Одесса: 16°С (вода 18°С)
Киев: 14°С
Львов: 15°С
Beit Grand

Тема: Художній фільм про УПА представлено в Москві

Закрытая тема
Показано с 1 по 7 из 7
 1. Вверх #1
  Постоялец форума
  Сообщений
  1,820
  Репутация
  239
  Записей в дневнике
  2

  По умолчанию Художній фільм про УПА представлено в Москві

  Художній фільм про Українську Повстанську Армію представлено на фестивалі воєнного кіно в Москві на Поклонній горі


  07:09 16.10.2005

  14 жовтня, на Покрову, найбільш шановане свято для запорозьких козаків та вояків Української Повстанської Армії, московська громадськість мала нагоду переглянути фільм сучасного українського режисера Олеся Янчука “Залізна сотня”. Це стало можливим завдяки участі стрічки в Міжнародному фестивалі воєнного кіно імені Ю.Озерова, організаторами якого виступили Федеральна аґенція з культури та кінематографії Російської Федерації, Центральний музей Великої Вітчизняної війни на Поклонній горі за підтримки Міністерства оборони РФ.


  --------------------------------------------------------------------------------
  Кінострічку “Залізна сотня” за мотивами книги Юрія Борця “УПА у вирі боротьби” було знято у 2004 році, вона стала третім фільмом Олеся Янчука (після “Атентату” (1995) та “Нескореного” (2000). Остання стрічка, присвячена постаті визначного керівника УПА генерала Романа Шухевича, також брала участь у Міжнародному кінофестивалі в Москві у 2001 році.

  У новому фільмі режисер звертається до теми визвольних змагань українців у 40-50-х роках ХХ ст. Зображувані події фільму “Залізна сотня” відбуваються в 1944-1947 роках, напружені епізоди боротьби УПА з радянськими підрозділами переплітаються у фільмі зі зворушливими картинами мирного життя, молодим коханням... У стрічці яскраво виражено стійкий оптимізм та героїзм українських чоловіків, які не шкодуючи власного життя вступали до повстанських загонів, аби відстояти рідну землю. “Залізна сотня” здобула нагороди на двох міжнародних фестивалях в Україні – у Ялті й Бердянську, де переможців визначають самі глядачі.

  Прикметно, що демонстрація фільму, в якому виражене бачення історії, що цілковито відрізняється від сформованих у радянський час стереотипів, відбулася у великому кінозалі Центрального музею Великої Вітчизняної війни на Поклонній горі.

  Знайомство російської аудиторії з такими фільмами безумовно допомагає кращому розумінню непереборної волі українців до здобуття незалежності, розкриває практично невідомі їй сторінки складної історії України.


 2. Вверх #2
  ржунимагу
  ОДЕССА ДЛЯ ОДЕССИТОВ!

 3. Вверх #3
  User banned
  Пол
  Мужской
  Сообщений
  5,668
  Репутация
  468
  Цитата Сообщение от Vurdalak
  ржунимагу :D
  [MOD]

  предупреждение за флуд.

 4. Вверх #4
  да чтоб меня
  а можеть мне смешно от этого.
  ОДЕССА ДЛЯ ОДЕССИТОВ!

 5. Вверх #5
  Да, надо глянуть.. ОТношеиня УПА с фашисткой армией Германии там освещены?
  Не мечите бисер перед СВИНЬЯМИ.

 6. Вверх #6
  User banned
  Пол
  Мужской
  Сообщений
  5,668
  Репутация
  468
  Цитата Сообщение от Vurdalak
  да чтоб меня:)
  а можеть мне смешно от этого.
  в БАН на 2 дня.

  Вовсе не обязательно комментировать МОИ решения. Надо их просто принимать к сведению и думать, почему так произошло, а не сразу пытаться их прокомментировать. Во первых - мне все равно, а во вторых - это называется "комментирование действий администрации".

  Освежишься, может, перестанешь рефлексировать направо и налево.

 7. Вверх #7


Закрытая тема

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения