Тема: 7 КМ

Ответить в теме
Страница 1291 из 1291 ПерваяПервая ... 291 791 1191 1241 1281 1289 1290 1291
Показано с 25,801 по 25,809 из 25809
  1. Вверх #25801
    Не покидает форум Аватар для Диона
    Пол
    Женский
    Адрес
    город колдовской
    Сообщений
    6,264
    Репутация
    10200
    Цитата Сообщение от Galina P Посмотреть сообщение
    Говорят ,самые лучшие дни - среда и суббота.
    были вчера на 7-м (среда) пока прошлись по мылке, назад шли по рядам с тканью, в час уже все, кто был открыт собирались закрываться, ничего не удалось присмотреть, зря приезжали ((( в общем, я расстроена и разочарована вчерашней поездкой
    Выслушав меня, мой психолог записался к своему.


  2. Вверх #25802
    Не покидает форум Аватар для Ольга76
    Пол
    Женский
    Сообщений
    7,664
    Репутация
    3733
    Цитата Сообщение от Диона Посмотреть сообщение
    были вчера на 7-м (среда) пока прошлись по мылке, назад шли по рядам с тканью, в час уже все, кто был открыт собирались закрываться, ничего не удалось присмотреть, зря приезжали ((( в общем, я расстроена и разочарована вчерашней поездкой
    Лучше приезжать на субботу, писали не раз...

  3. Вверх #25803
    Живёт на форуме Аватар для Клава Иванова
    Пол
    Женский
    Сообщений
    3,766
    Репутация
    12634
    Цитата Сообщение от Ольга76 Посмотреть сообщение
    Лучше приезжать на субботу, писали не раз...
    И в субботу в час дня на 7-м делать нечего. Была в субботу, за неделю до НГ. Даже на мылке, в большом тряпочном ряду, в 12, начале первого некоторые уже закрывались. Хотя не могу сказать, что покупателей не было.
    Решительный шаг вперед - это результат хорошего пинка под зад.

  4. Вверх #25804
    Частый гость Аватар для tjuliy
    Пол
    Женский
    Возраст
    48
    Сообщений
    548
    Репутация
    431
    Добрый день, кто подскажет, где есть большой выбор кашемировых пальто? Можно не на 7 км, есть магазины в городе? Спасибо.
    Кто владеет информацией, тот владеет миром.

  5. Вверх #25805
    Новичок
    Пол
    Женский
    Возраст
    33
    Сообщений
    1
    Репутация
    10
    Доброго ранку!) Підкажіть, будь ласка, можливо хтось знає оптових продавців посуду, декорів, товарів для дому, білизни, біжутерії, з якими можна співпрацювати онлайн? Або де можна їх пошукати?

  6. Вверх #25806
    Постоялец форума Аватар для Antonio Varghas
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Trinidad et Tobago
    Сообщений
    1,176
    Репутация
    237
    Цитата Сообщение от M.963 Посмотреть сообщение
    Доброго ранку!) Підкажіть, будь ласка, можливо хтось знає оптових продавців посуду, декорів, товарів для дому, білизни, біжутерії, з якими можна співпрацювати онлайн?
    Онлайн зараз щасливі працювати майже усі продавці. Але Ви очікуєте телефони для зв'зку, так?
    Не думаю, що це дуже Вам допоможе. Я бачив не раз об'яви на дверях: "Только опт".

    Якщо в продавця немає вебсайту, або сторінки на прайс-агрегаторі (Пром, Розетка, Алло тощо) Ви не зможете по телефону побачити товари, та отримати повний каталог з цінами.

    Я роками розробляю вебсайти для бізнесу і зараз бачу купу корисних речей, що з ними пов'язані.
    Від прайсу з фотографіями, що можна переслати через email до викладку на любого прайс-агрегатора.

    Ті, хто ще раніше зробив собі вебсайт та наповнив його актуальними товарами, зараз торгують як оптом, так і в роздріб. Навіть старим клієнтам зручніше робити закази через вебсайт.
    Автоматично веде підрахунок, робить розпечатку.

    А колись я доводив переваги вебсайтів тім, хто мені казав: "Я просто сиджу, рахую гроші, люди до мене самі приходять у двері".
    Зараз так самостійно приходять нові клієнту до власників вебшопів.

    А ті, хто зробили в мене вебсайт тільки дороблюють дрібниці, що є завжди.

    Наприклад, сьогодні зробив округлення на один знак більше. Бо прохали округляти до 0,1 долара, а вилізло, що 0,9*6=5,1, бо там 0.85 долара ціна справжня.
    Та сортировку товарів, щоб крупний опт показувало поперед опту, а той поперед "закінчується товар", а той поперед "очікується". Цей момент вже під конретного оптовика, другим це не було потрібне.

    Нажмите на изображение для увеличения
Название: Screenshot_8.jpg
Просмотров: 6
Размер:	54.4 Кб
ID:	13600467

    Цитата Сообщение от M.963 Посмотреть сообщение
    Доброго ранку!) Або де можна їх пошукати?
    Пошукати можна через плітку інтернет, є декілька пошукових мереж. Найбільш зручна та вишукана — Google
    Є одеський вебсайт ринку 7 км. Там багато об'яв напряму від продавців з телефонами. Це ті, хто працює як у давнину.

    Але складно знайти тіх, в кого немає свого вебсайту (коштує 200-300 баксів), або товару на прайс-агрегаторах (порічна оплата ще дорожче).
    Бо вони нічого не можуть зробитт для цього, окрім перепродавати залишок товару один одному та може дати об'яву на олх.
    Последний раз редактировалось Antonio Varghas; 12.02.2024 в 11:04.

  7. Вверх #25807
    Политическая интриганка Аватар для Cherry
    Пол
    Женский
    Адрес
    наша мама
    Сообщений
    22,936
    Репутация
    8922
    Цитата Сообщение от M.963 Посмотреть сообщение
    Доброго ранку!) Підкажіть, будь ласка, можливо хтось знає оптових продавців посуду, декорів, товарів для дому, білизни, біжутерії, з якими можна співпрацювати онлайн? Або де можна їх пошукати?
    Белини, Бонади, МирБижу

  8. Вверх #25808
    Посетитель Аватар для Почему
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    396
    Репутация
    104
    Здравствуйте, скажите, пож., на 7 км в субботу продавцов много? Есть ли смысл приезжать? И во сколько лучше там быть?

  9. Вверх #25809
    Не покидает форум Аватар для Ольга76
    Пол
    Женский
    Сообщений
    7,664
    Репутация
    3733
    Цитата Сообщение от Почему Посмотреть сообщение
    Здравствуйте, скажите, пож., на 7 км в субботу продавцов много? Есть ли смысл приезжать? И во сколько лучше там быть?
    Много
    Есть смысл
    К 9 утра


Ответить в теме
Страница 1291 из 1291 ПерваяПервая ... 291 791 1191 1241 1281 1289 1290 1291

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения