Тема: Проблеми електорату.

Ответить в теме
Показано с 1 по 11 из 11
  1. Вверх #1
    Посетитель Аватар для Robin
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    158
    Репутация
    19

    По умолчанию Проблеми електорату.

    Тему названо словами, взятими із контексту викладених думок одного із учасників форуму.
    Отже: є електорат, тобто ми з вами, леді та джентельмени, є наше право голосувати...і дуже часто можемо почути, що вибирають із двох бід не таку страшну...а коли у нас буде альтернатива, справжня альтернатива? Щоб голосувати не за менше зло, а за професіоналів своєї справи!


  2. Вверх #2
    User banned
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    12,300
    Репутация
    3852
    Цитата Сообщение от Robin Посмотреть сообщение
    дуже часто можемо почути, що вибирають із двох бід не таку страшну...а коли у нас буде альтернатива, справжня альтернатива? Щоб голосувати не за менше зло, а за професіоналів своєї справи!
    Хороший вопрос, но сегодня на него определенно ответить не получается.
    Хочется верить, что такое время наступит...

  3. Вверх #3
    Не покидает форум Аватар для Iрися
    Пол
    Женский
    Адрес
    ріднесенька Одеса
    Сообщений
    9,497
    Репутация
    1264
    Доки народ голосуватиме хоч за когось, то ніколи.
    Тому я принципового голосую проти всіх.
    Навіть найкращі стають згодом катами

  4. Вверх #4
    User banned
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    12,300
    Репутация
    3852
    Цитата Сообщение от Iрися Посмотреть сообщение
    Доки народ голосуватиме хоч за когось, то ніколи.
    Тому я принципового голосую проти всіх.
    Отрадно видеть человека с пинципами, но что в них проку, если таким образом Вы просто фактически самоустраняетесь из процесса голосования?

  5. Вверх #5
    Почетный кот форума Аватар для Piniya Gofman
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Южная Пальмира
    Сообщений
    15,830
    Репутация
    10237
    Цитата Сообщение от Robin Посмотреть сообщение
    Тему названо словами, взятими із контексту викладених думок одного із учасників форуму.
    Отже: є електорат, тобто ми з вами, леді та джентельмени, є наше право голосувати...і дуже часто можемо почути, що вибирають із двох бід не таку страшну...а коли у нас буде альтернатива, справжня альтернатива? Щоб голосувати не за менше зло, а за професіоналів своєї справи!
    А как это узнать? Подскажете?

  6. Вверх #6
    Не покидает форум Аватар для Iрися
    Пол
    Женский
    Адрес
    ріднесенька Одеса
    Сообщений
    9,497
    Репутация
    1264
    Цитата Сообщение от Тихон Петрович Посмотреть сообщение
    Отрадно видеть человека с пинципами, но что в них проку, если таким образом Вы просто фактически самоустраняетесь из процесса голосования?
    Навпаки. Я нікому не віддаю свій голос.
    Наші політики абсолютно правильно вважають, що за них проголосують все одно. У мене дофіга друзів та знайомих, які перед виборами отак сидять і обирають між одним лайном та іншим. А лайно кращим не стане. Ну ніяк. І користі з нього, відповідно, буде ноль.
    Понту комусь щось робити, якщо вони прийшли до влади? Все одно за них проголосують. Вибору в народа ж нема. А от якби вони не були так впевнені у тому виборі, так хоч щось робили, для того, щоб за них проголосували.
    У нас абсолютно неправильна схема, але така прикольна схема: зранку гроші, а увечері стільці. Але фішка в тому, що ми отак зранку гроші даємо, а нам увечері стільці ніхто не приносить. Кажуть, ще дайте грошей, а ми вже точно принесемо і так далі. І народ дає, дає, дає...
    В цій ситуації в принципі три виходи: не прийти на вибори взагалі, щоб вибори були недійсними, проголосувати проти всіх всім, щоб знов ж таки вибори були недійсним, або обрати якогось лівого кандидата, на кшталт Партії шанувальників зірок. Користі з цієї парті також буде небагато, правда і навряд буде шкода, але для головних партій це було б класним шоком, ось так раз їх прокатити повз ВР. От тоді б вони думали, що треба робити при владі...

    Але все це з розділу фантастики. На жаль, нереально здійснити, а буо б непогано. Єдиний реальний варіант - час. Багато правда піде часу...
    Навіть найкращі стають згодом катами

  7. Вверх #7
    настоящий полковник
    Аватар для полковник1
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    78
    Сообщений
    44,315
    Репутация
    300673
    Какая фантастика, о чем вы говорите? Разве Мороз, после предательства, прошел в ВР? А Литвин так перепугался, что не знает куда приткнуться...А партия Януковича, которая обещала "покращення життя уже сегодя" , проиграла выборы, потеряв часть избирателей....Так что все путем. Они(власть имущих) начинают думать, и не надо им мешать в этом деле. Смотришь, начнут искать профи, а не называть себя таковыми.
    Последний раз редактировалось полковник1; 23.01.2008 в 03:24.
    Что же вы строем не ходите?

  8. Вверх #8
    Не покидает форум Аватар для Iрися
    Пол
    Женский
    Адрес
    ріднесенька Одеса
    Сообщений
    9,497
    Репутация
    1264
    Цитата Сообщение от полковник1 Посмотреть сообщение
    Какая фантастика, о чем вы говорите? Разве Мороз, после предательства, прошел в ВР? А Литвин так перепугался, что не знает куда приткнуться...А партия Януковича, которая обещала "покращення життя уже сегодя" , проиграла выборы, потеряв часть избирателей....Так что все путем. Они(власть имущих) начинают думать, и не надо им мешать в этом деле. Смотриш, начнут искать профи, а не называть себя таковыми.
    Ну я про те, щоб взагалі всіх прокатити...
    А так, звісно, час йде і люди розумнішають...
    Навіть найкращі стають згодом катами

  9. Вверх #9
    настоящий полковник
    Аватар для полковник1
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    78
    Сообщений
    44,315
    Репутация
    300673
    Цитата Сообщение от Iрися Посмотреть сообщение
    Ну я про те, щоб взагалі всіх прокатити...
    А так, звісно, час йде і люди розумнішають...
    Ірися, не надо быть такой кровожадной и нетерплячой. Время идет, все изменяется.... Посмотрите на Януковича! Разве его можно сравнить с тем , с прошлым? Будем ждать, будем ждать(с)
    Что же вы строем не ходите?

  10. Вверх #10
    Посетитель Аватар для Robin
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    158
    Репутация
    19
    ...якщо б ми показали дулю всім нинишнім можновладцям за пропозицією Ірисі, щоб мали? Мені, особисто, не дуже імпонує такий варіант розвитку подій...відносно моральних висновків, які треба зробити Морозу, то тут не розумію в чому суть? Ну пролетів Мороз, ніби-то його електорат не пробачив зради, ну то й що...якщо це такий процес розумнішання виборця, то це повний капут, думаю розумієте чому...а сидіти та й чекати часів, коли прийде дядечко і скаже: "Я, тільки я, можу називатися профі в управлінні державою"...так це вже ми проходили...часи, коли будемо вибирати, а не гратися в ілюзію демократії, необхідно наближати саме нам, своєю чіткою позицією...
    Можливо, панацея - розгалудження на добровільній ініціативі громадян комітетів самоорганізації...уявіть собі декілька осередків, конкретно один комітет на район, які ведуть роботу із владою на місцях...тільки шось не так - шуму наробити...коротше кажучи громадянське суспільство необхідно нам створювати, на кшталт європейського...і тільки тоді народиться нова генерація політиків, бо вийдуть вони саме із національного руху, а не з якогось іншого туснячка...
    продовжуємо обговорювати...Дякую.
    Последний раз редактировалось Robin; 23.01.2008 в 14:17.

  11. Вверх #11
    Не покидает форум Аватар для mogarich
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    18,323
    Репутация
    9119
    Перефразировав классику - проблемы электората эстеблишмент не ..бут

    Завуалированный мат. Скептик.
    Последний раз редактировалось Скептик; 24.01.2008 в 09:33.


Ответить в теме

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения