Одесса: 4°С (вода 9°С)
Киев: 1°С
Львов: 6°С

Тема: День пам'яті жертв голодоморiв i полiтичних репресiй

Закрытая тема
Страница 1 из 7 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 20 из 128
  1. Вверх #1
    Не покидает форум Аватар для Iрися
    Записей в дневнике
    32

По умолчанию День пам'яті жертв голодоморiв i полiтичних репресiй

Президент України Вiктор Ющенко пiдписав указ про заходи в День пам'ятi жертв голодоморiв i полiтичних репресiй.
    Президент доручив заснувати традицiю в День пам'ятi, який у 2005 роцi вiдзначається 26 листопада, покладати траурнi вiнки з пшеничного i житнього колосся до пам'ятних знакiв, мiсць поховання жертв голодоморiв i полiтичних репресiй, шанувати пам'ять загиблих хвилиною мовчання i запалюванням свiчок, повiдомляє прес-служба глави держави.
    Згiдно з указом, 26 листопада 2005 року о 16.00 буде оголошено хвилину мовчання в пам'ять про жертв голодоморiв i полiтрепресiй, зупинено роботу в органах держвлади i мiсцевого самоврядування, на пiдприємствах, установах i органiзацiях (крiм пiдприємств, де це не припускається за технологiєю виробництва), зупинено рух громадського i приватного транспорту в населених пунктах з подачею вiдповiдних звукових сигналiв.
    Вiдповiдно до указу, на територiї України цього дня будуть приспущенi державнi прапори, обмежено проведення розважальних заходiв, внесено вiдповiднi змiни до програми радiо i телебачення.
    Мiсцевiй владi доручається забезпечити проведення вечорiв-реквiємiв та iнших заходiв у рамках Дня пам'ятi жертв голодоморiв i полiтичних репресiй.
    Чи приєднаєтесь ви?!
    Чи зупинитесь на хвилину?!
    Навіть найкращі стають згодом катами

2. Вверх #2
    Постоялец форума
    Записей в дневнике
    2
    Нажаль, ми вже багато втратили людських якостей і продовжуємо втрачати надалі...Але в цей день ми повинні схаменутися і зупинитися хоча б на хвилинку.

3. Вверх #3
    А мені от цікаво - чому, якщо голодомор будуть визначати хвилиною мовчання, подібним чином не відмічають 9 травня? Чи у Великій Вітчизняній війні загинуло менш українців? Чи тоді не було геноциду проти українського народу з боку німецько-фашистських загарбників?
    Ні, я не визнаю цей день пам'яті, бо вважаю, що таким чином націоналісти лише продовжують розповсюджувати ненависть до спорідненого російського народу. А це - не припустимо. От, коли 9 травня будуть відзначати подібним чином, а у сучасних підручниках історії України з'явиться правдива інформація про події першої половини 20-го сторічча, тоді і тільки тоді цей день пам'яті отримає право на існування у тому вигляді, у якому його зараз пропонують...
    Истина всегда естественна, но не всегда очевидна...

4. Вверх #4
    Записей в дневнике
    32
    Net-man,
    А мені от цікаво - чому, якщо голодомор будуть визначати хвилиною мовчання, подібним чином не відмічають 9 травня?
    Тю... Відзначають хвилиною мовчання...
    Навіть того більше, це є загальнодержавним вихідним днем.

5. Вверх #5
    Цитата Сообщение от Net-man
    А мені от цікаво - чому, якщо голодомор будуть визначати хвилиною мовчання, подібним чином не відмічають 9 травня? Чи у Великій Вітчизняній війні загинуло менш українців? Чи тоді не було геноциду проти українського народу з боку німецько-фашистських загарбників?
    Ні, я не визнаю цей день пам'яті, бо вважаю, що таким чином націоналісти лише продовжують розповсюджувати ненависть до спорідненого російського народу. А це - не припустимо. От, коли 9 травня будуть відзначати подібним чином, а у сучасних підручниках історії України з'явиться правдива інформація про події першої половини 20-го сторічча, тоді і тільки тоді цей день пам'яті отримає право на існування у тому вигляді, у якому його зараз пропонують...
    А чому ви не згадали про геноцид українського народу керівниками радянського союзу яки се дули у кремлі? Якщо навіть не враховувати голодомори 20-х та 30-х років в Україні, а врахувати людей яких без суду та без слідства висилали у табори пиляти ліс? Це з вашої точки зору зо як не геноцид?

Про яку “ненависть до спорідненого російського народу” ви кажете? Росіяни голодомор не влаштовували!!! Його влаштувала кремлівська вертушка!!!

Про які “правдива інформація про події першої половини 20-го сторічча” ви кажете? Мої предки були свідками подій 20-го та 30-го років!!!
    Мені шкода що особисто у вас така коротка пам’ять http://ukrlife.org/main/evshan/famine.htm

http://ukrlife.org/main/evshan/famin.jpg

6. Вверх #6
    Net-man, мені здається що ви пробудь який голодомор ви мало що знаєте. Це як раз така ситуація – якщо у чомусь не впевнений краще помовчати!!!

http://golodomor.org.ua/

"Що таке голодомор 1932-33 рр.?

Коли дослідники говорять про голодомор 1932-33 рр., мається на увазі період з квітня 1932 по листопад 1933 рр. Саме за ці 17 місяців, тобто, приблизно за 500 днів, в Україні загинули мільйони людей. Пік голодомору прийшовся на весну 1933 року. В Україні тоді від голоду вмирало 17 людей щохвилини, 1000 - щогодини, майже 25 тисяч - щодня...

Найбільш постраждали від голоду колишні Харківська і Київська області (теперішні Полтавська, Сумська, Харківська, Черкаська, Київська, Житомирська). На них припадає 52,8% загиблих. Смертність населення тут перевищувала середній рівень у 8-9 і більше разів.

У Вінницькій, Одеській, Дніпропетровській рівень смертності був вищій у 5-6 разів. У Донбасі - у 3-4 рази. Фактично, голод охопив весь Центр, Південь, Північ та Схід сучасної України. В таких же масштабах голод спостерігався у тих районах Кубані, Північного Кавказу та Поволжя, де жили українці.

Дослідники називають різні цифри загиблих під час голодомору: 5, 7, 9 та 10 мільйонів. Але, в будь-якому випадку, мова йде про МІЛЬОЙНИ безневинних жертв. З урахуванням непрямих жертв, за приблизними підрахунками, голодомор забрав життя 14 мільйонів людей.

Причиною голодомору стала ПОЛІТИКА сталінського режиму щодо українців як нації і, зокрема, щодо селян як класу. Головною метою організації штучного голоду був підрив соціальної бази опору українців проти комуністичної влади та забезпечення тотального контролю з боку держави за всіма верствами населення.

У 1988 році Конгрес США, а у 1989 р. Міжнародна комісія юристів офіційно визнали голодомор 1932-33 рр. актом геноциду проти української нації. На вересень 2003 р. офіційні документи з приводу голодомору прийняли у Бельгії, США, Канаді, Аргентині і Країні Басків (Іспанія).

Проблема визнання голодомору 1932-33 рр. в Україні злочином проти людства розглядається на 58-й сесії Генеральної Асамблеї ООН."
    Не пора, на пора, не пора
    Москалеви й ляхови служить!
    Довершилась Україні кривда стара –
    Нам пора для України жить!

7. Вверх #7
    Iрися: "Чи зупинитесь на хвилину?!"

У мене нiколи й не забували тих, хто вмер в голодомор. Раз на рiк я запалюю свiчечки за упокой душ рабiв божих Федора, Штефана, Сави, Ивана, Килини, Ганни, Олени...

8. Вверх #8
    Постоялец форума
    Записей в дневнике
    2
    Net-man, якщо б ви дійсно, хоча б раз відзначали 9 травня, тоді б знали, про хвилину мовчання в память загиблих у ІІ Світовій війні.
    Це не націоналісти організували голодомор і не націоналісти розпочали ІІ Світову війну, але вам так хочется нас хоча б в чомусь звінуватити...Ви ніколи нічого не зрозумієте і нічому не зможете навчитися бо засліплені ненавістю до власного народу, якій втратив в часи голодомору та війни 20 млн. чоловік заради дружби з сусіднім народом. Для справжньої дружби це занадто велика ціна.

9. Вверх #9
    Живёт на форуме
    Уважаемые господа националисты и к ним примкнувшие!
    Не фиг делить один народ на два соседних.
    И не фиг устанавливать праздники способствующие национальному разделению.
    А если в стране есть необходимость устанавливать такие праздники значит со страной не все в порядке.

Любой нормальный человек помнит обо всех пострадавших, без разделения их по национальному или сословному или еще какому принципу.

И уж если считаете необходимым вводить подобные памятные даты, то базируйте их на заботе о памяти всех безвинно пострадавших. Что нибудь типа Дня памяти жертв тоталитарного сталинского, или какого там еще, режима.

Вы сами не понимаете к чему ведете дело такими празднествами. Точнее так: думаете, что остальные не понимают, чего вы добиваетесь.

10. Вверх #10
    Записей в дневнике
    32
    cape,
    Президент України Вiктор Ющенко пiдписав указ про заходи в День пам'ятi жертв голодоморiв i полiтичних репресiй.
    Де тут хоч слово сказано про національність?!
    Чи Ви вважаєте, що під час голодомору вмирали виключно представники однієї національності?!
    Чи жертвами політичних репресій були також тільки представники однієї національності?!
    Що Ви мали на увазі?!

11. Вверх #11
    В Одесі 26-го буде щось проходити з приводу Дня пам’ять?

12. Вверх #12
    Живёт на форуме
    Iрися, Иришка, не надо столько шума Я сам указ не читал еще, и вообще - расслабленный и умиротворенный . Это я к этому:

Причиною голодомору стала ПОЛІТИКА сталінського режиму щодо українців як нації
    и к этому:

Ви ніколи нічого не зрозумієте і нічому не зможете навчитися бо засліплені ненавістю до власного народу, якій втратив в часи голодомору та війни 20 млн. чоловік заради дружби з сусіднім народом.
    Че Вы такая "непонятливая"?

13. Вверх #13
    Записей в дневнике
    32
    cape,
    А если в стране есть необходимость устанавливать такие праздники значит со страной не все в порядке.
    Але ж це не я сказала... :wink:

14. Вверх #14
    Живёт на форуме
    Iрися, Ирочка, Вы меня доконаете! Совсем Что я неправильного написал? Вы считаете, что такая трактовка, выдержки из которой я привел в предыдущем своем посте (перехожу на канцелярский, во избежание ) нормальная трактовка для нормальной страны? А кстати ссылочку на текст указа не подкинете?

Или Я писал, что это Вы? Или Вы примкнувшая!?

Как бы так объяснить, чтобы не возникало кривотолков в толковании...

Мне кажется, что формулировка "геноцид украинского народа" по отношению к событиям происходившим в СССР с переводом этого восприятия на нынешнюю Украину есть крайне некорректным, чтобы не сказать грубее. Пострадали ВСЕ народы. Понимаете? А сейчас, здесь, в наше время это будет восприниматься, и уже воспринимается, как геноцид именно украинцев, по их национальном признаку. Т.е. автоматически возникает ощущение того, что они, эти люди страдали и умирали, а другие - нет, чтобы не сказать хуже...

15. Вверх #15
    Записей в дневнике
    32
    cape, http://www.president.gov.ua/documents/3546.html
    Ирочка, Вы меня доконаете! Совсем
    Та не варто... Спокійніше... Дихайте глибше...
    Мне кажется, что формулировка "геноцид украинского народа" по отношению к событиям происходившим в СССР с переводом этого восприятия на нынешнюю Украину есть крайне некорректным, чтобы не сказать грубее.
    Ані в моємо повідомленні, ані в указі Президента немає фрази "геноцид українського народу".
    Перше ж ваше повіомлення ви нікому конкретно не адресували, тому воно вважається коментарем-відповіддю саме на перше повіомлення.
    В цьому повідомленні Ви пишете

тобто, ці слова я могла вважати вашим ставленням до відзначення цього дня.
    Зауважу, це не СВЯТКУВАННЯ!

16. Вверх #16
    Живёт на форуме
    Уважаемые господа националисты и к ним примкнувшие!
    Епрст! Это что? Адрес-обращение или как?

В отношении некорректности с моей стороны "формулировки" праздник - виноват, не спорю. Это у меня "сработало" майданная тема :shame:

17. Вверх #17
    Живёт на форуме
    Iрися, спасибо за ссылку. Текст Указа вполне, как по мне, нормален и достаточно точен. Бум надеяться, что и цели, действия, средства проведения в жизнь и результаты этого указа будут такими-же положительными для всех нас.

18. Вверх #18
    Iрися,
    Тю... Відзначають хвилиною мовчання...
    Навіть того більше, це є загальнодержавним вихідним днем.
    Але погодьтеся - такого ажіотажу, як навколо "голодомору" немає... З цього приводу дуже цікаво виглядає, як згадують ті часи євреї - бачив на власні очі по Євроньюз, як уся країна завмирає у буквальному розумінні. А в нас навпаки - вшановують тих, хто з наших допомагав німцям. Будете із цим сперечатися?..
    mamay,
    А чому ви не згадали про геноцид українського народу керівниками радянського союзу яки се дули у кремлі? Якщо навіть не враховувати голодомори 20-х та 30-х років в Україні, а врахувати людей яких без суду та без слідства висилали у табори пиляти ліс? Це з вашої точки зору зо як не геноцид?
    Звісно - ні. Геноцид - це, коли один народ знищує інший. Саме це й робили фашисти за часів Великої Вітчизняної. І, до речі, як я вже казав, їм у цьому дуже добре допомагали наші співвітчизники, "пам'ять" яких наполегливо плаштовує нова влада.
    Що ж стосується конкретно 30-х років на Україні - вибачте, але "поліцаїв" з Москви до українських сел не споряджали. То ж про який голодомор йдеться, якщо у великому горі народу повинні його ж сини? Я вже не кажу, що влада була не "російська", а радянська, що має велику різницю; та про голодомор, що стався у ті ж часи у Поволж'ї.
    Та й взагалі, якщо так вже пильно придивлятися до національності, так треба назвати часи Сталіна - часами геноциду грузинського народу проти усіх інших народів СРСР...
    Про яку “ненависть до спорідненого російського народу” ви кажете? Росіяни голодомор не влаштовували!!! Його влаштувала кремлівська вертушка!!!
    От бачте - ви самі признаєте, що російський народ, як такий, до нашого лиха непричетний. То ж який сенс ви вкладуєте у поняття "голодомор"? Не розумію. Наскільки мені відомо - воно походить від слова "гени", і розуміється, як знищення однією нацією (чи расою) іншої:
    Геноцид - это “истребление группы людей в связи с их рассовой, национальной,
    этнической и религиозной принадлежностью”.
    http://www.kulturturizm.gov.tr/porta...sp?belgeno=995
    То ж, поправте меня, якщо я не прав, — визнаючі ті лиха, які сталися на Вкраїні у тридцятих роках двадцятого сторіччя, як геноцид проти українського народу, ві саме погоджуєтеся із ненавистю до россіян.

Про які “правдива інформація про події першої половини 20-го сторічча” ви кажете? Мої предки були свідками подій 20-го та 30-го років!!!
    Мені шкода що особисто у вас така коротка пам’ять http://ukrlife.org/main/evshan/famine.htm
    http://ukrlife.org/main/evshan/famin.jpg
    Ви так нічого і не зрозуміли - я не кажу, що ті лиха не є великим горем нашого народу. Я лише кажу, що ніхто не має права обвинувачувати у тому інший народ, бо то були страшні часи, за яких росіяни теж натерпілися...
    Истина всегда естественна, но не всегда очевидна...

19. Вверх #19
    Постоялец форума
    Записей в дневнике
    2
    Net-man, судячи з ваших постів ви не прочитали жодної книги з питань голодомору. Можу порадити "Терор голодом" Р.Конквеста. Голодомор поза сумнівом був геноцидом спрямованим на знищення українського села. Ця акція була дуже добре організована більшовицькою владою, до якої були залучени частини Червоної армії та ГПУ. Чому голод був спрямований проти саме українців:
    1. У часи колективізації українське село було найбільш організованим осередком опору, в тому числі збройного
    2. В містах життя було скрутним, але голоду небуло (пролетаріат неповинен голодувати).
    3. На території РСФСР голод був тільки на Кубані (територія де жили майже виключно українці, нащадки запоррозьких козаків).
    В Росії, зараз, ніхто навіть не згадує голод бо вона від нього майже не постраждала. Я не звинувачую російський народ в тому, що відбувалося (хоча він повинен нести моральну відповідальність за геноцид, так само як і німецький, за розвязування ІІ Світової війни) але керівництво Радянського Союзу винно в тому, що відбувалось і Росія як спадкоємниця СССР, має це визнати.
    cape, ваш пост про "святкування" дня памяті жертв голодомору - це жлобство! Ви повинні вибачитися перед всіма учасниками форуму.
    Раджу всім хто хоче розібратися, переглянути фільм "Голод-33" який буде демонструватися 26 листопада на УТ-1.

20. Вверх #20
    Живёт на форуме
    мольфар, я уже написал, что оговорился. И сожалею об этой оговорке. Так что не надо демонстрировать оскорбленную добродетель.

Ви ніколи нічого не зрозумієте і нічому не зможете навчитися бо засліплені ненавістю до власного народу, якій втратив в часи голодомору та війни 20 млн. чоловік заради дружби з сусіднім народом. Для справжньої дружби це занадто велика ціна.
    Вы в свою очередь можете извиниться вот за это...

Закрытая тема
Страница 1 из 7 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права