А что там майское прекращение огня от Владимира Александровича, уже началось?
Вид для печати
А что там майское прекращение огня от Владимира Александровича, уже началось?
⚡️ Візуалізація удару крилатою ракетою "Фламінго" та БпЛА "Лютий" по заводу «ВНІІР-Прогресс»
Близько двох годин ночі[B] одна з п'яти ракет[/B] "Фламінго" досягла цілі - [B]уражено головний[/B] [B]корпус заводу.
[/B]
Близько сьомої ранку завод почали атакувати лонгстрайк-БпЛА типу "Лютий". [B]Один БпЛА[/B] влучив у східний цех заводу. Щонайменше три безпілотника впали через роботу РЕБ.
[QUOTE=Ванилла;79323597]А что там майское прекращение огня от Владимира Александровича, уже началось?[/QUOTE]
20:01; 20:02
Харківщина - група БпЛА на Барвінкове.
Запоріжжя - БпЛА повз Балабине - в північному напрямку.
Завод в [strike]чебуреках[/strike] [strike]чемоданах[/strike] чебоксарах после ракетного удара...
[URL="https://t.me/polonskynews/198516"]https://t.me/polonskynews/198516[/URL]
[QUOTE=Ванилла;79323597]А что там майское прекращение огня от Владимира Александровича, уже началось?[/QUOTE]
Разбор ситуации.
[url=https://ibb.co/LXKVtg5P][img]https://i.ibb.co/LXKVtg5P/Screenshot-2026-05-05-20-41-16-836-com-zhiliaoapp-musically-edit.jpg[/img][/url]
[URL="https://vt.tiktok.com/ZS9VDdDgJ/"]https://vt.tiktok.com/ZS9VDdDgJ/[/URL]
Шість років тому: Розробка ракети Вільха заморожена. Виконання оманських домовленостей?
[IMG]https://pbs.twimg.com/media/HHkNkWqWwAAhPf8?format=jpg&name=small[/IMG]
Не знаю об уровне достоверности, но хотя бы не в ключе "ракет осталось на неделю".
[QUOTE]❗️ Росія накопичила значні запаси ракет різних типів, ГУР оприлюднила оцінку арсеналу «Орешників», «Кинжалів» і «Калібрів»
Навіть інтенсивніші ракетні атаки не призводять до виснаження запасів, навпаки, РФ продовжує нарощувати виробництво озброєння.
За наявними даними, Росія має:
«Орешник» — до 10
KN-23 — до 50
«Іскандер-М» — близько 200
«Кинжал» — до 100
«Циркон» — 230
«Онікс» — 690
«Калібр» — 460
Х-22/32 — 350
Х-101 — 120
«Іскандер-К» — 110
[/QUOTE]
Следовательно, вбросы о диком дефиците зенитных ракет, являются обычной ИПСО.
ТСК по «Міндічгейту». Критично мала кількість ЗМІ приділила увагу засіданню комісії, незважаючи на кричущий факт: ключові фігуранти не зʼявилися, прикрившись «відрядженнями».
Не прийшов, зокрема, і голова Держфінмоніторингу Філіп Пронін у звʼязку з «заходами, які проводяться разом з правоохоронними органами, що вимагає рішень очільника інституції»
Хоча, думаю, дуже багато громадян чекають, коли правоохоронці візьмуться конкретно за Проніна: починаючи від фортифікацій, завершуючи «Міндічгейтом», а також його звільнення з посади.
Повертаючись до засідання, хочу наголосити: більшість ЗАПРОШЕНИХ, які таки прийшли (і від Сенс Банку, і від Державного оператора тилу, і від Мінфіну), ДОСІ ВДАЮТЬ, що ніякого Міндіча не існує. Вони уникають називати це прізвище або зайвий раз згадувати плівки. Їм не цікаво розібратись, їм цікаво виправдатись і формально все викласти. Це ще раз підтверджує тотальну залученість у ці схеми.
Засідання складалося з двох частин.
ПЕРША — обговорення звʼязків «Сенс Банку» із фігурантами справи «Мідас», кредитування Fire Point і «Карпатнафтохіму», питання формування наглядової ради «Сенс Банку», а також зловживань у сфері грального бізнесу. Є підозри, що контроль над банком здійснюється, зокрема, і для цього.
Щодо наглядової ради: чомусь голова правління «Сенс Банку» «не помічає», що кандидати, які фігурують у розмовах фігурантів, згодом отримують посади. До речі, відбір кандидатів до наглядових рад «Сенс Банку», «Енергоатому», «Нафтогазу» та ОГТСУ за дивним збігом проводила одна і та сама компанія — ТОВ «Екзек’ютів Серч Юкрейн».
ДРУГА — бронежилети Міндіча. І на цьому я зупинюсь детальніше.
Слово мала заступниця голови Громадської антикорупційної ради при Міноборони Тетяна Ніколаєнко, яка активно займалась цим питанням з самого початку і вимагала від ДОТ скасувати контракт. Тоді вона ще не підозрювала, ХТО за цим стоїть.
Пані Тетяна детально розповіла історію про неякісні бронежилети, яку я тут відтворю, щоб показати масштаб.
Все почалося взимку 2024–2025 року, коли Державний оператор тилу оголосив тендер на 75 000 бронежилетів на суму 1,6 млрд грн — фактично річне забезпечення для ЗСУ.
У ньому зʼявилась компанія «Фортеця захисту», яка запропонувала найнижчу ціну, але не мала ані профільного досвіду, ані ліцензії. Попри це, замість її відхилення ДОТ скасував увесь тендер, що виглядало як спроба зберегти можливість для цієї структури або повʼязаних із нею компаній зайти знову.
У наступному тендері вже фігурує «Мілікон ЮА» — компанія без досвіду участі в закупівлях, із тими ж власниками, що й у «Фортеці захисту». Ба більше, зміна власників відбулась буквально напередодні торгів.
Паралельно змінювались і правила: у документації через зноски дозволили брати участь компаніям без власного досвіду, якщо такий досвід має виробник. Без цієї правки обидві фірми просто не були б допущені до участі. Це дає підстави вважати, що вимоги прописувалися під конкретних учасників.
Далі виявилось, що «Мілікон ЮА» навіть не подав власного сертифіката відповідності, а використав документи «Фортеці захисту», яку раніше відхилили.
ДОТ на це не відреагував. Після скарг конкурентів втрутилась Держаудитслужба, контракт дійшов до судів і врешті був розірваний в останній момент — без виплати коштів.
При цьому представники Командування сил логістики прямо заявляли: ці бронежилети настільки неякісні, що їх не тільки не можна приймати, а навіть показувати військовим ❗️❗️
Що ми маємо в сухому залишку?
Ми маємо обгрунтовані припущення, що друг Зеленського Міндіч захотів поставити під загрозу життя десятків тисяч військових заради власного зиску. У цьому йому допомагав чинний секретар РНБО Умєров та нинішній директор Агенції оборонних закупівель Жумаділов. Саме ДОТ під керівництвом Жумаділова писав нові правила під компанії Міндіча. І навіть після того, як виявилось, що бронежилети прострілюються – Міндіч тиснув на Умєрова, щоб погані бронежилети прийняли: «Пусть приемку подпишут. Все. Ну это тебе один звонок».
Це все вже звучить буденно, але насправді це жахливі речі. Якби це не помітили на різних ланках, держава втратила б мільйони гривень, а під загрозою були б десятки тисяч життів військових.
Володимире Олександровичу Зеленський, ви далі плануєте мовчати?
P.S. Наступне засідання ТСК заплановане на 14 травня. Ключові фігуранти обіцяли бути.
Софія Федина
Не знаю, враження, що не закінчиться ніколи…
❗США схвалили продаж Україні високоточних JDAM на $373,6 млн: це керовані авіабомби збільшеної дальності, – Держдепартамент.
Такими били по Тегерану. Вага приблизно 1000 кг, після вибуху залишають вирву до 5 метрів глибиною.
[QUOTE=Вячеслав_Д;79323667]Не знаю об уровне достоверности, но хотя бы не в ключе "ракет осталось на неделю".
Следовательно, вбросы о диком дефиците зенитных ракет, являются обычной ИПСО.[/QUOTE]
Точно так же может быть зеркально! Кто точно скажет?
[QUOTE=Nautilus;79323758]❗США схвалили продаж Україні високоточних JDAM на $373,6 млн: це керовані авіабомби збільшеної дальності, – Держдепартамент.
Такими били по Тегерану. Вага приблизно 1000 кг, після вибуху залишають вирву до 5 метрів глибиною.[/QUOTE]
Це під тиском розблокували передбачені на цей рік $400 млн.
На наступний рік такі кошти вже не передбачені.
Значить буде лише одностороння домовленість про перемир'я?
[QUOTE]Росіяни зранку 6 травня атакували кілька міст України, чим порушили режим "тиші", який запропонував та оголосив президент Володимир Зеленський.[/QUOTE]
[QUOTE=lenivec;79323865]Значить буде лише одностороння домовленість про перемир'я?[/QUOTE]
Для этого и было рассчитано,для ответки на 9 ое.
Было,нет?
[url=https://imgbb.com/][img]https://i.ibb.co/TqdRFcQk/IMG-20260506-085836-264.jpg[/img][/url]
[url=https://imgbb.com/][img]https://i.ibb.co/wrNp0k47/IMG-20260506-085835-961.jpg[/img][/url]
Очередное нытье,из за потери ми 8
[QUOTE=Селянин;79323894]Для этого и было рассчитано,для ответки на 9 ое.[/QUOTE]
ХПВ - хитрый план Вовы?
Русня в Мали обосралась, и быстро нашла причину..
Атака укронацистов и террористов в Мали окончательно захлебнулась. По этому случаю Российский Африканский корпус выложил кадры, демонстрирующие вертолетные операции в Мали.
[QUOTE=Вячеслав_Д;79323621]Разбор ситуации.
[url=https://ibb.co/LXKVtg5P][img]https://i.ibb.co/LXKVtg5P/Screenshot-2026-05-05-20-41-16-836-com-zhiliaoapp-musically-edit.jpg[/img][/url]
[URL="https://vt.tiktok.com/ZS9VDdDgJ/"]https://vt.tiktok.com/ZS9VDdDgJ/[/URL][/QUOTE]
Все верно, хочешь перемирие начинай прямо сейчас,зачем ждать. И будет видно как нам поступать на 9 мая
Фронтовая логистика.
[url=https://ibb.co/nMVHp1k8][img]https://i.ibb.co/nMVHp1k8/Screenshot-2026-05-06-09-45-19-186-com-zhiliaoapp-musically-edit.jpg[/img][/url] [url=https://ibb.co/wZ1rN7bj][img]https://i.ibb.co/wZ1rN7bj/Screenshot-2026-05-06-09-45-39-175-com-zhiliaoapp-musically-edit.jpg[/img][/url]
[QUOTE=lenivec;79323865]Значить буде лише одностороння домовленість про перемир'я?[/QUOTE]
Не односторонка, а законная зеркалка!
[QUOTE=Вячеслав_Д;79323602]⚡️ Візуалізація удару крилатою ракетою "Фламінго" та БпЛА "Лютий" по заводу «ВНІІР-Прогресс»
Близько двох годин ночі[B] одна з п'яти ракет[/B] "Фламінго" досягла цілі - [B]уражено головний[/B] [B]корпус заводу.
[/B]
Близько сьомої ранку завод почали атакувати лонгстрайк-БпЛА типу "Лютий". [B]Один БпЛА[/B] влучив у східний цех заводу. Щонайменше три безпілотника впали через роботу РЕБ.[/QUOTE]
А как мы можем удостовериться, что это именно Фламинго?
Поверить на слово воровской Зелёной Кодле?