Изображение 7 из 31 из Рушники +11%+доставка

Збір 100кг

Ціна 1кг 120грнв наявності 24кгКисневий відбілювач або кисневий порошок - це справжній чудо-засіб! Якщо ви хочете позбутися від плям органічного походження, таких як чаю, кави, кетчупа, вина, трави, крові, поту, жиру, йода, зелені, ягодів, фруктів, овочів, чорнила та інших, тоді кисневий відбілювач буде саме тим, що вам потрібно!Цей концентрат дозволить вам повернути білизну посірілих та пожовтілих білих речей, а кольорові речі не втратять своєї яскравості, оскільки діюча речовина - не хлор, а саме КИСЕНЬ!
Крім того, кисневий відбілювач є безальтернативним засобом для виведення цвілі та мазуту, а також він не містить агресивних речовин, таких як ПАР, фосфати та хлор, що робить його ідеальним для використання з мильними горішками. Кисневий відбілювач підходить для людей з алергіями та навіть для вагітних жінок, тому ви можете бути впевнені в його безпеці для вас та вашої родини. І, звичайно, він не руйнує структуру тканини та добре виполіскується, щоб ви могли насолоджуватися свіжою та бездоганною білизною!Кисневий відбілювач є потужними засобами для чистки та видалення плям з різних поверхонь, включаючи м'які меблі, стіни, підлогу, вікна та посуд. Він містить активний кисень, який під час реакції забезпечує відбілювання та дезінфекцію. Якщо ви хочете використовувати кисневий порошок, слід дотримуватися наступних інструкцій:1. Прання в машині - автомат:

Для відбілювання білизни до основного відсіку пральної машини додайте від 1 до 4 столових ложок кисневого порошку. Активація відбувається при температурі води 50°С і вище. Якщо температура води нижча, то спочатку розвести кисневий порошок в додатковій кількості води та дочекайтесь рясної піни, а потім влити цей розчин в основний відсік.

2. Замочування (виведення плям):

Для замочування речей з плямами необхідно додати 1-2 столові ложки кисневого відбілювача на літр гарячої води. Річ потрібно опустити у цей розчин на годину (краще на ніч), а потім випрати. Якщо плями складніші, можна випрати з додаванням 4 столових ложок кисневого відбілювача в основний відсік пральної машини, при як можна гарячішій температурі, якщо дозволяє склад тканини.

3. Використання в посудомийній машині:

Для миття посуду у посудомийній машині необхідно додати 1-2 столові ложки кисневого порошку в відсік для порошку та 1 грам літр лимонної кислоти, розведеної водою, в відсік для ополіскувача. Для відсіку солі рекомендується використовувати екстра сіль (не йодовану) або промислові солі з ополіскувачем.

4. Миття поверхонь:

Для миття підлоги, стін, вікон, дзеркал тощо, необхідно додати 1 столову ложку кисневого порошку на відро теплої води.

5. Прибирання кухонного посуду (терки, ножі, виделки, ложки, м'ясорубки, форми для запікання (крім тефлонових), пригорілі каструлі, фільтри кухонної витяжки тощо), щоб видалити сліди чаю, жиру та нагару, потрібно розвести 2-5 столових ложок кисневого порошку на 1 літр гарячої води (кількість залежить від складності завдання). Занурити в розчин до охолодження (фільтри витяжок слід занурити на ніч).

6. Ванна кімната. Для роботи слід використовувати рукавички і дуже гарячий розчин! Розвести 4-5 столових ложок кисневого порошку на 1 літр дуже гарячої води. Нанести на раковину, ванну, змішувачі, плитку та шви між плиткою. Потрібно потерти губкою (або щіткою) і змити через 5-10 хвилин.

Щодо унітазу, 2-4 столові ложки кисневого порошку на 1 літр окропу, потім вилити в унітаз. Йоржик для чищення слід занурити в розчин для дезінфекції. Через 15 хвилин потрібно проїхатися йоржиком по внутрішній поверхні унітазу і спустити воду.

7. Для видалення плям та грязі з м'яких меблів, стін та інших поверхонь потрібно розвести 4-5 столових ложок кисневого порошку на 1 літр дуже гарячої води. Потрібно чистити поки розчин гарячий. Можливо залишаться білі розводи - це сода. Слід змити водою.

8. Прання тюлі:

До тазу з теплою водою додайте 3-5 ст. л. окропу на літр. Замочіть тюль на ніч. Потім тюль можна постірати в пральній машині, додавши 2 ст. л. порошку. Результат вас приємно здивує!

9. Промивання, очищення та дезінфекція взуття (окрім замші, нубука - дубіє). Це можна зробити вручну або в пральній машині.

Изображение добавлено
10.05.2024, 08:28
Альбом
Рушники +11%+доставка
Добавил(а)
Оксаночка2009
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя

Комментарии к изображениям

 1. просто Олька
  1 кг
 2. AnnaGree
  1 кг
 3. девушка зима
  6 кг
 4. Аризона
  3 кг
 5. Nata68
  3 кг
 6. Oksana 1977
  2кг
 7. анет2000
  1 кг
 8. mangusta
  2 кг
 9. Fransiella
  2 кг
 10. svetlya4ok
  2 кг
Показаны комментарии к изображению с 1 по 10 из 36
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя