Одесса: 12°С (вода 18°С)
Киев: 10°С
Львов: 9°С
Tshirt

Тема: Магазинам "придется" снизить цены. Закон принят.

Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 20 из 48
 1. Вверх #1
  Серый кардинал
  Аватар для Erzulie
  Пол
  Женский
  Адрес
  Одесса-Киев
  Сообщений
  29,032
  Репутация
  12647
  Записей в дневнике
  183

  По умолчанию Магазинам "придется" снизить цены. Закон принят.

  Верховна Рада ухвалила закон щодо регулювання реалізації окремих соціально-значимих продуктів харчування.

  За відповідний законопроект в цілому проголосували 251 депутат.

  Згідно із текстом закону, до основного переліку соціально-значимих продуктів включено борошно пшеничне вищого першого і другого сорту, борошно житнє обдирне, хліб, хлібобулочні та макаронні вироби із борошна зазначених сортів.

  Крім того до переліку внесені крупи, свинина, яловичина, м'ясо птиці (кури), яйця курячі, м'ясні та ковбасні вироби (крім сирокопчених та сиров'ялених), молоко, сметана, кефір, ряжанка, сири кисломолочні, масло, сіль, цукор, олія та овочі (картопля, капуста, буряк, морква).

  Законом пропонується встановити граничну торгівельну надбавку на соціально-значимі продукти харчування на рівні не вище, ніж 15 відсотків від оптово-відпускної ціни виробника до кінцевого споживача.

  Згідно із законом Кабінет міністрів розробляє та затверджує типовий договір купівлі-продажу соціально-значимих продуктів, що укладається між підприємствами оптової та роздрібної торгівлі і постачальниками цих продуктів.

  Виручка отримана за іншими договорами, крім типового договору купівлі-продажу, стягується згідно з діючим законодавством Державною податковою службою до місцевого бюджету за місцем здійснення торгівельної діяльності.

  Ответственность - Вся сума торгівельної надбавки (націнки), отримана з порушеннями норм цього Закону, та штраф у двократному розмірі виручки в безспірному порядку стягується Державною податковою адміністрацією України за рішенням Державної інспекції з контролю за цінами, до місцевого бюджету за місцем здійснення торгівельної діяльності підприємства (організації) порушника.

  Собсна, закон.

  ЗАКОН УКРАЇНИ

  Щодо регулювання реалізації окремих
  соціально-значимих продуктів харчування


  Цей Закон визначає організаційні та правові засади, спрямовані на регулювання реалізації окремих соціально-значимих продуктів харчування, забезпечення ефективного контролю за цінами та ціноутворенням на них.

  Стаття 1. Соціально-значимі продукти харчування

  До соціально-значимих продуктів харчування відносяться (основний перелік):
  - борошно пшеничне вищого першого і другого сорту,
  - борошно житнє обдирне,
  - хліб, хлібобулочні та макаронні вироби із борошна пшеничного вищого першого і другого сорту, борошна житнього обдирного (в тому числі для діабетиків),
  - крупи,
  - свинина,
  - яловичина,
  - м'ясо птиці (кури),
  - яйця курячі,
  - м’ясні та ковбасні вироби (крім сирокопчених та сиров’ялених),
  - молоко, сметана, кефір, ряжанка, сири кисломолочні, масло,
  - сіль,
  - цукор,
  - олія (соняшникова, кукурудзяна),
  - овочі (картопля, капуста білокачанна, буряк, морква).
  Надати право Кабінету Міністрів України доповнювати та уточнювати зазначений перелік.

  Стаття 2. Гранична торгівельна надбавка (націнка)

  Встановити граничну торгівельну надбавку (націнку) на соціально-значимі продукти харчування, визначені Статтею 1 цього Закону, на рівні не вище, ніж 15 відсотків від оптово-відпускної ціни виробника (митної вартості) до кінцевого споживача.
  Вся сума торгівельної надбавки (націнки), отримана з порушеннями норм цього Закону, та штраф у двократному розмірі виручки в безспірному порядку стягується Державною податковою адміністрацією України за рішенням Державної інспекції з контролю за цінами, до місцевого бюджету за місцем здійснення торгівельної діяльності підприємства (організації) порушника.

  Стаття 3. Укладання договорів куплі-продажу

  Кабінет Міністрів України розробляє та затверджує типовий договір купівлі-продажу соціально-значимих продуктів харчування, визначених Статтею 1 цього Закону, що укладається між підприємствами оптової та роздрібної торгівлі і товаровиробниками (постачальниками) соціально-значимих продуктів харчування.
  Заборонити товаровиробникам (постачальникам) соціально-значимих продуктів харчування, визначених Статтею 1 цього Закону, та підприємствам оптової та роздрібної торгівлі, а також офільованим з ними компаніям, укладати договори, які передбачають будь-які інші фінансові зобов’язання (взаємостосунки), крім визначених у типовому договорі купівлі-продажу продукції, форма якого затверджується Кабінетом Міністрів України.
  Виручка отримана за іншими договорами, крім типового договору купівлі-продажу, форма якого затверджується Кабінетом Міністрів України, у безспірному порядку стягується у 2-х кратному розмірі державною податковою службою до місцевого бюджету за місцем здійснення торгівельної діяльності.

  Стаття 4. Розрахунки за реалізацію продукції

  Встановити, що підприємства оптової та роздрібної торгівлі незалежно від форм власності проводять розрахунки з товаровиробниками (постачальниками) соціально-значимих продуктів харчування, визначених Статтею 1 цього Закону, в термін не пізніше трьох банківських днів з дня отримання виручки від реалізації цих продуктів. А строк розрахунків з товаровиробниками (постачальниками) соціально-значимих продуктів харчування, які швидко псуються, не може перевищувати термін їх реалізації.
  У разі використання цих коштів підприємствами оптової та роздрібної торгівлі для іншої мети чи залишення їх на рахунку або проведення різного роду операцій щодо не зарахування коштів на розрахункові рахунки товаровиробників (постачальників) соціально-значимих продуктів харчування, визначених Статтею 1 цього Закону,:
  - органами державної податкової служби у безспірному порядку стягується до місцевого бюджету штраф у розмірі 50 відсотків від сум, не перерахованих у встановлені цим законом строки,
  - крім того підприємства оптової та роздрібної торгівлі сплачують пеню у розмірі 1,5 відсотки від суми платежу на користь товаровиробника сільськогосподарської продукції та продовольства і 1,5 відсотка від суми платежу до місцевого бюджету за кожний банківський день прострочення платежу, якщо більший розмір пені не обумовлено угодою сторін.

  Стаття 5. Передпродажна підготовка м’яса

  Передпродажна підготовка м'яса (обвалка, розділення на частини, фасування, упаковка), може здійснюватись лише у спеціально призначених для цього окремих виробничих приміщеннях-цехах, введених в експлуатацію відповідно до діючих нормативно-правових актів.

  Прикінцеві положення

  1. Цей Закон набуває чинності з дня опублікування.
  2. Визначити пріоритетним напрямком доведення до Європейського рівня співвідношення торгівельних площ на одну тисячу жителів України, для чого при розподілі земельних ділянок органам місцевого самоврядування – надавати перевагу будівництву закладів оптової та роздрібної торгівлі.
  3. Кабінету Міністрів протягом місяця з дня набрання чинності цим Законом:
  - привести свої нормативно – правові акти у відповідність з цим Законом,
  - забезпечити міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади приведення своїх нормативно – правових актів у відповідність з цим Законом,
  - забезпечити постійний контроль за монопольними проявами на ринку оптової та роздрібної торгівлі соціально-значимими продуктами харчування і виконанням норм цього Закону,
  - підготувати та подати на розгляд Верховної Ради України пропозиції, щодо внесення змін до законів України, у зв’язку з прийняттям цього Закону.


  Голова Верховної Ради
  України
  -----------

  Ну что, привет пустым полкам? Запасайтесь тушенкой, господа
  Только привыкнешь к хорошей жизни, как она тут же становится лучше


 2. Вверх #2
  Живёт на форуме
  Пол
  Женский
  Адрес
  Одесса
  Сообщений
  4,849
  Репутация
  1796
  Записей в дневнике
  10
  Жить становится всё веселее...
  Наши политики с властью как блондинка с гранатой.
  Когда кидает в противника, забывает выдернуть чеку, а когда получает её обратно без чеки, не знает, что с ней делать....

 3. Вверх #3
  Patria Y Libertad
  Аватар для El Comandante
  Пол
  Женский
  Адрес
  Кордовский халифат
  Возраст
  38
  Сообщений
  14,469
  Репутация
  6622
  Записей в дневнике
  15
  А когда этот чудо-закон вступает в силу?
  First we take Manhattan, then we take Berlin!

 4. Вверх #4
  Не покидает форум Аватар для YOKO
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Одеса, Україна
  Возраст
  37
  Сообщений
  5,486
  Репутация
  715
  Жить становится всё веселее...
  Що, знову не "Слава Богу"?
  Тут могла бути ваша реклама

 5. Вверх #5
  Живёт на форуме
  Пол
  Женский
  Адрес
  Одесса
  Сообщений
  4,849
  Репутация
  1796
  Записей в дневнике
  10
  Та нет)
  Наоборот!
  Могло быть и хуже)

 6. Вверх #6
  User banned
  Пол
  Женский
  Адрес
  Россия
  Сообщений
  11,792
  Репутация
  2030
  Записей в дневнике
  1
  Белорусский вариант рулит..
  Лавры батьки Лукашенко кому-то спать не дают..(

 7. Вверх #7
  User banned
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Одесса
  Возраст
  49
  Сообщений
  9,687
  Репутация
  1996
  Чёт я не пойму... За ручное управление ругали регионалов, а теперь??? Что-то непослидовной оказалась оранжевая братия...

 8. Вверх #8
  Не покидает форум Аватар для YOKO
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Одеса, Україна
  Возраст
  37
  Сообщений
  5,486
  Репутация
  715
  Цитата Сообщение от Mizantrop Посмотреть сообщение
  Чёт я не пойму... За ручное управление ругали регионалов, а теперь??? Что-то непослидовной оказалась оранжевая братия...
  Тобто, краще спустити все на гальмах?
  Держава до ціноутворення, як би і ні до чого?

  Не хвилюйся, на компи це не розповсюджується. )))
  Тут могла бути ваша реклама

 9. Вверх #9
  User banned
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Одесса
  Возраст
  49
  Сообщений
  9,687
  Репутация
  1996
  Цитата Сообщение от YOKO Посмотреть сообщение
  Тобто, краще спустити все на гальмах?
  Держава до ціноутворення, як би і ні до чого?
  Тогда не надо закидывать Яныку обвинения в ручном управлении. Все хороши, как оказывается.
  А государство у нас вообще никогда не при делах. Я уже на него и внимания не обращаю. Так что даже удивлен, что про быдл... то бишь про народ вспомнили.Да и то, скорее всего, ситуация - полная жопа, потому и зашевелились. Или надо сделать дефицит...

  Не хвилюйся, на компи це не розповсюджується. )))
  Я не волнуюсь. Беру мышь по 4 бакса, продаю по 6... Живу на эти 2 процента. О 15ти речь даже не идет

 10. Вверх #10
  Живёт на форуме
  Пол
  Женский
  Адрес
  Одесса
  Сообщений
  4,849
  Репутация
  1796
  Записей в дневнике
  10
  4 доллара от 6 составляют 2 %?))))
  Налоговой есть чему поучиться)

 11. Вверх #11
  Не покидает форум Аватар для YOKO
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Одеса, Україна
  Возраст
  37
  Сообщений
  5,486
  Репутация
  715
  Толя, я правильно твоє ім'я запам'тав?
  1)2 бакси не є 2 % )))
  2)Як говорить один мій знайомий українофоб "Демократию спасут только массовые расстрелы".

  Мені важко з ним не погодитися.
  Потрібно сурово питати з усіх!
  Тут могла бути ваша реклама

 12. Вверх #12
  Живёт на форуме
  Пол
  Женский
  Адрес
  Одесса
  Сообщений
  4,849
  Репутация
  1796
  Записей в дневнике
  10
  Знаете, что я вам хочу сказать, если бы тогда, ещё во время первых президентских наши люди не ехали на майдан за деньги, сейчас бы возможно этого и не было.
  Так что нечего пенять на зеркало...
  Сами виноваты.

 13. Вверх #13
  User banned
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Одесса
  Возраст
  49
  Сообщений
  9,687
  Репутация
  1996
  Цитата Сообщение от Тамила Посмотреть сообщение
  4 доллара от 6 составляют 2 %?))))
  Налоговой есть чему поучиться)
  Цитата Сообщение от YOKO Посмотреть сообщение
  Толя, я правильно твоє ім'я запам'тав?
  1)2 бакси не є 2 % )))
  !
  Да вы что, ребята??? Этому анекдоту 100 лет в обед
  В следующий раз буду ремарки делать, когда шучу..

  2)Як говорить один мій знайомий українофоб "Демократию спасут только массовые расстрелы".

  Мені важко з ним не погодитися.
  Потрібно сурово питати з усіх
  В этом есть доля истины, по крайней мере, на мой взгляд. Только вот... чем тогда демократы от коммунистов отличаться будут???

 14. Вверх #14
  Не покидает форум Аватар для YOKO
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Одеса, Україна
  Возраст
  37
  Сообщений
  5,486
  Репутация
  715
  Тим, що розстрілів не буде.
  Буде справжнє, реальне судочинство.
  Де закон буде одним для всіх.
  Тут могла бути ваша реклама

 15. Вверх #15
  Живёт на форуме
  Пол
  Женский
  Адрес
  Одесса
  Сообщений
  4,849
  Репутация
  1796
  Записей в дневнике
  10
  Мизантроп, тёмные мы) Куда нам..)

  Йоко, я вас умоляю. Демократия... США - христоматия демократии.
  И что?

 16. Вверх #16
  User banned
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Одесса
  Возраст
  49
  Сообщений
  9,687
  Репутация
  1996
  Цитата Сообщение от YOKO Посмотреть сообщение
  Тим, що розстрілів не буде.
  Как говорил Сталин в Потсдаме - дай Бог!!!

  Буде справжнє, реальне судочинство.
  Де закон буде одним для всіх.
  Где-то я это уже слышал... в 2004 году...

  (Что-то сегодня день цитирования великих...)
  НЕ ВЕРЮ!!!

 17. Вверх #17
  User banned
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Одесса
  Возраст
  49
  Сообщений
  9,687
  Репутация
  1996
  Цитата Сообщение от Тамила Посмотреть сообщение
  Мизантроп, тёмные мы) Куда нам..)
  Это я знаю... видала, как в процентах путаюсь???

 18. Вверх #18
  Не покидает форум Аватар для YOKO
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Одеса, Україна
  Возраст
  37
  Сообщений
  5,486
  Репутация
  715
  Ну, жартуйте далі.
  А я хочу жити як в Канаді, Німеччині, Фрації. і т.д.
  Можливо мені цього і не застати.
  Але я буду щасливий, щоб так жили хоча б мої діти.

  Невже ми гірші чи дурніші?
  Тут могла бути ваша реклама

 19. Вверх #19
  Живёт на форуме
  Пол
  Женский
  Адрес
  Одесса
  Сообщений
  4,849
  Репутация
  1796
  Записей в дневнике
  10
  А как живут в Канаде Германии и Франции?
  А?
  Или хорошо, там где нас нет?

  Да, и ещё.
  Россия и Белоруссия в этом отношении заслуживают большого уважения, что не равняются на Запад.
  И хочу напомнить, что они таки вырулили из кризиса.
  В отличие от нас, которые тянуться за теми, кого считают лучше, умнее и успешней.

 20. Вверх #20
  User banned
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Одесса
  Возраст
  49
  Сообщений
  9,687
  Репутация
  1996
  Цитата Сообщение от YOKO Посмотреть сообщение
  Ну, жартуйте далі.
  А я хочу жити як в Канаді, Німеччині, Фрації. і т.д.
  Можливо мені цього і не застати.
  Але я буду щасливий, щоб так жили хоча б мої діти.

  Невже ми гірші чи дурніші?
  Боря, видать, ты более везучий, раз везде успел пожить. А я нигде, кроме как здесь, не жил. И почему я должен думать или верить, что там - лучше? Только потому, что по зомбоящику так говорят? Так я давно в ящик не верю, а другой правды, кроме как видеть своими глазами - не знаю.
  А то, что мы не глупее - это я с самого начала говорю, потому нам не надо вступать ни в какое говно - ни в ЕЭС, ни в ЕЭП. Вполне обойдемся без них. И детей тому же учу.


Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

 1. 22 июля: Synth Gothic Party "Note From a Decadence"
  от Dimiz в разделе Музыка
  Ответов: 16
  Последнее сообщение: 27.07.2015, 14:53
 2. 06.05.2005 Gothic-party "Серый сон", концерт "
  от Оборотень в разделе Музыка
  Ответов: 4
  Последнее сообщение: 15.03.2014, 10:48
 3. Кто-нибудь сталкивался с фирмой "Портал" (ЧП "
  от OTM в разделе Основной форум
  Ответов: 2
  Последнее сообщение: 08.04.2004, 08:37

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения