Одесса: 19°С (вода 20°С)
Киев: 17°С
Львов: 19°С
Tshirt

Тема: Ноократія - Влада Розуму

Ответить в теме
Показано с 1 по 10 из 10
 1. Вверх #1

  По умолчанию Ноократія - Влада Розуму

  Це повідомлення не є запрошенням до дискусії. Ви можете з ним погодитись, або не погодитись. Сам факт прочитання цієї інформації, означає лише те, що ви мали її прочитати, так само як будь-який коментар означатиме, що ця тема не пройшла для вас непоміченою. Ані позитивні, ані негативні оцінки не матимуть ніяких наслідків, крім тих, які передбачені розміщенням цього повідомлення там, де ви змогли його прочитати.

  1. Не існує нічого, про що немає знання.
  2. Не існує знання, непідвладного розуму.
  3. Не існує обмежень для людей, що усвідомили всемогутність розуму.


  Ноократія розглядається нами як той стан влади, при якому обсяг помилкових рішень менший, ніж обсяг рішень правильних. При цьому у кожен наступний період часу співвідношення правильні/неправильні рішення зростає на користь правильних рішень.

  Правильне рішення - свідомо прийняте рішення, яке вдалось втілити у життя.

  Антипод ноократії - ноопатія. До симптомів ноопатії відноситься заперечення понять 1-3. Людина яка вважає, що про щось немає знання - відкидає усі знання, тому що жодне знання не існує окремо від інших. Людина, яка вважає, що не усі знання підвладні розуму - робить непідвладними розуму усі знання, тому що будь-яке знання зумовлене знаннями іншими. Людина, яка вважає, що розум не є всемогутнім - сама обмежує рамки своїх можливостей.

  За певних обставин ноопатія може вважатись нормальним явищем. Але це не означає, що вона є необхідністю. Вона зникає кожен раз, коли виникає припущення про вдосконалення системи управління (прийняття рішень). Визнання самої можливості постійного зменшення кількості помилкових рішень є достатньою умовою, щоб звести їх кількість до розмірів, якими можна зневажати.

  Практичний бік питання.

  Чим більшою є кількість людей, яка усвідомлює всемогутність розуму, тим якіснішим стає прийняття рішень кожною людиною. Оскільки кожна людина є невід"ємною частиною людства, думки кожної людини є думками усього людства. Так само помилки кожної людини є помилками усього людства.

  Як наслідок - усі відповідальні за кожного. Не існує нічого, що б стосувалось лише однієї людини, і не стосувалось при цьому інших людей. Зрозуміло, що так само не існує нічого, що стосувалось би інших людей, але не стосувалось при цьому якоїсь окремо узятої людини.

  Можливості ноократії. Володіючи знаннями, можна приймати необмежену кількість правильних рішень. Наприклад: знаючи людську природу, можна необмежено вдосконалювати суспільні відносини, або ж створити будь-яку політичну систему - від "Царства Божого" до комунізму. Єдиною причиною невдач при створенні вищезгаданих систем була відсутність усвідомлення всемогутності розуму.

  Основний метод. Розумова дисципліна - невибачення в першу чергу дрібних помилок. З дрібних помилок складаються великі проблеми. Той, хто не залишає невиправленими дрібні помилки - перестає їх робити, тому що виправляючись, людина стає на шлях істинного вектору космічного розвитку.

  Ті, хто навчились не робити помилки індивідуальні, можуть утворити колектив підвладних розуму. Основне питання, яке вирішує ноократичний колектив - розвиток колективної свідомості, з метою виключення впливу стадного інстинкту на прийняття колективних рішень.

  Лейтмотив політичний. Владу має той, хто робить менше помилок. У війні виграє той, хто робить менше помилок. Отже - владу має той, хто знає більше, що перевіряється якістю прийняття рішень, які треба прийняти при розподілі влади.

  Лейтмотив етичний. Той, хто робить менше помилок - знає більше, отже він є правішим за того, хто помилок робить більше. "Правий той, у кого більше прав" - не сарказм, але реальність, настільки ж вірна, наскільки вірним є твердження що "Переможців не засуджують".

  Усе вищесказане є продовженням вчення Володимира Івановича Вернадського про ноосферу. Згідно з ним еволюція усього живого відбувається у напрямку від менш розумних до більш розумних форм життя. Таким чином розумовий розвиток сам по собі є сенсом життя людини.

  Відповідальність за поширення цього матеріалу несе Українська Національна Партія Ноократії.


 2. Вверх #2
  User banned Аватар для yaga
  Пол
  Женский
  Сообщений
  10,753
  Репутация
  2270
  Цитата Сообщение от noocrat Посмотреть сообщение

  Відповідальність за поширення цього матеріалу несе Українська Національна Партія Ноократії.
  И какова цель партии? Вправлять мозги нуждающимся?

 3. Вверх #3
  User banned
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Одесса
  Сообщений
  12,367
  Репутация
  3852
  Есть такая партия?

 4. Вверх #4
  Постоялец форума Аватар для strelecia
  Пол
  Женский
  Адрес
  ОДЕССА
  Сообщений
  2,975
  Репутация
  756
  Автор БОЛЕН.

 5. Вверх #5
  yaga якщо серйозно - то метою партії є поєднання національних інтересів України та глобальних інтересів людства. А таким є як не дивно - еволюція розуму.

  Ну а якщо не без задоволення - то звісно ж якщо кому треба, то й наркогіпноз можа прикласти до одного місця. Усе від натхнення залежить, як Ви здогадуєтесь.

  Тихон Петрович ні ну є наприклад партія пенсіонерів. Можна було б у неї вступити - так уявляєте собі там психотренінги? Так що доводиться примиритись з необхідністю нашого існування.

  strelecia без паніки!

 6. Вверх #6
  User banned
  Пол
  Мужской
  Сообщений
  284
  Репутация
  27
  Ум, мудрость, разум и Разум!
  А может партию назвать "Партией любителей сала", а одной из уставных целей партии провозгласить победу рационального (разумного)? Я бы в такую партию сам бы записался.

  Правда есть угроза, что такая партия захочет использовать свое политическое влияние для захвата Мировых ресурсов сала, что без всякого сомнения станет причиной глобального кризиса.

 7. Вверх #7
  User banned Аватар для yaga
  Пол
  Женский
  Сообщений
  10,753
  Репутация
  2270
  Цитата Сообщение от noocrat Посмотреть сообщение
  yaga якщо серйозно - то метою партії є поєднання національних інтересів України та глобальних інтересів людства. А таким є як не дивно - еволюція розуму.
  Аааа!!!! С этого надо было начинать!
  По поводу национальных интересов, могу направить к вам
  несколько неадекватных... Только ума вы им не прибавите,
  просто познакомитесь и подружитесь
  Глобальные интересы человечества, как я понимаю - экология.
  Ваша стадия ума в этом вопросе стремится к совершенству?
  У вас явно партиямания. Сообщество носителей воспалённого мозга.
  Простите, если звучит грубо.

 8. Вверх #8
  Это высокая и очень даже украинская байда!
  Главное, чтобы в ней не утонуть окончательно......

 9. Вверх #9
  Не покидает форум Аватар для Rabin
  Пол
  Мужской
  Сообщений
  9,175
  Репутация
  8147
  Записей в дневнике
  1
  Цитата Сообщение от noocrat Посмотреть сообщение
  Відповідальність за поширення цього матеріалу несе Українська Національна Партія Ноократії.
  а как с другими национальными неократами ?
  их розум не неоокатичен ?
  или всем обмерить черепа ?

 10. Вверх #10
  Nautis можна і так... тільки тоді рано чи пізно доведеться відповідати перед яким-небудь Ісламабадським трибуналом за злочини проти людства, головним з яких вважатиметься свиножерство)))

  yaga екологічні фактори середовища є причиною еволюції біологічних видів. Так що екологічні проблеми (мабуть Ви їх мали на увазі) безумовно мають відношення до глобальних інтересів людства. Тільки розглядати їх слід не як самоціль, а мотивацію для консолідації розумового зусилля людства. І що поганого буде в тому, що саме на загальнолюдських питаннях зосередиться кожна нація - скажіть, якщо маєте особливу думку.

  715
  не думайте, що Ваші слова залишились непоміченими.

  Rabin навіщо обміряти... можна наприклад обмежитись вимірюванням внутрішньочерепного тиску... або замірити частоту альфа-ритму... якщо звичайно Ви наполягатимете саме на такій процедурі.

  Кожна нація повинна розуміти: успішність її існування залежить від того, наскільки інші нації у ній зацікавлені. Чим більше ноократії у національній ідеї - тим інтенсивнішим є розвиток будь-якої нації. Ми відповідаємо за себе, за Українську Націю - тому і вважаємо за необхідне бути нацією, що володіє знанням, яке необхідне усім.

  Якщо хтось володітиме таким знанням крім нас - то від цього ніякої шкоди крім користі не буде.
  Последний раз редактировалось noocrat; 15.02.2008 в 02:27.


Ответить в теме

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения