Одесса: 21°С (вода 20°С)
Киев: 19°С
Львов: 23°С

Тема: Обман в магазинах, где и как?

Закрытая тема
Показано с 1 по 2 из 2
 1. Вверх #1
  Новичок
  Пол
  Мужской
  Возраст
  35
  Сообщений
  37
  Репутация
  16

  Exclamation Обман в магазинах, где и как?

  Открываю эту тему с целью: мы должны знать где и как нас могут обмануть, чтоб в любой ситуации можно было знать как себя повести. К примеру многие магазины нарушают Закон про защиту прав потребителя, а именно статью 18, имею ввиду, что на ценнике цена на товар одна, а в сущности на выходе на кассе совершенно другая


 2. Вверх #2
  Новичок
  Пол
  Мужской
  Возраст
  35
  Сообщений
  37
  Репутация
  16
  Расскажу свою историю обмана (её так же можно прочитать в разделе Таврия В http://forum.od.ua/showthread.php?t=634131&page=29): однажды зашел в таврию В Вузовский, понабрал товара, иду и инстинктивно считаю свои расходы, на кассе мне считают и выходит на десяток гривен дороже, начинаю разбираться, а оказывается я взял спрэт (типа маргарина вместо масла), а мне его считают как за масло получается где то на 11 гривен дороже и никто не может разобраться, оказывается у них в базе не так забито, а цены которые на ценниках одни, а на выходе совсем другие - покупаю печенье развесное написана одна цена считают другую, спрашиваю почему, отвечают что когда его расфасовывали была цена ниже, а сейчас дороже, сколько это может продолжаться? Почему вы нарушаете Законы Украины в частности ст. 18 Закона Украины Про захист прав споживачів:
  Стаття 18. Право споживача на інформацію про товари (роботи, послуги)

  1. Споживач має право на одержання необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про товари (роботи, послуги), що забезпечує можливість їх свідомого і компетентного вибору. Інформація повинна бути надана споживачеві до придбання ним товару чи замовлення роботи (послуги).
  Інформація про товари (роботи, послуги) повинна містити:

  назву товару;

  зазначення нормативних документів, вимогам яких повинні відповідати вітчизняні товари (роботи, послуги);

  дані про основні властивості товарів (робіт, послуг), а щодо продуктів харчування - про склад (включаючи перелік використаної у процесі їх виготовлення сировини, в тому числі харчових добавок), номінальну кількість (масу, об'єм тощо), харчову та енергетичну цінність, умови використання та застереження щодо вживання їх окремими категоріями споживачів, а також іншу інформацію, що поширюється на конкретний продукт;

  відомості про вміст шкідливих для здоров'я речовин порівняно з вимогами нормативно-правових актів та нормативних документів і протипоказання щодо застосування;

  позначку про застосування генної інженерії під час виготовлення товарів;

  дані про ціну (тариф), умови та правила придбання товарів (виконання робіт, надання послуг);

  дату виготовлення;

  відомості про умови зберігання;

  гарантійні зобов'язання виробника (виконавця);

  правила та умови ефективного і безпечного використання товарів (робіт, послуг);

  термін придатності (служби) товарів (робіт, послуг), відомості про необхідні дії споживача після його закінчення, а також про можливі наслідки в разі невиконання цих дій;

  найменування та адресу виробника (виконавця, продавця) і підприємства, яке здійснює його функції щодо прийняття претензій від споживача, а також проводить ремонт і технічне обслуговування.

  Інформація про послуги, пов'язані з концертною, гастрольно-концертною, конкурсною, фестивальною діяльністю, повинна містити дані про використання чи невикористання виконавцями музичних творів фонограм власного вокального, інструментального, вокально-інструментального виконання музичного твору з музичним супроводом або без нього чи фонограм музичного супроводу до власного вокального, інструментального, вокально-інструментального виконання музичного твору.

  Стосовно товарів (робіт, послуг), які підлягають обов'язковій сертифікації, споживачеві повинна надаватись інформація про їх сертифікацію.

  Стосовно товарів (робіт, послуг), які за певних умов можуть бути небезпечними для життя, здоров'я споживача та його майна, виробник (виконавець, продавець) зобов'язаний довести до відома споживача інформацію про такі товари (роботи, послуги) і можливі наслідки їх впливу.

  2. Інформація, передбачена пунктом 1 цієї статті, доводиться до відома споживачів виробником (виконавцем, продавцем) у супровідній документації (то есть Ценник), що додається до товарів (наслідків робіт, послуг), на етикетці, а також маркуванням чи іншим способом (у доступній наочній формі), прийнятим для окремих видів товарів (робіт, послуг) або в окремих сферах обслуговування.


  Вот только не надо отговариваться от того что у менеджеров много работы, много товара, времени не хватает, цены скачут каждый день, думайте как это правильно сделать, может электронные ценники ставить или более квалифицированных кадров набирать, выходов уйма! Было бы желание, а подавать на вас в суд, нет времени, честно, как то надо в книге жалоб запись оставить.

  Не давайте себя обмануть, отстаивайте свои права, они все пользуются тем что большинство из нас не знает законов, а если бы со школьной скамьи нас бы учили отстаивать наши права может что-нибудь бы изменилось.

Закрытая тема

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения