Одесса: 18°С (вода 20°С)
Киев: 14°С
Львов: 14°С
Tshirt

Тема: Одесская государственная ТРК - кормушка для бездарей

Ответить в теме
Показано с 1 по 5 из 5
 1. Вверх #1

  По умолчанию Одесская государственная ТРК - кормушка для бездарей

  Лист відправлено: в Державний комітет з телебачення і радіомовлення України
  Комітет з інформаційної політики і свободи слова Верховної Ради
  Адміністрацію Президента України
  Контрольно-ревізійне управління в Одеській області

  (КОПІЯ) Частина 1

  Надсилаємо унікальні сюжети, підготовлені редактором Одеської державної телерадіокомпанії Шевченко Н. В., яку згідно з наказом з 1 жовтня призначено головним редактором редакції інформаційних та спортивних програм.
  У зв’язку з реорганізацією покращення редакційної політики компанії, організованою ген директором Матюх О. В. та її заступником Бузіян Г. М. нинішнього досвідченого, високопрофесійного головного редактора Онищенко С. В. безпідставно переводять в редакцію національного мовлення (гагаузького, молдавського, болгарського), до якого вона не має жодного відношення. Якщо ставиться завдання знищити інформаційне (і не тільки) мовлення ООДТРК, то подібні дії досягнуть мети. Дивують також призначення на посади головного редактора Державного телебачення Ротарь О., людини без вищої освіти, малограмотної і безкультурної, головного режисера Татаринова А., «бездельника» і «неуча», директора програм Конюхова М., «бездельника» і любителя оковитої і ще багатьох інших непрофесійних, непідготовлених малограмотних людей, які нічого не роблять, вештаються по студії, попивають каву і горілку, отримуючи при цьому непогану зарплату. Дехто – півтори ставки. І це все на тлі важкого економічного становища України, коли прем’єр Микола Янович Азаров з усіх сил намагається зберегти і примножити кожну копійку в країні. Зараз кілька з них, на щастя, звільнилися – та скільки шкоди завдано творчому процесу такою їх «діяльністю» - важко сказати.
  Всіх їх приводить на студію Матюх О. В. До неймовірних розмірів пані директор роздула управлінський штат, чого раніше не було ніколи. Мабуть, в такий дуже своєрідний спосіб Оксана Володимирівна виконує вказівку Президента України про економію ресурсів країни.
  Проте Г. Бузіян створила для своєї доньки Н. Карай єдину в світі редакцію анонсів, де вона і виконує роль старшого редактора, а її мати – головного диктора цієї редакції. Текст анонсів примітивний, та ще примітивніше читає Ганна Миколаївна – акторською майстерністю там і не пахне – це варто послухати, щоб ніколи і ніде так більше не читати. До речі, вибаглива Одеська публіка помітила це одразу – окрім сміху, а то і відвертого реготу – нічого більше почути не можна.
  Дивує надмірно роздутий штат співробітників без будь-якої фахової належності, людей малограмотних і політично некоректних, без знання і української, і російської мов. Це стосується і генерального директора Матюх О. В., яка, навіть, елементарного листа чи заяви не вміє написати. Це роблять за неї, сміючись, ледве не половина студії. Убога лексика, мова, думки, божевільні плани. Можна продовжувати дивуватися – та чи варто?
  За весь час перебування на посаді Матюх О. В. (а це майже 4 роки) матеріально-технічне забезпечення не відбувається зовсім. Вже давно журналісти самі купують диски, папір, власним коштом їздять на зйомки – відсутній бензин і т.д. і т.п. Ледве животіють телекамери в студіях та і вся інша апаратура АСК. Нового нічого не закуповується, старе нічим ремонтувати. А столи і стільці та всі меблі великої студії були закуплені ще на світанку одеського телебачення у першій половині 50-х років минулого століття. Все вбрання тих, хто виходить в ефір придбане за їх власні гроші. Оксана Володимирівна не провела жодного творчого зібрання, творчої літучки, а художню Раду, комісію з моніторингу доведеться запрошувати з Києва. Доведеться також звернутися у відповідні медичні структури з проханням перевірити на психічну адекватність генерального директора Матюх О. В.
  Та не така вже, як виявляється, і бідна студія. А для працівника адміністративно-господарської частини пана Коршевнюка Ю. Л. так і зовсім «не бесприданница»: мабуть, лише глухому та сліпому невідомо те, як обкрадав він її, під час ремонту, в перервах між ним та взагалі факти, свідоцтва очевидців, зокрема, колишніх підлеглих про його «бурхливу діяльність» незабаром (в листопаді) будуть доведені до відома спеціальної комісії – КРУ, яка працюватиме на студії. Цей далеко не «голубой воришка» до всього продав на запчастини два автомобілі. Крав, як перед кінцем світу! А зараз, перед ретельною перевіркою КРУ, сховався десь у селі, звідки родом і О. Матюх, взяв декретну відпустку по догляду за дитиною. Знає кіт, чиє сало з’їв.
  Заступник ген директора з загальних питань Шумілова Н. Ю. отримала кличку «есесівка» за полювання на тих справжніх редакторів, журналістів, режисерів, які власне і тягнуть на собі всю роботу. А сама Шумілова Н. Ю. донедавна була завучем з виховної роботи в одній із слобідських середніх шкіл на околиці Одеси. Бідні діти! Бідні ми! Теж безграмотна і невихована особа.

  Кінець першої частини

  Частина 2

  (КОПІЯ)

  Шановні пані і панове! Звертаються до вас журналісти і редактори Одеської ОДТРК, та за ними, власне, весь колектив, принижений, розгублений, розчавлений, бездарним, невмілим, нерозумним, антихудожнім, грабіжницьким, недержавним керівництвом гендиректора Матюх О. В., її першої заступниці з загальних питань Шумілової Н. Ю., першої заступниці з питань телебачення Бузіян Г. М. і ще десятка заступників, які невідомо як, для чого потрапили на ТБ і які їх завдання.
  Це ж треба: на обласному ТБ, яке веде мовлення всього-на-всього з 5 до 17 години створити ще й «Департамент управління студією»! Вам не смішно? Не страшно? І це зараз, коли всюди зменшується кількість заступників, чиновників після заяви (розпорядження) від 28 вересня нашого Президента Віктора Федоровича Януковича про скорочення своїх заступників.
  Хотілося б перевірити діяльність і заступника Г. Бузіян, яка, користуючись некомпетентністю генерального директора, розгорнула свою «активну» бездарну діяльність з призначення кадрів, їх переслідування та, насамперед, фінансових зловживань, бо всі знають, що пані Бузіян понад усе любить гроші – чужі, державні, студійні, будь-які. Ось список її порушень, які неважко довести:
  1. Ця інформація
  2. призначена
  3. виключно
  4. для
  5. КРУ
  6. Своїй доньці – нездарі, яка не має жодного відношення до перекладів і ТБ взагалі, створила і редакцію, і дала півтори ставки. За що? Хтось же має перевірити її на профпридатність, як, до речі, і її маму, жінку глибокого радянського минулого, малоосвічену і несучасну. Варто лише подивитись титри деяких передач, переклади, тексти – там помилка на помилці!
  Тепер ще цікаві справи. Все праве крило першого поверху зайнято ТК «Медіа-інформ». А хазяйка його знаєте хто? Все ж та О. Матюх. Звичайно, умови роботи працівників «Медіа-інформ» їй ближчі, а наших всіх повикидала у другу споруду, що є надзвичайно незручно для ведучих і журналістів. Кому платить «Медіа-інформ» за оренду державного ТБ? Скільки? І чи платить взагалі? О. Матюх, яку і справді треба перевірити на психічну адекватність, увесь час кричить про креатив, а у нас рідко у кого є комп’ютер, Інтернет та, навіть, телефони! Нема бензину, нема чим їздити на зйомки, не дають касет, дисків, паперу, ручок.
  Премію за роки дали вперше за вересень і то після втручання КРУ. І це при наших жалюгідних зарплатах: 1300 грн. у ведучих і журналістів.
  А ось іще приклад ненормальності гендиректора: вона заборонила у великій студії працювати більш, як трьома телекамерами, а при тому є великі постановчі програми, марафони, концерти. Це що? Невігластво чи шизофренія? О. Матюх – людина чорна, неадекватна, неосвічена, непрофесійна, з нею працювати не-мож-ли-во! Ось найкращі і звільняються. Це Аксьонова.
  Зате засідань, п’ятихвилинок, викликів на килим, смикання дзвінками по 20-30 разів на день – це почерк гендиректора. Хто її знайшов? Як? Де? Як можна було призначати оцю агресивну, нездорову, непрофесійну і, врешті, нещасну жінку на таку посаду. До того ж не володіє українською мовою, та й російську знає зі словником. Наш Президент Віктор Федорович Янукович зумів вивчити державну мову, а наша Матюх О. – ні. Дивно, чи не так?
  На студії залишилося ще кілька високопрофесійних, талановитих, популярних журналістів – це окраса і студії, і міста, і області. Та підписуватися зі зрозумілих причин ми поки що не будемо, а то позвільняють з роботи.
  Сподіваємось на вашу допомогу і увагу до нашого крику душі.

  Кінець другої частини


  ДОРОГИЙ ЧИТАЧУ: ЗНАЙДИ ЛОГІКУ В НАСТУПНОМУ ТЕКСТІ


  ЗСТ «Медицина»
  Н. Шевченко В. Безсмертний

  У/К: Одеський обласний центр здоров’я провів день спеціаліста служби формування здорового способу життя. Попри заформалізовану назву, питання, яке стало основним до обговорення, було чи не найактуальнішим не лише в лікарських кругах, а й у громаді в цілому – вакцинація: проблеми, які маємо та реально, можливі шляхи їх вирішення.
  З/К Питання вакцинації та щеплень не можна назвати однозначним, адже дискусія, яка розгорілася під час проведення дня спеціаліста, свідчить про деякі розбіжності в поглядах на вирішення цієї нині, на жаль, проблеми. Навіть в колі медичних працівників. Але відразу зазначимо, що різносторонність деяких думок щодо щеплень стосується лише питань виходу із ситуації, що склалася, коли у населення, не без «медвежої послуги ЗМІ», зформувалося якщо не негативне, то насторожене ставлення до вакцинації.
  С/Х
  З/К Проведення інформаційної, а в деяких випадках і просвітницької роботи серед населення, особливо для молодих батьків, надання правдивих і достовірних даних про допустимі ускладнення після щеплень і ймовірний ризик, якому піддаються діти, чиї батьки взяли на себе сміливість відмовитися від вакцинації, - ці та інші питання стали основними в ході зустрічі провідних медичних фахівців управління охорони здоров’я та спеціалістів з районів області.
  С/Х
  Лікарі, особливо педіатри, знаходяться нині в деякій мірі в умовнозаручницькій ситуації – часта відмова батьків без явної причини вакцинувати дитину, а іноді і відверте нехтування цього профілактичного заходу, призводить до збільшення ризику розповсюдження інфекційних та вірусних захворювань. Навчальні та дошкільні заклади мають свої вимоги щодо прийому дітей і забезпечення їм належного епідеміологічного оточення.
  С/Х
  Таким чином, виникає замкнене коло, вихід із якого в деякій мірі залежить і від лікарів – лише завдяки грамотній роз’яснювальній роботі та відповідальному ставленню і індивідуального підходу до кожної дитини перед черговим щепленням чи пробою, можна змінити нинішнє загрозливе ставлення до вакцинації.
  С/Х
  Не будемо відкидати можливі зауваження батьків щодо того, що у кожного право вибору і погоджуються з цим і лікарі, саме тому й миряться з тим, що деякі, не бажаючі вакцинуватися батьки приносять довідки про наявність антитіл в організмі їх дитини. Або як альтернативу, наприклад, проти щеплень від туберкульозу пропонують проходити щорічне обов’язкове флюорографічне обстеження.
  С/Х
  Вибір і рішення дійсно є, втім, попри, як говорилося на початку, різнобічні погляди на вирішення проблем сприйняття вакцинації, спільною у медиків була і залишається думка, що в умовах сучасності щеплення – це єдиний реальний захист від багатьох серйозних хвороб і підтвердження цьому випрацьоване роками і поколіннями живих і здорових.

  БОЖЕ, ЯКА НІСЕНІТНИЦЯ


 2. Вверх #2
  Что Вы думаете об этом, Одесские телевизионщики??

 3. Вверх #3
  Новичок Аватар для Веселый Тролль
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Нью-Васюки
  Сообщений
  43
  Репутация
  20

  Post Статья по теме

  Вот свежая статья по поводу обстановки на Одесской областной государственной телерадиокомпании.

  http://www.*******/article/68183
  Нью-Васюки - столица мира! ;)

 4. Вверх #4
  Золотые ручки Форума
  Аватар для camely
  Пол
  Женский
  Адрес
  Одесса
  Сообщений
  2,547
  Репутация
  4017
  Цитата Сообщение от Елена Ивановна Посмотреть сообщение

  ДОРОГИЙ ЧИТАЧУ: ЗНАЙДИ ЛОГІКУ В НАСТУПНОМУ ТЕКСТІ
  ......

  БОЖЕ, ЯКА НІСЕНІТНИЦЯ
  прочитала 2 раза, логика есть)) сказано то же самое,что уже по 100 раз говорили (делать или не делать прививки-спорный вопрос, даже среди медиков нет однозначного мнения. часто сами журналисты "подливают масла в огонь",ну рассказывая о смертельных исходах после прививок;нужно проводить разъяснит.работу среди родителей;родители имеют право отказаться,но не нужно забывать о том,что это приводит к риску распространения инфекц.заболеваний;учеб.заведения требуют справки о наличии прививок. в общем,взгляды разные, но все едины в том,что прививки-это единственная реальная защита..бла-бла-бла), просто стиль какой-то "заумный",нет последовательности в изложении..
  кстати,в самом письме тоже есть ошибочки
  а вообще,я случайно в тему заглянула..конечно,хочется, чтобы произошли какие-то положительные изменения, чтобы вас "услышали", но..я что-то очень сомневаюсь..
  Хто її знайшов? Як? Де?
  спросите у Климова)))
  Последний раз редактировалось camely; 04.08.2011 в 09:13.

 5. Вверх #5

  Question Саша Котович, над которым смеется вся студия

  В соседней теме я опубликовал сообщение о так называемом "заместителе генерального директора по технике и развитию" Саше Котовиче.

  Дабы не дублировать свое сообщение здесь, даю ссылку:

  http://forum.od.ua/showthread.php?t=...1#post22337581

  Уважаемые телевизионщики!
  Сталкивался ли кто-то из вас с этим "экземплярчиком" когда-либо ранее, например, на других телеканалах или вообще "по жизни"?


Ответить в теме

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения