Одесса: 6°С (вода 9°С)
Киев: 1°С
Львов: 6°С

Тема: Розпалювання національної ворожнечі в Одесі. Кому це вигідно.

Закрытая тема
Страница 1 из 9 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 20 из 164
  1. Вверх #1

Post Розпалювання національної ворожнечі в Одесі. Кому це вигідно.

В Російській Федерації та «зоні її культурного впливу» – Південній та Східній Україні нині популярною є теза про те, що український націоналізм тотожний фашизмові (а обидва вони, як не абсурдно це звучить для будь-кого, хто хоч трохи знайомий із історією політичних ідеологій, – нацизмові), що він є надзвичайно шкідливим, небезпечним, антилюдським і злочинним політичним явищем. Причому «агресивними» та «фашистськими» зображуються не лише ОУН та УПА, а й сучасні національно-патріотичні українські партії та організації.

Незважаючи на ще сталінський характер цього радянського міфу, згадана ідея, частково модернізована, дедалі більше популяризується серед мас. В радянських науково-ідеологічних трактатах діяльність українських націоналістів апріорі вважалася злочинною, ворожою до радянської влади, тому об’єктивних досліджень практично не проводили, ховаючи в спецфондах несумісні з міфологією режиму факти й матеріали. Українським і західноєвропейським науковим дослідженням про діяльність українських націоналістів у Росії не вірять. Тому, не заглиблюючись у надзвичайно складну для істориків тему кількаденної співпраці ОУН з нацистами, діяльності «Нахтігаля» і «Роланда», спецгруп НКВС «стрибків», які, тероризуючи людей, перевдягались у форму УПА, спробуємо зрозуміти, чому український націоналізм, без наявності чітких і загальновизнаних наукових, а не ідеологічних, доказів, вважається злочинним політичним рухом. Не будемо стверджувати, що націоналізм є позитивним явищем, а просто порівняємо ставлення російських ЗМІ до українського і російського націоналізмів і побачимо цілу низку подвійних стандартів, навішених ярликів, суміш фанатизму з фашизмом, маніпуляції свідомістю, словом, усі ті елементи ідеологічної пропаганди, що їх радять усі політтехнологи і спеціалісти з впливів на підсвідомість. А ці спеціалісти, зокрема Г. Лебон, Ж. Доменака і Ж. Сегела, свого часу радили для збільшення впливу певної ідеї застосовувати правила бінарних опозицій (добрі «ми» – погані «вони»), правила спрощення, перебільшення і спотворення, залякування і правило повторення, які в комплексі дозволяють сформувати потрібним чином політичні ідеали, вподобання та переконання людей.

Жахлива людиноненависницька діяльність українського націоналізму практично щодня висвітлюється в ЗМІ Росії та проросійських виданнях в Україні. Наших співвітчизників систематично зомбують відверто брехливою пропагандою про злочини українських націоналістів, не клопочучись навіть розмежувати поняття «націоналізм», «фашизм» та «націонал-соціалізм». Противники українського націоналізму навіть пішли досить виваженим і далекоглядним шляхом, розкручуючи давню тезу про шкідливість та егоїстичність не лише українського, а й будь-якого іншого націоналізму, як вираження егоїстичних інтересів одного народу на шкоду іншим.

Але, критикуючи український націоналізм і звинувачуючи його у всіх смертних гріхах і бідах, чомусь скромно мовчать про російський націоналізм, його активну пропагандистську кампанію в Україні, результати його діяльності тут за 300 років, його шкідливий, як і «всіх інших націоналізмів», вплив. Хоча, можливо, хтось скаже, що нічого не чув від проросійських ЗМІ про російський націоналізм в Україні, тоді давайте спробуємо його розпізнати.

Трактування чужої історії відповідно до своїх інтересів, навішування ярликів і обливання брудом національних героїв, які справедливо воювали в минулому проти окупантів, поширення ідеї втрати державного суверенітету шляхом приєднання до Росії сусідніх держав, необмежені права російської мови на неросійських територіях та багато інших подібних концепцій, що активно поширюють сьогодні в Україні, є автентичним російським націоналізмом агресивного характеру, або, як об’єктивно стверджують багато науковців, російським шовінізмом і фашизмом.

Чомусь культурна, освітня, літературна чи спортивна діяльність патріотичних українських організацій в Україні вважається фашизмом, а агресивна активність російських і проросійських націоналістичних організацій в Україні, зокрема знищення державних символів України на Говерлі, напади на українських моряків під час парадів та на українських військових під час міжнародних навчань, розпалювання національної ворожнечі і пропаганда сепаратизму не вважається фашизмом. Якщо хтось говорить про права українців в Україні чи Росії, той націоналіст і фашист, а якщо хтось говорить про права і домінування росіян в Україні, той ліберал і демократ. Таким чином наше суспільство намагаються переконати, що український націоналізм – це погано, а російський шовінізм – це добре. Московські православні церковники у своїх виданнях неодноразово заявляли, що націоналізм є чи не найбільшим злом у світі та ворогом православ’я, і багато з них навіть не усвідомлюють, що є адептами російського фашизму.

Згідно з такою логікою українські націоналісти є злочинцями, тому що боролися за волю і саме існування свого народу на території України, а російські націоналісти є благородними православними і слов’янськими патріотами, тому що поневолювали і нищили десятки націй, народів та етносів, здійснювали наймасштабніші етнічні чистки, етноциди й геноциди в Прибалтиці і в Криму, на Кавказі і в Сибіру.

Тому, можливо, не варто приділяти багато уваги науковим дискусіям, спрямованим на захист прав українців на своїй землі, зокрема нашого національного патріотизму, а звернути увагу на те, шкідливу роль російського націоналізму, пропагованого в пресі, нагадати громадськості про його злочини – тоді розповіді про «жорстоких» бандерівців і «унсовців» здаватимуться більш зрозумілими, тверезим; таким чином, відкриється їхній міфологічний характер. Усе пізнається в порівнянні.

2. Вверх #2
    User banned

3. Вверх #3
    Я понимаю, что Ви отрабатываете свои денежки уважаемый. Идеология всегда строилась на полуправде. Вы напишите , то кто придумал название " Москалив на ножи"?. Такого не было и быть не могли. Тоесть соврали.Как всегда соврали. Потом это же не серьозно пугать людей какими-то вырезками видео.Я Вас сейчас за полчаса накопаю в нете таких роликов, что волосы дыбом станут. Не разжигайте страсти. Так и передайте своему начальству. Что лень было написать коментарий? Как всегда лень. в каком звании Вы уважаемый. Вы от СБУ или ФСБ. Важно знать, что бы общаться. Меняйте тактику. Это уже не работает.

4. Вверх #4
    User banned
    Цитата Сообщение от lyubomirlesnik Посмотреть сообщение
    Я понимаю, что Ви отрабатываете свои денежки уважаемый. Идеология всегда строилась на полуправде. Вы напишите , то кто придумал название " Москалив на ножи"?. Такого не было и быть не могли. Тоесть соврали.Как всегда соврали. Потом это же не серьозно пугать людей какими-то вырезками видео.Я Вас сейчас за полчаса накопаю в нете таких роликов, что волосы дыбом станут. Не разжигайте страсти. Так и передайте своему начальству. Что лень было написать коментарий? Как всегда лень. в каком звании Вы уважаемый. Вы от СБУ или ФСБ. Важно знать, что бы общаться. Меняйте тактику. Это уже не работает.
    Я 48 лет писать чушь это очень круто. Ролики Одесские, сняты на годовщину смерти Чайки. Так что думайте.

5. Вверх #5
    Постоялец форума Аватар для Grizli
    Вот и поговорили. Оранжоидов и нациков можно отделить от всех остальных нетерпимостью к чужим словам, мыслям и чувствам. Если это сказали и сделали не они, то это все происки гровавой гэбни, российского империализма и т.д

6. Вверх #6
    Ппц. Очередной нацик... Они что на свет лезут?

7. Вверх #7
    Ні друже ми ще нічого з тобою не говорили.Було задано запитання : " Де взяли назву видео?". Друзі не верещіть , як поросята. Є щось написати толкове -пишіть. Яка користь від спілкування з людьми, які окрім буквара та дитячої читанки нічого не читали, далі аніж "своя околица " не були, а потім годинами висять на сайті. Буває , що коли ми мовчимо, то здаємося оточуючим розумнішими. Ми лишень розпочинаємо щось говорити. Факти говорять про те, що більшість IP адрес, з яких відправляються, повідомлення на українські сайти, знаходяться в Росії. Також в різного роду опитуваннях приймають участь одні і тіж самі IP адреси, зареєстровані під різними іменами. Також на території Росії створені відділи, які цілеспрямовано приймають участь в українських форумах. Фінансуються вони державою. Я рідко буваю на цьому сайті. Але після одного з таких відвідувань у мене з"явилося багато співбесідників, основна частина їх з Москви. Ті що не були з ФСБ писуть мені і зараз. Ми вирішили, що обміняємося списком рекомендованої літератури, прочитаємо її , а потім продовжимо розмову. Можу порекомендувати і Вам. Для початку почитайте Л.Д. КУЧМУ: "УКРАЇНА НЕ РОСІЯ". Важко запідозрити його в русофобстві.
    Серед російськомовних громадян України є части, яка хворіє на комплекс Жириновського. Комплекс Жириновського - це коли єврей Жириновський всім доказує, який він "русский" и как он защищает интересы России. Більшість росіян при спогаді імені Жириновського крутить біля виска, але самолюбство тішить. Коли дурень нас похвалить, він нам здається не таким вже і дурним. Правда? Такі комплекси мають наприклад В. Колесніков, О.Бузина і багато інших. Чи дурні вони? Безперечно. Але ж самолюбство тішить.Правда? Чи маю я право називати їх дурнями. Так. Бо вони є такими по визначенні слова "дурень".
    На Україні немає проблеми ні російської мови, ні утиснення прав російськомовного населення. Є велика проблема русифікації українців впродовж останніх 300 років. З якою метою це робилося догадатися не важко. Тому не варто витрачати свій час на боротьбу з вітряками, а зконцентруватися на більш нагальних проблемах у тій же Одесі. За роки незалежності все , що можна було украсти в Україні украдено. Знайти крайнього в цьому процесі не можливо, бо ті хто це все зробив зараз знаходяться при владі. Вони будують країну під себе. Яка вона? Думаю щось схоже на Росію. А Вам підкидають ідею "нациков" та "оранжевого говна". Чому? Та тому що вони зневажають Вас. Вважають Вас "быдлом", яке варте хіба що, обслуговувати їх. Так звану еліту.Ви інструмент в руках мафії, як української так і російської. Їм потрібно тільки одне - жити добре і довго. Чи викоритали українців мафіозі помаранчеві звичайно, що так. Але зверніть увагу українці дали оцінку такій владі. Не є ознакою цивілізованості говорити, що " Да, он гавно, но он же свой". Я таке бачив серед кавказців та середньоазіатів під час служби в армії. Але ж Ви не хочете , аби Вас називали "чурбанами". Звісно не хочете. Ви ж їхніх жінок навчили "сидячи пісяти". А чому українці голосують за Тягнибока та "Свободу". Та тому, що ще Кісенджер сказав :" З Росією договоритися не можливо. Росія розуміє лишень аргумент сили". Тобто від нас з Вами залежить наше життя в майбутньому. З українськими націаналістами ніколи не було особливих проблем. УКраїнці настільки мудра нація, що не дасть перейти межу. А от російскомовні люди, ще повинні здати екзамен на таке вміння. Хочете війни -буде війна. Але потім знову будете говорити, що її розпочали "нацики". Тобто розумна частина населення Одеси, в тому числі, повинна дати зараз оцінку українофобству та російському націоналізму та шовінізму. Не дати тупоголовим розпоряджатися Вашим життям. Зробити це не легко. У них гроші, за ними стоїть влада Росії.Я завжди відокремлюю населення Росії та її владу. Бо вони живуть в різних вимірах. Але робити треба. На хамство та невігластво не відповідатиму. А хамства на цьому сайті дуже багато. Але давайте проведемо опитування по темі : " Я не хамлю, бо я одесит". Аби вся України знала ,що в Одесі живуть високоосвічені, виховані, толерантні люди. І могли сказати " Ласкаво просимо до Одеси".

8. Вверх #8
    Мистер Сарказм

Записей в дневнике
    4
    В Російській Федерації та «зоні її культурного впливу» – Південній та Східній Україні нині популярною є теза про те, що український націоналізм тотожний фашизмові...
    Ты постеснялся ссылку на о-очень "говорящий сайт вставить?
    http://moloda-naciya.smoloskyp.org.ua/?p=17

Хотя... Твоими же словами:
    Я понимаю, что Ви отрабатываете свои денежки ...
    Про "Москалiв на ножi"... Видел лично во время пикетирования АТВ, и при попытке надеть вышиванку на Дюка.

В яких "загонах" ось таке росте?
    Слава українським українцям української України!

9. Вверх #9
    Ні друже ми ще нічого з тобою не говорили.Було задано запитання : " Де взяли назву видео?". Друзі не верещіть , як поросята. Є щось написати толкове -пишіть. Яка користь від спілкування з людьми, які окрім буквара та дитячої читанки нічого не читали, далі аніж "своя околица " не були, а потім годинами висять на сайті. Буває , що коли ми мовчимо, то здаємося оточуючим розумнішими. Ми лишень розпочинаємо щось говорити. Факти говорять про те, що більшість IP адрес, з яких відправляються, повідомлення на українські сайти, знаходяться в Росії. Також в різного роду опитуваннях приймають участь одні і тіж самі IP адреси, зареєстровані під різними іменами. Також на території Росії створені відділи, які цілеспрямовано приймають участь в українських форумах. Фінансуються вони державою. Я рідко буваю на цьому сайті. Але після одного з таких відвідувань у мене з"явилося багато співбесідників, основна частина їх з Москви. Ті що не були з ФСБ писуть мені і зараз. Ми вирішили, що обміняємося списком рекомендованої літератури, прочитаємо її , а потім продовжимо розмову. Можу порекомендувати і Вам. Для початку почитайте Л.Д. КУЧМУ: "УКРАЇНА НЕ РОСІЯ". Важко запідозрити його в русофобстві.
    Серед російськомовних громадян України є части, яка хворіє на комплекс Жириновського. Комплекс Жириновського - це коли єврей Жириновський всім доказує, який він "русский" и как он защищает интересы России. Більшість росіян при спогаді імені Жириновського крутить біля виска, але самолюбство тішить. Коли дурень нас похвалить, він нам здається не таким вже і дурним. Правда? Такі комплекси мають наприклад В. Колесніков, О.Бузина і багато інших. Чи дурні вони? Безперечно. Але ж самолюбство тішить.Правда? Чи маю я право називати їх дурнями. Так. Бо вони є такими по визначенні слова "дурень".
    На Україні немає проблеми ні російської мови, ні утиснення прав російськомовного населення. Є велика проблема русифікації українців впродовж останніх 300 років. З якою метою це робилося догадатися не важко. Тому не варто витрачати свій час на боротьбу з вітряками, а зконцентруватися на більш нагальних проблемах у тій же Одесі. За роки незалежності все , що можна було украсти в Україні украдено. Знайти крайнього в цьому процесі не можливо, бо ті хто це все зробив зараз знаходяться при владі. Вони будують країну під себе. Яка вона? Думаю щось схоже на Росію. А Вам підкидають ідею "нациков" та "оранжевого говна". Чому? Та тому що вони зневажають Вас. Вважають Вас "быдлом", яке варте хіба що, обслуговувати їх. Так звану еліту.Ви інструмент в руках мафії, як української так і російської. Їм потрібно тільки одне - жити добре і довго. Чи викоритали українців мафіозі помаранчеві звичайно, що так. Але зверніть увагу українці дали оцінку такій владі. Не є ознакою цивілізованості говорити, що " Да, он гавно, но он же свой". Я таке бачив серед кавказців та середньоазіатів під час служби в армії. Але ж Ви не хочете , аби Вас називали "чурбанами". Звісно не хочете. Ви ж їхніх жінок навчили "сидячи пісяти". А чому українці голосують за Тягнибока та "Свободу". Та тому, що ще Кісенджер сказав :" З Росією договоритися не можливо. Росія розуміє лишень аргумент сили". Тобто від нас з Вами залежить наше життя в майбутньому. З українськими націаналістами ніколи не було особливих проблем. УКраїнці настільки мудра нація, що не дасть перейти межу. А от російскомовні люди, ще повинні здати екзамен на таке вміння. Хочете війни -буде війна. Але потім знову будете говорити, що її розпочали "нацики". Тобто розумна частина населення Одеси, в тому числі, повинна дати зараз оцінку українофобству та російському націоналізму та шовінізму. Не дати тупоголовим розпоряджатися Вашим життям. Зробити це не легко. У них гроші, за ними стоїть влада Росії.Я завжди відокремлюю населення Росії та її владу. Бо вони живуть в різних вимірах. Але робити треба. На хамство та невігластво не відповідатиму. А хамства на цьому сайті дуже багато. Але давайте проведемо опитування по темі : " Я не хамлю, бо я одесит". Аби вся України знала ,що в Одесі живуть високоосвічені, виховані, толерантні люди. І могли сказати " Ласкаво просимо до Одеси".
    Много ерунды Вы написали.

1. Я, например, живу в Одессе. А Вы?
    2. Про русификацию Новороссии, мне, как знающему историю своего края, было интесно прочитать.
    3. Про ФСБ - это не ко мне. Это к доктору. Там же пообщаетесь с борцами с еврейским Заговором, масонствои и прочими шизоидами.
    4. Свобода - партия нацистов и ксенофобов. Причем никаких подтасовок не надо делать. Все в Одессе это видели, когда съехавшиеся со всей Украины нацисты скандировали свои лозунги, приехав в 2009-м. А еще раньше, на этих мудаков насмотрелись при открытии памятника Екатерине Великой. по указу которой был основан наш город.

10. Вверх #10
    Цитата Сообщение от biafra Посмотреть сообщение
    Ты постеснялся ссылку на о-очень "говорящий сайт вставить?
    http://moloda-naciya.smoloskyp.org.ua/?p=17

Хотя... Твоими же словами:

Про "Москалiв на ножi"... Видел лично во время пикетирования АТВ, и при попытке надеть вышиванку на Дюка.

В яких "загонах" ось таке росте?
    Ооооо.... Спасибо. Я подозревал.
    lyubomirlesnik, не трудитесь мне отвечать.
    С проплаченными провокаторами я не общаюсь.

11. Вверх #11
    User banned
    Цитата Сообщение от IgorD Посмотреть сообщение

2. Про русификацию Новороссии, мне, как знающему историю своего края, было интесно прочитать.
    3. Про ФСБ - это не ко мне. Это к доктору. Там же пообщаетесь с борцами с еврейским Заговором, масонствои и прочими шизоидами.
    4. Свобода - партия нацистов и ксенофобов. Причем никаких подтасовок не надо делать. Все в Одессе это видели, когда съехавшиеся со всей Украины нацисты скандировали свои лозунги, приехав в 2009-м. А еще раньше, на этих мудаков насмотрелись при открытии памятника Екатерине Великой. по указу которой был основан наш город.
    Полностью присоединяюсь ко всему. А вообще весело конечно.

12. Вверх #12
    User banned
    Про чурок еще есть.

И про жидов.

Кто-то там что-то пищал про разжигание межнациональной розни?

13. Вверх #13
    User banned
    Их столько (нациков) развелось в последнее время, что пожалуй стоит Одессу продезинфицировать.

14. Вверх #14
    Постоялец форума Аватар для Munir
    Записей в дневнике
    1
    Разжигание межнациональной розни с точки зрения западноукраинских фашистов - это когда их гоняют из всех городов кроме сугубо "свiдомих" типа Львова.
    Помните стааарый анекдот?

- Тату дай мэни гвынтивку, пшйду стреэльну москаля
    - А якщо вин тэбэ?
    - А мэне за що????

Такая вот мэжнациональна "дружба" по западэнски...

Кстати, Любомир - русское имя. Не западло с таким именем фашиствовать?
    Если хочешь насолить кому-то, достаточно лишь сказать о нём правду.

15. Вверх #15
    User banned
    Эээ, кому вы все это рассказываете. Тут таких "украинствующих" вагон и маленькая тележка. Троли они. Не кормите зверьков, они кусаются.

16. Вверх #16
    Частый гость Аватар для lily2309

Целиком и полность поддерживаю, автор, наверное, не в курсе истории основания города, и когда писал, следил за слогом, а не за достоверностью фактов.

17. Вверх #17
    Не покидает форум Аватар для KSS26
    Ознакомтесь вот с этой информацией.
    Марш националистов. Члены ультранационалистических организаций по-своему отметили День независимости, пройдя маршем по центру города. Призывы к убийству политических оппонентов, требования о проведении тотальной украинизации и героизации боевиков ОУН-УПА — в общем, всё как всегда. Чтобы избежать обвинений в необъективности, далее, что называется — без комментариев.
    Видео ttp://atv.odessa.ua/?t=8291
    МЫ ИЗ ОДЕССЫ И ГОРДИМСЯ ЭТИМ!

18. Вверх #18
    Не покидает форум Аватар для KSS26
    З українськими націаналістами ніколи не було особливих проблем. УКраїнці настільки мудра нація, що не дасть перейти межу. А от російскомовні люди, ще повинні здати екзамен на таке вміння. Хочете війни -буде війна.
    lyubomirlesnik то что вы делаете это уголовно наказуемое преступление.
    Хочу так же напомнить администрации форума вот эту статью.
    Статья 110. Посягательство на территориальную целостность и неприкосновенность Украины
    1. Умышленные действия, совершенные с целью изменения границ территории или государственной границы Украины в нарушение порядка, установленного Конституцией Украины, я также публичные призыва и распространение материалов с призывами к совершению таких действий, - наказывается ограничением свободы на срок до трех лет или лишением свободы на тот же срок.
    2. Те же действия, если они совершены лицом, которое является представителем власти, или повторно, или по предварительному сговору группой лиц, или сопряжены с разжиганием национальной либо религиозной вражды, - наказываются ограничением свободы на срок от трех до пяти лет или лишением свободы на тот же срок.
    3. Действия, предусмотренные частями первой или второй настоящей статьи, повлекшие бель людей либо иные тяжкие последствия, - наказываются лишением свободы на срок от семи до двенадцати лет.
    МЫ ИЗ ОДЕССЫ И ГОРДИМСЯ ЭТИМ!

19. Вверх #19
    User banned Аватар для VLD
    Жду. Выкладывайте подобное видео. Да чтоб из Одессы.

20. Вверх #20
    Затейница

Записей в дневнике
    5
    Ппц. Очередной нацик... Они что на свет лезут?
    Цитата Сообщение от Реакция Посмотреть сообщение
    Их столько (нациков) развелось в последнее время, что пожалуй стоит Одессу продезинфицировать.
    Вот так... Вовремя не спохватились, теперь не представляю сколько дихлофоса надо..
    Майдануться никогда не поздно! © Yakov Gopp

Закрытая тема
Страница 1 из 9 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права