Одесса: 14°С (вода 18°С)
Киев: 12°С
Львов: 12°С
Beit Grand

Тема: Репресії проти БРАТСТВА.САДЖАЮТЬ ВСІХ!!!

Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 20 из 73
 1. Вверх #1

  По умолчанию Репресії проти БРАТСТВА.САДЖАЮТЬ ВСІХ!!!

  По акції БРАТСТВА 31 серпня в Київській мерії скасовано попереднє рішення суду. Проти чотирьох затриманих активістів порушено кримінальну справу за ст. 115 КПКУ. Двох із них, Лебедєва Олександра та Швецова Віктора з Печерського РУ МВС України переведено до ізолятора тимчасового утримання на Глибочицькій. Досі лишаються у Шевченківському райвідділі Селлеі-Довженко Аттіла та Башарін Олександр.

  З 3-го вересня член Всеукраїнської політичної партії БРАТСТВО Віктор Швецов утримувались у Печерському районному відділенні ГУВС у м. Києві, член партії БРАТСТВО Олександр Лебедєв після перебування у Печерському райвідділі ГУВС у м. Києві знаходиться у важкому стані (був підданий тортурам), скаржиться на біль у шлунку на в нирках; його під охороною відвезли до лікарні для здачі аналізів, потім був доставлений до Ізолятора тимчасового утримання на Глибочицькій; член партії БРАТСТВО Олександр Башарін – у Шевченківському райвідділі, член партії БРАТСТВО Аттіла Селлеі-Довженко - в Головному управлінні МВС України у м. Києві.

  Слідчий Головного управління внутрішніх справ МВС України у м.Києві Лога, який веде справу Башаріна О.А. та Селлеі-Довженка А.Д.Я., не дає дозволу на зустріч затриманих з адвокатами та родичами. Також їм заборонено передати теплий одяг, їжу та необхідні медикаменти (Башарін хворий на хронічний гастрит).

  За участь у мирній акції 31 серпня в Київській мерії, коли активісти Земельного БРАТСТВА вимагали у київського мера землю, гарантовану їм Конституцією і Законом України „Про землю”, хлопцям пред’являють абсурдні обвинувачення – ст.258, ч.2, ККУ (терористичний акт).

  Затриманих піддають катуванням, чинять психологічний тиск. Зокрема, за особистою вказівкою начальника Печерського РУ МВС Літяги Владислава Анатолійовича, членам БРАТСТВА Лебедєву та Швецову відмовлено в зустрічі з адвокатами, родичами, журналістами, відмовлено в можливості передати їжу та необхідні медикаменти (Лебедєв хворий на виразку шлунку, це при тому, що з моменту затримання хлопці нічого не їли).

  На питання адвокатів та родичів: „Про які злочини йде мова?”, слідчий у справі Колос Дмитро Олексійович, (тел. (044)-280-63-98) відмовився відповідати. За даними, отриманими з Печерського РУ МВС термін затримання подовжений ще на 10 діб. Двоє затриманих – Башарін Олександр та Селлеі-Довженко Аттіла перебували на нічному допиті, що заборонено законодавством. Хлопцям навмисно не дають їжі та води, чинять фізичний та психологічний тиск.

  Джерело у правоохоронних органах підтвердило, що активістів БРАТСТВА затримано за бажання зустрітися з мером Києва Омельченком О.О.

  3 вересня вранці, з-під варти були звільнені члени партії БРАТСТВО Карпенко Сергій Петрович, Ватолкін Дмитро Петрович, Астанін Олександр Олександрович. Раніше, близько 17:30 2 вересня, членів партії БРАТСТВО Безверхого Артема, Зазвонова Костянтина було відпущено на свободу. В усіх звільнених активістів зняли відбитки пальців, і попередили, що вони мають з’явитися на першу ж вимогу правоохоронних органів. Позаяк вони не брали участі в акції 31 серпня у Київській мерії, за словами слідчих „вони більше непотрібні”.

  Звільнені активісти також підтвердили, що на всіх затриманих чинився фізичний та моральний тиск, а причина затримання – акція Земельного Братства у Київській мерії – 31 серпня цього року. Крім цього, їх допитували про минулорічні події в ЦВК.

  Як відомо, 1 вересня, у інтерв’ю каналові 1+1, якийсь суддя на прізвище Шостак, заявив, що вбачає у діях членів БРАТСТВА під час акції у Київській мерії серйозний кримінальний злочин – терористичний акт. Це при тому, що суддя Шевченківського суду, який судив затриманих 31 серпня хлопців, не побачив у їхніх діях навіть злочину адміністративного, обмежившись тільки усним попередженням.

  Напевно, Олександр Омельченко виділив панові Шостаку чималу земельну ділянку в Києві. Інакше неможливо пояснити такий абсурдний висновок судді. Тепер нас розстрілюватимуть за перехід вулиці у невстановленому місці.

  Як повідомлялося раніше, 31 серпня близько 18:00 на розі вулиць Шовковичної та Грушевського в Києві, неподалік від штабу Всеукраїнської партії БРАТСТВО, людьми в цивільному без жодних пояснень був затриманий член партії БРАТСТВО Лебедєв Олександр Вікторович. Його затягли в машину й відвезли в невідомому напрямку. 1 вересня, опівдні, на вулиці Інститутській, неподалік від штабу БРАТСТВА був затриманий член партії БРАТСТВО Швецов Віктор Вікторович. Увечері, 1 вересня, вдалося з'ясувати місцеперебування затриманих - Печерське відділення МВС.

  2 вересня ранком неподалік від штабу БРАТСТВА з метою "проведення бесіди" були затримані члени партії Башарін Олександр Анатолійович і Карпенко Сергій Петрович.

  Активіст партії Ватолкін Дмитро Петрович, на прохання працівників Печерського райвідділу, доставив документи раніше затриманих Лебедєва й Швецова, і також був затриманий.

  Близько 13:00 неподалік від штабу був затриманий активіст партії Зазвонов Костянтин Сергійович.

  Близько 14:00 на вулиці Шовковичній були затримані члени партії Астанін Олександр Олександрович, також Безверхий Артем Сергійович і Селлеі-Довженко Аттіла Яношевич. Люди в цивільному посадили їх у машини й увезли. До Аттіли Селлеі-Довженка застосовували катування, він відправлений на допит у Головне управління МВС України.

  Один із затриманих встиг повідомити, що правоохоронні органи, можливо, готують штурм штабу БРАТСТВА. У зв’язку з цим прес-службою була поширена відповідна заява.

  Раніше, 7 серпня, трьох членів БРАТСТВА - Астаніна Олександра Олександровича, Карпенка Сергія Петровича та Безверхого Артема Сергійовича вже затримували в Маріїнському парку, неподалік від штабу партії БРАТСТВО. Три тижні їх тримали в райвідділі, нібито за участь у якомусь пограбуванні. Але щодня слідчі вимагали від них лише одного: назвати прізвища учасників і організаторів Маршу миру українців Придністров’я 2004 року.

  В ніч з 1 на 2 вересня на квартири десяти активістів партії в Одесі й Києві приїжджали міліцейські наряди. За штабом партії (Київ, вул. Грушевського, 16) було встановлене цілодобове зовнішнє спостереження.

  Теперішній режим взяв владу за допомогою масових безпорядків. Новий міністр внутрішніх справ, останні п’ять років був головним організатором групових порушень громадського порядку в країні. Ми всі пам’ятаємо як Ющенко, Порошенко, Червоненко та інші депутати-нашоукраїнці били охорону ЦВК та офіцерів спецпідрозділів міліції, яким було заборонено відповідати, як майбутні урядовці вибивали двері кабінетів ЦВК і перешкоджали її роботі. На тлі їхніх безчинств смішно виглядають їхні пред’яви до БРАТСТВА, яке ніколи не дозволяло собі нічого подібного.


 2. Вверх #2
  А собственно никто особо и не верил в то, что что-то существенно изменится. Даже оранжисты сами говорили - поборим Януковича, затем примемся и за Ющенко. Воспитывать будем. Только вот что-то пока не видно воспитателей.

 3. Вверх #3
  Репресії проти БРАТСТВА. П’ятий день у лабетах антинародного режиму


  5 вересня. Відбувся суд над Селлеі-Довженко Аттілою та над Башаріним Олександром. Не були допущені адвокат, свідки, матері затриманих. Рішенням „суду” хлопцям продовжили термін ув’язнення на десять діб, і перевели в ІТУ №13.

  5 вересня, 17:58. 2 хвилини до закінчення роботи Шевченківського районного суду (Київ, вул. Смирнова-Ласточкіна 10-б). Спостереження повідомляє: привезли Аттілу та Сашка.

  Десять хвилин, і група підтримки, адвокат, матері затриманих вже прориваються крізь охорону. Не пускають. Навіть матерів. Навіть адвоката. Брешуть в обличчя, що суд не працює.

  Прориваються троє. На другому поверсі, біля залу, їх зустрічають кордони „Беркуту”. Засідання проходить за закритими дверима. У залі – слідчий, суддя, і наші хлопці. Навіщо приводили останніх, коли рішення відоме заздалегідь?

  Стоїмо на вулиці, скандуємо „Свободу!”, роздаємо листівки переляканим ментам. З дверей виходить голова суду. Веселий. Мабуть, був прибутковий день. Бачить наших, і настрій псується. – А нас чому не саджають, ми теж терористи – за Ющенка не голосували! Робить вигляд, ніби нічого не розуміє. Мудак.

  Телефонують з другого поверху: цирк закінчився, хлопців виводять у внутрішній двір. Увесь натовп біжить до брами. Менти лякаються ще більше, біжать слідом. Крізь щілину видно, як наших саджають у мікроавтобус. Тетяна влізає на паркан (в ментів скроні вже посивіли). Вітається з конвоєм. Каже, щоб не хвилювалися – цього разу перелізати ніхто не буде. Передаємо теплі речі, цигарки. Деякі знімають із себе куртки. Передаємо їх теж. Це - перший раз за чотири дні, коли „дачку” приймають.

  Біля нас швидко пробігає слідча Лога. Майже вродлива жінка, з довгим, фарбованим волоссям. Хоче сховатися в машину. Її наздоганяє матір в’язня. Слідча ховає погляд, виправдовується. Каже, що вже „не при ділах” і справу вести не буде.

  Браму відчинено. Під вигуки „Свободу політв’язням!”, автобус швидко проноситься повз нас. На повороті чекає брат Дмитро. Він біжить поруч, і встигає зробити зі спалахом єдиний знімок. На знімку - наші хлопці. Вигляд – дуже втомлений, обличчя в синцях - наслідках нічних допитів у ГУ УМВС та СБУ. Але посміхаються.

 4. Вверх #4
  Борзописецъ Аватар для Скептик
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Одесса
  Сообщений
  13,944
  Репутация
  1471
  Все радикальные партии такие угнетенные - дальше некуда. Не желаете почитать, например, сайт Витренко?
  Кому тут в телевизор?

 5. Вверх #5
  Постоялец форума Аватар для Shelton
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Canada
  Сообщений
  2,289
  Репутация
  82
  Цитата Сообщение от Скептик
  Все радикальные партии такие угнетенные - дальше некуда. Не желаете почитать, например, сайт Витренко?
  А что, есть такой?!
  Украина вслед за братскими славянскими странами идет в цивилизoванную Европу. Удачи тебе, Кремль!
  Aвтор Shelton (Избранное)

 6. Вверх #6
  Борзописецъ Аватар для Скептик
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Одесса
  Сообщений
  13,944
  Репутация
  1471
  Shelton, Верите? Поищите - не такая уж буржуазная наука - кибернетика...
  Кому тут в телевизор?

 7. Вверх #7
  Постоялец форума
  Сообщений
  1,820
  Репутация
  239
  Записей в дневнике
  2
  І де тільки Корчинський собі прихільників знаходить? Вони лайном обмазані, а він завжди чистенький!

 8. Вверх #8
  редкий негодяй этот корчинский
  Слава славянам!

 9. Вверх #9
  Что имеете против Корчинского, тыловые крысы? Сколько буржуинов ты порешил, Мальчиш-Кибальчиш?

 10. Вверх #10
  Цитата Сообщение от Скептик
  Все радикальные партии такие угнетенные - дальше некуда. Не желаете почитать, например, сайт Витренко?
  Вопрос не в угнетенности. Оппозицию естественно пытаются заглушить, зажать и так далее. Вопрос поднимается не из-за того, что кого-то обидели. Просто КАК это делается. Цинизм (беспредел) с которым парней сажают достоин общественного внимания: смотрите кого выбрали. Сегодня сажают нас, а завтра могут и вас посадить.

 11. Вверх #11
  Борзописецъ Аватар для Скептик
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Одесса
  Сообщений
  13,944
  Репутация
  1471
  stankler, Я не состою в партиях - это не для меня. А вы даже толком не разобрались, кого и за что садят. А с такими амбициями можно просто всех выпустить и не мучится - чтобы никого не сажали.
  Кому тут в телевизор?

 12. Вверх #12
  stankler, а сколько славян порешил Корчинский в Абхазии и Чечне?

  А на Ганкевиче мы вам показали кто тыловые крысы
  Слава славянам!

 13. Вверх #13
  Может и показали, только мы не знали где эти Ганкевичи находится? Ты, собственно, о чем?

 14. Вверх #14
  Цитата Сообщение от Мальчиш-Кибальчиш
  stankler, а сколько славян порешил Корчинский в Абхазии и Чечне?

  А на Ганкевиче мы вам показали кто тыловые крысы
  Не славян, а федералов... Война есть война. Да и геополитика вещь темная. Помнишь когда-то казаки тоже частенько ходили на поляков вместе с татарами.

 15. Вверх #15
  Вчера наш народный суд. Как известно, самый гуманный суд в мире. Продлил термин задержания для расследования до 30 дней. Всем четверым за одно и то же инкриминируют разные статьи УК. Непосредственно судья, которая вынесла такое решение: Игнатченко Нина Ивановна

 16. Вверх #16
  stankler, Братство проводит яркие красочные акции, это импонирует. Но не нравится сам Корчиниский, вернее его прошлое.

  А ты вообще из Одессы?Про фестиваль Ганкевича должен знать и про драку на нем
  Слава славянам!

 17. Вверх #17
  Живёт на форуме
  Адрес
  Одесса
  Сообщений
  4,621
  Репутация
  236
  stankler,
  Не славян, а федералов...
  А че это за враг такой? Без национальности? Или теперь госслужащих модно бить?

 18. Вверх #18
  Что-то не слышал, что бы на том концерте кого-то из наших побили. Не обижайся, но пьяные драки не наша стихия.

  А прошлое у Корчинского нормальное. Человек с кристально чистым прошлым - это человек который или только что родился, или всю жизнь отсиживался в окопах. Давай поговорим о прошлом?

 19. Вверх #19
  Постоялец форума
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Global city
  Возраст
  37
  Сообщений
  1,528
  Репутация
  127
  я б всех националистов сажал. только так - в одну камеру чтоб целую кучу фашистов разных национальностей
  ... Каждый кто причитает эту надпись обязательно достигнет успехов в своих начинаниях ...

 20. Вверх #20
  Возможно, я с вами и согласен - вы только скажите что вы имеете ввиду, когда говорите "фашисты", и о ком говорите, когда говорите про националистов.


Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения