Одесса: 24°С (вода 23°С)
Киев: 21°С
Львов: 18°С
2GIS

Тема: Чим кращий терор від революції.

Ответить в теме
Показано с 1 по 6 из 6
 1. Вверх #1

  Post Чим кращий терор від революції.

  Якщо в нашій країні і надалі буде погіршуватись соціально-економічна ситуація то цілком ймовірно що ми станемо свідками або учасниками масових народних збурень . Помаранчева революція на фоні цього народного гніву буде здаватись дитячими забавками.
  В цій темі я наведу низку аргументів основаних на логіці і прикладах з історії на перевагу народного терору над іншими масовими народними повстаннями,революціями,бунтами що можуть виникнути в Україні.
  Переваги терору над масовими народними повстаннями ,революціями ,бунтами :
  1.Для організації терористичних груп непотрібно залучати багато людей і витрачати великі гроші.
  2.Група із 10 - 15 чоловік буде діяти більш ефективно ніж армія із тисяч працівників МВС ,СБУ,прокуратури в плані бородьби із корупційними чиновниками,суддями,політиками.
  3.Революція дуже небезпечна для нашої держави .По перше вона може привезти до громадянської війни . По друге Росія може скористатись масовими безпорядками і ввести свої війська на територію України під приводом захисту російського населення так як вона зробила в Південній Осетії.
  4.Як правило народний терор на відміну від більшості революцій є аполітичним . Тобто терористичні групи можуть виникати по всій території України від донбасу до галичини.
  5.Завдяки прицільним ударам від терористичної діяльності буде гинути менше невинних людей ніж при масових народних революціях.
  6.Народний терор що може виникнути на території України буде скерований не проти держави а проти тих хто шкодить цій державі .Отже терористична діяльність буде мати позитивний вплив на економіку країни.
  7.Можливо дехто з крупних олігархів бачачи як гинуть його колеги по злочинному бізнесу вирішить покаятись і поверне українському народу більшу частину награбованого із офшорних зон і нарешті почне по чесному платити податки державі.
  8.До терористичної діяльності можуть залучитись всі верстви населення а також працівники правоохоронних органів котрим набридло через продажні суди відпускати на волю відвертих злодіїв-корупціонерів .
  9.У всі часи і у всіх народів терористи що боряться проти гноблення свого народу є героями і про них складають пісні,легенди також інколи ставлять памятники ,називають на їх честь вулиці. Праобразом сучасного народного месника є легедарний Робін Гуд. З української історії можна згадати Олексу Довбуша.
  10.Ефективність терористичної діяльності видно на прикладі італійських "Червоних бригад". На їх рахунку десятки знищень мафіозних суддів,політиків,чиновників. Вони змінили громадську думку італійців з пасивної до критичної по відношенню до мафії у владі . Це в свою чергу дало поштовх до зміни на законодавчому рівні . Почали приймати анти мафіозні закони,зменшився вплив мафії на владу.

  Ось таке моє бачення .Можливо я помиляюсь в чомусь. Якщо так то хотілось би дізнатись де є хибна логіка.
  Последний раз редактировалось парабеллум; 09.09.2010 в 15:38.


 2. Вверх #2
  Не покидает форум Аватар для Big!
  Пол
  Мужской
  Сообщений
  15,071
  Репутация
  1857
  Вы, случайно, не Беня Ладен будите?
  А мож, призрак Хоттаба?
  Шевченко Степан Абрамович, националист.

 3. Вверх #3
  Цитата Сообщение от Big! Посмотреть сообщение
  Вы, случайно, не Беня Ладен будите?
  А мож, призрак Хоттаба?
  Чомусь більшість людей при згадці слова терор одразу асоціюють його з розпіареними зомбоящиком Бен Ладеном,Палестиною,Чечнею ,ісламським фундаменталізмом.Забуваючи про існування інших видів терору .

  Я всього лиш провів невеличку історичну розвідку плюс до того прочитав пару книжок про методи терористичної і диверсійної діяльності в міських умовах. На основі отриманої інформації сформував своє бачення про яке аргументовано написав в цій темі.

 4. Вверх #4
  Не покидает форум Аватар для The Crow
  Пол
  Мужской
  Сообщений
  5,501
  Репутация
  6083
  Народный террор в Украине? Ооооочень сильно сомневаюсь. Лично у меня сложилось такое впечатление, что наши люди ни на какие акции протеста бесплатно уже не выйдут. Разбаловали их наши политики- за каждый акт гражданского неповиновения деньги платят. Вот наш народ и привык митинговать только за деньги.

 5. Вверх #5
  User banned
  Пол
  Мужской
  Сообщений
  19,672
  Репутация
  10506
  Записей в дневнике
  5
  Цитата Сообщение от Big! Посмотреть сообщение
  Вы, случайно, не Беня Ладен будите?
  А мож, призрак Хоттаба?
  Скорее, клон Клоуна... гм ... каламбур...

 6. Вверх #6
  Не покидает форум Аватар для bobbob
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Харьков-Одесса
  Возраст
  55
  Сообщений
  5,697
  Репутация
  2300
  Идея изначально дилетантская.Подобные группы станут легкой добычей профессиональных антитеррористических подразделений государства.
  Весь мировой опыт говорит о том,что эффективно могут действовать только хорошо законспирированные,структурированные и что самое важное объединенные идейно организации с железной дисциплиной и не менее жестким(авторитарным) руководством. Очень важной составляющей является так же финансирование,разведка и контрразведка(служба безопасности),служба планирования и техническая служба.
  Без выше перечисленных условий, все это будет выглядеть как провокация против участников подобных групп с целью их последующего разоблачения и ликвидации.
  Вот так,если коротко.
  Последний раз редактировалось bobbob; 06.09.2010 в 13:48.
  Якщо нікчеми почувши твоє ім’я здіймають галас, значить воно звучить гордо.


Ответить в теме

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения