Тема: існує три типи кохання між жінкою і чоловіком:

Ответить в теме
Показано с 1 по 11 из 11
  1. Вверх #1

По умолчанию існує три типи кохання між жінкою і чоловіком:

КОХАННЯ.

Було з"ясовано, що існує три типи кохання між жінкою і чоловіком: перший можна описати, взявши за основу закон афініті*, і цей тип кохання являє собою ніжність, з якою люди ставляться одне до одного; другий – це статевий вибір, що є справжнім тяжінням взаємної сексуальності між партнерами; третій – примусове "кохання", не продиктоване нічим більш розумним, ніж аберацією*.

Можливо, в героїв легенд існували випадки іншого типу і, якщо подивитися довкола, то можна виявити велику кількість щасливих сімей, утворених на природньому і щасливому захваті одне одним. Ми знаходимо безліч випадків третього типу: цьому присвячена бульварна сенсаційна література з її труднощами; він закидає суди терміновими позовами про розлучення, кримінальними діями і цивільними справами; цей тип кохання відправляє заплаканих дітей в куток, подалі від сварок; він випускає зі своїх зруйнованих домівок розбитих молодих жінок і чоловіків.

Діанетика класифікує третій тип кохання як "партнерство реактивного розуму*". Тут панує згода, але на найнижчому розрахунковому рівні, який характеризує людину. Зведені примусом, чоловіки і жінки утворюють сім"ї, щоб знайти в них лише смуток і позбутися своїх надій.

До початку подружнього життя вони знають тільки, що щось примушує їх бути разом, почуття, що вони мають бути досить приємними одне для одного. А після весілля все більше й більше рестимуляція колишнього болю робить, нарешті, їх обох хворими, і життя, ускладнене тепер нещасними дітьми, перетворюється на сумні руїни.

Шлюб може бути врятований шляхом клірування* аберацій партнерів. Відновлення шлюбу шляхом клірування партнерів може й не принести такої великої любові, яку прославляли поети, але це принаймі принесе високий рівень поваги і співпраці для досягнення загальної мети – зробити життя гідним. І в багатьох шлюбах, після того, як партнери стали клірами, під брудним драттям абераціїї було виявлено, що вони дійсно кохали одне одного.

Клірування можна проводити з дуже важливої причини: задля дітей. Майже всі неприємності в шлюбі мають головну причину – аберацію по другій динаміці*, секс. І будь-яка аберація містить нервове ставлення до дітей.

Там де є діти вихід не в розлученні, а в кліруванні. З кліруванням відкривається нова сторінка життя, на якій може бути написане щастя.
    Л.Рон.Хаббард. "Діанетика".

*афініті-привабливість, симпатії, що існують між двома людськими істотами, або між людськими істотами та іншими живими організмами.
    *аберація-відхилення, відхід від раціонального мислення або поведінки.
    *реактивний розум-частина розуму, яка записує й зберігає фізичний біль та болісні емоції і намагається спрямувати організм лише на основі "стимул-реакція".
    *клірування-застосування діанетичного одітінгу, інша назва-процесінг.
    *друга динаміка-це прагнення людини до виживання шляхом статевого акту, народження та виховання дітей.

2. Вверх #2
    Саблезубая нимфа
    Записей в дневнике
    31
    кажись древние Греки различали около 20 видов любви...
    Жила-была личность, одни считали её темной, другие светлой, но всё зависело от света смотрящего :)

3. Вверх #3
    Цитата Сообщение от Tasya Посмотреть сообщение
    кажись древние Греки различали около 20 видов любви...
    Любовь к Родине главное бы не забыть
    Эх! Давно я не лежал в Колонном зале!

4. Вверх #4
    Саблезубая нимфа
    Записей в дневнике
    31
    ну мы же тут о М и Ж
    Жила-была личность, одни считали её темной, другие светлой, но всё зависело от света смотрящего :)

5. Вверх #5
    Посетитель Аватар для Greeneyes
    А помойму существует одна любовь! А все другое-это не любовь, а симпатия, влечение....и т.д.

6. Вверх #6
    мммм... главное - с дружбой не перепутать... )) а в принципе - согласна с топикстартером - эти виды характеризуют любовные союзы в общем, а дальше - у каждого своя конфета - неповторимая)))
    Who are you? - Noone...

7. Вверх #7
    Эксперт крышесносности

Записей в дневнике
    5
    Цитата Сообщение от Greeneyes Посмотреть сообщение
    А помойму существует одна любовь! А все другое-это не любовь, а симпатия, влечение....и т.д.
    Эт точно: когда понимаешь, что без неё (него) не можешь прожить и дня, когда пропитан весь ею (ним), всё твоё естество разделено с кем-то ещё, когда твои мысли о неё (нём) и ты улыбаешься при этом, как дурак. ))) Когда без неё (него) - никуда, а ним (неё) - везде и всюду! И т.д.
    "Я старый солдат, донна Роза и не знаю слов любви." (с) Но в общем и целом как-то так или рядом !
    Смирилась с тем, что жизнь прекрасна. )))

8. Вверх #8
    Цитата Сообщение от Арья_Старк Посмотреть сообщение
    мммм... главное - с дружбой не перепутать... )) а в принципе - согласна с топикстартером - эти виды характеризуют любовные союзы в общем, а дальше - у каждого своя конфета - неповторимая)))

Звичайно згоден з вами.
    Ось ще деяка інформація про технології:

В Діанетиці ми дуже мало говоримо про гериатрію*.

Це досить дивакувата назва для *науки про старість і про її причини. Ми майже не торкаємося цієї області, і це досить знаменно, адже я був одним з членів геронтолічного товариства при Службі охорони здоров"я Сполучених Штатів. Вони, як вважається, мають бути фахівцями у цьому питанні. Проте я вирішив не торкатися цієї галузі, тому що тут важко щось довести. Щоб довести щось в гериатрії, треба щоб хто-небудь прожив ще сотню років.

Проте якщо б хто-небудь з вас взяв яку-небудь людину і провів їй дуже багато одітінгу, то ви почали б спостерігати процес омолодження. Це, взагалі-то , неможливо заперечувати – я не думаю, що це можна заперечувати. Або ж ви почнете почнете спостерігати процес дорослішання людини – її вік буде змінюватися в напрямку якогось оптимального віку. Я не знаю, який оптимальний вік – двадцять один, двадцять два, десь так. І ви берете людину, котра застрягла на траку часу у віці п"яти чи десяти років і котра за якимись фізіологічними ознаками нагадує п"ятирічну чи десятирічну дитину чи котра застрягла – не приведи Господи – в народженні і вирізняється округлістю форм, властивих людині, що застрягла в народженні, і ви приводите цих людей у той вік, котрий є оптимальним для них, якщо тільки вони ще не проминули фатальної межі.

Фізіологічні зміни в тілі можуть зайти так далеко, що, незалежно від того, скільки процесінгу ви проведете цій людині, вона вже не поправиться.
    Лікар, як правило, вважав би людину безнадійною і сказав би, що для неї нічого зробити не можна.

Або, припустимо, людині тридцять років, а вона виглядає на сорокп"ять. Коли ви проводите цій людині процесінг – дбайливий, хороший процесінг – то, якщо у прекліра нема якого-небудь серйозного відхилення у будові органів тіла, ви отримаєте людину, котра виглядає на тридцять років, чи на двадцять вісім, чи на двадцять шість, чи на двадцять п"ять, щось в цьому роді.
    Я особливо… мені спадає на думку одна панночка з Канзас-Сіті. Я читав там лекції, а її чоловік помер якраз перед цим, і один парубійко з моєю допомогою одітував її протягом дев"яти годин.

Коли я побачив цю жінку вперше, вона сиділа в залі і виглядала як стара. Звичайно, вона була вдягнена в чорне, і це не надто поліпшувало картину в цілому, але однак, коли ви дивилися на її обличчя, ви бачили, що перед вами жінка, котрій, очевидно, близько… о, вона виглядала літньою.

І я все запитував у того одітора, чому він не зробить що-небудь для неї, тому що я знав, що у неї має бути сильний заряд горя, якого можна позбутися. І він одітував ту жінку протягом дев"яти годин, і я побачив її через два дні після того, як він її проодітував… чи через день. Вона була в іншому одязі, що, звичайно ж, деякою мірою посилювало ілюзію: вона була в червоному платті. Передімною була молода жінка. Передімною була молода жінка!

Переді мною була жінка років двадцяти шести. Це може відбуватися (клац) ось так. Так, ми, безперечно, вторгаємося в сферу гериатрії, проте ми не насмілюємося надто багато говорити про омолодження старців; це надто непопулярна тема. Тим не менше, одітор, працюючи з людьми може побачити, як вони стають молодше, чи старше. І я… не збираюся продавати Діанетику подібно тому, як продають ці рожеві пігулки, котрі ви маєте передплачувати поштою. Все це просто побічний результат. Ми не збираємося добиватися, щоб всі жили вічно. Це просто ілюстрація до теорії тета-МЕСТ*.

Л.Рон Хаббард. Лекції "Науки виживання". "Теорія тета-МЕСТ. Частина перша". Лекція, прочитана 21 травня 1951 року.

*аберація-відхилення, відхід від раціонального мислення або поведінки.
    *одітор-людина, навчена і кваліфікована у застосуванні процесів і процедур Діанетики. *тета-думка, котра потенційно не залежить від матеріальної ємності чи середовища, в котрому вона діє.
    *МЕСТ-слово, утворене записом українськими буквами звучання англійського терміну MEST, складеного з перших букв слів matter (матерія), energy (енергія), space (простір), і time (час). Використовується для позначення фізичного всесвіту

9. Вверх #9
    Супер модератор
    Супер пользователь
    існує три типи кохання між жінкою і чоловіком
    між чоловіком і чоловіком - два
    між жінкою і жінкою - один
    ॐ श्रीं ह्रीं क्लीं ग्लौं गं गणपतये वर वरद सर्वजनं मे वशमानय स्वाहा

10. Вверх #10
    пацанчик Аватар для unique
    propan, никаких тут результатов тестов.

я сказал
    .
    - Я не могу умереть, пока не заведу себе девушку...
    --------
    - Будь осторожен, Тиль,- они тебя сожгут живьём...

11. Вверх #11
    Эксперт крышесносности

Записей в дневнике
    5
    Ты улыбнулась и заговорила со мной, - так, ни о чем; и я понял, что этой минуты и ждал я так долго.

Рабиндранат Тагор
    Смирилась с тем, что жизнь прекрасна. )))

Ответить в теме

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права