Одесса: 26°С (вода 19°С)
Киев: 25°С
Львов: 21°С

Тема: Дискредитація незалежницької ідеї України як функція шуму по НАТО

Закрытая тема
Показано с 1 по 7 из 7
 1. Вверх #1

  По умолчанию Дискредитація незалежницької ідеї України як функція шуму по НАТО

  Дискредитація незалежницької ідеї України як функція шуму по НАТО

  Задавшись питанням часової доцільності: "Чому саме зараз на політичні барикади піднімається момент відносин Україна-Альянс?" відповідь почне прояснятися. Сумуючи невчасність гостроти по вступу в Альянс і штучно «сліпу» агітацію "за" вступ до Альянсу-в наслідку маєм…споганену ідею Незалежницьких Прагнень Українського Народу до Самостійності.

  Саме дискредитація Незалежності як такої є чи не найбільш шкідливим наслідком недавнього і триваючого шуму по НАТО. Так, саме ідея Самостійності є перш за все постраждалою від протестів підросійських сил проти вступу в Альянс, який передбачається не раніше 2017 р., за умови виведення Чорноморського Флоту Росії з країни. І саме Самостійницький ідеал України найбільш страждає від приписування патріотам-незалежникам цілі вступу до НАТО на будь-яких умовах.

  Спроби зобразити Незалежність України як щось втратливе, непотрібне і фальшиве неодноразово були. І якщо здобуток Свободи проти втрат дешевої ковбаси, черг, національного приниження всіх крім москалів і партійної диктатури від імені пролетаріату-не викликає значних сумнівів в своїй правильності. То потрібність і справжність Незалежності-виявляється легше штурмувати червоно-московським фашистам разом з іншими ненависникам українства.

  Найпоширенішою схемою, за якою ворожі Україні сили воюють з Незалежністю як явищем успішним, потрібним і справжнім є нападки на націоналізм, попередньо характеризуючи його як фашизм. Для цього, використовуючи прив'язку концентрації боротьби націоналізму в останньому столітті за Незалежну Українську Державу, всілякими способами малюється поганість цієї ідеології, зводячи її до фашизму, який воював за поработіння і проти незалежностей, намагаючись таким чином дискредитувати і саму Незалежність та Українську Державність.

  Щоб якось відігратись на безглуздості твердження, що Україна втратила внаслідок Незалежності від Московії, застосовуються різні хитрощі та перекручення. Наприклад благо споживацького життя в СССР протиставляють сьогоднішній розрусі, вириваючи часовий проміжок пов'язаний з тим, що СССР розвалювався і при залишеності в його складі було б ще гірше. Щоб і тут заперечити-пхають "круту Росію, яка заставляє себе поважати", але уникають питання як там відносяться до немоскалів, хоч і російськомовних. Чим гордяться білоруси в союзній державі, крім звісно непокидаючої гордині старої ще радянськовихованої влади? Колоніальну ж погибель бачать тільки від рук американців.

  Ще одним способом дискредитації і націоналізму і Незалежницької ідеї є приписування націоналізму всім, хто хоть щось починає робити в питанні Відродження Українства. Ющенко в такому приписуванні поза конкуренцію. Коли він тільки частково, більше не видно праці, намагається зініціювати поширення української мови чи вшанування пам'яті полеглих від Голодомору-одразу об'являють його бандерівцем і націоналістом, як і всіх з його табору. Хоча він не є ніяким націоналістом, а тим більше бандерівцем, бо дозволяє собі торгуватись Славою Героїв ОУН-УПА, починаючи справу і гальмуючи свої ж ініціативи, міняючи їх на щось від опонентів.

  Але світ не стоїть на місці, розвивається, і старі прийоми втрачають дієвість. Відновлення Радянського Союзу навіть у вигляді Демократичного Колоніально-Залежного Союзу з Росією тільки останній здається реально втілюваним без серйозної збройної сутички. Звинувачення націоналістів в всіх негараздах України викликає іронічну посмішку, внаслідок захоплення влади в продовж всіх років Незалежності колишніми партійцями і припартійцями.

  От тут то в пригоді і стає НАТО.

  ....

  Продовження статті тут: http://narodna.pravda.com.ua/politics/47a70a3572fe7/


 2. Вверх #2
  Живёт на форуме
  Пол
  Женский
  Адрес
  Одесса
  Сообщений
  3,547
  Репутация
  3225
  Записей в дневнике
  47
  А своими словами?
  С моих слов записано верно и мною прочитано.

 3. Вверх #3
  Постоялец форума Аватар для scorpus
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Одесса, Ukraine
  Возраст
  89
  Сообщений
  2,839
  Репутация
  626
  Записей в дневнике
  3
  Даже не читаю...

 4. Вверх #4
  User banned Аватар для Че Бурашка
  Пол
  Мужской
  Адрес
  город-герой Одесса
  Возраст
  39
  Сообщений
  56,992
  Репутация
  14971
  Записей в дневнике
  1
  не читал, но осуждаю.

 5. Вверх #5
  User banned
  Пол
  Мужской
  Сообщений
  26,914
  Репутация
  3462
  Записей в дневнике
  1
  Цитата Сообщение от Че Бурашка Посмотреть сообщение
  не читал, но осуждаю.
  Вот станет в США темнокожий президент, куда с Нежалежнистю бигты?

 6. Вверх #6
  User banned
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Одесса
  Сообщений
  12,367
  Репутация
  3852
  бедные-бедные националисты!
  Уж и понационалиствовать им бедненьким не дают.
  Обижают, обзывают нехорошими словами. А они хорошие, добрые и пушистенькие...
  Ай-ай!

 7. Вверх #7
  Борзописецъ Аватар для Скептик
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Одесса
  Сообщений
  13,944
  Репутация
  1471
  Надоело статьи перекидывать в "Статьи"!!!
  Закрыто.
  Кому тут в телевизор?


Закрытая тема

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения