Одесса: 23°С (вода 19°С)
Киев: 20°С
Львов: 18°С

Тема: Наші побратими - Національний Фронт Франції

Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 20 из 43
 1. Вверх #1
  Постоялец форума Аватар для Norman
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Деревня Климовка
  Сообщений
  2,257
  Репутация
  247

  По умолчанию Наші побратими - Національний Фронт Франції

  Наші побратими - Національний Фронт Франції Жана-Марі Ле Пена


  Всеукраїнське об'єднання „Свобода” продовжує зміцнювати контакти з націоналістичними організаціями Європи.

  28 грудня - 1 січня в Україні перебувала делегація франзузького Національного Фронту та інших націоналістичних молодіжних організацій Франції. Зокрема з дружнім візитом в нашій державі побували Сільве Рожан, регіональний секретар по роботі з молоддю у Центральній Франції, та Тібо Дішасе, помічник керівника Національного Фронту у Парижі.

  На організованій Львівською міською організацією ВО „Свобода” 29 грудня прес-конференції французькі друзі детально зупинилися на недавніх етнічних заворушення у їх країні. Причинами цих заворушень є багаторічна неконтрольована імміграція до Франції жителів африканських країн, яка сягнула вже таких масштабів, що нагадує вже переселення народів. Переселенці приносять з собою багато лих, але передусім - організовану злочинність, торгівлю наркотиками, бандитизм. За останні півстоліття рівень злочинності зріс у два рази. Французькі тюрми переповнені злочинцями-іммігрантами, тому не всі з них відбувають покарання. Відчуваючи повну безкарність вони стають дедалі зухвалішими. Майже у кожному великому французькому місті існують так звані „проблемні райони” - місця компактного проживання африканців. Не лише звичайні французи, а й поліція змушені обходити ці райони концентрованого бандитизму десятою дорогою.

  Події жовтня-листопада 2005 року, підпали авто, будинків, напади на церкви, школи і дитячі садки, продемострували смертельну небезпеку, яку несе масове переселення до країни представників зовсім іншої цивілізації.

  Французькі друзі наголосили, що Національний Фронт Жана-Марі Ле Пена неодноразово попереджав, про небезпеки такої імміграції.

  На прохання відвідувачів сайту подаємо коротку інформацію про програмні засади Національного Фронту Франції.

  Програма FN охоплює всі сфери діяльности держави і творить вигідну альтернативу непопулярним крокам уряду. Передусім - жорстка позиція щодо імміґрантів, особливо із „третього світу”. Програма Фронту передбачає їх негайну депортацію за межі Франції, а подальша політика щодо імміґрантів - селективну перевагу вихідцям із европейських країн. Ставляться вимоги обмежити потік біженців та час їхнього перебування (до одного року) а, у випадку їх неевропейського походження, депортувати за межі Шенґенського простору, а також реформувати трудове законодавство до формули „наступний у черзі” (пріоритет осіб французької національности при наявності трудової вакансії). Експерти FN вважають, що імміґранти щорічно поглинають 210 млрд. франків і посідають близько 1 млн. робочих місць, котрі за інших обставин належали б французам.

  У сфері безпеки Фронт виступає за збільшення кількісного складу і повноважень поліції та застосування її для охорони кордонів, розпуск етнічних формувань сепаратистського спрямування, відновлення смертної кари для вбивць, терористів та найбільших торговців наркотиками. Пропонуються зміни і в системі правосуддя, головно щодо прискорення розслідування і підвищення ефективности карного та цивільного кодексів, прозорости бюджету системи юстиції.

  В питаннях працевлаштування FN відстоює пріоритети французів на робочі місця, отримання необхідної професійної освіти та сприяння заснуванню малих і середніх підприємств громадянами Республіки, збільшення їх частки в акціонерних товариствах. Соціальна політика Фронту спрямована на перегляд системи виплат і підвищення загального рівня заробітної платні, боротьбу супроти принципу „протягнутої руки” щодо імміґрантів, заборону здешевлення робочої сили за рахунок їх демпінґування на ринку праці, підвищення ролі профспілок, зокрема в національному русі та захисті національних інтересів в контексті неврегульованих питань імміґраційної політики, організацію кас взаємодопомоги і участь в них як фізичних, так і юридичних осіб, обмеження прав монополій і синдикатів.

  Позицію FN щодо родини визначають вимоги повернення матеріальної допомоги з боку держави і надання її виключно багатодітним французьким родинам, нарахування допомоги сім'ям в залежності від кількости в ній неповнолітніх дітей, перегляду нинішнього законодавства стосовно абортів, відновлення ролі родини в контексті нації, ініціювання процедури заохочення заснування сиротинців для малолітніх французів. Зважаючи на таке важливе значення родини у французькому суспільстві, Фронт пропонує надавати пріоритетно французьким сім'ям соціальне житло або допомагати їм із бюджетних фондів держави шляхом цільового кредитування на побудову житла. При цьому вимагається негайно переглянути будівельні контракти періоду гіперінфляції (1978-1984) і знизити до 0,1% суми суспільних внесків на побудову помешкань для імміґрантів.

  Обрання на демократичних та економічних засадах керівництва служб соціального страхування, розділення кас соціальної допомоги на французькі та для імміґрантів, обов'язкове тотальне регулярне обстеження і формування з цією метою спеціальних служб, як засіб боротьби зі СНІДом, FN вважає першочерговими завданнями в системі охорони здоров'я.

  У галузі освіти програма передбачає повагу до нейтральності характеру викладів у загальноосвітніх школах, вільний вибір учнями шкіл та захист цього права на законодавчому рівні, реформування системи навчання та виховання, збільшення у шкільній програмі частки історії, вивчення культурно-мистецької спадщини, орфографії та граматики, організацію дійсно національної за духом освіти.

  Економічні заходи насамперед спрямовані на зменшення частки фіскальних та соціальних заходів для спрощення працевлаштування і боротьби проти конкуренції, зниження впливу держави на економічні процеси, передачу французьким родинам акцій державних підприємств під приватизацію, обмеження фіскальної дискримінації подружжя.

  Реформу сільського господарства FN планує розпочати із заміни індустріалізованого землеробства на природне, захисту родинного фермерства та підприємництва, контролю над використанням ґрунтів з метою недопущення їх виснаження, захисту перед імпортом вітчизняного сільськогосподарського виробника та його продукції.

  Екологічна програма Фронту зводиться до простої формули захисту французького природного, архітектурного та культурного середовища. Активізація громадської діяльности, на думку керівництва FN, повинна виявитися в ініціюванні загальнонаціонального референдуму, на якому французам буде надано змогу безпосередньо висловити своє ставлення до імміґрантів, до необхідності реформування національного Кодексу, до пріоритетів за національним принципом, до кари смерті, до шкільництва.

  Велику увагу в політиці Фронту приділено захистові основних свобод і боротьбі супроти синдикалізації політичних партій. Національна безпека та оборона не залишилися поза увагою партії Ле Пена. Засадничими положеннями в цій сфері до Косовської кризи вважалися автономізація оборонних структур Европи в рамках Північноатлантичного Альянсу, актуалізація стратегічних ядерних сил і запрошення до служби в них на добровільній чи контрактній основі, зміцнення тактичних підрозділів та сил швидкого реагування, ліквідація призовної 6-місячної служби в частинах територіальної оборони і посилення оперативного планування для здійснення десантних операцій поза межами країни. Після того, як Франція мимоволі стала учасником бойових дій в Европі, Фронт підтримав ініціативу уряду щодо створення Еврокорпусу як окремої й альтернативної структури ґарантування безпеки на континенті.

  Нарешті, в европейській політиці FN дотримується жорсткої позиції щодо зміцнення зовнішніх кордонів Шенґенляндії з метою максимальної редукції потоку імміґрантів з „третього світу” до Франції, захисту її сільського господарства від демпінґування імпортної агропродукції, а також зміцнення співпраці із партіями правого напрямку у посттоталітарній Східній Европі. Створений під егідою Ле Пена Евронат (асоціація націоналістичних партій Европи) проводить активну політику у цьому напрямку, зокрема у пошуках та партнерстві з націоналістами колишніх совєтських республік. В Україні „братами по зброї” французької правиці та европейських націоналістів стало Всеукраїнське об'єднання „Свобода” під проводом Олега Тягнибока. Цікаво, що керівники Front National свідомо уникли будь-яких контактів із КУН, УНСО та іншими українськими правими, вважаючи їх ідеологію невідповідною европейському націоналізмові. Не виявили вони націоналістів і у Росії, оскільки тамтешній правий рух має яскраво виражені риси імперіалізму і шовінізму, причому, неевропейського штибу. Ідеї Европи націй, яка сповідують лідери Евронату (і Фронту Ле Пена) на теренах покійного Союзу, наразі відповідає лише ідеологічна концепція Всеукраїнського об'єднання „Свобода”.


 2. Вверх #2
  Постоялец форума Аватар для Norman
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Деревня Климовка
  Сообщений
  2,257
  Репутация
  247
  Хочу добавить, что не все в идеологической программе Национального фронта и Свободы мне нравится, однако очень многое представляется интересным и важным. Нам есть чему поучится у французов, в первую очередь тому как защищать национальные интересы.
  Non pergam ad cetera!

 3. Вверх #3
  Живёт на форуме Аватар для Dimichhh
  Пол
  Мужской
  Адрес
  ODS -> NYC -> DC -> NYC -> NJ
  Возраст
  27
  Сообщений
  3,653
  Репутация
  324
  В чем вопрос-то? Нет вопроса - тему транклютирую нафик.
  I refuse to have a battle of wits against an unarmed opponent.

 4. Вверх #4
  Постоялец форума Аватар для Norman
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Деревня Климовка
  Сообщений
  2,257
  Репутация
  247
  Вопрос есть и он очевиден: если тема никого не заинтересует - она сама по себе "транклютируется".
  Non pergam ad cetera!

 5. Вверх #5
  Постоялец форума Аватар для muha
  Пол
  Мужской
  Сообщений
  1,343
  Репутация
  61
  Після погромів які влаштували емігранти у Франції багато людей почали вступати в НФ, тільки за останні місяці більш 100 тисяч нових членів.

 6. Вверх #6
  французам давно надо закрывать границы, ибо такое огромное количество иммигрантов ассимилировать невозможно

  вопрос модераторам: интересно Norman, muha, мольфар и все остальные имеют одинаковый IP?

 7. Вверх #7
  Постоялец форума Аватар для muha
  Пол
  Мужской
  Сообщений
  1,343
  Репутация
  61
  А ти шо не зрозумів - ми брати-Гадюкіни.

 8. Вверх #8
  User banned
  Пол
  Мужской
  Сообщений
  5,668
  Репутация
  468
  Hermann,

  нет, ИП разный у них. Остальные админы да не дадут мне соврать.

 9. Вверх #9
  Постоялец форума Аватар для Эшли
  Пол
  Женский
  Адрес
  Одесса
  Сообщений
  1,773
  Репутация
  182
  Цитата Сообщение от Dimichhh
  В чем вопрос-то? Нет вопроса - тему транклютирую нафик.
  Правильное решение! :xlop-xlop:

 10. Вверх #10
  Постоялец форума Аватар для Norman
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Деревня Климовка
  Сообщений
  2,257
  Репутация
  247
  Между прочим погромы во Франции так окончательно не прекратились и до сих пор. В новогоднюю ночь там было сожжено около 400 машин. Поджоги продолжались и в последующие дни.
  Non pergam ad cetera!

 11. Вверх #11
  А я абсолютно не уверен, что эти погромы делают именно те кому это приписывают. Очень уж как-то все это разыграно хорошо. В Германии тоже рейхстаг поджигали, и 13 лет в этом голандских коммунистов обвиняли. Мне кажется, что это сами французские националисты и делают, что бы население настроить против иммигрантов.

 12. Вверх #12
  Во всё виноваты националисты. Если б не они, то к эмигрантом было бы нормальное отношение. И хочу обратить внимание на то, что многие из так называемых "эмигрантов" родились во Франции. Их родной язык французский. Они хотят к себе нормального отношения. Это не нормально, если человек третьего поколения и всё равно считается эмигрантом. Это расизм. И оправданий этому нет.

 13. Вверх #13
  Постоялец форума Аватар для Norman
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Деревня Климовка
  Сообщений
  2,257
  Репутация
  247
  <<Arthur>>, что касается рейхстага, то современные западные исследователи, либерального толка неопровержимо доказали, что рейхстаг подожгли коммунисты и для наци это было совершенно неожиданно.
  babayan, во Франции эмигранты имеют больше прав чем коренные жители страны. Например: в бюджете уже много лет есть строка о финансировании строительсва жилья для емигрантов и их детей, они имеют значительные льготы при поступлении в вузы и на работу.
  В ходе операций полиции по задержанию погромщиков было выяснено что все они эмигранты из стран Африки, причем значительная часть даже неимела гражданства. По вашему французы должны сидеть и смотреть как приезжая публика громит все что видит только для того, чтобы непрослыть расистами?
  Non pergam ad cetera!

 14. Вверх #14
  Постоялец форума Аватар для muha
  Пол
  Мужской
  Сообщений
  1,343
  Репутация
  61
  Цитата Сообщение от <<Arthur>>
  А я абсолютно не уверен, что эти погромы делают именно те кому это приписывают. Очень уж как-то все это разыграно хорошо. В Германии тоже рейхстаг поджигали, и 13 лет в этом голандских коммунистов обвиняли. Мне кажется, что это сами французские националисты и делают, что бы население настроить против иммигрантов.
  Справжні НАЦІОНАЛІСТИ навіть окурка на землю не кинуть в своїй Державі, а населення ітак проти імігрантів, тому й набрав Національний Фронт майже половину голосів на минулих президеньських виборах, а іньшу половину чорні та всяки там дєрьмокради.

 15. Вверх #15
  Постоялец форума Аватар для Эшли
  Пол
  Женский
  Адрес
  Одесса
  Сообщений
  1,773
  Репутация
  182
  Цитата Сообщение от "muha".[/quote
  Справжні НАЦІОНАЛІСТИ навіть окурка на землю не кинуть в своїй Державі.
  Да! Судя по количеству окурков на улицах наших городов националистов у нас в Украине всего около сотни, не больше! :oops:

 16. Вверх #16
  Norman, а еще эти так называемые "исследователи" доказали что не было Холокоста, концлагерей и газовых камер. Вы бы еще президента Ирана процитировали, кстати, как это он еще не в вашей компании?

  Эшли, судя по количеству окурков, у нас дворников столько же сколько националистов, а разруха закончится когда это соотношение станет 1000 к 1.

 17. Вверх #17
  Постоялец форума Аватар для Norman
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Деревня Климовка
  Сообщений
  2,257
  Репутация
  247
  <<Arthur>>, по вопросу холокоста серьезные западные исследователи имеют большие сомнения. А что касается президента Ирана то он в нашу компанию попасть никак неможет, потому что непьет горилку и не ест сало. Кстати, у вас в Израиле тоже сало есть запрещено.
  Non pergam ad cetera!

 18. Вверх #18
  Постоялец форума Аватар для muha
  Пол
  Мужской
  Сообщений
  1,343
  Репутация
  61
  Цитата Сообщение от <<Arthur>>

  Эшли, судя по количеству окурков, у нас дворников столько же сколько националистов, а разруха закончится когда это соотношение станет 1000 к 1.
  Серед двірників теж є націоналісти, і це добре. А вот "разруха" скінчиться коли в Україні буде тисяча Націоналістів на одного порхатого.

 19. Вверх #19
  Norman, а друзья моих бабушек и дедушек, которые весь этот ужас пережили, не имеют. Это говорит о том, что у человечества слишком короткая память, и о том, что всегда найдется подонок, который захочет сделать карьеру на чьем-то горе. А благодаря таким как Вы (не в обиду) у него это получается. Не давайте себя надувать всяким новомодным гебельсам, они приходят и уходят, а Вам с этим жить.

  По-поводу сала, кто Вам сказал что в Израиле его запрещено есть? Ешь сколько влезет, хоть засыпься им. И водка тоже есть, и стоит дешевле кока-колы. Правда, я действительно ни то, ни другое терпеть не могу, и моя жена, стопроценная украинка, тоже :lol:

 20. Вверх #20
  muha, ignore


Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения