Одесса: 20°С (вода 20°С)
Киев: 14°С
Львов: 18°С
Media-Club

Тема: Бесплатные события и скидки - на этом молодёжном сайте

Ответить в теме
Показано с 1 по 1 из 1
 1. Вверх #1

  По умолчанию Бесплатные события и скидки - на этом молодёжном сайте

  Рейтинг 5-ти найпопулярніших сайтів української молоді:
  Протягом місяця було проведено голосування в мережі інтернет, щодо найпривабливіших сайтів України. Було обрано аудиторію, яка відповідає критеріям сучасної молоді. Критерії: зручність, цікавість, сучасність, мотиви, зміст інформації.
  Після опрацювання та аналізу голосування в результаті ми отримали рейтинг, який показав нам та Вам 4-ку найпопулярніших сайтів Української молоді. В нього війшли:
  1. vkontakte.ru
  Соціальна мережа, яка охоплює аудиторію країн СНГ та маленькі групи людей в інших країнах світу. Першою та основною перевагою даного продукту є те, що його творцем є студент російського ВНЗ, яка спонукає кожну молоду людину на нові звершення. З відгуків про даний сайт стало відомо, що такий формат один з найкращих для спілкування, знайомства, проведення вільного часу (перегляд відео та кіно, знаходження та прослуховування улюбленої музики, обмін фото та багато ін..).
  2. EX.UA
  Сайт безкоштовного скачування товарів та послуг, а саме: фільмів, музики, відео, програм, ПО та ін.
  У 2010 році сайт увійшо до рейтингу піратських сайтів, де посів 10-те місце, що автоматично виключило ресурс із таких пристроїв як iPad, iTunes, iPhone, Android, AppStore та інш.
  3. facebook
  Найкраща та наймасовіша в світі соціальна мережа. Створив її також студент, в якого цілю було полегшення спілкування поміж студентами його Університету. З часом в результаті він отримав визнання свого сайту у всьому світі. Дійшло і до України. За короткий термін на території нашої держави даний продукт став в ряди найбільш відвідуваних сайтів. На відміну від першого претендента ми отримали питання, яке виникало в кожного другого респондента. Чому на даному сайті не можна слухати музику? Ось чому саме йому призначене 2-ге місце.
  4. twitter
  Також соціальна мережа. В основу концепції даного продукту закладена передача короткої інформації, яка складається зі 140 символів. Так званий masege людини до кола його слухачів(друзів). Креативна та активна молодь обирає саме цей сайт. Основними критеріями у відгуках стали: швидкість, зручність, популярність.
  5. freerest.net
  Сайт що інформує про безкоштовні заходи, товари і тусовки, корисні поради, де і як можна заощадити, правильно витратити, а де взагалі не треба платити. Сайт робить потрібну інформацію доступною, грандіозні заходи - безкоштовними, а життя - веселим. freerest.net це - стиль життя - сучасний, яскравий, індивідуальний. Всі карти цікавих подій у молоді на екрані.
  Підсумовуючи переможців, vkontakte.ru, EX.UA, facebook, freerest.net, twitter – хочемо зауважити що вибірка та терміни проведення не відповідають усім соціологічним нормам, але можуть претендувати на представницькі.


Ответить в теме

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения