Одесса: 26°С (вода 23°С)
Киев: 25°С
Львов: 21°С
2GIS

Тема: ERASMUS MUNDUS ODESSA – обучение за границей

Ответить в теме
Показано с 1 по 9 из 9
 1. Вверх #1
  Посетитель Аватар для Valara
  Пол
  Женский
  Адрес
  Одесса
  Сообщений
  464
  Репутация
  44

  По умолчанию ERASMUS MUNDUS ODESSA – обучение за границей

  «Еразмус Мундус – Акція 2» для Білорусі, України та Молдови»

  Одеський національний університет ім. І.І.Мечникова підтримує партнерські зв’язки більш ніж з 150 навчальними закладами та установами світу. Постійно поновлюються угоди про співробітництво з університетами, співпраця з якими триває вже багато років. ОНУ бере участь у діяльності міжнародних освітніх організацій, програм, фондів. В цьому році ОНУ виграв право на участь в проведенні програми Європейського Союзу «Еразмус Мундус – Акція 2 для Білорусі, України та Молдови» (Лот 7).
  «Еразмус Мундус» – освітня програма ЄС, спрямована на активізацію міжнародного співробітництва та підвищення мобільності студентів, викладачів і науковців європейських університетів та вищих навчальних закладів інших країн всіх континентів. Мобільність студентів та викладачів є однією з пріоритетних умов здобуття сучасної європейської освіти. Навчання, стажування та дослідницька робота за кордоном збагачує особистий досвід людини, надає їй можливість дізнатися більше про інші моделі набуття й розповсюдження знань, розширити коло контактів та спілкування і поглибити знання іноземних мов.
  З 2004 року програма «Еразмус Мундус» стала доступною і для громадян України. Українські студенти і науковці одержали можливість отримувати стипендії від ЄС для продовження навчання або проведення наукових досліджень у країнах Європейського Союзу.
  В 2010 році право проведення програми «Еразмус Мундус – Акція 2» в Україні, Білорусі та Молдові виграв консорціум університетів, до якого входить ОНУ ім І. І. Мечникова. Консорціум складається з дев’яти університетів з країн ЄС, шости українських національних університетів, двох університетів з Білорусі та двох з Молдови. Коордінатором консорціуму є іспанський університет Деусто (м. Більбао). Загальний бюджет програми – близько 5 млн. евро.
  Програма, розрахована на чотири роки та передбачає надання 100 стипендій громадянами України для навчання в країнах ЄС та 51 стипендії громадянам ЄС для стажування в Україні, Білорусі та Молдові.
  Право на одержання стипендій мають такі групи українських громадян:

  1. Студенти (бакалаври та магістри), аспіранти, докторанти та академичний персонал 6 національних униіверситетів України: ОНУ ім І. І. Мечникова, Дніпропетровського, Харківського, Львівського, Киівського та Таврійського.
  2. Студенти (магістри), аспіранти, та докторанти інших ВНЗ України, а також випускники всіх українських ВНЗ.

  Програма надає можливість українським студентам 1 - 4 курсів пройти навчання протягом від 6 до 10 місяців в європейському університеті-партнері за наступними напрямками (більш детальний перечень спеціальностей та вимоги щодо участі в конкурсі на отримання стіпендії за програмою «Еразмус Мундус» знаходяться на сайті програми http://www.embmu.eu/):

  Мистецтво та дізайн
  Бізнес та менеджмент
  Педагогіка
  Гуманітарні науки
  Філологичні науки
  Правознавство
  Математика та інформатика
  Природничі наки
  Соціальні науки

  Студенти, які вже отримали диплом бакалавра, мають змогу пройти навчання протягом 22 місяців та отримати європейський диплом магістра. Аспіранти готуватимуть дисертації в університеті-партнері від 10 до 30 місяців. Докторанти, науковці та академічний персонал можуть пройти стажування або виконати науковий чи методичний проект протягом від 1 до 6 місяців, в залежності від проекту.
  Програма передбачає виплату стіпендії, яка повністю покриває витрати на оформлення візи, подорож, навчання, харчування та медичне страхування. Щомісячна стіпендія для бакалаврів і магістрів складає 1000 евро, для аспірантів – 1500 евро, для докторантів – 1800 евро, для академічного персоналу – 2500 евро (тривалість відрядження не більше 1 місяця). Покриття дорожних витрат, в залежності від відстані, складає від 250 – 2500 евро.
  Українські студенти та науковці можуть обрати для навчання один з європейських університетів-партнерів:

  UNIVERSIDAD DE DEUSTO (Більбао, Іспанія)
  HUMBOLDT-UNIVERSITÄT zu BERLIN (Берлін, Німеччина)
  UNIVERSITÉ BORDEAUX 1 (Бордо, Франція)
  ARISTOTLE UNIVERSITY OF THESSALONIKI (Салоніки, Греція)
  ALMA MATER STUDIORUM-UNIVERSITA’ DI BOLOGNA (Болонья, Італія)
  VILNIUS UNIVERSITY (Вільнюс, Літва)
  TURUN YLIOPISTO (Турку, Фінляндія)
  AKADEMIA HUMANISTYCZNA IM. ALEKSANDRA GIEYSZTORA (Пультуск, Польща)
  UNIVERSIDADE DO ALGARVE (Алгарве, Португалія)

  Заявки на участь подаються в режимі on-line через сайт програми http://www.embmu.eu/
  Копію електронної заявки в роздрукованому варіанті необхідно подати в Інститут міжнародної освіти ОНУ ім. І. І. Мечникова, за адресою: пер. Маяковського 7, каб. № 5.
  Термін подання заявок першого траншу – до 00 годин 00 хвилин 11 листопада 2010 року.
  Контактна особа: Юлія Колмогорова (ІМО ОНУ):
  тел.: 723-84-77
  e-mail: [email protected]
  Последний раз редактировалось Valara; 11.11.2010 в 22:35.


 2. Вверх #2
  Посетитель Аватар для Valara
  Пол
  Женский
  Адрес
  Одесса
  Сообщений
  464
  Репутация
  44
  Хочешь пройти стажировку в иностранном университете? Получить новый образовательный опыт и улучшить знание языка?
  Молодым, энергичным, жаждущим знаний! Двери европейских университетов открыты для вас!
  Дедлайн первого этапа программы Erasmus Mundus - 11 ноября 2010 года в 01.00. Осталось 14 дней! Не упусти свой шанс!

 3. Вверх #3
  Не покидает форум Аватар для Valeria87
  Пол
  Женский
  Адрес
  Одесса
  Сообщений
  8,534
  Репутация
  1958
  Записей в дневнике
  2
  я так понимаю только для студентов Мечникова с первым образоваем?

 4. Вверх #4
  Посетитель Аватар для Valara
  Пол
  Женский
  Адрес
  Одесса
  Сообщений
  464
  Репутация
  44
  ОНУ Мечникова один из координаторов этой программы на Украине. А участвовать в ней могут студенты, аспиранты преподаватели и выпускники вузов всех университетов Украины.
  Можете почитать здесь о целевых группах участников: http://vkontakte.ru/club20573711

 5. Вверх #5
  Посетитель Аватар для Valara
  Пол
  Женский
  Адрес
  Одесса
  Сообщений
  464
  Репутация
  44
  Дедлайн продлен до 29 ноября 2010 года до 01.00 часов!!!
  Все кто не успел подать заявки до 11 ноября 2010 года, могут отправить их через сайт http://embmu.eu/

 6. Вверх #6
  Из этих вузов англоязычный есть?Или только на языке страны?

 7. Вверх #7
  Посетитель Аватар для Valara
  Пол
  Женский
  Адрес
  Одесса
  Сообщений
  464
  Репутация
  44
  Многие из этих вузов предлагают обучение на английском языке

 8. Вверх #8
  Посетитель Аватар для Valara
  Пол
  Женский
  Адрес
  Одесса
  Сообщений
  464
  Репутация
  44

  По умолчанию Второй этап приема заявок по проекту Erasmus Mundus

  Объявлен второй этап приема заявок по проекту Erasmus Mundus - Action 2 – Strand 1 LOT 7 with Belarus, Moldova and Ukraine - BMU.
  Дедлайн подачи заявок с 4 февраля - 20 марта 2011 года (до 22.00).
  Заявки на второй этап могут подавать только аспиранты и кандидаты наук первой и второй целевой групп.
  Период академической мобильности начинается с осени 2011 года.
  Аспиранты и кандидаты наук,которые подавали заявки на первый этап, будут проинформированы о результатах окончательного отбора в конце апреля.
  Студенты,подавшие заявки на бакалаврские и магистерские стипендии, будут оповещены о результатах отбора до 15 февраля 2011 года.
  Академический персонал, подававший заявки на первый этап будет оповещен о результатах конкурса в конце апреля.

  Еразмус Мундус – освітня програма ЄС, спрямована на активізацію міжнародного співробітництва та підвищення мобільності серед студентів, викладачів, науковців європейських університетів та вищих навчальних закладів третіх країн на всіх континентах. Ця програма розрахована на чотири роки і повністю фінансується Євросоюзом. Передбачен двосторонній обмін студентами та науковцями між університетами-партнерами та надання стипендій для навчання або проведення наукових досліджень.
  Право на одержання стипендій мають такі групи українських громадян:

  * Студенти (бакалаври та магістри), аспіранти, докторанти та академичний персонал 6 національних униіверситетів України: ОНУ ім І. І. Мечникова, Дніпропетровського, Харківського, Львівського, Киівського та Таврійського.
  * Студенти (магістри), аспіранти, докторанти та випускники інших ВНЗ України. Програма надає можливість українським студентам протягом від 6 до 10 місяців пройти навчання в європейському університеті-партнеріДетальний перечень спеціальностей та вимоги щодо участі в конкурсі на отримання стіпендії за програмою Еразмус Мундус знаходяться на сайті http://www.embmu.eu/
  * Студенти, які вже отримали базову вищу освіту, мають змогу отримати європейський диплом магістра після навчання за кордоном та пройти стажування протягом 22 місяців.
  * Аспіранти готуватимуть дисертації в університеті-партнері від 10 до 30 місяців.
  * Докторанти, викладачі та академічний персонал можуть пройти стажування або виконати науковий чи методичний проект протягом від 1 до 6 місяців залежно від проекту. Програма передбачає виплату стіпендії, яка повністю покриває витрати на оформлення візи, подорож, навчання, харчування та медичне страхування.
  * бакалаври -1000 евро
  * магістри – 1000 евро
  * кандидати наук – 1500 евро
  * докторанти – 1800 евро
  * академічний персонал – 2500 евро Покриття дорожних витрат, в залежності від відстані, складає від 250 – 2500 евро Заявки на участь подаються on-line через сайт програмиВсі документи необхідно перекласти на аглійську мову

  Копію електронної заявки в роздрукованому варіанті необхідно подати в Інститут міжнародної освіти ОНУ ім. І. І. Мечникова, за адресою: пер. Маяковського 7, каб. № 5. (Тільки для Target group № 1).
  Термін подання заявок першого траншу – до 00 годин 00 хвилин 11 листопада 2010 року.
  Контактна особа: Юлія Колмогорова (ІМО ОНУ):
  тел.: (048) 723-84-77.
  e-mail: [email protected]
  Последний раз редактировалось Valara; 07.02.2011 в 22:43.

 9. Вверх #9
  Посетитель Аватар для Valara
  Пол
  Женский
  Адрес
  Одесса
  Сообщений
  464
  Репутация
  44

  По умолчанию Второй этап приема заявок на стипендии Erasmus Mundus

  Объявлен второй этап приема заявок по проекту Erasmus Mundus - Action 2 – Strand 1 LOT 7 with Belarus, Moldova and Ukraine - BMU.
  Дедлайн подачи заявок с 4 февраля - 20 марта 2011 года (до 22.00).
  Заявки на второй этап могут подавать только аспиранты и кандидаты наук первой и второй целевой групп.
  Период академической мобильности начинается с осени 2011 года.
  Аспиранты и кандидаты наук,которые подавали заявки на первый этап, будут проинформированы о результатах окончательного отбора в конце апреля.
  Студенты,подавшие заявки на бакалаврские и магистерские стипендии, будут оповещены о результатах отбора до 15 февраля 2011 года.
  Академический персонал, подававший заявки на первый этап будет оповещен о результатах конкурса в конце апреля.

  Еразмус Мундус – освітня програма ЄС, спрямована на активізацію міжнародного співробітництва та підвищення мобільності серед студентів, викладачів, науковців європейських університетів та вищих навчальних закладів третіх країн на всіх континентах. Ця програма розрахована на чотири роки і повністю фінансується Євросоюзом. Передбачен двосторонній обмін студентами та науковцями між університетами-партнерами та надання стипендій для навчання або проведення наукових досліджень.
  Право на одержання стипендій мають такі групи українських громадян:

  * Студенти (бакалаври та магістри), аспіранти, докторанти та академичний персонал 6 національних униіверситетів України: ОНУ ім І. І. Мечникова, Дніпропетровського, Харківського, Львівського, Киівського та Таврійського.
  * Студенти (магістри), аспіранти, докторанти та випускники інших ВНЗ України. Програма надає можливість українським студентам протягом від 6 до 10 місяців пройти навчання в європейському університеті-партнеріДетальний перечень спеціальностей та вимоги щодо участі в конкурсі на отримання стіпендії за програмою Еразмус Мундус знаходяться на сайті http://www.embmu.eu/
  * Студенти, які вже отримали базову вищу освіту, мають змогу отримати європейський диплом магістра після навчання за кордоном та пройти стажування протягом 22 місяців.
  * Аспіранти готуватимуть дисертації в університеті-партнері від 10 до 30 місяців.
  * Докторанти, викладачі та академічний персонал можуть пройти стажування або виконати науковий чи методичний проект протягом від 1 до 6 місяців залежно від проекту. Програма передбачає виплату стіпендії, яка повністю покриває витрати на оформлення візи, подорож, навчання, харчування та медичне страхування.
  * бакалаври -1000 евро
  * магістри – 1000 евро
  * кандидати наук – 1500 евро
  * докторанти – 1800 евро
  * академічний персонал – 2500 евро Покриття дорожних витрат, в залежності від відстані, складає від 250 – 2500 евро Заявки на участь подаються on-line через сайт програмиВсі документи необхідно перекласти на аглійську мову

  Копію електронної заявки в роздрукованому варіанті необхідно подати в Інститут міжнародної освіти ОНУ ім. І. І. Мечникова, за адресою: пер. Маяковського 7, каб. № 5. (Тільки для Target group № 1).
  Термін подання заявок першого траншу – до 00 годин 00 хвилин 11 листопада 2010 року.
  Контактна особа: Юлія Колмогорова (ІМО ОНУ):
  тел.: (048) 723-84-77.
  e-mail: [email protected]
  Последний раз редактировалось Valara; 07.02.2011 в 22:42.


Ответить в теме

Похожие темы

 1. RAP RADIO Odessa
  от [email protected] в разделе Радио и телевидение
  Ответов: 4
  Последнее сообщение: 23.04.2006, 22:43
 2. 21.04.2005 DJ SPIDER @ E. Odessa
  от bondaged_dreams в разделе Ночные клубы
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 16.04.2005, 17:57
 3. 21.01-28.01-04.02.2005 Атмосфера @ MEDUSA. Odessa
  от dvm в разделе Музыка
  Ответов: 1
  Последнее сообщение: 20.01.2005, 15:25
 4. СЩЗДАНИЕ ФАНКЛУБА INTERNAZIONALE ODESSA!!!!
  от BOBO_32 в разделе Спорт
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 31.05.2004, 09:21
 5. Конкурсы на Odessa-Zen
  от odessa-zen в разделе Философские темы
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 19.04.2004, 10:14

Метки этой темы

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения