Одесса: 7°С (вода 8°С)
Киев: 1°С
Львов: 4°С

Тема: Програма захисту українців-2

Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 20 из 37
  1. Вверх #1
    Постоялец форума Аватар для Norman

По умолчанию Програма захисту українців-2

Непонятно по какой причине закрыли тему "Програма захисту українців". Если она кому-то из модеров ненравится - то это его проблемы. Сейчас, накануне выборов в ВР необходимо обсуждать программы разных политических сил и политическая реклама тут совершенно непричем. Проще вообще закрыть политфорум ибо любое обсуждение можно обозвать политрекламой. Сейчас Одесский форум является одним из самых интересных в Украине и не только в Украине, а посему господам модерам необходимо быть более терпимыми и толерантными пресекая грубость и хамство, а не становится на ту или иную сторону.

2. Вверх #2
    Постоялец форума Аватар для muha
    Так друже Norman, підтримую OK

3. Вверх #3
    ЦВК зареєструвала Всеукраїнське об'єднання „Свобода”

6 січня на засіданні ЦВК було зареєстровано кандидатів у народні депутати, включених до списку Всеукраїнського об'єднання „Свобода”.

Центральна виборча комісія прийняла рішення зареєструвати 109 кандидатів по виборчому списку Всеукраїнського об'єднання „Свобода”.

Раніше, 3 січня 2006 року, Центральна виборча комісія прийняла постанову № 29, якою постановила звернутися до Міністерства юстиції щодо внесення ним подання до Верховного Суду України про заборону діяльності Всеукраїнського об'єднання „Свобода” та відкласти розгляд питання про реєстрацію кандидатів у депутати від ВО „Свобода”.

Відмову у реєстрації ЦВК намагалася аргументувати неконституційністю програмних засад ВО „Свобода”.

Підставою для ухвалення такого рішення стали положення „Програми захисту українців”, які передбачають необхідність заборонити комуністичну ідеологію, визнавши її людиноненависницькою, та ухвалити новий закон про громадянство, згідно з яким громадянство надається тільки особам, які народилися в Україні або є етнічними українцями, а натуралізовані чужоземці позбавляються українського громадянства за вчинення карних злочинів.

5 січня Мін'юст повідомив ЦВК, що не бачить підстав для внесення до Верховного Суду України подання про заборону діяльності ВО „Свобода” і не вбачає суперечності передвиборної програми з Конституцією України.

Таким чином, ЦВК повернулася до розгляду питання про реєстрацію виборчого списку ВО „Свобода”. На засіданні 6 січня за реєстрацію ВО „Свобода” проголосувало 9 членів ЦВК, проти - троє (М. Охендовський, О. Чупахін, Ж. Усенко-Чорна).

Спроба не допустити ВО „Свобода” до виборчого процесу показали, що об'єднання „Свобода” не вміщується у прокрустове ложе бутафорної демократії. Сьогодні ми перемогли, але свідомі того, що впродовж усього виборчого процесу будемо під постійним прицілом адмінресурсу - заявив лідер ВО „Свобода”, народний депутат України Олег Тягнибок.

Нагадаємо, 23 грудня 2005 року відбувся ХІІ (позачерговий) З'їзд Всеукраїнського об'єднання „Свобода” на якому був затверджений список кандидатів до Верховної ради України на вибори 2006 року.

На з'їзді затверджено також „Програму захисту українців” як виборчу програму ВО „Свобода”.

Всеукраїнське об'єднання „Свобода” зареєстроване в Міністерстві юстиції 16 жовтня 1995 року.

4. Вверх #4
    Це вже круто :-)))

5. Вверх #5
    Тут много, и не всегда плодотворно форумчане писали о Тягнибоке и его "антисемитизме" и партии "Свобода". Предлагаю всем любопытствующим фрагмент интернет-конференции с народным депутатом Украины О.Тягнибоком

ИНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦИЯ С ОЛЕГОМ ТЯГНИБОКОМ
    Хочу привітати всіх, хто має нагоду та бажання спілкуватися зі мною через Цензор.Нет. Без образ для сайту, хочу сказати, що тема чату була запропонована не зовсім коректно та не узгоджено зі мною. Але я – публічний політик, прихильник прозорості в політиці, я готовий відповісти на будь-які запитання. Багато з них повторюються. Через те, хотів би загально висловити свою позицію щодо питання національних меншин в Україні.

Я ніколи за часи політичної діяльності невиступав проти будь-якої нації в цілому. А говорив лише про окремих представників. Я проти тих представників інших національностей, які не є зацікавлені у розвитку нашої держави, які нахабно обкрадають Україну, і нищать українську націю. Ті ж, які своєю працею, суспільною активністю, примножують національні багатства, живуть і творять заради нашого спільного блага і процвітання, шанують нашу мову, культуру, традиції, викликають в мене повагу.

Вопрос Сергея
    Олег, скажите, чем евреи и русские навредили Вам?
    За что вы их ненавидите?
    В чем виноват еврей-учитель, который не живет, а существует, на свою нищенскую зарплату?
    В чем виновато перед вами русское население Украины?

В вашей ненависти, лично я, вижу плохо скрытую неприязнь-зависть к более воспитанным и образованным людям. К людям, которые помнят и чтут историю и традиции своего народа.
    Спасибо.

Олег Тягнибок
    Якщо є зацікавленість щодо мого конкретного виступу в липні минулого року на горі Яворина – на місці загибелі підстаршинської школи „Оленів” УПА. Пропоную прослухати та переглянути мій автентичний виступ на моєму сайті. І ви переконаєтеся, що я говорив про окупантів, які знищували українську націю в минулому, а також, про конкретних людей, конкретних національностей, які на той час перебували при владі в Україні, і в моєму розумінні, продовжували обкрадати та принижувати українців, створивши сучасну мафію. Тобто, мафія – це зрощення державних службовців з кримінальними структурами.

Дякую, Сергію, за запитання, я не виступаю ні проти євреїв, ні проти гагаузів, білорусів, чи когось іншого загалом. Я навіть всіх їх дуже люблю. Просто українців люблю більше. І це природньо. А щодо „прихованої заздрості”, то це звичайно не так, бо я є успішною людиною, маю дві вищі освіти, маю прекрасну родину, дружину, трьох дітей. Мої батьки є успішними людьми. І власне ми дуже добре пам*ятаємо нашу історію і традиції нашого народу - не тільки з підручників історії.

Вопрос Рака
    Скажите а почему трудолюбивый украинец еврейского вероисповедания сравнивается с окупантом москалём? Ведь еврею так как и украинцу было запрещено учиться и вообще практиковать как украинский язык так и иврит. И еще много евреев живущих в украине ходят в православную церковь и говорят на украинском языке.

Олег Тягнибок
    Дякую за запитання. Сьогодні українська держава забезпечила достатнє право представникам інших національностей реалізовувати їхні національні бажання: ходити в національні школи, відвідувати свої церкви, мечеті чи синагоги, зберігати традиції своєї нації, пропагувати їх по ТБ. І я хочу, щоб українці на своїй землі користувалися такими самими правами.

Вопрос Rachveli
    Уважаемый господин Тягнибок! Согласен с Вашей оценкой деятельности УПА и с тем, что Украина - это земля украинцев и должна принадлежать украинцам. Но как Вы представляете себе разрешение этого вопроса в современных реалиях.

Олег Тягнибок
    Дякую за розуміння. Українці є європейською нацією, і тому в сучасних умовах, ми повинні вирішити цю проблему, як вона вирішується в цивілізованих європейськіх країнах. Я б дуже хотів, щоб українець в Україні, відчував себе як поляк у Польші, чи француз у Франції. За європейським взірцем, необхідно прийняття таких законів, які б гарантували права розвитку для титульної нації.
    Non pergam ad cetera!

6. Вверх #6
    Зараз на сайті Тягнибока розміщений остаточний варіант "Програми захисту українців" з яким "Свобода" йде на вибори.

7. Вверх #7
    Олег Тягнибок: «Захист української мови - один з факторів
    збереження української нації»
    Народний депутат України, голова Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок підготував депутатський запит до Президента України Віктора Ющенка та в. о. Прем’єр-міністра України Юрія Єханурова «Про створення Державного комітету мовної політики, відповідального за захист та поширення української мови».
    Проте народні депутати не захотіли направити запит до Президента України. За відповідний запит проголосував 101 народний депутат: «Наша Україна» - 4, КПУ - 0, СДПУ(о) - 13, БЮТ - 17, СПУ - 8, «Єдина Україна» - 0, Народна партія - 10, УНП – 16, ПППУ - 0, НРУ - 6, «Реформи і порядок» - 6, «Регіони України» - 13, Народний блок Литвина - 0, «Відродження» - 3, позафракційні – 5. Таким чином результати голосування засвідчили, що тема захисту української мови, як одного з факторів збереження української нації, не є актуальною в період передвиборчої кампанії, фактично, для всіх фракцій..
    Водночас 11 січня 2006 року Верховна Рада України направила два депутатські запити Олега Тягнибока:
    - до в. о. Прем’єр-міністра України «Про неприпустимість перетворення Чорнобильської зони на європейське звалище ядерних відходів»;
    - до в. о. Прем’єр-міністра України, Голови Адміністрації Державної прикордонної служби України «Про запровадження єдиної системи біометричного контролю (сканування відбитків пальців, сітківки ока тощо) для іноземців, які в’їжджають в Україну».
    Всі ці запити направлені на реалізацію основних положень «Програми захисту українців», що затверджена як виборча програма Всеукраїнського об’єднання «Свобода»..
    Non pergam ad cetera!

8. Вверх #8

По умолчанию Re: Програма захисту українців-2

Цитата Сообщение от Norman
    Сейчас Одесский форум является одним из самых интересных в Украине и не только в Украине, а посему господам модерам необходимо быть более терпимыми и толерантными пресекая грубость и хамство, а не становится на ту или иную сторону.
    Ищите свободные уши в Израиле :twisted: Форум для Нормана и Мухи Это Одесский форум , но никак не пациентов психиатричесской больницы.
    мЁртвому - всё не по чЁм !

9. Вверх #9

Цитата Сообщение от JIacKaBbIu DywuTeJIb
    Сейчас Одесский форум является одним из самых интересных в Украине и не только в Украине, а посему господам модерам необходимо быть более терпимыми и толерантными пресекая грубость и хамство, а не становится на ту или иную сторону.
    Ищите свободные уши в Израиле :twisted: Форум для Нормана и Мухи Это Одесский форум , но никак не пациентов психиатричесской больницы.
    Ти мабуть багато можеш розповісти про псих-лікарню?...
    пересипський

10. Вверх #10

Ищите свободные уши в Израиле :twisted: Форум для Нормана и Мухи :D Это Одесский форум , но никак не пациентов психиатричесской больницы.
    з Одеси багато років хотіли зробили псіхлікарню, та дивлячись на таких як ти, можна сказати, що їм це вдалося!

11. Вверх #11
    User banned
    Norman,
    А слабо этого Тягныбока на форум пригласить?Так...на пару вопросов )?

12. Вверх #12
    User banned

Ищите свободные уши в Израиле :twisted: Форум для Нормана и Мухи :D Это Одесский форум , но никак не пациентов психиатричесской больницы.
    Душитель, это форум - не психиатрической больницы, поэтому вместо того, чтобы флудить на тему, кто кого более шизофреничен, сделал бы какие конструктивные замечания по теме.

[MOD] предупреждение за флуд.

13. Вверх #13
    cheshirrrrre, а ему нечего сказать по существу ибо Программа является совершенной во всех отношениях.
    Non pergam ad cetera!

14. Вверх #14
    Местный правдолюб Аватар для Indeets
    Цитата Сообщение от olegruz
    Norman,
    А слабо этого Тягныбока на форум пригласить?Так...на пару вопросов )?
    Точно ! Пусть зайдёт, потолкуем :roll: ...
    Мне не 40, мне 18+22 года опыта :)...

15. Вверх #15
    Есть вопросы? Задавайте, все они будут ему переданы. К слову: скоро сам Тягнибок приедет в Одессу - если кишка не тонка, сможете ему сами их задать.
    Non pergam ad cetera!

16. Вверх #16
    Тягнибок приедет в Одессу - если кишка не тонка, сможете ему сами их задать.
    Человек обвиняет нас в трусости ?

17. Вверх #17
    User banned
    Norman,

1-й вопрос:какое отношение Вы имеете к Тягныбоку?
    2-й:каким образом вы передадите наши вопросы?
    3-й:когда он приезжает в Одессу, где будет пресс-конференция и как получить аккредитацию нежурналисту?

18. Вверх #18
    olegruz, 1. Я его родственник (шутка). 2. Для этого существует Интернет. 3. Дата приезда точно неопределена, аккредитацию получают только журналисты (без вариантов), а задать вопросы можно будет на встрече с избирателями.
    Non pergam ad cetera!

19. Вверх #19
    1. Я его родственник (шутка). 2. Для этого существует Интернет. 3. Дата приезда точно неопределена, аккредитацию получают только журналисты (без вариантов), а задать вопросы можно будет на встрече с избирателями.
    1. Заметно .
    2. Неизвестно, кто ответит на пост - не видно .
    3. Ясна.. Мы ессесно несмелые, потому как на расстояние прямого вопроса не подойдём (не журналисты), а будет ли "встреча с народом" - неизвестно :? ...
    Короче : "вы все трУсы, вы его даже не увидите !" :lol: .

20. Вверх #20
    Борзописецъ Аватар для Скептик
    Norman, Давайте говорите когда... Я получу аккредитацию и пойду "громить" Вашего Тягнибока...
    Кому тут в телевизор?

Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права