Одесса: 23°С (вода 18°С)
Киев: 21°С
Львов: 21°С
Tshirt

Тема: МІГРАНТАМ - АМНІСТІЮ?

Закрытая тема
Показано с 1 по 7 из 7
 1. Вверх #1
  Постоялец форума
  Сообщений
  1,820
  Репутация
  239
  Записей в дневнике
  2

  По умолчанию МІГРАНТАМ - АМНІСТІЮ?

  © «Народний Оглядач»

  Гримаси толерантності: мігрантам – амністію?!?!


  12:03 27.11.2005

  Питання міграційної ситуації в регіоні у світлі відповідного законодавства України обговорювалися у ході чергової прямої телефонної лінії облдержадміністрації, яку 23 листопада провів начальник управління міграційної служби в Одеській області Іван Супруновський.
  Зазначалося, що на Одещині відділом у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб УМВС України в Одеській області за перше півріччя поточного року зареєстровано близько 20 тисяч іноземців та осіб Без громадянства. Дозвіл на постійне проживання оформлено 33382 особам, переважну більшість з яких складають представники Молдови, Росії, Казахстану, Узбекистану, Білорусі, Вірменії, Грузії та Азербайджану.

  Як підкреслив І.Супруновський Одещина сьогодні посідає друге місце в Україні після міста Києва за кількістю такої категорії мігрантів, як біженці. Загальна численність людей, котрим надано цей статус, станом на 1 жовтня склала понад 600 чоловік. Вони є вихідцями з країн Азії, Африки, гарячих точок на Балканах. Реалізувати права біженців на житло дає можливість єдиний поки-що в нашій державі Пункт тимчасового розміщення цієї категорії людей у селищі Чорноморка. За чотири з лишком роки існування тут побували шукачі притулку з Афганістану, Бангладеш, Буркіна-Фасо, Бурунді, Ефіопії, Іраку, Камеруну, Конго, Кореї, Ліберії, Малі, Мадагаскару, Судану, Чаду, Ірану.

  Як повідомила ІА “Гаряча Лінія” прес-служба Одеської ОДА, з урахуванням важливості і актуальності проблем проникнення та перебування на території регіону нелегалів, І.Супруновський висловив у ході прямої телефонної лінії ідею щодо проведення в Україні міграційної амністії.


 2. Вверх #2
  Постоялец форума
  Сообщений
  1,820
  Репутация
  239
  Записей в дневнике
  2
  Нібито у нас своїх проблем немає: нам хочуть нав`язати ті самі проблеми які зараз має Франція. Цьго Супроуновського треба викинути з роботи, а нелегалів з України, інакше за 5-10 років наші міста перетворяться на африкансько-арабські гетто.

 3. Вверх #3
  Ну да, Украину - украинцам, в паспорт пятую графу, и каждому штамп на лоб с трезубцем. Кто без штаба - того в милицию и вон за границу за 24 часа.

 4. Вверх #4
  с маленькой поправкой - Украина для славян

 5. Вверх #5
  Живёт на форуме Аватар для Dimichhh
  Пол
  Мужской
  Адрес
  ODS -> NYC -> DC -> NYC -> NJ
  Возраст
  27
  Сообщений
  3,653
  Репутация
  324
  Hermann
  Устное предупреждение, многоуважаемый товарищ славянин. Межнациональная рознь на этом форуме запрещена, как и агитация к ней.
  Для справки:
  На территории Украины проживает множество коренных неславянских народностей.

  По сабжу:
  Только за. В последнее время, если говорят иммигранты, все сразу вспоминают Париж. А почему бы не вспомнить Лондон на 1/4 пакистанский?
  Главное грамотно ассимилировать, а не бросать на самотек. Все жалуются на то, что население уменьшается, но вот оно решение. Никакие кордоны не смогут уберечь Сибирь от наплыва китайцев, украинское Причерноморье от молдаван, Польшу и европейскую Россию от украинцев и т.д. Считаю это абсолютно естественным процессом.
  I refuse to have a battle of wits against an unarmed opponent.

 6. Вверх #6
  просто нужно "очищать" страну от всяких хачей и чурок, в москве их уже огромное количество, у самих в стране бардак вот и бегут как крысы с тонущего корабля

 7. Вверх #7
  Живёт на форуме Аватар для Dimichhh
  Пол
  Мужской
  Адрес
  ODS -> NYC -> DC -> NYC -> NJ
  Возраст
  27
  Сообщений
  3,653
  Репутация
  324
  Тема закрыта благодаря Sanches'у и Hermann'у
  Повторюсь:
  Межнациональная рознь на этом форуме строжайше запрещена, как и агитация к ней.
  I refuse to have a battle of wits against an unarmed opponent.


Закрытая тема

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения