Одесса: 16°С (вода 18°С)
Киев: 12°С
Львов: 13°С

Тема: Как помочь животным в Одессе!?

Ответить в теме
Показано с 1 по 2 из 2
 1. Вверх #1

  По умолчанию Как помочь животным в Одессе!?

  Ребята помогите советом. Рядом живет человек, который мучает животных. Собаки воют целыми днями. Их почти не кормят, они такие худые, что на них страшно смотреть. Держат их на балконе. В Одесе есть общество по защите животных? Соседи звонили уже на телевидение, но результата нет.


 2. Вверх #2
  В милицию напиши заявление за жестокое обращение с животными.


  Кримінальний кодекс, стаття 299
  Стаття 299. Жорстоке поводження з тваринами
  1. Знущання над тваринами, що відносяться до хребетних, вчинене із застосуванням жорстоких методів або з хуліганських мотивів, а також нацькування зазначених тварин одна на одну, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів, -

  караються штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців.

  2. Ті самі дії, вчинені у присутності малолітнього, -

  караються штрафом до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до двох років.

  http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=2341-14

  Коментар до Кодексу
  Об'єкт злочину - моральні засади суспільства в частині ставлення до тварин. Небезпека цього злочину полягає в тому, що жорстокість, виявлена щодо тварин, стає нормою поведінки, поширюється і на взаємини з людьми, відіграє негативну роль у вихованні молоді.
  Предметом злочину є тварини, що належать до хребетних. Хребетні - це здатні рухатися і відчувати живі організми, які мають спинний хребет, утворений ланцюгом кісток або хрящів, що йде вздовж спини і містить у собі спинний мозок. До них належать риби, птахи, сухопутні істоти. Предметом аналізованого злочину можуть бути як дорослі особини, так і молодняк, домашні (кіт, собака), дикі (вовк, лисиця, орел), сільськогосподарські (корова, кінь) тварини. Не мають кримінально-правового значення наявність чи відсутність у таких тварин господарів, їх перебування у стані природної свободи чи в неволі, господарське призначення, стан організму тощо. Злочин може вчинятися як стосовно тварин, які перебувають у власності винного, так і будь-яких інших (належних іншим власникам, безгосподарних, диких).
  Об'єктивна сторона злочину може виражатися у двох формах:
  1) знущання над тваринами;
  2) нацькування тварин одна на одну.

  Обов'язковою ознакою складу злочину у першій із його форм, альтернативно, є ознака об'єктивної сторони - спосіб (застосування жорстоких методів), або ознака суб'єктивної сторони - хуліганський мотив. Проте ці дві ознаки можуть проявлятися одночасно.

  Знущання, вчинене із застосуванням жорстоких методів, означає завдання тварині болю, страждань шляхом нанесення ударів, заподіяння ушкоджень, позбавлення їжі або води, впливу термічних факторів, хімічних речовин тощо. Жорстокі методи полягають у безжальному поводженні з твариною, тривалому впливі на неї з метою отримання хворобливого самозадоволення від спостерігання за стражданнями тварини.

Ответить в теме

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения