Одесса: 2°С (вода 8°С)
Киев: 0°С
Львов: -2°С

Тема: Нац.Социализм,двигатель развития Украины.

Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 20 из 48
  1. Вверх #1

По умолчанию Нац.Социализм,двигатель развития Украины.

Национальный социализм включает в себя обеспечение социальной справедливости, т.е. бесплатное медицинское обслуживание, бесплатное образование, создание пенсионного фонда и т.д. В экономике большая роль отводится государственному сектору. Основные отрасли производства, как-то: энергетика, добыча полезных ископаемых, транспорт, связь, военная промышленность - должны находиться в руках государства. Также государственной прерогативой объявляются внешнеэкономические связи. Частная инициатива должна быть направлена в сферу обслуживания, легкую промышленность и должна развиваться под контролем государства, которое готово поощрять мелкое предпринимательство, "основанное на трудовых доходах и накоплениях отдельных граждан и трудовых товариществ". Частная собственность на землю не признается. Земля должна находиться в частном наследственном владении крестьян при условии ее обязательной обработки. Однако государство должно поощрять деятельность мелкой и средней кооперации.Государство остается нейтральным по отношению к Евросоюзу и НАТО,распологая собственным,обширным военным округом.[/b]

2. Вверх #2
    STORM_UA, Круто. А тактичні ракети середньої та меньшої дальності, а підприємства по збагаченню урану, формування потужного наукового потенціалу. І все це силами гнилого суспільства?

3. Вверх #3
    РВСН ми мали,завдячуючи продажним пикам вiддали,але це дiло можливо скоро справити,Украiна мае право на ядерну зброю,доречi ракетнi носii випускае Украiна.Науковий потенцiал вже збирали,люди читко сказали,починайте фiнансувати,и буде вам збогачення урану ,спецiальнi iнстiтути и т.д за свого часу випускали МР "Сатана" ,тошо,це тобi i до Америки достане... А з суспiльством треба працювати,и надавати працю..а не кидати на вiтер у пошуках крашоi долi за кордоном.

4. Вверх #4
    Ти так кажеш нібито я взяв їх і кинуву на пошуки кращої долі...
    А конкретні кроки програмні засади починаючи з місцевих?

5. Вверх #5
    А звiдки я знаю, може ти i кинув
    Та реальних крокiв поки шо не iснуе,для цього хочаб треба блок партiйний створити,соцiалисти якi зараз iснують,,це таке шось,я би сказав дешева кумедия,хто бiльше пiдкине за того и пляшуть..Сама тероiя нац.соц ,видпрацьована вже давно,i нашими полiтологами i закордонними,тут треба лише пiднiмати хвоста,и не чикати поки нас в багнюцi задушать,а шось робити. :maniac:

6. Вверх #6
    Постоялец форума Аватар для muha
    STORM_UA, "національний" має сенс і без додатку "соціалізм" :D

7. Вверх #7
    Справа в тiм шо ,мае бути тип економiчного розвитку,нац.соц не мае нiчого спiльного з радяньским або сучасним театром у виконанi Морозiв та Вiтренчих.А сам партiйний уряд може бути и без додатку -соцiалiзм.

8. Вверх #8
    Цитата Сообщение от STORM_UA
    и не чикати поки нас в багнюцi задушать,а шось робити. :maniac:
    І ЩО-О-О?

9. Вверх #9
    STORM_UA, національний соціалізм і націонал-соціалізм, на твою думку, одне й теж саме?

10. Вверх #10
    Тероiя нацiонал-соцiолiзму,такаж сама.

11. Вверх #11
    STORM_UA, тобто? ти апологет третього рейху, прихільник ідей НСДАП?

12. Вверх #12
    Постоялец форума
    muha, а разве вы со своим тягнибоком не прыхильники?
    It is good to be bad

13. Вверх #13
    І ЩО-О-О?
    ===============
    Я вже сказав,утворити полiтичний блок,нац.соц.

14. Вверх #14
    Постоялец форума
    Гы, а я буду папой Мюллером
    It is good to be bad

15. Вверх #15
    STORM_UA, Блок з повітря не проканає отже ти когось там вже бачиш? наприклад:...

16. Вверх #16
    STORM_UA, тобто? ти апологет третього рейху, прихільник ідей НСДАП?
    =================================================
    ТРетiй рейх,пiдняв свою економику саме за теорiею нацiонал-соцiалiзма,але iдеологiчнi справи райха мене не цiкавлять

17. Вверх #17
    STORM_UA, Блок з повітря не проканає отже ти когось там вже бачиш? наприклад:...
    ================================================== =====
    Себе бачу.Ну i таких товаришiв як я.

18. Вверх #18
    STORM_UA, а ти не вважаєш, що ідеї нацистів морально застарілими та скомпроментованими серед широкого загалу. Більшість людей їх просто несприймуть.

19. Вверх #19
    Постоялец форума
    Спрыймуть, спрыймуть. Тягнибок заставит
    It is good to be bad

20. Вверх #20
    Inky, не юродствуй.

Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права