме
Страница 7750 из 7807 ПерваяПервая ... 6750 7250 7650 7700 7740 7748 7749 7750 7751 7752 7760 7800 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 154,981 по 155,000 из 156139
  1. Вверх #1
    Постоялец форума Аватар для Шаки
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,815
    Репутация
    2425

    По умолчанию Коронавирус. Новый вирус из Китая *

    Рекомендации ВОЗ для населения в связи c распространением коронавирусной инфекции (COVID-19)

    Украина:
    Коронавірус в Україні. Офіційний інформаційний портал Кабінету Міністрів України
    МОЗ. Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції 2019-nCoV
    ЕПІДЕМІЧНА СИТУАЦІЯ ЩОДО COVID-19 У РЕГІОНАХ УКРАЇНИ
    Апарат РНБО України. Система моніторингу поширення епідемії коронавірусу
    Візуалізація епідемічних показників на рівні районів та міст обласного значення

    Одесса:
    Одесса. COVID-19. АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

    Ход вакцинации от коронавируса в мире

    Актуальные статистические данные по заболеваемости:
    - Worldometers
    - Johns Hopkins University

    Если есть врачи, кому нужна помощь добраться с/на работу или водители, готовые помочь врачам, присоединяйтесь к чату: https://t.me/HelpDoctorOd




    Запись на вакцинацию по телефонам:

    788-97-04



    Запрет на общение в теме ФРОЛЯ
    Запрет на общение в теме БАР-КАС
    Запрет на общение в теме vsegdaodin2016
    Запрет на общение в теме Buzza
    Запрет на общение в теме Бозон
    Последний раз редактировалось Вселенская скорбь; 12.10.2021 в 10:33.

  2. Вверх #154981
    Ковидофил

    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса-мама
    Сообщений
    9,478
    Репутация
    3727
    Цитата Сообщение от Ольга76 Посмотреть сообщение
    1) все давно поняли,
    2) что просто напросто обманули,
    3) что ковид большой театр, выборочного действия,
    4) а ты все не успокоишься,
    5) тут был проплаченный Одессит, призывая такими же статьями всех колоться, как это важно, приводил кучу статистики. как только началась война, разумеется тетатр с ковидом закончился, и он сдрыснул в тот же день.
    6) На его смену нарисовался ты со своими статьями и нудоством "ковид жив"
    7) вывод - проплаченный диванный бот западной ж. пропаганды, за деньги, нас, украинцев, пытаешься обдурить и поцти опять колоться
    1) хто "всі", крім твоїх знайомих?
    2) 6.8 млн не встигли це зрозуміти
    3) вибіркового? 191 країн - це вибірково?
    4) тебе це чого хвилює?
    5) амінь
    6) я тут був давно. В цій темі - майже з самого початку. Моя мотивація була - спочатку дізнатися більше інформації про фейки, потім донести її до інших, потім - виявляти фейки від ковід-дисидентів, антиваксів та просто двоногих без мізків, розвінчувати міфи та фейки і тим самим сприяти збільшенню кількості людей, які будуть відповідально ставитися до Ковіду, використовувати маски (там, де потрібно, і тоді, коли потрібно - звісно, зараз це вже не актуально) і зрештою пройдуть вакцинацію. Недарма маю плашку "Ковідофіл-2020".
    7) а це вже наклеп. Бо ти не можеш довести, що я отримую за це гроші. Дякую адміністрації од.форуму, яка, скоріше за все, не надасть мені твоїх персональних даних, а то я би звернувся до суду з позовом за брехню.

    Висновок: ти - фейкомет російської антиваксерської пропаганди.
    "Рускій карабль, іді нахуй!" (захисники острова Зміїний)


  3. Вверх #154982
    Не покидает форум Аватар для Ольга76
    Пол
    Женский
    Сообщений
    7,668
    Репутация
    3735
    Цитата Сообщение от Rus Посмотреть сообщение
    1) хто "всі", крім твоїх знайомих?
    2) 6.8 млн не встигли це зрозуміти
    3) вибіркового? 191 країн - це вибірково?
    4) тебе це чого хвилює?
    5) амінь
    6) я тут був давно. В цій темі - майже з самого початку. Моя мотивація була - спочатку дізнатися більше інформації про фейки, потім донести її до інших, потім - виявляти фейки від ковід-дисидентів, антиваксів та просто двоногих без мізків, розвінчувати міфи та фейки і тим самим сприяти збільшенню кількості людей, які будуть відповідально ставитися до Ковіду, використовувати маски (там, де потрібно, і тоді, коли потрібно - звісно, зараз це вже не актуально) і зрештою пройдуть вакцинацію. Недарма маю плашку "Ковідофіл-2020".
    7) а це вже наклеп. Бо ти не можеш довести, що я отримую за це гроші. Дякую адміністрації од.форуму, яка, скоріше за все, не надасть мені твоїх персональних даних, а то я би звернувся до суду з позовом за брехню.

    Висновок: ти - фейкомет російської антиваксерської пропаганди.
    Причем тут росия к ковиду? Как раз там и ковид не ушел, и вакцины, и цифровую валюту вводят, т.к. у них нет войны - они этим активно и занимаются. И спутником колятся
    Rus! Тебе туда надо! Ехай в магаданск какой-то и будешь в свое удовольствие в маске, колоться и куар код показывать на входе в супермаркет.

  4. Вверх #154983
    Ковидофил

    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса-мама
    Сообщений
    9,478
    Репутация
    3727
    Цитата Сообщение от Ольга76 Посмотреть сообщение
    Причем тут росия к ковиду? Как раз там и ковид не ушел, и вакцины, и цифровую валюту вводят, т.к. у них нет войны - они этим активно и занимаются. И спутником колятся
    Rus! Тебе туда надо! Ехай в магаданск какой-то и будешь в свое удовольствие в маске, колоться и куар код показывать на входе в супермаркет.
    1. Цифрові валюти та електронні гаманці повністю легальні в Україні. Навіть більше - з 01/04/2023 бухгалтерії мають приймати авансові звіти з відряджень, де частина витрат сплачена електронними гаманцями.
    2. Точно на росії немає війни? Ані з 2014 року (хоча попочлєнці лднр тепер офіційно мають статус ветеранів війни - незрозуміло якої, хіба ща "храшданской"), ані з 2022 року (попри 180+ тис вбитих орків), ані у 2023 році (Бєлгород, привіт з Маріуполя!)? Ти зараз пройшлася по тонкому краю кримінальної відповідальності за заперечення російської збройної агресії.
    3. Саме росія просувала спочатку антиковідні (ковід-дисидентні) думки, потім - розповсюджували міфи та фейки про європейські та американські вакцини, намагаючись просунуту свій "Супутник-Новачок" на європейський ринок. Сайт МРІЯ.НЬЮС, який ти процитувала - російська помийка.
    4. Я ставився до Московії позитивно до 2008 року, нейтрально до 2014 року, але я (на відміну від тебе) точно знаю, що вони почали чергову війну проти України не 24/02/2022, а 20/02/2014, а загалом колонізація України триває з 1654 року. Тож пропонувати мені їхати на росію - це нелогічно та антигуманно, бо мене там вб'ють в перший тиждень. В принципі - в Одесі (в разі успішної окупації - через приховану чи несвідому співпрацю таких, як ти) мене би також вбили.

    Схаменися та припини розповсюджувати брехню, фейки, міфи та маніпуляції про Ковід та вакцини.
    Последний раз редактировалось Rus; 22.04.2023 в 14:45.
    "Рускій карабль, іді нахуй!" (захисники острова Зміїний)

  5. Вверх #154984
    Не покидает форум Аватар для Ольга76
    Пол
    Женский
    Сообщений
    7,668
    Репутация
    3735
    Цитата Сообщение от Rus Посмотреть сообщение
    1. Цифрову валюту та електронні гаманці повністю легальні в Україні. Навіть більше - з 01/04/2023 бухгалтерії мають приймати авансові звіти з відряджень, де частина витрат сплачена електронними гаманцями.
    2. Точно на росії немає війни? Ані з 2014 року (хоча попочлєнці лднр тепер офіційно мають статус ветеранів війни - незрозуміло якої, хіба ща "храшданской"), ані з 2022 року (попри 180+ тис вбитих орків), ані у 2023 році (Бєлгород, привіт з Маріуполя!)? Ти зараз пройшлася по тонкому краю кримінальної відповідальності за заперечення російської збройної агресії.
    3. Саме росія просувала спочатку антиковідні (ковід-дисидентні) думки, потім - розповсюджували міфи та фейки про європейські та американські вакцини, намагаючись просунуту свій "Супутник-Новачок" на європейський ринок. Сайт МРІЯ.НЬЮС, який ти процитувала - російська помийка.
    4. Я ставився до Московії позитивно до 2008 року, нейтрально до 2014 року, але я (на відміну від тебе) точно знаю, що вони почали чергову війну проти України не 24/02/2022, а 20/02/2014, а загалом колонізація України триває з 1654 року. Тож пропонувати мені їхати на росію - це нелогічно та антигуманно, бо мене там вб'ють в перший тиждень. В принципі - в Одесі (в разі успішної окупації - через приховану чи несвідому співпрацю таких, як ти) мене би також вбили.

    Схаменися та припини розповсюджувати брехню, фейки, міфи та маніпуляції про Ковід та вакцини.
    Цифровые деньги только подписывают и разрабатыывают проекты, чтобы их ввести надо изъять всю наличку у населения
    в Украине нет слава Богу пока еще цифровых денег. Как и 5G. Мариуполь это не росия. Мариуполь это - Украина.
    А кто громче всех кричит "Держи вора" сам вор. И даже написание украинским языком тебя не пикрывает, как видно ты засланный казачок, спалился.
    Rus русович))) кому ником сигнал подаешь?))))

  6. Вверх #154985
    Ковидофил

    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса-мама
    Сообщений
    9,478
    Репутация
    3727
    Цитата Сообщение от Ольга76 Посмотреть сообщение
    1. Цифровые деньги только подписывают и разрабатыывают проекты, чтобы их ввести надо изъять всю наличку у населения
    2. в Украине нет слава Богу пока еще цифровых денег. Как и 5G. Мариуполь это не росия. Мариуполь это - Украина.
    3. А кто громче всех кричит "Держи вора" сам вор. И даже написание украинским языком тебя не пикрывает, как видно ты засланный казачок, спалился.
    4. Rus русович))) кому ником сигнал подаешь?))))
    1. Повна маячня. Цифрові гроші не заміняють звичайні, а доповнюють їх. Або комусь доведеться вилучати всі долари на планеті. Проміжний висновок: ти і тут нічого не розумієш. Не сунься туди, в чому не розбираєшся.
    2. Я не говорив, що в Україні є 5G (бо слідкую за цим і вже знаю, який телефон мені буде потрібно придбати, коли буде проведено тендер, встановлено обладнання та увімкнено трафік). То був троллінг. Проміжний висновок: У тебе відсутнє почуття гумору.
    3. Бла-бла-бла. А ти шпигунка хутіна, шойгу та лаврова. А також - ЦРУ, МІ-6, Мосаду та розвідки Бангладеш. Чому ти не пишеш мовою Бангладешу? Проміжний висновок: знову наклеп, який ти нічим не можеш підтвердити.
    4. Підказка: мій нік походить від мого імені, а не національності чи громадянства. Зможеш самостійно здогадатися, чи дати ще підказку? Проміжний висновок: у тебе відсутнє логічне мислення.

    Головний висновок: у тебе ще менше мізків, ніж я міг уявити. Це - оціночне судження.
    "Рускій карабль, іді нахуй!" (захисники острова Зміїний)

  7. Вверх #154986
    Ковидофил

    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса-мама
    Сообщений
    9,478
    Репутация
    3727
    Цитата Сообщение от Ольга76 Посмотреть сообщение
    Причем тут росия к ковиду? Как раз там и ковид не ушел, и вакцины, И спутником колятся
    Складно вважати "Супутник" вакциною, бо росія досі не надала ВОЗ інформацію про склад цього фізрозчину.
    А щоб наперед не соромитися словами "факцина" - подивись 2 відео про те, як вакцини врятували людство - від полімієліту, чуми, холери, тіфу та грипу. Ще про віспу не сказано.

    1. Історія поліомієліту та вакцини від нього


    2. Коронавірус - не найстрашніше! Історія епідемій на планеті
    "Рускій карабль, іді нахуй!" (захисники острова Зміїний)

  8. Вверх #154987
    Живёт на форуме Аватар для zenya245
    Пол
    Женский
    Сообщений
    4,857
    Репутация
    1229
    Цитата Сообщение от Ольга76 Посмотреть сообщение
    Причем тут росия к ковиду? Как раз там и ковид не ушел, и вакцины, и цифровую валюту вводят, т.к. у них нет войны - они этим активно и занимаются. И спутником колятся
    Rus! Тебе туда надо! Ехай в магаданск какой-то и будешь в свое удовольствие в маске, колоться и куар код показывать на входе в супермаркет.
    Совсем печалька… зраду ж нада найти ))) кругом зрада… даже в короновымрусе)))
    А насчет проплаты может Вы и правы. Ну сколько ж это надо иметь свободного времени, чтобы каждый день несколько лет подряд писать и строчить тут.. и ссылочки и доказательства заборные собирать. Очень похоже на основное место работы))) ещё и гавнистость такая пакостливая прет-видать в коллективах не уживается

  9. Вверх #154988
    Модератор
    Мистер Одесский Форум
    Аватар для maxx™
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одеса
    Возраст
    45
    Сообщений
    29,255
    Репутация
    12751
    Цитата Сообщение от Rus Посмотреть сообщение
    Складно вважати "Супутник" вакциною, бо росія досі не надала ВОЗ інформацію про склад цього фізрозчину.
    Супутник то американська розробка. Кожна доза має чіп, а тепер по скупченні чипів з суптника американські хаймарси прилітають.

  10. Вверх #154989
    Ковидофил

    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса-мама
    Сообщений
    9,478
    Репутация
    3727
    Цитата Сообщение от zenya245 Посмотреть сообщение
    Совсем печалька… зраду ж нада найти ))) кругом зрада… даже в короновымрусе)))
    А насчет проплаты может Вы и правы. Ну сколько ж это надо иметь свободного времени, чтобы каждый день несколько лет подряд писать и строчить тут.. и ссылочки и доказательства заборные собирать. Очень похоже на основное место работы))) ещё и гавнистость такая пакостливая прет-видать в коллективах не уживается
    Заздрість - погана риса.
    Ласкаво прошу в список ігнорування.

    Цитата Сообщение от maxx™ Посмотреть сообщение
    Супутник то американська розробка. Кожна доза має чіп, а тепер по скупченні чипів з суптника американські хаймарси прилітають.
    Як так? Хіба рептілоїди не мають відношення до штучного створення вірусу задля знищення зайвих 7 млрд землян?
    "Рускій карабль, іді нахуй!" (захисники острова Зміїний)

  11. Вверх #154990
    Постоялец форума
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    2,213
    Репутация
    135
    Цитата Сообщение от maxx™ Посмотреть сообщение
    Кожна доза має чіп
    Его видно в микроскоп?

  12. Вверх #154991
    Модератор
    Мистер Одесский Форум
    Аватар для maxx™
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одеса
    Возраст
    45
    Сообщений
    29,255
    Репутация
    12751
    Цитата Сообщение от Сто-пять Посмотреть сообщение
    Его видно в микроскоп?
    Звісно що ні, тоді б вже були б фотки. Там спеціальні органічні чіпи, їх неможливо просто так знайти

  13. Вверх #154992
    Ковидофил

    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса-мама
    Сообщений
    9,478
    Репутация
    3727
    Цитата Сообщение от maxx™ Посмотреть сообщение
    Звісно що ні, тоді б вже були б фотки. Там спеціальні органічні чіпи, їх неможливо просто так знайти
    Може вони мають вбудовані засоби РЕБ, щоб їх неможливо було побачити у електронний мікроскоп.
    "Рускій карабль, іді нахуй!" (захисники острова Зміїний)

  14. Вверх #154993
    Постоялец форума
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    2,815
    Репутация
    2330
    Цитата Сообщение от Сто-пять Посмотреть сообщение
    Его видно в микроскоп?
    Десь пару років тому тут обговорювали ,що рідина щеплення перетворюється у метал і звичайні магніти тримаються на тілі.

  15. Вверх #154994
    Ковидофил

    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса-мама
    Сообщений
    9,478
    Репутация
    3727
    Цитата Сообщение от viktor1957 Посмотреть сообщение
    Десь пару років тому тут обговорювали ,що рідина щеплення перетворюється у метал і звичайні магніти тримаються на тілі.
    Скільки щеплень потрібно зробити, щоб перетворитися на рідкого Термінатора та проходити крізь решітку в'язниці? Я вже хочу собі таку суперсилу!
    "Рускій карабль, іді нахуй!" (захисники острова Зміїний)

  16. Вверх #154995
    Не покидает форум Аватар для sashav
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Єдина Україна
    Возраст
    51
    Сообщений
    22,571
    Репутация
    35404
    Цитата Сообщение от Rus Посмотреть сообщение
    Скільки щеплень потрібно зробити, щоб перетворитися на рідкого Термінатора та проходити крізь решітку в'язниці?
    Тебе вже закрили? ))))
    "Вони всі там вживають наркотики?": Депутат Європарламенту фон Крамон.

  17. Вверх #154996
    Постоялец форума
    Пол
    Женский
    Сообщений
    1,746
    Репутация
    772
    Помешанные на ковиде не перевелись,смотрю))В дурдоме все стабильно)

  18. Вверх #154997
    Ковидофил

    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса-мама
    Сообщений
    9,478
    Репутация
    3727
    И это не Кракен. Врач назвал новый и более заразный штамм COVID с очень редким симптомом
    В январе 2023 г. в Великобритании зафиксирован новый вариант коронавируса, получивший название Arcturus ("Арктурус"). В стране уже зарегистрировано около 100 случаев заболевания.

    Новый симптом инфекции назвал врач из Индии Випин Вашишта, пишет Mirror.

    Откуда появился новый штамм COVID
    Так, впервые новый вариант коронавируса зафиксирован в Индии, он очень заразен. В штатах Харьяна и Керала вновь ввели ношение масок в общественных местах.

    Министерство здравоохранения Индии даже запустило на этой неделе тест больниц, пытаясь проверить, готовы ли они справиться с возможным наплывом пациентов.

    Какой нетипичный симптом у нового штамма?
    Так, в Индии у пациентов наряду с типичными симптомами лихорадки и кашля люди также страдают от "зудящего" конъюнктивита.

    Тем временем Всемирная организация здравоохранения уже сосредоточила внимание на новом варианте Омикрона XBB.1.16., Arcturus, начав его исследование.

    Насколько новый штамм более заразен?
    Исследования показывают, что Arcturus может быть в 1,2 раза более заразным, чем предыдущий вариант ковида Кракен.

    Хотя он распространяется легче, нет никаких доказательств того, что он приводит к более тяжелому заболеванию.

    Также отметим, что в Индии новый штамм вызвал увеличение числа инфекций примерно на 281% в течение 14 дней.
    "Рускій карабль, іді нахуй!" (захисники острова Зміїний)

  19. Вверх #154998
    Постоялец форума
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    2,213
    Репутация
    135
    Цитата Сообщение от Арина Велигдан Посмотреть сообщение
    ПВО-это круче 5G
    Ответил в теме про чипы:
    Цитата Сообщение от Сто-пять Посмотреть сообщение
    Вот оно:

    Современный радар на основе ФАР:

    Последний раз редактировалось Сто-пять; 29.04.2023 в 06:23.

  20. Вверх #154999
    Живёт на форуме Аватар для zenya245
    Пол
    Женский
    Сообщений
    4,857
    Репутация
    1229
    Ну че верующие затихли? Ковид- всё ))))))
    Будете продолжать прививаться?

  21. Вверх #155000
    Не покидает форум Аватар для sashav
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Єдина Україна
    Возраст
    51
    Сообщений
    22,571
    Репутация
    35404
    Цитата Сообщение от zenya245 Посмотреть сообщение
    Ну че верующие затихли? Ковид- всё ))))))
    Будете продолжать прививаться?
    На святе замахнулась? )))
    "Вони всі там вживають наркотики?": Депутат Європарламенту фон Крамон.


Ответить в теме
Страница 7750 из 7807 ПерваяПервая ... 6750 7250 7650 7700 7740 7748 7749 7750 7751 7752 7760 7800 ... ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения