Тема: Железный оффтоп

Ответить в теме
Страница 1590 из 1669 ПерваяПервая ... 590 1090 1490 1540 1580 1588 1589 1590 1591 1592 1600 1640 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 31,781 по 31,800 из 33361
  1. Вверх #31781
    Тролль форума

    Аватар для Интернетчик
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Украина, Одесса
    Возраст
    34
    Сообщений
    5,846
    Репутация
    3692
    Цитата Сообщение от Orbital Kid Посмотреть сообщение
    Ну ок. Показал ты конфиг.
    Я тоже могу много чего показать, а где пруф про твой конфиг.
    И да, ты постоянно пишешь про донаты, тоже где пруф?
    На канале у меня есть все видео по данным комплектующим.
    БЛОГЕР - JAFAR


  2. Вверх #31782
    Не покидает форум Аватар для Dramteatr
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    17,335
    Репутация
    9754
    Цитата Сообщение от pahaniche Посмотреть сообщение
    а можна назву цього дива?
    https://www.pololu.com/product/2811


    вот кстати по теме тоже
    https://www.youtube.com/watch?v=SzBeeMwgaao
    Последний раз редактировалось Dramteatr; 02.01.2023 в 23:42.

  3. Вверх #31783
    Модератор
    Мистер Одесский Форум
    Аватар для maxx™
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одеса
    Возраст
    45
    Сообщений
    29,286
    Репутация
    12765
    Цитата Сообщение от Интернетчик Посмотреть сообщение
    1) Процессор - Intel Core i7-12700K 3.6 GHz
    2) Плата - MSI Pro Z690-A DDR4
    3) Видеокарта - Asus GeForce RTX 3090 ROG Strix OC White Edition
    4) Память - Kingston Fury DDR4-3600-16GB
    5) SSD - Kingston V300-120 Gb, Apacer AS2280P4-1TB
    6) HDD - Barracuda-1TB, Western Digital-1TB
    7) БП - be quiet! Dark Power Pro 12 1500W
    8) Корпус - Chieftec Stallion II
    9) Кулер - DeepCool Assassin III
    Наслаждайся.
    І чим я тут повинен насолоджуватись?
    в мене процесор швидший - https://www.cpubenchmark.net/compare/4609vs3870/Intel-i7-12700K-vs-AMD-Ryzen-9-5900X, пам'яти в мене 64 гіга. Мені твоїх 16-ти ледве вистачить щоб запустити все що треба для роботи. Ну може відяха в тебе трохи краща, але якщоб я бажав погратись то я би взяв плейстейшен чи иксбокс, а щоб на відеоспостереженні людей чи машини знаходити так платка за $30 робить це нічим не гірше ніж твоя. І свій комп я легко переношу між квартирою та дачею, бо він маленький. Ну й разом з двома моніторами він споживає всього 150 Вт що дає можливість спокійно працювати у похмуру погоду коли немає ні мережі ні нормального сонця. Від того що ти придбав у комп з 16-ю гігами пам'яти дорогу відяху він не стає крутим.

  4. Вверх #31784
    Модератор
    Мистер Одесский Форум
    Аватар для maxx™
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одеса
    Возраст
    45
    Сообщений
    29,286
    Репутация
    12765
    Так там всього 6А, тобто при 12В це 72Вт. Мало, навіть для інвертора на 500 Вт

  5. Вверх #31785
    Не покидает форум Аватар для Dramteatr
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    17,335
    Репутация
    9754
    Цитата Сообщение от maxx™ Посмотреть сообщение
    Так там всього 6А, тобто при 12В це 72Вт. Мало, навіть для інвертора на 500 Вт
    вот на 16 ампер
    https://www.pololu.com/product/2813

    есть подобные штуки на бОльшие токи, Nextube подскажет.

    Последний раз редактировалось Dramteatr; 03.01.2023 в 12:02.

  6. Вверх #31786
    Тролль форума

    Аватар для Интернетчик
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Украина, Одесса
    Возраст
    34
    Сообщений
    5,846
    Репутация
    3692
    Цитата Сообщение от maxx™ Посмотреть сообщение
    І чим я тут повинен насолоджуватись?
    в мене процесор швидший - https://www.cpubenchmark.net/compare/4609vs3870/Intel-i7-12700K-vs-AMD-Ryzen-9-5900X, пам'яти в мене 64 гіга. Мені твоїх 16-ти ледве вистачить щоб запустити все що треба для роботи. Ну може відяха в тебе трохи краща, але якщоб я бажав погратись то я би взяв плейстейшен чи иксбокс, а щоб на відеоспостереженні людей чи машини знаходити так платка за $30 робить це нічим не гірше ніж твоя. І свій комп я легко переношу між квартирою та дачею, бо він маленький. Ну й разом з двома моніторами він споживає всього 150 Вт що дає можливість спокійно працювати у похмуру погоду коли немає ні мережі ні нормального сонця. Від того що ти придбав у комп з 16-ю гігами пам'яти дорогу відяху він не стає крутим.
    Да конечно. 3090 тебе только снилась.
    БЛОГЕР - JAFAR

  7. Вверх #31787
    Не покидает форум Аватар для Dramteatr
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    17,335
    Репутация
    9754
    Цитата Сообщение от Интернетчик Посмотреть сообщение
    Да конечно. 3090 тебе только снилась.
    инвертор Макса тебе даже не снился

  8. Вверх #31788
    Не покидает форум Аватар для Dramteatr
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    17,335
    Репутация
    9754
    Львів’янин Олександр Ловеліус встановив у себе в квартирі багатоповерхівки на вул. Тершаківців систему живлення з інвертора та акумулятора. Систему вдалося без проблем під'єднати і вона навіть попрацювала трохи більше доби. Втім посеред ночі у середу, 28 грудня, у помешканні стався вибух.
    «Акумулятор був підключений до інверторної системи і, мабуть, був несправний. Принаймні, рятувальники, які прибули на місце, сказали, що це була проблема саме з акумулятором: він роздувся і вибухнув», – розповів ZAXID.NET Олександр Ловеліус.
    Після вибуху у квартирі Олександра згоріли електроприлади, потрощило стіни
    Олександр розповідає, що для системи живлення придбав акумулятори LG Chem, які встановлюють в електромобілі. Систему живлення він підключав разом з електриком, щоб не ризикувати виконувати роботи самостійно. Таку ж систему, каже чоловік, вони встановили і в іншій його квартирі: там вона працює без проблем.
    Подібний випадок нещодавно трапився в одній з київських квартир, яку використовувати як офіс. Там через замикання у мережі вибухнув гелевий автомобільний акумулятор. «По прибуттю вогнеборці встановили, що в одній із квартир на 13-му поверсі, яка використовувалася під офісне приміщення, сталося коротке замкнення електромережі з наступним горінням та вибухом гелевого акумулятора», – пояснили причину вибуху в ДСНС.
    Автомеханік Андрій Маценко вважає, що встановлення вдома автомобільного акумулятора в принципі завжди несе небезпеку. Так, по-перше, він шкодить здоров’ю, бо під час зарядки з нього виділяється водень. Тому, якщо і живити прилади від автоакумулятора, то робити це краще на балконі або ж провітрювати помешкання під час зарядки. Окрім того, через використання акумулятора у квартирі чи будинку може статися вибух, якщо водень та кисень будуть виділятися за наявності іскри.
    https://zaxid.net/statti_tag50974/

  9. Вверх #31789
    Не покидает форум Аватар для Dramteatr
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    17,335
    Репутация
    9754
    Щодо випадку пожежі з акумулятором на вул. Тернопільська:
    Це був екофлоу.
    Заводський.
    Власник каже, що вночі проснувся в туалет, почув якийсь звук, підійшов до екофлоу, а той роздувся як м'яч
    Встиг жінку з хати вигнати. вибіг сам. Подзвонив в денс
    Потім вернувся ще за чимось і в той момент він вибухнув. 15% опіків тіла
    ---------------
    Нагадаємо, цієї ж ночі на вул. Тернопільській у квартирі дев'ятиповерхівки вибухнув акумулятор та інвертор. Внаслідок пожежі квартира площею 70 м2 вигоріла вщент, а 30-річний власник потрапив до лікарні з сильними опіками рук.
    https://zaxid.net/news/
    https://24tv.ua/pozhezha-lvivskiy-bagatopoverhivtsi-28-grudnya-2022_n2226385
    Последний раз редактировалось Dramteatr; 03.01.2023 в 10:41.

  10. Вверх #31790
    Не покидает форум
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    5,157
    Репутация
    1573
    Цитата Сообщение от Dramteatr Посмотреть сообщение
    Щодо випадку пожежі з акумулятором на вул. Тернопільська:
    Це був екофлоу.
    Заводський.
    Власник каже, що вночі проснувся в туалет, почув якийсь звук, підійшов до екофлоу, а той роздувся як м'яч
    Встиг жінку з хати вигнати. вибіг сам. Подзвонив в денс
    Потім вернувся ще за чимось і в той момент він вибухнув. 15% опіків тіла
    ---------------
    Нагадаємо, цієї ж ночі на вул. Тернопільській у квартирі дев'ятиповерхівки вибухнув акумулятор та інвертор. Внаслідок пожежі квартира площею 70 м2 вигоріла вщент, а 30-річний власник потрапив до лікарні з сильними опіками рук.
    https://zaxid.net/news/
    https://24tv.ua/pozhezha-lvivskiy-bagatopoverhivtsi-28-grudnya-2022_n2226385
    На жаль це буде продовжуватись. В усіх сферах є ризики, і є припустимий відсоток втрат, так завжди було, є, і на жаль буде. Можна знизити цей відсоток при належному виконанні умов Техніки Безпеки, але ж знову, на жаль, більшисть нехтує цима умовами і правилами.
    Відремонтрувати можна все що завгодно, ящо достатньо довго крутити в руках.

  11. Вверх #31791
    Модератор
    Мистер Одесский Форум
    Аватар для maxx™
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одеса
    Возраст
    45
    Сообщений
    29,286
    Репутация
    12765
    Цитата Сообщение от pahaniche Посмотреть сообщение
    На жаль це буде продовжуватись. В усіх сферах є ризики, і є припустимий відсоток втрат, так завжди було, є, і на жаль буде. Можна знизити цей відсоток при належному виконанні умов Техніки Безпеки, але ж знову, на жаль, більшисть нехтує цима умовами і правилами.
    Якщо людина просто поставила готовий вироб екофлоу - що вона ще повинна була зробити?

  12. Вверх #31792
    Не покидает форум
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    5,487
    Репутация
    1622
    Цитата Сообщение от pahaniche Посмотреть сообщение
    На жаль це буде продовжуватись. В усіх сферах є ризики, і є припустимий відсоток втрат, так завжди було, є, і на жаль буде. Можна знизити цей відсоток при належному виконанні умов Техніки Безпеки, але ж знову, на жаль, більшисть нехтує цима умовами і правилами.
    Какие условия ТБ? Разве это нормальное явления- куча батарей в постоянном режиме разряда/заряда в жилом помещении? Какая может быть ТБ? Газоанализатор на месте установки и работы батарей? Огнетушитель, как и конструктивный брак или нештатная аварийная ситуация от взрыва не спасет.

  13. Вверх #31793
    Постоялец форума Аватар для orinoko
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    1,419
    Репутация
    442
    Ну у электромобиля под задницей водителя и пассажиров тоже немаленькая батарея лежит, и работает в довольно жёстких условиях. Тут выявился заводской брак какого то элемента, который, к сожалению, и привёл к несчастному случаю. Силовая электроника - она штука весьма требовательная к качеству сборки.

  14. Вверх #31794
    Квестер
    Аватар для Orbital Kid
    Пол
    Мужской
    Адрес
    ...а мне не сказали
    Возраст
    52
    Сообщений
    37,579
    Репутация
    35180
    Цитата Сообщение от Интернетчик Посмотреть сообщение
    На канале у меня есть все видео по данным комплектующим.
    О господи. Кто же твой канал смотрит?
    И да, сейчас снова будет "завидуй донатам"?
    You don't have to say you love me
    You don't have to say nothing

  15. Вверх #31795
    Постоялец форума
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одеса
    Сообщений
    2,442
    Репутация
    1884
    Цитата Сообщение от orinoko Посмотреть сообщение
    Ну у электромобиля под задницей водителя и пассажиров тоже немаленькая батарея лежит, и работает в довольно жёстких условиях. Тут выявился заводской брак какого то элемента, который, к сожалению, и привёл к несчастному случаю. Силовая электроника - она штука весьма требовательная к качеству сборки.
    Есть тут одна тонкость, что зачастую в такой бытовой технике используют б/у элементы. Особенно, если это конструкции местного розлива или китайские неизвестного происхождения.

  16. Вверх #31796
    Не покидает форум
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    5,157
    Репутация
    1573
    Цитата Сообщение от Nesnakomez Посмотреть сообщение
    Огнетушитель, как и конструктивный брак или нештатная аварийная ситуация от взрыва не спасет.
    Ось це як раз і зветься "припустимий відсоток втрат"
    Відремонтрувати можна все що завгодно, ящо достатньо довго крутити в руках.

  17. Вверх #31797
    Тролль форума

    Аватар для Интернетчик
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Украина, Одесса
    Возраст
    34
    Сообщений
    5,846
    Репутация
    3692
    Цитата Сообщение от maxx™ Посмотреть сообщение
    І чим я тут повинен насолоджуватись?
    в мене процесор швидший - https://www.cpubenchmark.net/compare/4609vs3870/Intel-i7-12700K-vs-AMD-Ryzen-9-5900X, пам'яти в мене 64 гіга. Мені твоїх 16-ти ледве вистачить щоб запустити все що треба для роботи. Ну може відяха в тебе трохи краща, але якщоб я бажав погратись то я би взяв плейстейшен чи иксбокс, а щоб на відеоспостереженні людей чи машини знаходити так платка за $30 робить це нічим не гірше ніж твоя. І свій комп я легко переношу між квартирою та дачею, бо він маленький. Ну й разом з двома моніторами він споживає всього 150 Вт що дає можливість спокійно працювати у похмуру погоду коли немає ні мережі ні нормального сонця. Від того що ти придбав у комп з 16-ю гігами пам'яти дорогу відяху він не стає крутим.
    Какая у тебя видеокарта?
    БЛОГЕР - JAFAR

  18. Вверх #31798
    Частый гость Аватар для Hunter_83
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    41
    Сообщений
    917
    Репутация
    215
    Цитата Сообщение от Интернетчик Посмотреть сообщение
    Какая у тебя видеокарта?
    Как маленький ребенок. Какая разница какая у него или еще у кого видеокарта? Сейчас начнем у кого какая машина. Все эти разговоры это просто понты.

  19. Вверх #31799
    Тролль форума

    Аватар для Интернетчик
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Украина, Одесса
    Возраст
    34
    Сообщений
    5,846
    Репутация
    3692
    Цитата Сообщение от Hunter_83 Посмотреть сообщение
    Как маленький ребенок. Какая разница какая у него или еще у кого видеокарта? Сейчас начнем у кого какая машина. Все эти разговоры это просто понты.
    Ну, он говорит, что карта немного слабее, вот я и хочу понять, насколько слабее в его понимании...
    БЛОГЕР - JAFAR

  20. Вверх #31800
    Модератор
    Мистер Одесский Форум
    Аватар для maxx™
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одеса
    Возраст
    45
    Сообщений
    29,286
    Репутация
    12765
    Цитата Сообщение от Интернетчик Посмотреть сообщение
    Какая у тебя видеокарта?
    А я не пам'ятаю, 150 мм здається. Може 152


Ответить в теме
Страница 1590 из 1669 ПерваяПервая ... 590 1090 1490 1540 1580 1588 1589 1590 1591 1592 1600 1640 ... ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения