Одесса: 15°С (вода 18°С)
Киев: 12°С
Львов: 13°С
Velvet

Тема: конкурс партийных идей.

Ответить в теме
Показано с 1 по 6 из 6
 1. Вверх #1
  Частый гость Аватар для barabaka
  Пол
  Мужской
  Адрес
  у моря
  Сообщений
  846
  Репутация
  34

  По умолчанию конкурс партийных идей.

  Тут вот, ввиду профиля собственной текущей занятости придкмал что. Конкурс идей по созданию партий. Название, идея, приблизительная идеология и дальнейщая политика, отношение к соврменной полит ситуации... Может быть вполне интересно.
  Начну первым.

  Партия Космических пиратов Украины. Аббревиатура ладная -- ПКПУ.
  *Основная идея состоит в том, что мы -- истинные патрионы своей страны. Не дадим ей завтра стать банановой республикой космичесого масштаба -- заявим о нашей родине громко и сегодня.
  *Наша страна завтра - это сильное, высококультурное государство со стаюильной экономикой и опытными и честными управленцами во главе страны.
  *Основное кредо членов нашей партии - компетентность.
  *В качестве программы дейстивий, которую мы выставляем на предвыборный конкурс -- это проект внедрения в массовое пользование новой сверхекретной разработки -- миелофона. О его основных действиях знает каждый ребёнок. Но только мы обладем секретами производства данного прибора. Ведь подумайте -- какое благо ждёт населене Украины, когда каждый сможет без проблем узнать мысли соседа. Изчеснет недопонимание и ложь в межличностнх отношениях, а такие вещи как коррупция и исползоыввение систем управления страной в корыстных целях -- станут безсмысленными и отпадут сами собой.
  *Представители властных структур (з-и-с) булдут надлены миелофонами-рв, что даст им полновластные взможности предворять вверенные им должостные обяанности в жизнь. Но и их можно будет контролировать, поскольку общественность всегда будет знать ,что на самом деле на уме у тех или иных представителй власти.
  *Украина сможет диктовать свои условия на межддународной арене

  *итак, 26марта -- все на выборы. поддержим будущее нашей страны. Сделаем наших детей сильными уже сейчас. ЗА будущее. За Украину. За ПКПУ.
  ...ДикОоБразЕн


 2. Вверх #2
  Не покидает форум Аватар для Iрися
  Пол
  Женский
  Адрес
  ріднесенька Одеса
  Сообщений
  9,024
  Репутация
  855
  Записей в дневнике
  32
  Телевиступ *** (тобто мене), Кандидата у Президенти від Партії Гальм України

  Добрий вечір, шановні українці. Сьогодні Ви маєте ексклюзивну можливість познайомитись з новою політичною силою України – Партією Гальм України. Ми згуртували навколо себе людей, які гальмують старі процеси і дають зелене світло новим. Нам не подобається, що найголовніше багатсво України – її народ - не оцінюють по-справжньому. Ми не розуміємо чому пенсіонери повинні не жити, а виживати за ті копійки, які виплачує їм держава. Ми не розуміємо, чому молодий спеціаліст, за навчання якого держава платила 5 років, в результаті нікому не потрібен. Ми не розуміємо, чому малий і середній бізнес змушений ховати свої прибутки. Ми не розуміємо, чому, знаючи відповіді на ці резонансні, кричущі запитання, влада робить вигляд, ніби так і потрібно жити далі. Чому така багата родючими землями, працьовитими та привітними людьми країна повинна стояти з протягнутою рукою і чекати милостині від Європи, США, Росії та інших країн? Невже ми не вміємо працювати? Невже ми не хочемо жити гідно ? Ми, Українці, одні з найстаріших народів світу? І, найголовнйше, - чому, знаючи про усі камені спотикання української економіки, політики, соціальної сфери, влада не зіштовхує їх з дороги, а стоіть на них обома ногами?!

  Ми йдемо у велику політику саме тому, що хочемо жити добре. Ми вважаємо, що країна, яка щороку випускає по 1,5 мільярда бакалаврів та магістрів, не повинна орієнтуватися на західних спеціалістів та консультуватися з ними. Ми хочемо жити добре і знаємо як це зробити. Не для себе, не для кумів, а для наших дітей, дітей усієї України. Дітей, які сьогодні тикаються-микаються по дитячих будинках, які сьогодні, попросивши у бабусі апельсин, отримують лапаса. А бабуся радіе, що на зупинці підібрала монету у 50 копійок – можна купити онучку 1 сосиску, дитина має харчуватися м*ясом, та де ж його взяти, коли газ відключили, готувати ніде, пенсія маленька, а за квартиру платити треба, бо ж відберуть, а як відберуть, то й м*ясо не допоможе...ЧОМУ ТАК?...
  Ми хочемо, щоб люди нарешті почали жити, а не існувати. І ми знаємо, як це зробити. І ми це зробимо.
  Нам не потрібна депутатська недоторканність – нам нічого чого приховувати і нікого боятися. Ми не здіймаємо паніку серед ЗМІ для того, щоб знайти ті відповіді, які нам поки що невідомі. Ми просто їх знаходимо і втілюємо в життя. І ми хочемо, щоб ці відповіді знали усі, а не тільки обрані, щоб, коли курс долара знижується у світових біржах, про це знали усі. Нам не потрібні сухі цифри і розумні слова. Люди не розуміють, чому дорослі дядьки до крові б'ються у Верховній Раді через закони про СОТ. Люди не знають, що таке СОТ. Їм ніхто не хоче пояснювати користі чи шкоди від вступу України до цієї організації. Користь, звичайно буде, але чи для всіх?
  Люди України вимагають пояснень, чому українці, маючи найбагатші землі у світі, не найситіші її діти?
  Країні нашій Партія Гальм сьогодні вкрай необхідна. Вітчизняні владні структури схожі на автомобіль, що мчить із величезною швидкістю, а за кермом ті, що нарешті дісталися омріяної і безмежної влади. Ще й скоріш за все прав не мають. А от про таку необхідну педаль як гальмо забулися. Дороги ж в нас не найкращі, ще трошки і почне той автомобіль стовбури рахувати. Отож ми рідній політиці найнеобхідніші люди, будемо наших “шумахерів” пригальмовувати. Якщо не ми, то за справу візьметься ДАІ, а та розмова дорого обійдеться.
  Наша партія молода та амбіційна. Ми не звикли пасувати зустрівшись з буденними труднощами. Наша мета – добробут України. Ми також віримо, що якщо мета у нас одна, то ви нам допоможите.
  Дякую за увагу.
  ----------------------------------------------

  А що найцікавіше - це абсолютно серйозно!!!
  Навіть найкращі стають згодом катами

 3. Вверх #3
  Постоялец форума
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Одесса
  Возраст
  38
  Сообщений
  1,717
  Репутация
  37
  Партия Объединённых Гражданских Ассоциаций Национальных Единств - Центр

  Партия Объединённых Центристов

  Партия Объединённых Фашистов И Граждан Украины

  Партия Информационных Демократов-Анархистов-Республиканцев.

 4. Вверх #4
  Это не смешно, когда в государстве больше 120 партий, причем клонов более, чем достаточно.

 5. Вверх #5
  Партия Состояния Полуяйца
  Даем гарант на каждадневное состояние граждан в сотсоянии полуяйца... никаких денег не хватит
  Какабе - честь, вера, правда.
  <ПЧиВК>

 6. Вверх #6
  Постоялец форума Аватар для muha
  Пол
  Мужской
  Сообщений
  1,343
  Репутация
  61
  Цитата Сообщение от Рожденный в СССР
  Это не смешно, когда в государстве больше 120 партий, причем клонов более, чем достаточно.
  Якщо офіційно заборонити комуністичну партію, ідеологію і все що знею пов"язано, як людиноненавісницьку. То партій в Україні стане набагато меньше


Ответить в теме

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения