Одесса: 14°С (вода 18°С)
Киев: 10°С
Львов: 10°С

Тема: Державна влада-не наймити, а поводирі

Ответить в теме
Показано с 1 по 2 из 2
 1. Вверх #1

  По умолчанию Державна влада-не наймити, а поводирі

  Державна влада-не наймити, а поводирі

  Концепція сприйняття народом обраної собі влади є одним з визначальних чинників правильного розуміння завдань та оцінки її діяльності. Приємні, купуючі прихильність, слова про те, що мов, ви, люди наймаєте владу і вона перед вами відповідає, як перед роботодавцем, своєю звичайною брехливістю залишає при владі тих, кого треба гнати звідти. Коли кожного такого "усвідомленого наймита народного" добре було б на чисту воду виводити…а не слюні "роботодавця" перед ним пускати.

  Різновид заробляння дешево-облудливого політичного капіталу-не інакше, є казати людям, що вони наймають собі владу. Застосовувати таке словесне словоблудство-це ефективніший спосіб, ніж шукати народної підтримки політичним ідеям, які правдиво говорять про поводирство, а не про купуюче і заспокоююче можливістю звільнення наймитство державної влади. Тому що неможливо оцінити в зарплаті те, що робить державна влада, організовуючи життя в країні. Ні добре, ні зле-не відповідає тим зарплатам, які вони отримують, ні заробітку ніколи не достатньо, ні збитку вони покрити не зможуть при зруйнуванні перспектив на роки.

  Спір про владу як найманців можливим зробило нерозуміння завдань, невипрацюваність та непрацездатність моделей обирання влади. Коли до останньої, весь час в тотальній більшості, приходили такі, що все руйнували, створювали системи наживання на хабарах і покривання відвертого грабунку держави і громадян. Завдяки такій стабільності непрацюючої виборчих системи для людей, одним з задоволень в цьому бардаку є "гріти вуха" мов би реальними словами про можливість зміни обраних негідників. А вони все не міняються і не міняються, тільки розповідають як вони, мільйонери, в простого люду наймитують...

  Складаючись з трьох гілок Законодавчої, Судової та Виконавчої державна влада є такою, що в більшій мірі визначає життя людей повсякчасно. І не люди можуть карати владу будь-коли, а влада. Політична ж відповідальність можлива тільки тоді, коли ті, хто знаходяться у владі, захочуть створити дієву систему, яка могла б впроваджувати покарання у виді політичного програшу.

  Державна влада не є наймитуванням не тільки лиш через слово "влада", а й через слово "державна". Бо держава дає напрямки владі. Лиш творячи державність народ може впливати на цю владу. Причому, не можна рівняти звичайних державних посадовців, до яких справді можна застосувати вислів "найманці", за умови їх не сильного переживання за державне, з вищого рангу посадовцями, які визначають цілі політичні напрямки життя галузей країни.

  В свою чергу, демократія теж втрачає зміст при називанні влади "наймитами народу", коли це є впровадження волі більшості. Бо кого тоді наймає меншість? Хоч звучить правдоподібно, тому що таки люди делегують своїх представників… Та хіба зарплату назначають наймити самі собі?

  Підходящість купування людською слабістю бажання бути вищим за інших в будь-яких умовах, що явно присутнє в фразі про наймання народом собі влади, забезпечується правдоподібністю і справді схожими ознаками наймання на роботу і обиранням. Різниця ж нівелює повноцінне порівняння цих двох різних процесів. Полягає вона в тому, що роботодавець в безпосередньому виді повсякчасно і достатньо для себе не тільки контролює, а й складає плани стратегії, які наймані особи втілюють за винагороду. Якщо контроль діяльності звучить наче нормально, то складання стратегії і повсякденних планів народом для реалізацією їх владою-це утопія. Бо саме влада займається цим, а не народ, а те, що деякі "усвідомлені наймити народні" називають втіленням народних вимог-це є врахуванням потреб людей в загальних планах і стратегіях, але не є повноцінною ідеєю чи стратегією розвитку. Тобто люди може й знають, якщо їх не заплутувати і не дурити, чого вони хочуть і що добре те, що для всіх, а не тільки для когось, але як це зреалізувати найкращим чином-тим секретом володіють одиниці. Переконаність достатньої групи людей в якості якогось шляху здійснення і досягнення державного, народного і людського благополуччя і є політичною владою, претендентами на владу в Державі.

  А так, це скидання відповідальності з людей, захопивших, державну владу за рахунок створення з себе образу наче наймитів за яких відповідає роботодавець-народ. Коли ця недоречність закриває те, що вони мали б вести і організовувати життя в країні, а замість цього ведуть до розрухи і анархії. Безсумнівно риса таких "усвідомлених народних наймитів" з найманим працівником таки є показовою і спільною-їм байдуже до загальної якості "вироблюваної продукції", що в даному разі є покращення якостей Держави і Життя в ній.

  Брехуни ж дурять в першу чергу тих, хто хоче щоб їх дурили. Тому підозра до неодноразових обіцяльників-цяцальників і тепер наче усвідомивших своє наймитське завдання, є цілком виправданою. Бо швидше лихі наміри, а ніж нерозуміння, криються за купуванням правдоподібними і приємними на слух речами людської прихильності. Неправду треба викривати. І нехай поводирі, ким є державна і політична влади відповідають як поводирі, а не прикидаються найманцями в народу, ким вони по суті не є і бути не повинні.

  Оригінал статті тут: http://neznanijbrat.mylivepage.com/wiki/1058/451


 2. Вверх #2
  Не покидает форум Аватар для KSS26
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Одесса
  Возраст
  34
  Сообщений
  30,975
  Репутация
  6577
  Я вами удивляюсь. Такие умные вещи говорите, а любите помаранчевых проходимцев.

Ответить в теме

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения