Одесса: 20°С (вода 18°С)
Киев: 16°С
Львов: 16°С
Velvet

Тема: Киевский мер готовит себе армию

Ответить в теме
Показано с 1 по 2 из 2
 1. Вверх #1

  По умолчанию Киевский мер готовит себе армию

  Київрада вчинила державний переворот, утворивши фактично підпорядковане Омельченку збройне угрупован
  Джерело УНІАН [30.08.2005 18:14]
  Київська міська рада сьогодні прийняла за основу рішення про створення в столиці муніципальної автодорожньої інспекції.

  Як передає кореспондент УНІАН, коментуючи це рішення Київради, київським міський голова Олександр ОМЕЛЬЧЕНКО зазначив, що створення автоінспекції на рівні місцевих рад порушується вже протягом 5 останніх років. За цей час до ВР було подано 5 законопроектів, які готувалися "в різні часи, різними депутатами". "Ми вважаємо, що ці умови, які створені в Києві з виконанням водіями правил дорожнього руху, паркування, а також масове вживання алкогольних напоїв, про що свідчать затримання… ми вважаємо, що Київ повинен мати власну муніципальну автоінспекцію, яка б виконувала волю і потреби ", - сказав О.ОМЕЛЬЧЕНКО.

  Згідно з прийнятим рішенням, Київська міська рада спільно з головним управлінням МВС в Києві має здійснити організаційно правові заходи щодо утворення муніципальної автодорожньої інспекції Києва та визначити структуру, штатну чисельність її підрозділів та надати відповідні документи на затвердження сесії Київради.

  Крім цього, міська влада в установленому порядку разом із зазначеним управлінням має вирішити питання щодо утримання МАІ згідно з штатною чисельністю її підрозділів і матеріально-технічного забезпечення її діяльності та закріпити за нею майно на оперативне управління.

  Крім цього, сесія доручила постійній комісії з питань регламенту, правової політики та депутатської етики розробити положення про МАІ, яке планується затвердити на черговому пленарному засіданні сесії Київради.

  КОМЕНТАР

  Цікаво чи буде опротестовано продажною Генпрокуратурою Піскуна це незаконне рішення?

  Муніціпальна міліція чи даї - це незаконне утворення збройних формувань!
  Тепер теж саме зроблять ради у Криму чи у Львові. На наступних виборах ці військові формування викоритовуватимуть політики. Може бути громадянська війна


 2. Вверх #2

Ответить в теме

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения