Тема: Українська мова в Росії

Ответить в теме
Страница 1 из 7 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 20 из 127
  1. Вверх #1
    Посетитель
    Адрес
    Odesa
    Сообщений
    298
    Репутация
    13

    По умолчанию Українська мова в Росії

    Майже всі росіяни як один бажають щоб в Україні друга офіційна мова була російська, воно і не дивно, росіяни прагнуть захистити своїх етнічних співвітчизників. Справа як кажуть благородна, але становище росіян в Україні не гірше ніж українців в Україні, а іноді і краще, не зважаючи на відсутність російської мови як другої офіційної. А що ми Українці робимо щоб захистити своїх етнічних братів та сестер, які опинилися за межами сучасних кордонів України, я не кажу про заробітчан та емігрантів, я кажу про українські етнічні області які зараз опинилися в Російській Федерації, а саме про Вороніж, Ставропольську, Кубанську та частина Донського краю.
    Трохи цифр.
    http://sumy.net.ua/History/map/map2.jpg - етнічні українські землі.
    Результат перепису 1929 року у радянському союзі:
    Русские 77791 (77млн.791 тыс.)
    Украинцы 81195 (81млн.195тыс.)
    Белорусы 4739
    Казахи 3968
    Узбеки 3905
    Татары 2917
    Ці данні наведені без урахування українців Західної України, Буковини та Закарпаття.
    Через 50 років у 1979р. була проведена всесоюзний перепис населення. але вже з вищезазначеними територіями, і що ми бачимо.
    русских (вже!) - 137 млн. 397 тис.
    украинцев (несподівано!) - 42 млн. 347 тис
    Ці данні я залишу вам для роздуму – куди могли зникнути така кількість українців? Померли при голодоморі, зникли у таборах Сибіру, чи забули що вони є українцями?

    Українська мова рідна для Ставрополя, Кубані, частини Дону. У Кубані викладання української мови не ведеться з 1932 року. Тоді вийшло спільна постанова ЦК і ЦИК “о запрете на Кубани украинского языка”. До 30-х років минулого сторіччя для етнічних українців (які е нащадками Кубанських козаків, яку в свою чергу е нащадками Запорізьких козаків) Кубані та в Причорномор’ї було багато ЗМІ, школи, вузи, культурні установи, виходили книги, періодичні видання, але зараз цього немає. І ще зветься Російська політика!!! Чому російська влада не відкриває школи з викладанням української, не видає нею книжок, та ще багато іншого щоб люди не забули мову своїх пращурів.


  2. Вверх #2
    Живёт на форуме
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    4,618
    Репутация
    239
    mamay, когда Вам говорят про непонятные изменения ы уквраинских числах - Вы утверждаете, что это нормальный процесс в результате осознания кого-то кем-то. Подобный процесс в СССР Вы, как я понимаю, подвергаете сомнению. Будьте-ж послидовным

    По сабжу: аналогичный нашим беспредел и несправедливость в виде лишения возможности людям учиться, и все прочее, на своем родном в местах компактного проживания.

  3. Вверх #3
    Посетитель
    Адрес
    Odesa
    Сообщений
    298
    Репутация
    13
    Цитата Сообщение от cape
    mamay, когда Вам говорят про непонятные изменения ы уквраинских числах - Вы утверждаете, что это нормальный процесс в результате осознания кого-то кем-то. Подобный процесс в СССР Вы, как я понимаю, подвергаете сомнению. Будьте-ж послидовным

    По сабжу: аналогичный нашим беспредел и несправедливость в виде лишения возможности людям учиться, и все прочее, на своем родном в местах компактного проживания.
    Будь ласка поясніть мені ще раз у чому на вашу думку моя не послідовність?

    cape, якщо це на вашу думка “аналогичный нашим беспредел” то в мене е запитання, чи є в вас змога вчитися у російсько мовній школі, купити в кіоску газету, журнал чи книгу на російській мові, подивитися у кінотеатрі фільм дубльований російською? Я вважаю що відповідь буде – так, була і є!

  4. Вверх #4
    User banned Аватар для ALKA
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    56,161
    Репутация
    16854
    mamay, в наш век коммерции! Спрос рождает предложение,такая "ниша" пустует .
    Вперед ! на Кубань ! Печатайте,снимайте,издавайте! там столько страждущих,еще медиамагнатом станете.

  5. Вверх #5
    User banned Аватар для Observer
    Пол
    Мужской
    Адрес
    город в стране, которая будет всегда
    Сообщений
    12,704
    Репутация
    294

    По умолчанию Re: Українська мова в Росії

    Цитата Сообщение от mamay
    Через 50 років у 1979р. була проведена всесоюзний перепис населення. але вже з вищезазначеними територіями, і що ми бачимо.
    русских (вже!) - 137 млн. 397 тис.
    украинцев (несподівано!) - 42 млн. 347 тис
    Ці данні я залишу вам для роздуму – куди могли зникнути така кількість українців? Померли при голодоморі, зникли у таборах Сибіру, чи забули що вони є українцями?
    А подумать? Даже в чисто украинских семьях в России можно было записывать ребенка русским (по месту рождения), а в смешанных семьях так вообще это было в 9 случаях из десяти.

  6. Вверх #6
    Живёт на форуме
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    4,618
    Репутация
    239
    mamay, Ваша непоследовательность в том, что увеличение количества украинцев на территории Украины это нормально, а увеличение кол-ва русских в СССР - нет. Или это я Вас с Иришкой перепутал?

    У нас ПОКА, подчеркиваю три раза, ПОКА возможность получения среднего образования на родном есть. Но с каждым годом эта возможность сокращается. Пример? Знаю что потребуете, у вас это модно: СШ №10, очень не плохая в прошлом школа, со следующего года полностью переходит на украинский. В сфере высшего образования нам в этом уже отказано. Про суды напомнить? На счет купить - то сейчас у нас, слава Богу рынок, что дает мне пока хоть какую-то надежду на то, что я и дальше буду покупать то и на том языке, что хочу. Про фильмы - тоже самое. ТВ нас уже лишают, а скоро вообще лишат, насколько я знаю. Че Вы хотите доказать? Что вы лучше тех, кто лишал украинцев возможности говорить и учиться на родном в РФ? Не нужно, все равно не поверю. Просто лучше замаскированные , как вам кажется, в силу изменившихся исторических обстоятельств.

    Так что уже НЕ есть и уж тем более Не будет.

  7. Вверх #7
    User banned Аватар для ALKA
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    56,161
    Репутация
    16854
    то сейчас у нас, слава Богу рынок,
    cape, так на рынке как раз и можно без напряга пообщаться с украинцами.

  8. Вверх #8
    Посетитель
    Адрес
    Odesa
    Сообщений
    298
    Репутация
    13
    Цитата Сообщение от cape
    mamay, Ваша непоследовательность в том, что увеличение количества украинцев на территории Украины это нормально, а увеличение кол-ва русских в СССР - нет. Или это я Вас с Иришкой перепутал?

    У нас ПОКА, подчеркиваю три раза, ПОКА возможность получения среднего образования на родном есть. Но с каждым годом эта возможность сокращается. Пример? Знаю что потребуете, у вас это модно: СШ №10, очень не плохая в прошлом школа, со следующего года полностью переходит на украинский. В сфере высшего образования нам в этом уже отказано. Про суды напомнить? На счет купить - то сейчас у нас, слава Богу рынок, что дает мне пока хоть какую-то надежду на то, что я и дальше буду покупать то и на том языке, что хочу. Про фильмы - тоже самое. ТВ нас уже лишают, а скоро вообще лишат, насколько я знаю. Че Вы хотите доказать? Что вы лучше тех, кто лишал украинцев возможности говорить и учиться на родном в РФ? Не нужно, все равно не поверю. Просто лучше замаскированные , как вам кажется, в силу изменившихся исторических обстоятельств.

    Так что уже НЕ есть и уж тем более Не будет.
    Напевно ви мене з кимось сплутали.

    cape, давайте у цієї темі облишимо питання російської мови в Україні, до того ж я вважаю цю тему достатньо обговорювали на цьому форумі і не тільки. Чи ви вважаєте що треба погодитись з іншими лише так як з тобою? І якщо в Україні не введуть другу державну мову, то про вивчання українцями Росії української і мови бути не може? Це ж зачароване коло.

  9. Вверх #9
    Посетитель
    Адрес
    Odesa
    Сообщений
    298
    Репутация
    13

    По умолчанию Re: Українська мова в Росії

    Цитата Сообщение от Павлик-Морозов
    Цитата Сообщение от mamay
    Через 50 років у 1979р. була проведена всесоюзний перепис населення. але вже з вищезазначеними територіями, і що ми бачимо.
    русских (вже!) - 137 млн. 397 тис.
    украинцев (несподівано!) - 42 млн. 347 тис
    Ці данні я залишу вам для роздуму – куди могли зникнути така кількість українців? Померли при голодоморі, зникли у таборах Сибіру, чи забули що вони є українцями?
    А подумать? Даже в чисто украинских семьях в России можно было записывать ребенка русским (по месту рождения), а в смешанных семьях так вообще это было в 9 случаях из десяти.
    Ви це вважаєте нормальним ?

  10. Вверх #10
    Посетитель
    Адрес
    Odesa
    Сообщений
    298
    Репутация
    13
    Цитата Сообщение от ALKA
    mamay, в наш век коммерции! Спрос рождает предложение,такая "ниша" пустует .
    Вперед ! на Кубань ! Печатайте,снимайте,издавайте! там столько страждущих,еще медиамагнатом станете.
    Нажаль в мене немає фінансів у такому обсязі які для цього потрібні, інакше я вже був би там. Але ваша іронія тут не до чого.
    Як я розумію ви не бачите проблеми у вищеописаній ситуації.

  11. Вверх #11
    Живёт на форуме
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    4,618
    Репутация
    239
    mamay, Вы спросили - я ответил с проведением аналогий на наиболее понятную для нас ситуацию. Обсуждать гипотетически, что там ребята на Дону или Камчатке хотят - не могу, извините. Могу сказать одно: те кто хочет этому помочь и нуждается в этом наверное что-то делают, вот хотя-бы как Вы в форуме эту тему поднимают.

  12. Вверх #12
    Не покидает форум Аватар для Iрися
    Пол
    Женский
    Адрес
    ріднесенька Одеса
    Сообщений
    9,497
    Репутация
    1264
    Вперед ! на Кубань ! Печатайте,снимайте,издавайте! там столько страждущих,еще медиамагнатом станете.
    Дивилася не так давно передачу про Кубань. Показували там не українську школу, а просто якийсь гртуок самодіяльності чи щось таке. Туди приходять діти, вишивають українськи орнаментом, співають українські пісні, відповідно вивчають мову.
    Попит є. Казали, що пдтримують їх якісь місцеві небайдужі люди.
    Навчаються там діти не тільки етнічних українців. Питали в дітей, дітям дуже подобається. Показували солістку хору, так вона розповіла, що їй запропонували безкоштовн навчатися здається в Харкові.
    Попит є, тільки його не хочуть бачити.
    Навіть найкращі стають згодом катами

  13. Вверх #13
    User banned Аватар для Observer
    Пол
    Мужской
    Адрес
    город в стране, которая будет всегда
    Сообщений
    12,704
    Репутация
    294

    По умолчанию Re: Українська мова в Росії

    Цитата Сообщение от mamay
    А подумать? Даже в чисто украинских семьях в России можно было записывать ребенка русским (по месту рождения), а в смешанных семьях так вообще это было в 9 случаях из десяти.
    Ви це вважаєте нормальним ?
    А что здесь ненормального? Или Вы предлагаете проводить генетическую экспертизу с выяснением соотношения процентных содержаний крови разных наций?

  14. Вверх #14
    User banned Аватар для ALKA
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    56,161
    Репутация
    16854
    Показували там не українську школу, а просто якийсь гртуок самодіяльності чи щось таке.
    Если показывали такое в елейных тонах то это экзотика а не попит.
    Был бы то показывали толпы мамаш рыскающих по краснодару в поисках для своих чад Украиномовну школу.

  15. Вверх #15
    Не покидает форум Аватар для Iрися
    Пол
    Женский
    Адрес
    ріднесенька Одеса
    Сообщений
    9,497
    Репутация
    1264
    Был бы то показывали толпы мамаш рыскающих по краснодару в поисках для своих чад Украиномовну школу.
    а сенс?! Ті мамаші ж знають, що наврд чи їх діти поїдуть навчатися в Україну. Тому їх і влаштовує, що діти навчаються в школі російською мовою. А рідну мову та культуру можна і таким чином вивчити, тобто в таких гуртках... І, звісно, вдома...
    Навіть найкращі стають згодом катами

  16. Вверх #16
    Посетитель
    Адрес
    Odesa
    Сообщений
    298
    Репутация
    13

    По умолчанию Re: Українська мова в Росії

    Цитата Сообщение от Павлик-Морозов
    Цитата Сообщение от mamay
    А подумать? Даже в чисто украинских семьях в России можно было записывать ребенка русским (по месту рождения), а в смешанных семьях так вообще это было в 9 случаях из десяти.
    Ви це вважаєте нормальним ?
    А что здесь ненормального? Или Вы предлагаете проводить генетическую экспертизу с выяснением соотношения процентных содержаний крови разных наций?
    Я раджу не забувати своє національне коріння!!!

  17. Вверх #17
    Конечный бенефициар
    Аватар для Профессионал
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одессанаш!
    Сообщений
    27,213
    Репутация
    21773
    Я раджу не забувати своє національне коріння!!!
    эээ...
    А что подумал Кролик - никто не узнал. Потому что он был очень воспитанный.

  18. Вверх #18
    Посетитель
    Адрес
    Odesa
    Сообщений
    298
    Репутация
    13
    Боронив я свою Україну,
    Не боявся я лютих татар.
    Тої Слави повік не забуду,
    Що колись я, як вітер, літав,

    А тепер все пройшло, все минуло,
    Чорна хмара кругом облягла.
    І на щастя синів України
    Злая доля к нам в гости прийшла.

    Плачуть степи, широкіє Лани,
    Плачуть гори в дрімучих лисах.
    Плачуть діти – рожеві квиті,
    Що навіки змарніла краса.

    Записана в ст. Староминской в мае 1963 от казака Романа Михайловича Безбатченко, грузчика ж/д, 1897 г. р., и Семена Васильевича Ахтырцева, охранника, 1900 г. р.

    В станице эту песню любят не только пожилые казаки, но и молодежь. Она исполняется и в ст. Калниболотской. Песня протяжная, сердечная. Идут ли хлопцы с гулянки, выезжают ли подводы в степь – вспоминается эта песня.

    И. Ф. Варавва. Песни казаков Кубани. Краснодар, 1966, № 226.
    Не пора, на пора, не пора
    Москалеви й ляхови служить!
    Довершилась Україні кривда стара –
    Нам пора для України жить!

  19. Вверх #19
    User banned Аватар для ALKA
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    56,161
    Репутация
    16854
    а сенс?! Ті мамаші ж знають, що наврд чи їх діти поїдуть навчатися в Україну. Тому їх і влаштовує, що діти навчаються в школі російською мовою. А рідну мову та культуру можна і таким чином вивчити, тобто в таких гуртках... І, звісно, вдома...
    Мамаши по Одессе круги нарезают, ищут русские школы.Вот он сенс!!!
    Как то хочется чтобы дети понимали тебя в старости,и про твоего деда своим внукам рассказали

  20. Вверх #20
    Посетитель
    Адрес
    Odesa
    Сообщений
    298
    Репутация
    13
    Цитата Сообщение от ALKA
    а сенс?! Ті мамаші ж знають, що наврд чи їх діти поїдуть навчатися в Україну. Тому їх і влаштовує, що діти навчаються в школі російською мовою. А рідну мову та культуру можна і таким чином вивчити, тобто в таких гуртках... І, звісно, вдома...
    Мамаши по Одессе круги нарезают, ищут русские школы.Вот он сенс!!!
    Как то хочется чтобы дети понимали тебя в старости,и про твоего беда своим внукам рассказали
    ALKA, у вас якесь дивне світосприйняття, ви часом не російський шовініст? До речі. Ви так і не відповіли звідки ви е ?


Ответить в теме
Страница 1 из 7 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения