Тема: Рейтинг Ющенко

Ответить в теме
Страница 2 из 23 ПерваяПервая 1 2 3 4 12 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 21 по 40 из 443
  1. Вверх #21
    Живёт на форуме Аватар для Dimichhh
    Пол
    Мужской
    Адрес
    ODS -> NYC -> DC -> NYC -> NJ
    Возраст
    33
    Сообщений
    3,517
    Репутация
    329
    Павлик-Морозов, ну, и почему бы тебе не встать перед зеркалом и не сказать тоже самое?
    I refuse to have a battle of wits against an unarmed opponent.


  2. Вверх #22
    Местный правдолюб Аватар для Indeets
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    17,865
    Репутация
    1143
    Цитата Сообщение от Dimichhh
    Павлик-Морозов, ну, и почему бы тебе не встать перед зеркалом и не сказать тоже самое?
    Ему это не надо - он-то как раз тут этим и занимается - врёт :twisted: .
    Мне не 40, мне 18+22 года опыта :)...

  3. Вверх #23
    User banned Аватар для Observer
    Пол
    Мужской
    Адрес
    город в стране, которая будет всегда
    Сообщений
    12,704
    Репутация
    294
    Dimichhh, а я разве когда-то верил вашей "сладкой парочке"?

  4. Вверх #24
    Посетитель
    Адрес
    Odesa
    Сообщений
    298
    Репутация
    13
    Що ви маєте на увазі під “Люди розчарувалися помаранчевою революцією” ?

    Я вважаю що рівень сподівань який був у людей рік чі дев’ять місяців тому був занадто високий, ставити занадто високу планку і прагнути Ії досягти - це природне бажання людини! Але у реальному житті за дев’ять місяців повністю змінити все – неможливо по цілому ряду об’єктивних причин.
    Особисто я, рік тому, ще до початку Помаранчевої революції сприймав заяви політиків реалістично, я розумів що дива бувають лише у казках. І саме тому що я не чикав дива – я не розчарований у подіях минулого року, я не розчарований у тому курсі який обрав наш президент! Треба розуміти що будь яке оздоровлення від тяжкої хвороби проходить через Ії загострення. Тому якщо і сприймати теперішню ситуацію як кризову, то я Ії сприймаю як криза розвитку який треба пройти!
    Не пора, на пора, не пора
    Москалеви й ляхови служить!
    Довершилась Україні кривда стара –
    Нам пора для України жить!

  5. Вверх #25
    Живёт на форуме
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    4,618
    Репутация
    239
    mamay, а без этого кризиса обойтись было нельзя?


    Особисто я, рік тому, ще до початку Помаранчевої революції сприймав заяви політиків реалістично

    Т.е. понимали, что Вам врут и вешают макароны на уши?

  6. Вверх #26
    Посетитель
    Адрес
    Odesa
    Сообщений
    298
    Репутация
    13
    Цитата Сообщение от cape
    mamay, а без этого кризиса обойтись было нельзя?

    Особисто я, рік тому, ще до початку Помаранчевої революції сприймав заяви політиків реалістично
    Т.е. понимали, что Вам врут и вешают макароны на уши?
    Вважаю що ні. Будь яка відмова від старих принципів управляння тягне за собою кризову ситуацію, але я ще раз наголошую що у даному випадку ця криза є частиною розвитку, яку треба пройти! Неможливо зруйнувати стару систему та побудувати нову безболісно, про це свідчить світовий досвіт, і це треба розуміти.

    Ні!!! Я лише розумів що моментальне перетворення неможливе! А ви це розумієте, хоча би зараз?

  7. Вверх #27
    Живёт на форуме
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    4,618
    Репутация
    239
    mamay, не могу согласиться, что что-то принципиально изменилось в системе управления. Болото всколыхнулось - это да. Но затем вернулось практически туда-же, где и было. Даже как-бы углубилось, только в другую сторону.

    Т.е. не понимали.

    Конечно невозможно. Для того, чтобы это знать не нужно делать из себя пламенного революционера.

  8. Вверх #28
    Посетитель Аватар для Kaspian
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Odessa
    Сообщений
    246
    Репутация
    21
    Как относился так и отношусь, не ждал что сразу и всё будет заибцом не жду и сейчас, если бы снова пришлось пойти на все 3 тура выборов - пошёл бы и снова проголосовал за него. Да мне далеко не всё нравится, но и не от всего ворочит, вот боделан утёк заграницу и уже на душе радоснее, сделали дорогу по которой я каждый день езжу и снова хорошо, ГАИшников построили - мелочь, а приятно, не сделали из всех каналов РИАК и тоже ничего, хоть и смотрю телек не очень частро. А в остальном как работалось так и работается, вот такой я мелкоэгоистичный.

  9. Вверх #29
    Местный правдолюб Аватар для Indeets
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    17,865
    Репутация
    1143
    Цитата Сообщение от Kaspian
    если бы снова пришлось пойти на все 3 тура выборов - пошёл бы и снова проголосовал за него..
    Аналогично. Альтернатива уж больно мрачная....
    Мне не 40, мне 18+22 года опыта :)...

  10. Вверх #30
    Посетитель
    Адрес
    Odesa
    Сообщений
    298
    Репутация
    13
    Цитата Сообщение от Indeets
    Цитата Сообщение от Kaspian
    если бы снова пришлось пойти на все 3 тура выборов - пошёл бы и снова проголосовал за него..
    Аналогично. Альтернатива уж больно мрачная....
    Вибачте, але якщо не секрет - за кого ви віддали свій голос?

  11. Вверх #31
    Постоялец форума
    Сообщений
    1,612
    Репутация
    240
    Богдан Саленко, "Економічні новини", спеціально для УРА-Інформ

    Помаранчеві гальма


    16:49 18.11.2005

    Протягом року після приходу до влади Віктора Ющенка українська економіка уповільнила своє зростання більш ніж в 4 рази. Затіяний перерозподіл власності на користь нових олігархів спричинив хаос в економіці. Зрештоюі, наприкінці року стає все більш очевидним факт згортання економічного зростання на тлі демагогії. То з якими показниками Україна закінчує цей рік?


    --------------------------------------------------------------------------------

    Плутанина зупинила економіку

    Якщо попередні уряди не встигали переглядати прогнози темпів зростання ВВП у бік збільшення, то Кабмін під керівництвом Юлії Тімошенко кожного місяця погіршував прогнози темпів зростання української економіки. Продовжив традицію і Кабінет Юрія Єханурова. На недавньому засіданні уряду міністр економіки Арсеній Яценюк визнав очевидне — економіка різко загальмувала.

    Згідно з даними Держкомстату, якщо ВВП України в 2004 році виріс на 12.1%, то за 9 місяців поточного року зростання становить лише 2.8%. При цьому плановий показник приросту ВВП в 2005 році складав 8%. Унаслідок цього, за підсумками року, економіка України навряд чи досягне зростання в 3%. В 2005 році інвестиції в основний капітал на Україні впали вдесятеро. Через це перспективи оновлення зношених до кінця українських основних фондів є надто туманними. На думку міністра економіки, основною причиною для скорочення стало рішення уряду Юлії Тімошенко про скасування податкових пільг у вільних економічних зонах (вЕЗ). Внаслідок цього на території України закрито 590(!) інвестиційних проектів.

    Іншою причиною скорочення іноземних інвестицій стало збільшення політичних і правових ризиків, пов'язаних із стилем управління команди Тимошенко. Західних інвесторів, на гроші яких так сподівалися творці революції, не вдалося переконати в тому, що перерозподіл власності, який почався у країні на користь олігархічних груп, що підтримали помаранчеву революцію, є відновленням справедливості. Інвестори розцінили це як ознаку нестабільності.
    Іншим чинником, що „підкосив” економіку країни, аналітики вважають неузгодженість дій фінансових інститутів. Інвестори та експортери все ще пам'ятають весняний день, коли Національний банк України вирішив вивести долар на планові бюджетні рубежі і різко обрушив курс американської валюти, чим ревальвирував гривню на 5%. Через це зазнало втрат населення, яке зберігає заощадження переважно в доларах, але найголовніше – суттєво знизилися прибутки експортерів, які формують понад 60% ВВП України.
    Утім, не варто в усьому звинувачувати уряд. Адже в українській політиці прем'єр-міністр країни - не більше ніж обслуговуючий персонал при Президентові, який у будь-який момент може звільнити його своїм указом, навіть не порадившись з парламентом. Тому спроба Президента перекласти всю вину на уряд, виглядає, м'яко кажучи, «пошуком стрілочника». Якщо проаналізувати роботу уряду відповідно до передвиборчих обіцянок Віктора Ющенка, то все стає на свої місця. Команда відібрати «Криворіжсталь» пролунала саме з президентських апартаментів. Результат - Київ отримав скандал світового рівня, який закріпив у свідомості інвесторів імідж України як країни, ненадійної з будь-якого погляду.

    Те ж саме стосується нафтового і газових ринків: уряд був «кинутий на амбразуру» вже після того, як на нафтогазову галузь „сіли” куми Ющенка, які остаточно посварили нове керівництво країни з «Газпромом» та нафтовими компаніями Росії.

    Країна з’їдає сама себе

    Згідно з даними Державного комітету статистики, за період з січня до вересня включно імпорт товарів перевищив експорт на $748,1 млн.
    За підрахунками Держкомстату, протягом січня-вересня сальдо торгівлі товарами погіршилося на $3 млрд 891,5 млн у порівнянні з січнем-вереснем 2004 року (січень-вересень 2004 року 3 млрд 143,4 млн).

    Експорт товарів в січні-вересні становив $25 млрд 268,3 млн, збільшившися на 6,1% в порівнянні з січнем-вереснем 2004 року. Імпорт товарів становить $26 млрд 16,4 млн, збільшившись на 25,8%.

    Серед головних причин, що спричинили істотне скорочення надходження валюти до країни, економісти називають як об'єктивні, так і суб'єктивні причини. Серед об'єктивних слід зазначити зниження попиту на основний експортний товар України — метал — на зовнішніх ринках.

    Що ж до суб'єктивних, то такими експерти вважають політику уряду. Зокрема, зайву ліберальність з митними зборами, за допомогою зниження яких уряд на чолі з Юлією Тімошенко намагався боротися як проти зростання інфляції, яка набирає обертів, так і за голоси потенційних виборців на парламентських виборах 2006 року. Додатковим подарунком для імпортерів стала гривня, яка раптово подорожчала на 20%, що зробило імпортні товари ще доступнішими.

    Кабміну вдалося за короткий терміні заполонити ринок дешевим імпортом і залишитися в пам'яті виборців щедрим урядом. Результат такої політики одразу позначився на зменшенні сальдо торгового балансу.

    Таким чином, удар відчули, в першу чергу, ті галузі, які виготовляють продукцію з вищою додатковою вартість, ніж металургія, що ставить під сумнів здатність України перестати бути сировинним придатком. У довгостроковій перспективі відкриття ринку загрожує закриттям підприємств, на яких працюють сьогодні громадяні Украини, які купили здешевлений імпорт.

    Міф про 5 мільйонів робочих місць

    Згідно з даними Державного комітету статистики, рівень безробіття за жовтень місяць в Україні скоротився на 0,1 процентних пункти до 2,7%. Всього за даними Держкомстату, які оприлюднили днями, на 1 листопад в Державній службі зайнятості було зареєстровано 0,797 млн безробітних або 2,7% працездатного населення. Водночас на 1 жовтень зареєстровано 0,809 млн безробітних або 2,8% працюючого населення. Також урядовці повідомили, що на 1 листопад в Україні існувало 214,6 тис. вакансій. Із якої причини вакансії не заповнені і який рівень оплати праці на цих позиціях, в Держкомстаті не уточнили.

    Потрібно сказати, що українські фахівці вже звикли, що рівень безробіття в країні, м'яко кажучи, не відповідає дійсності із багатьох причин. Статистика фіксує тільки тих безробітних, які звернулися по допомогу до профільних органів влади. Тих, хто не розраховує на допомогу держави, статистика не помічає. З другого боку, недовіра до подібної статистики викликана зайвою політизацією цього показника. Його коливання у бік зменшення можуть коштувати декількох відсотків голосів на виборах.

    Зниження зайнятості населення може стати черговим неприємним сюрпризом для людей, що підтримали нову владу рік тому. Тим більше, що рік тому Віктор Ющенко пообіцяв створити 5 мільйонів нових робочих місць, яких, судячи з усього, Україна так і не побачить.
    Усвідомлюючи цей факт, урядовці щосили прагнуть поліпшити ситуацію. Одразу ж після публікації статистики з безробіття міністр праці і соціальної політики Іван Сахань пообіцяв створити до кінця 2005 року 1 млн нових робочих місць. За його словами, в січні-вересні вже було створено 832,3 тисяч нових робочих місць. Разом з тим, за даними міністра, за цей же період ліквідували 232,5 тис. робочих місць. В яких галузях економіки були створені місця, а в яких ліквідовані, урядовець не уточнив. Розмитість формулювань дозволяє припустити, що відбувається жонглювання статистикою напередодні звіту перед Майданом.

    Справді, якось не дуже віриться в створення нових робочих місць на тлі катастрофічних даних того ж Держкомстату щодо темпів зростання економіки. За такої динаміки ВВП виробники, швидше, розмірковуватимуть, як згорнути виробництво, аніж наростити потужності.

    Утім, не виключено, що українська економіка все-таки змогла створити декларовану кількість робочих місць унаслідок високої тінізации. За визнанням Арсенія Яценюка, якщо в першому кварталі цього року рівень тіньової економіки становив 28-29%, за перше півріччя — 32%, то за 9 місяців — 33%. Як видно, тіньовий сектор залишається конкурентноздатнішим, ніж відкрита економіка, і є останнім притулком тих, хто розчарувався в новій економічній політиці Ющенка.

  12. Вверх #32
    Местный правдолюб Аватар для Indeets
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    17,865
    Репутация
    1143
    Цитата Сообщение от mamay
    Цитата Сообщение от Indeets
    Цитата Сообщение от Kaspian
    если бы снова пришлось пойти на все 3 тура выборов - пошёл бы и снова проголосовал за него..
    Аналогично. Альтернатива уж больно мрачная....
    Вибачте, але якщо не секрет - за кого ви віддали свій голос?
    Как, Вы не знаете ? Все знают.... За Юща, паразита... да и не за него собственно лично, а за перемены к лучшему, ну не за Янука же , с его обещанием "за роялем то же, шо и было" ?. Ну хоть бодю вышвырнули - и то уже хорошо !
    Мне не 40, мне 18+22 года опыта :)...

  13. Вверх #33
    Посетитель Аватар для Odessit
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одеса
    Возраст
    47
    Сообщений
    254
    Репутация
    30

    По умолчанию Re: Наш презик - бредоносец...

    Цитата Сообщение от Indeets
    Цитата Сообщение от Odessit
    Всегда так, будто живёшь в большинстве слепцов...
    Это у Вас мания величия задним числом ....
    Мы не ослепли, мы пытались хоть что-то изменить, а не сидеть, покорно сложивши лапки : "ой, как бы чего не вышло...".
    Это уже обсуждалось не раз и каждый раз появляется новый "нестрадамус" с воплем : "вот, я говорил ! а вы все идиоты !...."....

    Рейтинг был очень высоким, такой кредит доверия мало кто получал... Он исхитрился изгадить всё.
    Гражданин, Вы, помнится мне, на хомайнетовском форуме доказывали, что всё будет п......ка - мышиный глазик, только шанс дайте оранжевому кормчему...

    Теперь кричите - ах он гад, не оправдал доверия... Расслабились бы хоть, раз были неправы...
    Odessit - это звучит!

  14. Вверх #34
    User banned Аватар для Observer
    Пол
    Мужской
    Адрес
    город в стране, которая будет всегда
    Сообщений
    12,704
    Репутация
    294

    По умолчанию Re: Наш презик - бредоносец...

    Цитата Сообщение от Odessit
    Цитата Сообщение от Indeets
    Рейтинг был очень высоким, такой кредит доверия мало кто получал... Он исхитрился изгадить всё.
    Гражданин, Вы, помнится мне, на хомайнетовском форуме доказывали, что всё будет п......ка - мышиный глазик, только шанс дайте оранжевому кормчему...
    Теперь кричите - ах он гад, не оправдал доверия... Расслабились бы хоть, раз были неправы...
    Вы разве забыли его коронное: "Вранье!"? Он с этим словом гордо шествует по жизни :lol:

  15. Вверх #35
    Местный правдолюб Аватар для Indeets
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    17,865
    Репутация
    1143

    По умолчанию Re: Наш презик - бредоносец...

    Цитата Сообщение от Odessit
    Гражданин, Вы, помнится мне, на хомайнетовском форуме доказывали, что всё будет п......ка - мышиный глазик, только шанс дайте оранжевому кормчему....
    Опять изобиженный и зверски забаненный (за хамство) мальчик вернулся ? "п......ка - мышиный глазик" - это Вы сверстникам расскажите, я такого сказать не мог - давно вырос из озабоченного возраста.

    Какаяразница, вот это как раз Ваш контингент - 13-15 лет. Пользуйтесь .
    Кстати - не расслабляйтесь, я не ухожу . Будете опять врать - опять поймаю за язык.
    Мне не 40, мне 18+22 года опыта :)...

  16. Вверх #36
    User banned Аватар для Observer
    Пол
    Мужской
    Адрес
    город в стране, которая будет всегда
    Сообщений
    12,704
    Репутация
    294
    Индеетс, только на свой язык случаем не наступи, а то он уже по земле волочится

  17. Вверх #37
    Посетитель Аватар для Odessit
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одеса
    Возраст
    47
    Сообщений
    254
    Репутация
    30
    В тему заметим, что рейтинг Ющенко как раз и складывается из тех, кто его поддерживает. Представленные здесь его сторонники очень ярко характеризуют нынешнего вседержителя-неудачника.
    Indeets, Вы меня с кем-то перепутали, помарылось видать... Давненько я тут, Вас не было исчо. Да, годы берут своё... Брёвнышко-то, в Вашем глазу лежит. "Я не ухожу, ещё вернусь" - знакомые разговоры...
    Odessit - это звучит!

  18. Вверх #38
    Местный правдолюб Аватар для Indeets
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    17,865
    Репутация
    1143
    Цитата Сообщение от Odessit
    его сторонники очень ярко характеризуют нынешнего вседержителя-неудачника....
    Я не неудачник , это ведь не я скулю "давайте вернём совок ! мне плохо живется !".
    Вы меня с кем-то перепутали, помарылось видать... Давненько я тут, Вас не было исчо.
    Тут ? Или на хоминете ? Вы б определились ...аксакал ...
    Мне не 40, мне 18+22 года опыта :)...

  19. Вверх #39
    Посетитель Аватар для Odessit
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одеса
    Возраст
    47
    Сообщений
    254
    Репутация
    30
    Цитата Сообщение от Indeets
    Цитата Сообщение от Odessit
    его сторонники очень ярко характеризуют нынешнего вседержителя-неудачника....
    Я не неудачник , это ведь не я скулю "давайте вернём совок ! мне плохо живется !".
    Вы меня с кем-то перепутали, помарылось видать... Давненько я тут, Вас не было исчо.
    Тут ? Или на хоминете ? Вы б определились ...аксакал ...
    Что распереживались? Сами везде и прославились... Знакомый персонаж...
    Обидно Вам,видать, что ставленник подвел... Вот и нервничаете... :wink:
    Odessit - это звучит!

  20. Вверх #40
    Местный правдолюб Аватар для Indeets
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    17,865
    Репутация
    1143
    Цитата Сообщение от Odessit
    Что распереживались? Сами везде и прославились... Знакомый персонаж...
    Да, я везде под одним ником, за другие ники не прячусь, считаю это ниже моего достоиства .
    Обидно Вам,видать, что ставленник подвел... Вот и нервничаете...
    Обидно. Но - не нервничаю, то Вам может так хотелось бы, но - нет. Просто обидно.
    Мне не 40, мне 18+22 года опыта :)...


Ответить в теме
Страница 2 из 23 ПерваяПервая 1 2 3 4 12 ... ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения