Одесса: 22°С (вода 18°С)
Киев: 20°С
Львов: 19°С
Velvet

Тема: Навязчивый НезнаныйБрат забанен

Закрытая тема
Показано с 1 по 5 из 5
 1. Вверх #1

  По умолчанию Навязчивый НезнаныйБрат забанен

  Москалі й далі Майданом лякають громадян Росії

  Ворожість російських телерадіоканалів до всього українського відома давно. Причому, вони відіграють не малозначну роль в вихованні зневаги до будь-якого вияву українськості як ворожого "добрій Російській Імперії" також і в значної частини громадян України, які підпадають під переважаючий вплив російськомовного на Півдні і Сході Країни,…працюючи своєрідними дресирувальниками і вказівниками на що "фас".

  Придумкам московським, направленим на перекручення дійсності подій "Помаранчевої Революції", немає меж. Для показання Українського Майдану в потрібному Кремлю негативному світлі використовують відомий принцип: чим більше і нагліше брешеш-тим більший шанс обманути. Щоправда діє цей принцип тільки на короткий момент часу, той плювання і ганьбування помаранчевих 2004 року посилюється від політичної події до події в Росії.

  Розрахунок таких програм з заманливою назвою "Технологія сучасного перевороту" і демонстрованої на каналі Цент(Москва) йде перш за все на тих, хто участі в Майданних акціях не брав. Їм можна тулити що хоч, повсякчасно граючи і компенсуючи відчуття пасивної неучасті якоюсь наче виключною розумністю сидіння тихо.

  Наведений приклад російської телевізійної програми антипомаранчевої в конкретиці і антиукраїнської в загальному є цікавим в плані різноманітності наліпок, які в ній приютились наче в "атипомаранчевому збірнику". За підходами тут є майже все: від наглої брехні до правди вжитої в певному контексті, що перекручує її зміст на потрібний московитам лад.

  "Сучасний переворот", звісно, показували не тільки на українському прикладі 2004 року. Але порівнюючи Майдан з іншими менш мирним в азійських країнах переворотами, про різницю України з ними як великої країни згадано лиш у розрізі попереднього тренування помаранчевою революції. Що логічно натякає на мету проведення "відтренованої російської помаранчевої революції". Тільки чогось навіть зародків подібного українському руху в Російській Федерації немає… Чи то там люди не такі як всі, що несприйнятливі до помаранчевих гасел, чи то влада така надпильна, що покриває контролем більш міжнаціональну і більшу територіально Росію?

  Тренерами і авторами кольорових технологій назначили стабільно ворожих американців. А кого ж і ще? Італійці чи ще якісь європейці у ролі розробників прийомів кольорових революцій не підходять, бо не нестимуть додаткового негативного емоційного навантаження, що заважає аналізувати. Германія теж не кандидат до таких "тренерів", бо ж зараз це найбільший союзник в Європі для Російської Федерації.

  В будь-якому разі, всі устремління до більшої свободи і поважання людських прав, які насценні політики вбачали в демократичності і європейській прихильності, були показані як американська технологія сучасного перевороту. Чому дивуватись не приходиться, бо кожна Імперія, захищаючи себе від потенційних виступів багатьох покорених необхідними жорсткими засобами для її нерозпаду, інтерпретують народне побиття і скидання своєї влади як закордонні інтриги.

  Для цього побіжні згадки Президента чи будь-кого з високопосадовців США в прощальних чи привітальних речах про Україну за російською версією є ніщо інше, як відчитування за "пророблену роботу" в нашій Державі. Так наче непомітно різниці в "американській демократизації" Сербії і помаранчевій демократизації України. Показово, що російських програм і згадок присвячених подіям помаранчевої революції спостерігається незрівнянно більше ніж американських. По цьому факту очевидно-хто більше хоче нас повчити жити.

  Американської і європейської зацікавленості в демократизації і більшій прихильності до них, а не до Росії, країн, де пройшли кольорові революції заперечувати глупо. Але степінь цієї зацікавленості різна, як відповідно і кольоровість сучасних переворотів. Масштаби України і вимоги поставлені народом, який розчарувався в помаранчевих політиках, прямо показує, що кольоровість помаранчевою революції хіба що притаманна політикам.

  Зважувати на цю обставину московити не стали. Тим більше, що це є зайвим для їх російського варіанту помаранчевої революції на Україні, з огляду на підросійськість скинутої народом влади. Що відповідно дозволяє списати народне бажання дати по рукам російських "братніх обіймів" на американську технологію.

  Таким чином, учасники Майдану в російські програмі "Технологія сучасного перевороту" стали наркоманами, зазомбованими, купленими, керованою толпою і так далі. Аргументами виявились: технологія психологічної атаки у вигляді квіточок для міліціонерів, яка абсолютно не діє при напруженій ситуації, що розуміє кожен, хто був на Майданах; брехня про виставляння наперед жінок і літніх людей проти міліції, коли кадрів таких ніхто не показав та й не услідкувати в масі хто куди йде,…

  Була програма частково й смішна. Правда веселим моментом можна назвати хіба що наркотики, які за росіянами відповідають за "водушевление" учасників Майдану 2004 р. і гіпнотичний ефект помаранчевих гасел. Бояться московити радості Майдану-радості Свободи і того, що ми були Разом і залишились Силою. Подумалось, хіба вболівати за свою футбольну команду це гіпноз її назви і кричалок, бо ж їй перемоги бажають ще до приходу на стадіон?

  Застосована була в російській версії каналу Центр(Москва) "Технології сучасного перевороту" і шарлатанська давно знайома технологія суміщення вирізок інтерв'ю і коментування їх в розрізі програми. Таким способом слова польового командиру Майдану про зраду політиків направленістю програми і порядком викладення матеріалів перетворились на підтвердження вигідної версії про тотальний американський сценарій помаранчевої революції. Що довело який раз в неправильності давання згоди на інтерв'ю російським журналістам.

  Навряд чи брехня з російського боку закінчиться, якщо не даватиме їй відпір. Майдан-це наше українське і його славність та поступ з надією, які він подарував на короткий час треба берегти. Розчинитись в часі йому не дадуть ті мільйони по всій Україні, що повірили в майбутнє Нашої Держави. Розчаровуватись в якій можуть тільки невдахи, а українцям-сприймати мужньо удари долі і прагнути щоб то не коштувало збудувати Справжню Справедливу Українську Україну!

  вперше статтю опублікував тут: http://neznanijbrat.mylivepage.com/blog/269/43086


 2. Вверх #2
  Постоялец форума Аватар для Shturmann
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Новая Долина
  Возраст
  34
  Сообщений
  1,755
  Репутация
  1166
  Я б тебя забанил..
  В его кошельке, как обычно, голяк
  Он просто любитель жидкости №2.

 3. Вверх #3
  User banned Аватар для Че Бурашка
  Пол
  Мужской
  Адрес
  город-герой Одесса
  Возраст
  39
  Сообщений
  56,992
  Репутация
  14971
  Записей в дневнике
  1
  кг/ам

 4. Вверх #4
  Не покидает форум Аватар для lens
  Пол
  Женский
  Адрес
  Одесса
  Сообщений
  10,003
  Репутация
  6527
  Думаю, скоро автор сих опусов нас покинет. Уж больно навязчив...
  И это пройдет.

 5. Вверх #5
  Борзописецъ Аватар для Скептик
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Одесса
  Сообщений
  13,944
  Репутация
  1471
  Черт возьми, я предупреждал, что забаню перманентно! Что с удовольствием и делаю...
  Закрыто. Автор забанен навсегда за злостное непослушание...
  Кому тут в телевизор?


Закрытая тема

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения