Одесса: 22°С (вода 20°С)
Киев: 18°С
Львов: 21°С

Тема: ПРОГРАМА ЗАХИСТУ УКРАЇНЦІВ

Закрытая тема
Страница 1 из 7 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 20 из 130
 1. Вверх #1
  Постоялец форума
  Сообщений
  1,820
  Репутация
  239
  Записей в дневнике
  2

  По умолчанию ПРОГРАМА ЗАХИСТУ УКРАЇНЦІВ

  Голова Всеукраїнського обєднання "Свобода" Олег Тягнибок розробив "Програму захисту українців" яка є надзвичайно актуальною зараз.


  Визнати геноцид українців у ХХ ст. злочином проти людства (терор і пограбування мирного населення під час війни большевицької Росії проти УНР 1918-20 років; розкуркулення та насильницька колективізація; штучні голодомори 21-го, 32-33-го, 47-го років; кілька хвиль фізичного знищення української еліти у 20-30-40-х та 70-х роках; фізичне знищення мирного населення у воєнний період; примусове вивезення українців на чужину; операція „Вісла”; мордування у тюрмах та знущання у „психушках” з українських патріотів аж до початку „перестройки”; пограбування народного господарства, історичних та культурних цінностей; пограбування та нищення українських церков; вкрадені заощадження громадян у 1991 році; переслідування за національною та релігійною ознаками; планомірне нищення української культури та мови, тотальна русифікація).

  Створити Інститут трагедії та героїзму українського народу.

  Ініціювати публічний судовий процес над комунізмом (Нюрнберг-2). Заборонити комуністичну ідеологію як людиноненависницьку та таку, що завдала непоправної шкоди українському народові.

  Ліквідувати залишки та заборонити використання імперсько-большевицьких символів, які морально принижують українців (памятники катам українців - Леніну, Косіору, Дзержинському і т.д., імперські топоніми - Кіровоград, ... і т.д., радянську символіку).

  Покарати злочинців, які нищили українську націю. Створити спеціальну слідчу структуру, яка б розшукувала катів українського народу у всьому світі і подавала позови до Гаазького трибуналу. Запровадити державну нагороду „Праведник України” для кожного неукраїнця, який врятував від геноциду або репресій хоча б одного українця.

  Вимагати від правонаступниці СРСР - Російської Федерації офіційного вибачення та компенсацій за геноцид і шкоду, завдану українському народові.

  Виплатити компенсації репресованим або членам їхніх родин у розмірах не менших, ніж постраждалим від Голокосту. Повернути пограбоване майно.

  ОУН-УПА. Визнання та вдячність

  Визнати вояків ОУН-УПА учасниками Другої світової війни.

  Надати ветеранам ОУН-УПА пільги на рівні з ветеранами радянської армії і компенсувати недодані за 14 років Незалежності.

  Поширювати правду про ОУН-УПА на всій території держави (відкриті парламентські слухання, круглі столи, документальні та художні фільми, теле- та радіопередачі, книговидання тощо.)

  Заснувати Державний музей-меморіал Української звитяги (Збройної боротьби за Незалежність) у ХХ ст.

  Впровадити спеціальний курс вивчення історії ОУН-УПА в усіх навчальних закладах.

  Оголосити День створення УПА (14 жовтня, св. Покрови) державним святом.

  Мова. Захист та поширення

  Регламентувати вживання української мови у ЗМІ пропорцїйно до кількості українців (тобто не менше, ніж 80% мовлення).

  Скасувати оподаткування на україномовне книговидання, аудіо- та відеопродукцію терміном на 5 років.

  Запровадити обов'язковий іспит з української мови для держслужбовців та кандидатів на виборні посади.

  Зобов'язати всіх держслужбовців використувати українську мову на роботі та під час публічних виступів.

  Скасувати „сталінський” правопис, який штучно наближує українську мову до російської. Ухвалити та впровадити новий український правопис.

  Розробити та впровадити україномовне програмне забезпечення для комп'ютерів державних установ, навчальних закладів та вільного продажу.

  Інформаційний простір. Правда та державна безпека

  Створити національний інформаційний простір (громадське радіо та телебачення, цілодобовий телеканал „Культура”, конкурентноспроможна кіноіндустрія тощо).

  Провести системний моніторинг українських ЗМІ. Переглянути ліцензії ЗМІ, які порушували мовне законодавство, принижували національну гідність українців, поширювали дезінформацію, проводили антиукраїнську пропаганду.

  Збільшити в'їзне мито на іноземну поліграфічну, аудіо та відеопродукцію. Ввести податок на трансляцію іноземних радіо- та телеканалів, тиражування та прокат музичної та кінопродукції. Виторгувані кошти спрямувати винятково на розвиток національного інформаційного простору.

  Суспільство. Соціальна та національна справедливість

  Провести люстрацію державних службовців, які працювали на керівних посадах у комуністичній партії Радянського Союзу, КДБ СРСР, вдавалися до політичних переслідувань, фальсифікації виборів, запровадження цензури у ЗМІ, сепаратистських та корупційних дій.

  Переглянути закон про громадянство. Повернути графу в паспорті - „національність”.

  Забезпечити пропорційне представництво українців у всіх органах влади (не менше як 80%).

  Переглянути приватизацію великих підприємств.

  Ввести судову заборону на приватизацію стратегічних підприємств та українських земель громадянами інших держав.

  Надати пільгові умови українцям примусово виселеним на чужину для повернення та отримання українського громадянства. Забезпечити державний захист українців за кордоном. Створити умови для повернення 7 мільйонів українських заробітчан на Батьківщину.

  Не допустити будь-які спроби втягнення України в нове імперське ярмо. Припинити участь України в ЄЕП чи в будь-яких інших (політичних, економічних, військових) союзах, нав'язуваних Москвою. Вийти з СНД.


 2. Вверх #2
  Живёт на форуме
  Адрес
  Одесса
  Сообщений
  4,621
  Репутация
  236
  Створити умови для повернення 7 мільйонів українських заробітчан на Батьківщину.
  Вот пусть такую малость сначала сделает, ввиде примера... А заодно и тех, благодаря кому такое произошло подведет к стенке с графиками (С)

 3. Вверх #3
  Постоялец форума
  Сообщений
  1,820
  Репутация
  239
  Записей в дневнике
  2
  Краще він їх підведе до іншої стінки...

 4. Вверх #4
  Постоялец форума
  Сообщений
  1,820
  Репутация
  239
  Записей в дневнике
  2
  До речі: забув надати інформацію всім тим кого цікавить питання вибору нового шляху розвитку України.
  Інформацію можна знайти на сайтах: www.tiahnybok.info та "Українська воля" www.odesa.in.ua

 5. Вверх #5
  Постоялец форума
  Сообщений
  1,820
  Репутация
  239
  Записей в дневнике
  2
  Олег Тягнибок: «Меморандум «Ющенка – Януковича» – це зрада тих людей, які відстоювали свій вибір на Майдані»
  У п’ятницю голова Всеукраїнського об’єднання «СВОБОДА», народний депутат України Олег Тягнибок з робочим візитом відвідав Дніпропетровщину, під час зустрівся з обласним партійним активом ВО «СВОБОДА» та взяв участь у пікетуванні Царичанського районного суду Дніпропетровської області, ініційованому за фактом звірячого побиття українця чужинською мафією.
  Окрім того, на прохання журналістів прокоментувати Меморандум порозуміння між владою та опозицією Олег Тягнибок зазначив: «Гірко про це говорити, але всі ми стаємо свідками того, як Помаранчева революція завершується «помаранчевою» капітуляцією. Пакт про капітуляцію вже підписано – це меморандум «Ющенка – Януковича». Маленькому українцеві чітко дали зрозуміти, що гасло «Бандитам – тюрми!» – це всього-на-всього використаний передвиборчий слоган. Через рік після Майдану влада зізналася, що тюрми так і не побачать ні корупціонерів, ні сепаратистів, ні фальсифікаторів виборів. Відмова від перегляду приватизації – це зелене світло олігархам: «Хлопці грабуйте далі, що вхопите то ваше. І ніхто не посміє відібрати вкрадене назад». Але найнебезпечнішою на наш погляд є домовленість про амністію фальсифікаторам виборів. По суті – це зрада тих людей, які відстоювали свій вибір на Майдані, протестуючи саме проти фальсифікації. Амністія фальсифікаторів виборів-2004 це ліцензія на злочинні дії на виборах-2006. Очевидно нова-стара влада потребує перевірених «фахівців» також і у цій ганебній практиці».
  Довідка:
  З повною інформацією щодо про діяльність ВО «СВОБОДА» можна ознайомитись за адресою: www.tiahnybok.info

 6. Вверх #6
  Супер модератор Аватар для VOD
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Одесса
  Сообщений
  3,327
  Репутация
  959
  вот это настоящий бред.

  выйти из СНГ, говорите? И так бедная страна, а если выйдем, то вообще никому ненужными бомжами станем...

 7. Вверх #7
  Живёт на форуме
  Адрес
  Одесса
  Сообщений
  4,621
  Репутация
  236
  VOD, Так это самое то: оттуда выйдем, сюда нас никто не привмет - и полная независимость от всех! Будем сосать лапу в гордом осознанном одиночестве с чувством собственного достоинства...

 8. Вверх #8
  Постоялец форума
  Сообщений
  1,820
  Репутация
  239
  Записей в дневнике
  2
  cape, мені здається що у вас залишилась стара радянська звичка вважати: якщо нас ніхто не нагодує, то ми можемо вмерти з голоду. Чому тоді Швейцарія не вмирає з голоду, без проблем існують маленький Тайвань та Південна Корея і я жодного разу не чув що Нова Зеландія хоче вступити в СНД!

 9. Вверх #9
  User banned Аватар для Observer
  Пол
  Мужской
  Адрес
  город в стране, которая будет всегда
  Сообщений
  12,704
  Репутация
  294
  Цитата Сообщение от мольфар
  Чому тоді Швейцарія не вмирає з голоду, без проблем існують маленький Тайвань та Південна Корея і я жодного разу не чув що Нова Зеландія хоче вступити в СНД!
  Это потому, что в Швейцарии, на Тайване, в Южной Корее и Новой Зеландии живут неукраинцы

 10. Вверх #10
  Постоялец форума
  Сообщений
  1,820
  Репутация
  239
  Записей в дневнике
  2
  Павлик-Морозов, а Росія тоді чому не вийде з СНД, може теж з голоду боїться вмерти? І українців в Росії живе не дуже й багато. :gy:

 11. Вверх #11
  User banned Аватар для Observer
  Пол
  Мужской
  Адрес
  город в стране, которая будет всегда
  Сообщений
  12,704
  Репутация
  294
  Цитата Сообщение от мольфар
  Павлик-Морозов, а Росія тоді чому не вийде з СНД, може теж з голоду боїться вмерти?
  Есть такое понятие как "градообразующее". Думаю, в данном случае можно использовать термин "союзообразующее"
  І українців в Росії живе не дуже й багато. :gy:
  А Вы их считали?

 12. Вверх #12
  Супер модератор Аватар для VOD
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Одесса
  Сообщений
  3,327
  Репутация
  959
  мольфар, потому что в Швейцарии у людей ЕСТЬ мозги(да и существует она подольше, чем Украина). А про Тайвань и Южную Корею вы, видимо, плохо проинформированы. Живут они, мягко скажем, не очень. (в среднем, разумеется)

 13. Вверх #13
  Голова Всеукраїнського обєднання "Свобода" Олег Тягнибок розробив "Програму захисту українців" яка є надзвичайно актуальною зараз
  Мамадорогая! Защиты украинцев... От кого??? От Бабайки??

  Скажите пожалуйста, если говорить о человеке - вам нравится позиция ослика Иа?
  Позиция вечно обиженного? Позиция "Три певца на сцене пели "Нас побить, побить хотели"..."??
  Человека, который постоянно жалуется, во всех своих неудачах обвиняет сослуживцев, тещу, маму с папой и соседскую собаку?
  Лично мне - нет. И не думаю, что кому-то хочется быть вечно обиженным неудачником.
  Тогда почему же мы, как народ, уже черт знает сколько времени в этой позиции... находимся??
  Пора уже курсы какие открывать - "Как перестать жаловаться и начать жить"...
  Не будите во мне Зверя, он и так не высыпается

 14. Вверх #14
  Постоялец форума
  Сообщений
  1,820
  Репутация
  239
  Записей в дневнике
  2
  Tigra, ви дивитесь на назву (можливо й не дуже вдалу), а треба дивитись на зміст.

 15. Вверх #15
  Живёт на форуме
  Адрес
  Одесса
  Сообщений
  4,621
  Репутация
  236
  мольфар, Вы на Тайване когда последний раз были? Или в Южной Корее? Там совсем не так радужно, как кажется. Особенно на Тайване. Можете мне поверить на слово: простые люди живут далеко не как богачи. Скажем так: у них уровень жизни выше по сравнению с их жизненными устоями и запросами, чем у нас. И "подкармливали" их довольно сильно. Ну это субъектив, конечно.

  Нас и сейчас особо уже не кормят. Ну и что? Вы видите положительные изменения? Я - нет. Вопрос не в том, что мы сами не выживем. Вопрос в том, как выжить с большим комфортом и с наименьшими потерями. Вот это стремление к показной самостоятельности и якобы независимости и напоминает мне стремление Союза выжить благодаря только напряжению своих силов. Да еще по возможности и организовать вокруг себя блочек таких-же сирых и убогих. И в достижении этой цели плевать густой и тягучей слюной на ныне живущих. Не могут купить квартиру? Да и фиг с ними. Не могут покупать бензин? Ну и ладно. Не хватает элементарно денег дотянуть до следующей зарплаты или пенсии после уплаты за газ-квартиру-липиздричество? Да кого это волнует? У проводников-же это все есть, им хватает, а серой массе будут кормить идею о светлом будущем для следующих поколений. Не находите аналогий?

 16. Вверх #16
  User banned Аватар для Observer
  Пол
  Мужской
  Адрес
  город в стране, которая будет всегда
  Сообщений
  12,704
  Репутация
  294
  Странно, что когда в пример приводят всех этих южно-азиатских тигров никто не задумывается, чем обеспечивается их конкурентоспособность на рынке (за счет чего и создается тот самый ВВП). А ведь это элементарно - дешевая рабсила. А из этого следует, что простой работяга там живет гораздо хуже, чем ему хотелось бы...

 17. Вверх #17
  Постоялец форума Аватар для Shelton
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Canada
  Сообщений
  2,289
  Репутация
  82
  Цитата Сообщение от Павлик-Морозов
  Странно, что когда в пример приводят всех этих южно-азиатских тигров никто не задумывается, чем обеспечивается их конкурентоспособность на рынке (за счет чего и создается тот самый ВВП). А ведь это элементарно - дешевая рабсила. А из этого следует, что простой работяга там живет гораздо хуже, чем ему хотелось бы...
  Куда уж до уровня Северной Кореи и Вьетнама, “освобождённых” в своё время Москвой.
  Украина вслед за братскими славянскими странами идет в цивилизoванную Европу. Удачи тебе, Кремль!
  Aвтор Shelton (Избранное)

 18. Вверх #18
  мольфар, а Tigra смотрит не на название или содержание, она "зрит в корень" (К.Прутков)
  Охота на говорунов строго запрещена! Строго, строго запрещена!

 19. Вверх #19
  Постоялец форума
  Сообщений
  1,820
  Репутация
  239
  Записей в дневнике
  2
  cape, безумовно ви маєте рацію: великих позитивних змін у житті звичайних людей нема. Але багато людей плутають "причини" та "наслідки". Є люди які вважають що якби залишився Радянський Союз ми б зараз жили у квітучей країні. Це помилка, бо економіка СССР знаходилась у глухому куті і будь яки спроби реформування призводили до економічної та політичної дезинтеграції. Можна пригадати 1905 рік, 1917 рік і 1991 рік. Імперія була приречена.
  Далі: є люди які вважають що якби ми (Україна) пішли шляхом Білорусі та Казахстану - все було б добрє. Але Україна останні 10 років саме таким шляхом і йшла . Кучма по десять раз на рік їздив до Москви і цілувався з Єльциним і Путіним. Але від цього ми не стали жити набагато кращє. Існують економічні закони: якщо співпраця вигідна - вона розвивається, якщо ні - тоді шукаються інші партнери. Я за тісну економічну співпрацю України з Росієй, а також Казахстаном та Білорусью але без політики. Саме політика призвела до того, що Євросоюз опинився в кризовому стані. Вони почали підміняти економічні закони політичною "необхідністю". СНД - вмер, а ЄЕП щє не народився, бо країни не готові сприймати наднаціональні утворення. І не треба нікому - нічого навязувати і тоді процес увійде в нормальне русло. Можливо пройде деякий час і ідеі економічної співпраці приймуть нові організаційні рамки, але це вже буде зовсім інша ситуація.
  Що стосується життя людей: не Україна винна в тому що ми маємо такі уряди які неспроможні покращити життя. Кучма, Лазаренко, Кінах, Ющенко...всі вони не мали системи яку треба розробити для того щоб провести зміни в економіці. Найбільш успішні уряди світу це не ті, які талдичуть про "зростання життєвого рівня", а ті кого цікавить в першу чергу зростання експорту та ВВП. Тоді й життя людей, через зарплатні та пенсії, значно покращується.

 20. Вверх #20
  User banned Аватар для Tur
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Одесса
  Сообщений
  1,565
  Репутация
  296
  Записей в дневнике
  1
  Мольфар уже утомляет... Все песни на одну тему и на один мотив.

  Значит компенсации от России и извеннений! А почему не от Израиля (много их там было, в верхушке), почему не от литовских стрелков? А чего забыли белорусию, Чечню..... Это ж надо таким ........ и ........... быть!

  Тьфу, блин, какой узголобый.....


Закрытая тема
Страница 1 из 7 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения