PDA

Просмотр полной версии : Попрощаемся с Русланом Борисовичем?????



%Александр%
05.04.2005, 05:38
Результати виборів 2002 року в Одесі скасовані.
05 Апреля 2005, 01:50
4 квітня Приморський районний суд Одеси постановив визнати недійсним рішення ТВК у частині реєстрації Руслана Боделана міським головою і визнати переможцем виборів 2002 року Едуарда Гурвіца. Винесено і визначення на адресу прокуратури Одеської області про порушення під час виборів 2002 року. Ухвалене рішення донести до відома прокурора області факти, які були виявлені під час судового розгляду.

Прокуротурі дане завдання ознайомитися з рішенням суду і зі всіма фактами з метою їхнього дослідження під час слідства у кримінальній справі.

Присутній на слуханнях народний депутат України, член фракції СДПУ (о) Нестор Шуфрич заважав судді Світлані Ярош зачитувати рішення. Він кілька разів голосно цитував ксерокопію факсограми підписану головою Верховного Суду України. Кілька прохань судді про виведення Шуфрича з залу суду виконати не вдалося. Народний депутат України Юрій Кармазін назвав поведінку Нестора Шуфрича „підготовленою провокацією”.

Велика група присутніх на засіданні мешканців Одеси написала звернення на ім”я голови Верховної Ради України Володимира Литвина та народного депутата України, голови Партії захисників Вітчизни Юрія Кармазіна. Автори листа прохають „розглянути питання про безсоромну поведінку депутата Нестора Шуфрича, який у залі засідання Приморського райсуду Одеси намагався спровокувати бійку, ображав народних депутатів Юрія Кармазина та Едуарда Гурвіца, депутата Одеської міськради Георгія Селянина. У разі відсутності своєчасного втручання міліції у залі суду стався б акт насильства. Вимагаємо притягнення депутата від СДПУ (о) до відповідальності”.

Кореспондент незалежної газети „ЮГ” Ганна Бердичевська так само була свідком неадекватної поведінки з боку депутата від СДПУ (о).
„Нестор Шуфрич називав Юрія Кармазина хворою людиною і через певну мить нецензурно висловився на адресу Едуарда Гурвіца. Це чув цілий зал. Це була брудна російська лайка.

Я підписала звернення до Голови Верховної Ради і до Голови Партії захисників Вітчизни Юрія Камазіна з проханням дати оцінку цьому ганебному факту.
Я нерозумію чому я, працівник ЗМІ, виконуючи професійні обов”язки, маю вислуховувати брудну російську лайку від Нестора Шуфрича?”, зазначила Ганна Бердичевська.

Згідно з рішенням суду у Одеської міської територіальної виборчої комісії є дві доби на виконання рішення. Якщо цього не станеться, проти всіх членів комісії буде порушена кримінальна справа.

Голова Всеукраїнської партії правозахисту, юрист Микола Розувайкін назвав ухвалене 31 березня рішення Приморського райсуду Одеси „правовим”. На його думку, „достатньо досліджені усі обставини справи, надані судом матеріали з обох боків”.

Представник Руслана Боделана на суді, народний депутат України Нестор Шуфрич вважає, що „незважаючи на ухвалене рішення суду крапку ставити зарано, бо таке рішення шокує цілу Україну”. Вже в інтерв”ю телекомпанії „РІАК” Нестор Шуфрич заявив, що підтримає „будь які кроки прихильників Руслана Боделана на підтримку нинішньої міської влади”.

Голова Партії захисників Вітчизни, народний депутат України Юрій Кармазин вважає, що рішенням Приморського райсуду Одеси „в місті відновлені конституційні права громадянина Гурвіца і всіх виборців Одеси. Відновлені порушені колись права виборців Одеси на справедливий вибір. Це дуже важливо”.
Одразу після завершення оголошення рішення суду народний депутат України Едуард Гурвіц вийшов до своїх прихильників, які протягом дня стояли біля приміщення райсуду. У своєму виступі він наголосив, що „український народ поставив крапку подальшим порушенням Законодавства після завершення всеукраїнського „майдану”. Народ України тоді сказав, що свої голоси віддасть лише тому кому бажає сам, а не як цього бажає колишня влада. Тепер вдалося відновити справедливість і в Одесі. Ми не повинні віддати цю перемогу Руслану Боделану. Ми маємо зробити все для того щоби Одеса була квітучим та гарним містом”.

Присутній на нетривалому мітингу Голова Одеської обласної організації УРП „Собор” Федір Нарійчук висловив думку, що „переважна більшість одеситів чекали на таке рішення суду. Оголошений вердикт є справедливим і можна лише радіти з того, що одесити таки дочекалися сьогоднішнього дня”.

Помічник народного депутата України Едуарда Гурвіца Едуард Щеглов назвав рішення Приморського районного суду Одеси „історичним”.
Едуард Щеглов:
„Правда про вибори 2002 року, яку знали всі одесити, нарешті набула статус судового рішення. Це вже цілком інша якість. Це зовсім інший рівень. Це правда, яка дозволить змінити ситуацію в Одесі на краще.

Величезне значення цього рішення не вдалося навіть зменшити поведінкою, у залі суду, депутата Верховної Ради Нестора Шуфрича, який підтвердив свою репутацію політичного провокатора. Його поведінка у суді є викликом правосуддю України і образою над судом, знущанням над Одесою і одеситами”.
Едуард Щеглов заперечив інформацію рішення колегії Верховного Суду України ухвалені у справі „Гурвіц проти Боделана”.

„У кожній копії телефаксограм містилися значні фактичні помилки (у назві посади, у даті, у змістовній частині). Насправді, це була спроба, приховуючись авторитетом Верховного Суду України, здійснити анти правосудні дії”, сказав Едуард Щеглов.
04 квітня, після оголошення рішення Приморського райсуду, активісти громадського комітету „Одеса – ТАК” пройшли вулицями міста до приміщення Одеської міськради. У вигляді подарунку до Дня народження, який святкує нині голова міської організації Партії регіонів Руслану Боделану передали величезне „Пенсійне посвідчення”. Йому побажали гарного „пенсійного відпочинку”.
Ігор Столяров
Одеса
http://silanaroda.com/img/a/Peremoga5.jpg

A_L
05.04.2005, 07:35
Можно говорить, что чудо свершилось?))

Lesley
05.04.2005, 11:07
Теперь Боделану остается только забарикадироваться в здании мэрии и окружить ее своими пригнанными под роспись "прихільниками"......
Да уж, Бодю сейчас поимели также, как он поимел Одессу в 1998 году с решением Кировоградского суда. Ему отплатили той же монетой.......
Бодя гоу хом:-}

cape
05.04.2005, 11:12
Присутній на нетривалому мітингу Голова Одеської обласної організації УРП „Собор” Федір Нарійчук висловив думку, що „переважна більшість одеситів чекали на таке рішення суду. - Вот тут он прав...

NRG
05.04.2005, 17:19
надеюсь, что будут. и максимально.

Эшли
05.04.2005, 17:51
Боделан, я думаю, подаст аппеляцию в Верхлвный суд и продолжение следует...

%Александр%
05.04.2005, 19:46
Не последует-8 из 9 членов горизберкома проголосовали за признание мером Гурвица и он принял присягу.......

Anonymous
05.04.2005, 20:51
Не последует-8 из 9 членов горизберкома проголосовали за признание мером Гурвица и он принял присягу.......Гммм... Я заметил, что принятие присяги уже стало вашей национальной забавой :lol:

NRG
05.04.2005, 22:07
Не последует-8 из 9 членов горизберкома проголосовали за признание мером Гурвица и он принял присягу.......Гммм... Я заметил, что принятие присяги уже стало вашей национальной забавой :lol:
пАпрашу не передергивать.
это - серьезный спорт!

cape
05.04.2005, 22:25
В общем и целом и рояль на месте, и цирк никуда не уезжал... Только смеяться по этому поводу что-то не хочется...

Эшли
05.04.2005, 23:07
Какаяразница, По сравнению с вашим любимым национальным спортом-кулачными боями-наш спорт более интелектуален. :podmig:

Anonymous
06.04.2005, 08:25
Какаяразница, По сравнению с вашим любимым национальным спортом-кулачными боями-наш спорт более интелектуален. :podmig:AFAIK у вас тоже есть национальная борьба a-la гопак :) А Вы видели, какая интеллектуальность светится в глазах сумоистов - национальной гордости Японии? Вот то-то же ;)

ALKA
06.04.2005, 09:51
А Вы видели, какая интеллектуальность светится в глазах сумоистов - национальной гордости Японии? Вот то-то же ;)

ЗРЯ ИРОНИЗИРУЕТЕ!!! Воспитание борца сумо долгий и емкий процесс с изучением религии,философии и пр.Не уверен но кажется даже рифмоплетство в их программе...

NRG
06.04.2005, 10:06
ALKA, в программе, в программе. равно как и бонсай и еще туча других дисциплин.

Indeets
06.04.2005, 10:33
ALKA, в программе, в программе. равно как и бонсай и еще туча других дисциплин.
Да "какаяразница" :D .....

Hrest
06.04.2005, 10:46
По сабжу...
Чему вы радуетесь? Восторжествовавшей справедливости? При всей моей нелбви к Боделану и желанию того, чтоб его убрали это всего лишь разборка старой иновой власти.. Имели нас одни, теперь отымеют другие...

Mr.Plague
06.04.2005, 10:51
Во-во какое отношение борцы сумоисты имеют к уголовному преследованию Бодехама.
Все таки вы страшные офтопщики, такие сложные асоциативные цепи выстраиваете.
По вашему выходит, что Боделана надо отдать на [s:6896d19387]растерзание[/s:6896d19387] воспитание борцам сумо. Хорошая идея, всех политиков на сумо.

Mr.Plague
06.04.2005, 10:55
Hrest, а чего печалиться, ИМХО хуже не будет, а в жизни позитива больше, чем негатива, вот взять хотя-бы пиво. Мне пофиг кто у власти когда я сижу за прохладным бокалом пива, с сушеной воблой, и с парочкой приятелей совершенно различной полит ориентацией.
Индеец, я думаю ты меня поддержишь.

Anonymous
06.04.2005, 11:07
Во-во какое отношение борцы сумоисты имеют к уголовному преследованию Бодехама. Все таки вы страшные офтопщики, такие сложные асоциативные цепи выстраиваете.Дык, не я же провоцирую оффтопы левыми замечаниями про "кулачные бои"...

Mr.Plague
06.04.2005, 11:28
Какаяразница, я не конкретно о вас говорил, а вообще. Хотя тема национальных забав была затронута вами.

Hrest
06.04.2005, 11:56
Mr.Plague,
Да, я тебя понимаю. Имеено поэтому я еще не взял в руки автомат и не ушел в партизаны...
Власть еще раз доказала, что все вопросы решаются силой. Убрав так Боделана, они уберут любого из вас, если вы помешате им, а вы радуетесь, ходите на митинги-петтинги, демонстрации...

ALKA
06.04.2005, 11:58
ГАВ!!!ГАВ!!! :twisted:

ALKA
06.04.2005, 12:00
ГАВ!!!ГАВ!!! :twisted:

Rabblerouser
06.04.2005, 13:47
А не кажется ли Вам, что за этим может последовать небольшая юридическая неразбериха? Ведь выходит, что все решения Боделана являются недействительными. Эх-х, нАдА ввести чрезвычайное положение, комендантский час и прямое президентское правление до следующих выборов мэра.

Anonymous
06.04.2005, 13:49
Какаяразница, я не конкретно о вас говорил, а вообще. Хотя тема национальных забав была затронута вами.Если бы Вы обратили внимание на такую сущую мелочь, как смайлик, то Вы бы поняли, что это была всего-навсего шутка. Как говорил ваш земляк, тщательнЕе читать надо :)

Скептик
06.04.2005, 14:04
Какаяразница, Все взвинчены - не до шуток.

Anonymous
06.04.2005, 14:21
Какаяразница, Все взвинчены - не до шуток.Понял, умолкаю.

Hrest
06.04.2005, 15:04
Скептик,
Кто все взвинчены? Мне мерзко смотреть на их возню в дерьме.. Это мерзкие и груьбые люди, мне они неинтересны..

Скептик
06.04.2005, 15:11
Hrest,Неинтересно? Если ты сюда зашёл, значит было интересно...

Mr.Plague
06.04.2005, 15:16
Какаяразница, у меня для быстроты, все картинки отключены, я с работы и мне некогда изучать тщательнее.

Magne
06.04.2005, 16:58
Кореспондент незалежної газети „ЮГ”

Бу-га-га!!! Незалежной от Боделана - да. Это же прогурвицкая газета!

Скептик, и ты говорил про независимую прессу? Сними розовые очки с аватара и вынь косяк! Независимых нет!

cape
06.04.2005, 17:27
Боделан оскаржив рішення у ВС. - 5-й бегущая строка.

Одного из действующих лиц Северодонецка арестовали. - оттуда же. Блин, хоть домашнюю фильмотеку заводи и проверяй кто, что и где сказал.

NEtPuMp
06.04.2005, 17:36
Попрощаемся с Русланом Борисовичем?????

Прощай мальчишь-плахишь! За что боролся в 98, на то и напоролся в 2005!

Нельзя было до такой степени наглеть!

Hrest
06.04.2005, 17:56
Скептик,
Зашел только из-за нашего вчерашнего разговора за пивом.. :) А так и не буду больше :)

Скептик
06.04.2005, 18:24
Magne, Подлови на зависимости... :)
Hrest, Нет, тогда заходи... :) О пиве поговорить всегда приятно... И за пивом тоже...

ALKA
06.04.2005, 18:50
У руслана бен боделана был когда-то сайт. Интересно работает ли ?Какие там сейчас настроения царят? Ссылочку бы!

Indeets
06.04.2005, 19:16
Индеец, я думаю ты меня поддержишь.
Хоть уже не пью, но поддержу :) ! Хоть полстаканом :D ....

Anonymous
06.04.2005, 20:16
Какаяразница, у меня для быстроты, все картинки отключены, я с работы и мне некогда изучать тщательнее.Дома у меня они тоже отключены, но smile читается отчетливо :) (прим. - это тоже smile)

Magne
07.04.2005, 08:34
Скептик, зависимость - это когда от чего-то или кого-то зависишь. Даже то же независимое Сложно зависит от финансов... Вот представь, выйдет какой-нибудь новый закон о рекламе, где запретят рекламу на радио... Денег не будет - радиостанция закроется.

Или национализируют все частоты, а лицензию будут давать не всем, а только нужным. Опять таки, радиостанция идёт.... (вырезано модератором внутри меня)...

Методы давления найдутся всегда.

Кстати, сними очки с аватара, они у тебя в чём-то розовом запачкались...

Anonymous
07.04.2005, 09:58
Скептик, зависимость - это когда от чего-то или кого-то зависишь. Даже то же независимое Сложно зависит от финансов...Методы давления найдутся всегда.Следовательно, приходим к выводу, что независимость это такой же недостижимый идеал, как и коммунизм. Осталось только выяснить это "идеал" или "идея-фикс" :)

Mr.Plague
07.04.2005, 13:01
Magne, "ЮГ" - газета Куренного а не про Гурвицкая, а Куренному как удобно так и напишут.
Какаяразница, смайлы не читаються, так как ты пишеш двоеточие со скобкой а форум его приображает в картинку, которые у меня соответственно отключены, да и пустое это, я ведь не в смысле поругать, а так, к слову, сумоистами навеяное.
Офф-топ:
Indeets, Мужик. А я как денег соберу так тебе и позвоню.

Anonymous
07.04.2005, 13:38
смайлы не читаються, так как ты пишеш двоеточие со скобкой а форум его приображает в картинку, которые у меня соответственно отключеныПовторю - у меня при отключении картинок на месте смайлика отображается плэйсхолдер со словом smile (в Опере)

Mr.Plague
07.04.2005, 14:14
Какаяразница, :beer2: предлагаю ничью, у вас смайлики в плейс холдере у меня же их нет, у меня пустой квадратик :( , и давайте на этом завершим обсуждение смайликов :)

Anonymous
07.04.2005, 14:34
предлагаю ничью, у вас смайлики в плейс холдере у меня же их нет, у меня пустой квадратик :( , и давайте на этом завершим обсуждение смайликов :)Угу :lol:

ALKA
07.04.2005, 16:33
А Боделана и забыли :(

A_L
07.04.2005, 18:43
ALKA, сплошной оффтоп)))

а по делу - "папочка" как всегда отвертится, но мне кажется, что дело просто для вида всё-таки на него заведут, по крайней мере я так надеюсь.

Anonymous
07.04.2005, 20:57
А Боделана и забыли :(А че о нем помнить, если вы уже с ним попрощались? ;)

Скептик
07.04.2005, 22:35
Magne, Чего ты мне кабы да если? так для кого угодно сказать можно. Смотри сейчас, существуем больше 10 лет? Вот и не надо свистеть на нашу голову. Подловить всё равно не можешь... :)

Magne
08.04.2005, 08:11
И не собирался подлавливать... Тёмыч, сам подумай, откуда независимости взяться? Все от всех зависят, так что отстань, а то за оффтопик мод влепят.

Mr.Plague
08.04.2005, 09:11
Ну всё попрощались и забыли, а отвертиться ну так еще высший суд есть, как говориться боженька не фраер, всем воздасться по делам.
А мы будем жить дальше, приспосабливаться к новым реалиям жизни.

Эшли
08.04.2005, 09:17
Mr.Plague, На 38-ом канале Боделан со слезой в голосе рассказывал, что он старался для города, а ему не дали довести все его добрые дела до логического конца. Сказал, что он может открыто смотреть людям в глаза, т.к. никогда чужой копейки не взял.

NRG
08.04.2005, 11:25
Mr.Plague, На 38-ом канале Боделан со слезой в голосе рассказывал, что он старался для города, а ему не дали довести все его добрые дела до логического конца

угумц
еще столько недоворованного осталось

Скептик
08.04.2005, 15:15
Эшли, Трогательно. Сам в слезищах весь. Предлагаю крокодильи слёзы переименовать в боделаньи...

Magne
08.04.2005, 15:39
Укатали Бодю крутые горки

Lesley
09.04.2005, 13:05
О 06 годині ранку 9 квітня працівники правоохоронних органів, в присутності судових виконавців з Приморського райсуду Одеси, демонтували з Думської площі Одеси наметове містечко прихильників Віктора Януковича та Руслана Боделана. Серед організаторів наметів були проросійські організації „Єдіноє отєчєство”, „Новоросія” та Партія регіонів.

Учасники акції не підкорилися пропозиції, яка надійшла з Приморського райсуду Одеси, про добровільне згортання наметів выд 16.00 до 22.00 8 квітня. Голова організації „Єдіноє отєчєство” Валерій Кауров заявив про те, що він „не володіє українською мовою, а тому не може ознайомитися з документом з Приморського райсуду міста”.

Жодного спротиву з боку мешканців наметів проти працівників міліції не було. Навпаки, деякі з них допомагали демонтовувати намети. Пізніше стало відомо, що серед прихильників колишнього міського голови Руслана Боделана, які мешкали у наметах на Думській площі, не було жодного одесита. Це були мешканці Донецька, Полтави, Краматорська, Харкова та інших міст України та Росії. Картина, яка відкрилася присутнім під час демонтування наметів, вразила всіх присутніх працівників міліції та представників правоохоронних органів. У наметах були купи сміття, шприці, порожні пляшки від пива та інших алкогольних напоїв. Для вивезення сміття з центральної Думської площі Одеси ледве вистачило сім вантажних автомашин.

За словами голови загальновійськового союзу вояків інтернаціоналістів Володимира Дрямова, „санітарний стан містечка прихильників Руслана Боделана мене вразив. Це був справжній притон. Сморід, фекалії, повна антисанітарія були в самому серці Одеси, біля приміщення мерії та пам”ячника Олександру Пушкіну. Нам довелося допомагати двірникам прибирати центральний майдан міста. Попереду літо. Якби намети далі залишалися на своїх місцях це були б реальні поширювачі холери та інших небезпечних інфекційних хвороб...”

До 8 години ранку тривало прибирання Думської площі від сміття.
Саме тут 10 квітня мають відбутися святкові заходи організовані до річниці звільнення Одеси від нацистів.

Намети прихильників Віктора Януковича та Руслана Боделана були встановлені в Одесі після завершення виборів Президента України на Кульковому майдані міста. Їхні мешканці поширювали чимало листівок з образами на адресу Президента України Віктора Ющенка, збирали підписи на підтримку референдуму щодо федеративного устрою та на підтримку ідеї набуття російською мовою статусу другої державної в Україні.

На початку цього тижня, після скасування Приморським райсудом Одеси результатів виборів Одеського міського голови у 2002 році та визнання переможцем Едуарда Гурвіца, наметове містечко встановили на Думській площі біля приміщення міської Ради. www.silanaroda.com

Прощай Боделанище.....попутного ветра тебе в спину.

Скептик
09.04.2005, 13:21
Lesley, М-да, Столяров как обычно отличился "объективностью". Нет, я уважаю Игоря, но некторорые вещи он позволяет себе преувеличивать. Думаю мусора было не так много, а одесситы там всё же были, хоть и довольно быковатого вида.

Gonzo
09.04.2005, 13:50
Скептик, Не снимайте никаких очков. В информационной борьбе, с большим отрывом, победит гонзо-журналистика!!!

Скептик
09.04.2005, 15:25
Скептик, Да вы к Magne, можете не строго за резкие высказывания... :) Он же как для меня этот аватар и нашёл :)
Magne, Кто бы говорил про очки... :) Одеколон на коне был и остаётся. Слушай, поищи рецептик в "Москве-Петушки", чтобы не просто из флакона пить, а культурно смешать с чем-то...) Журналистика-Гонзо! :buden: :flying2: :roll_eyes3: :peot: :happy_birthday:
Magne,