Одесса: 27°С (вода 18°С)
Киев: 24°С
Львов: 23°С
Телекомпания ГРАД

Тема: Бандерівська газета підкорює РФ

Закрытая тема
Показано с 1 по 2 из 2
 1. Вверх #1
  Постоялец форума Аватар для Norman
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Деревня Климовка
  Сообщений
  2,257
  Репутация
  247

  По умолчанию Бандерівська газета підкорює РФ

  Бандерівська газета підкорює РФ


  05:55 21.01.2006

  Наприкінці грудня 2005 року побачив світ спецвипуск газети “Терен”, яка видається Молодіжним Націоналістичним Конгресом. Особливістю цього видання є те, що цей випуск є російськомовним і передусім призначений для розповсюдження у Білорусії та Російській Федерації. Це, по суті є унікальне видання, яке розкриває сторінки взаємовідносин цих держав з Україною у національній, історичній і суспільно-політичній сфері.


  Своєю популярністю в Російській Федерації та Білорусії “Терен” завдячує передусім національно-демократичним колам у цих країнах та українській діаспорі. Свою частку в популяризацію видання доклали шовіністичні та імперські сили в Росії.

  Газета українських націоналістів вже тепер збільшила географію свого поширення на Казахстан і Азербайджан. Ближчим часом частина тиражу буде направлена у Грузію і країни Прибалтики. Вже отримано декілька тисячне замовлення газети від Молодого Фронту та Білоруської Партії Свободи. Особлива вдячність у розповсюдженні видання фіно-угорським культурним товариствам Російської Федерації, які борються за свою національну ідентичність, беручи на озброєння наш український досвід.

  Дуже важливим є те, що у Мурманську українська громада спільно з організацією “Оборона” (найдієвиший громадський рух на демократичному фланзі у РФ) провели презентацію газети “Терен”. Це стало першим кроком у переосмисленні історичних україно-російського взаємостосунків у минулому столітті, зокрема національно-визвольної боротьби українського народу.

  Українська націоналістична газета “Терен” є предметом дискусії в студентських аудиторіях, серед викладачів, інтелігенції і простих громадян Російської Федерації.

  Сам факт популярності газети серед демократичних кіл Російської Федерації важко переоцінити. Адже в “Терені” підібрані матеріали, які дають нові факти у боротьбі проти путінського режиму та сприяють налагодженню добросусідських відносин між Російською Федерацією і Україною. Вже ближчим часом “Терен” буде розповсюджено серед представників СПС, “Яблока”, “России без Путина”, “Колективної Дії” і передусім серед студентських кіл.

  P.S. Бажаючим отримати газету “Терен” писати на [email protected]

  Петро Клен, Інформцентр МНК


 2. Вверх #2
  Живёт на форуме Аватар для Dimichhh
  Пол
  Мужской
  Адрес
  ODS -> NYC -> DC -> NYC -> NJ
  Возраст
  27
  Сообщений
  3,653
  Репутация
  324
  Читай пункт 2 в правилах и поищи тему "статьи".
  I refuse to have a battle of wits against an unarmed opponent.

Закрытая тема

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения