Одесса: 15°С (вода 18°С)
Киев: 12°С
Львов: 13°С
Tshirt

Тема: Доказательства финансирования БАБом Ющенко

Закрытая тема
Показано с 1 по 5 из 5
 1. Вверх #1

  По умолчанию Доказательства финансирования БАБом Ющенко

  Виступ Соломатіна Ю.П., народного депутата України, голови Тимчасової слідчої комісії з питань встановлення факту незаконного втручання громадянина Російської Федерації зі статусом біженця у Великобританії Березовського Бориса Абрамовича у фінансування виборчої компанії кандидата в Президенти України Ющенко Віктора Андрійовича

  ЗАСІДАННЯ СОРОК П’ЯТЕ
  Сесійний зал Верховної Ради України
  2 грудня 2005 року, 10.00 година Веде засідання Голова Верховної Ради України ЛИТВИН В.М.

  11:22:42

  СОЛОМАТІН Ю.П.

  Шановні колеги, 30 листопада в Лондоні відбулася моя зустріч як голови Тимчасової слідчої комісії „Березовський – Ющенко” з президентом Фонду захисту громадянських свобод паном Березовським, під час котрої були отримані копії трьох двосторонніх договорів, які розкривають механізм заведення грошей до України, тіньових грошей, під час виборчої кампанії 2004 року.

  Цей механізм полягає в наступному: фірма пана Березовського „BOWYER CONSULTANTS LIMITED”, заснована в Гібралтарі, укладає угодою з фірмою „ELGRADE LIMITED”, заснованою в Орегоні (Сполучені Штати Америки) паном Жванією Давидом Важаєвичем, про що стверджує і має докази пан Березовський.
  Предмет угоди – консультаційні послуги з питань розроблення інвестиційної стратегії замовника в Україні. Договори на суми півтора – два мільйони доларів, перший транш – на один мільйон доларів. Звітів за виконані роботи до цього часу у замовника немає. Отримувачі коштів визначені в договорі наступним чином: проміжний банк – „Deutche Bank Trast Company Americas”, банк-отримувач – „Trasta Komercbanka” Рига, Латвія; отримувач – розрахунковий рахунок 10701, фірма „ELGRADE LIMITED”, тобто та фірма, яка уклала договір з фірмою пана Березовського.

  Термін реалізації зазначених договорів 2003-2004 роки.

  Загальна сума претензій пана Березовського збільшена з 21 мільйона доларів до 31 мільйона доларів.

  Зараз пан Березовський готує позов до англійського суду за юрисдикцією англійської корони, бо фірма його зареєстрована у Гіблартарі, який належать до англійської корони. Позов - за лжесвідчення і шахрайство сторони, яка брала певні зобов`язання по цих договорах.

  Шановні колеги, я вимагаю від Генеральної прокуратури негайно розпочати кримінальну справу за статтею 94 Уголовно-процесуального кодексу України (повідомлення в пресі), бо вже є достатні підстави для цього – двосторонні договори. Я вимагаю негайно створити наказом слідчу групу та відрядити її до Латвії. Я вимагаю від Держкоммоніторингу негайно провести розслідування разом з Генеральною прокуратурою тіньового заведення грошей Березовського з Латвії в Україну, тобто відмивання брудних грошей.

  Я вимагаю від СБУ дати належну оцінку небезпеки для держави Україна тіньових закордонних впливів на політику України з використанням тіньових схем.

  Я вимагаю від Верховної Ради України продовжити мандат діяльності нашої комісії і поширити його на вибори 2006, бо саме такі схеми напевне діють і зараз. Дякую за увагу.


 2. Вверх #2
  Живёт на форуме Аватар для Dimichhh
  Пол
  Мужской
  Адрес
  ODS -> NYC -> DC -> NYC -> NJ
  Возраст
  27
  Сообщений
  3,653
  Репутация
  324
  Тему "Статьи" еще никто не отменял.
  I refuse to have a battle of wits against an unarmed opponent.

 3. Вверх #3
  Местный правдолюб Аватар для Indeets
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Одесса
  Сообщений
  17,865
  Репутация
  1135
  Коммунисты уже привозили "доки от БАБа" - закончилось это полным фиаско ...
  Пока что доказательств не вижу. Вижу подростковые мечты .
  Что, маленький, на хомее забанили :lol: ?
  Мне не 40, мне 18+22 года опыта :)...

 4. Вверх #4
  Живёт на форуме
  Адрес
  Одесса
  Сообщений
  4,621
  Репутация
  236
  Рожденный в СССР, это уже не интересно. Один хрен никто ничего не докажет. Официально. Да собственно говоря и никаких доказательств не нужно, ну может только кому на форуме, и так все было с самого начала ясно. Ну может без конкретики, но как раз в данной конктеритике и можно усомниться: как, кому и на что давал деньги БАБ.

 5. Вверх #5
  User banned
  Пол
  Мужской
  Сообщений
  5,668
  Репутация
  468
  Цитата Сообщение от Dimichhh
  Тему "Статьи" еще никто не отменял.


Закрытая тема

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения