Одесса: 14°С (вода 18°С)
Киев: 10°С
Львов: 10°С

Тема: 14 мая - галаконцерт Дня Европы в Одессе!

Ответить в теме
Показано с 1 по 1 из 1
 1. Вверх #1
  Посетитель Аватар для ejiky
  Пол
  Женский
  Адрес
  Одесса
  Возраст
  42
  Сообщений
  391
  Репутация
  151
  Записей в дневнике
  5

  По умолчанию 14 мая - галаконцерт Дня Европы в Одессе!

  Україна відзначає День Європи вшосте.


  Святкування проходитимуть у всіх областях України. Міністерство закордонних справ України разом із Представництвом Європейської комісії в Україні організовують святкування Дня Європи 2008 в трьох містах: м. Київ – 11 травня цього року, м. Одеса – 14 травня цього року та м. Донецьк - 17 травня цього року.

  Цього року вже всім рідне Європейське містечко буде головним елементом свята. Тут можна буде відвідати більш, ніж сорок павільйонів, де будуть представлені двадцять вісім країн – членів ЄС і кандидатів на вступ до Європейського Союзу, а також Україна, Європейська Комісія та Європейські громадські організації. Всі вони запросять вас більше дізнатися про розмаїття їхніх національних традицій, культур та мов. Вже традиційно в Європейському містечку працюватимуть Школи європейських мов і Павільйони громадських дебатів з актуальних питань європейської політики та економіки.

  Наприкінці Дня Європи відбудеться рок-концерт. Цього року Олег Скрипка зі своїм гуртом, литовський гурт InCulto, одеський гурт PLAYOFF та гурт з Рiги - Brainstorm презентують яскраве музичне видовище на площi бiля Дюка.
  Початок о 18:00.
  Зима - это такое холодное лето!


Ответить в теме

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения