Одесса: 19°С (вода 17°С)
Киев: 14°С
Львов: 14°С

Тема: У вас есть акции? У вас их заберут!

Ответить в теме
Показано с 1 по 1 из 1
 1. Вверх #1
  Постоялец форума Аватар для Предиктор
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Хазарский каганат (бывшая Украина)
  Сообщений
  2,485
  Репутация
  722
  Записей в дневнике
  3

  По умолчанию У вас есть акции? У вас их заберут!

  Верховна рада зобов'язала міноритарних акціонерів продавати свої акції мажоритарному акціонерові або спільній групі акціонерів, які в сумі володіють більше 95% акцій компанії, на вимогу таких мажоритаріїв.

  За прийняття в цілому законопроекту № 6216 "Про внесення змін до закону "Про акціонерні товариства" проголосували 244 депутати при мінімально необхідних 226, передає "Обком" з посиланням на "Українські новини".

  Рада визначила, що ціна акцій при їх обов'язковому викупі не повинна бути нижче середньозваженої ціни на фондовій біржі, а якщо ці акції на біржі не котируються - то ціни, визначеної незалежним оцінювачем, послуги якого оплачуються мажоритаріями.

  Професійна асоціація реєстраторів і депозитаріїв та Українська асоціація інвестиційного бізнесу виступили проти обов'язки міноритарних акціонерів продавати акції на вимогу власникам більше 95% компанії.

  Депутати Ради від ПР Юрій Воропаєв і Володимир Мальцев - останній більш відомий як водій Ріната Ахметова, зареєстрували в парламенті даний законопроект 19 березня, а 6 липня Рада прийняла його в першому читанні 260 голосами.
  Черви на народном теле: тело худеет — паразиты волнуются. В.О. Ключевский


Ответить в теме

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения