Одесса: 18°С (вода 18°С)
Киев: 16°С
Львов: 16°С
Tshirt

Тема: сонячна революція

Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 20 из 41
 1. Вверх #1
  Постоялец форума
  Сообщений
  1,820
  Репутация
  239
  Записей в дневнике
  2

  По умолчанию сонячна революція

  © Ігор Каганець, директор Інституту метафізичних досліджень "Перехід-IV"

  Сонячна революція


  07:01 24.08.2005

  На початку 2006 року в Україні відбудеться другий пасіонарний спалах


  --------------------------------------------------------------------------------
  I. ВИПРАВЛЕННЯ ІМЕН
  Ще мудрий Конфуцій казав, що реформи потрібно починати з виправлення імен. Це значить, що спочатку треба все назвати своїми іменами, інакше мало що зрозумієш і нічого доброго не зробиш. Ось погляньмо на листопадові події 2004 року, коли український народ проявив небачену активність, і поставмо собі просте запитання:

  Хто був ініціатором «Оранжевої революції»?

  Українці? Аж ніяк. Якби тодішню владу представляв не «двічі несудимий», а хтось інший, наприклад симпатяга Тігіпко, то ніякого народного вибуху не було б. Адже люди вже змирилися з реаліями «Кучмостану», ні у що не вірили і прагнули лише, аби не стало гірше. Натомість в ролі радикального революціонера виступив Янукович з братвою, які задумали встановити «новий донецький порядок». Людей це вжахнуло і вони вийшли на Майдан.

  Листопадовий пасіонарний спалах насправді був реакцією українського народу на спробу кримінальної революції. Програма мінімум Оранжевого повстання — зберегти «статус кво», програма максимум — змінити керівництво без зміни системи. Очевидно, що це абсолютно не революційні цілі.

  До того ж, справжня революція завжди має якусь ідеологію. Натоміть її цілковита відсутність стала очевидною відразу ж після перемоги Ющенка на президентських виборах. Фактично, «національна ідеологія» нової влади складається з трьох пунктів: 1) інтеграція в СОТ; 2) інтеграція в ЄС; 3) інтеграція в НАТО. Все інше — це ситуативне реагування на поточні подразники в режимі пожежної команди. Майбутнє цієї системи губиться в мороці політологічної невизначеності. Але там, де пробуксовує політологія, допомагає метафізика.

  II. ПЕРША ФАЗА — ОРАНЖЕВА АКТИВАЦІЯ
  Метафізика досліджує буття у всій його повноті, включаючи його психоінформаційні, духовні і божественні аспекти. Один з метафізичних принципів — «Що нагорі, те і внизу». Він означає, що на різних рівнях буття можуть діяти подібні закономірності. Наприклад, соціальні процеси можуть мати біологічні аналогії, а народження нової нації можна описати термінами ембріології. Хочете переконатися?

  Ми знаємо, що зачаття нової людської істоти відбувається в результаті взаємодії двох начал: консервативного (обороняючого) жіночого і перетворюючого (атакуючого) чоловічого. Яйцеклітина велика і пасивна, сперматозоїд малий і активний. Зачаття відбувається у два етапи: 1) неймовірно швидка «активація яйцеклітини», коли внаслідок зовнішнього подразнення за кілька хвилин відбувається її переструктурування — на старій інформаційній базі; 2) внесення в активовану яйцеклітину нової, перетворюючої батьківської інформації і зачаття нової істоти. Це ази ембріології.

  Далі починається метафізика. Україна 2004 року — це велика пасивна яйцеклітина, а Оранжеве повстання — це її активація. Характерні ознаки: накопичення великої людської маси як головного фактору перемоги («разом нас багато — нас не подолати»), консервативна протидія кримінальному перевороту, відсутність якісно нового світогляду (перетворюючої інформації) — звідси зосередження на минулому і відсутність національної ідеології майбутнього. Виниклий світоглядний вакуум був миттєво заповнений ідеологією лібералізму, який інтереси міжнародного капіталу ставить вище інтересів нації, — звідси прагнення влади якнайшвидше вступити в СОТ і відкрити свої кордони для транснаціональних корпорацій. Пасивність «оранжевої яйцеклітини» виявилася ще й у тому, що повсталий народ делегував владу вчорашнім політикам — вихованцям постсовкового політичного гадючника. Їхні мораль і світогляд залишилися без змін, тому «революція» закономірно завершилася ротацією тієї ж самою владної верхівки.

  Що справді змінилося, так це український народ. Він повірив у те, що може перемагати. Він зрозумів, що може покладатися лише на себе. Він миттєво переструктурувався: виникла величезна нових людських контактів, проектів і громадських організацій. Надзвичайно завищені народні очікування і незадоволення існуючим станом створюють революційну ситуацію. Вона вибухне справжньою революцією на початку 2006 року. Її головним мотором буде середній клас — той, хто здійснив зміну влади на виборах-2004 і про якого нова влада відразу ж забула. Пригляньмося глибше до цього феномену.

  III. МИ, ПОСТІНДУСТРІАЛЬНИЙ СЕРЕДНІЙ КЛАС!
  Досі політичний процес в Україні відбувався у формі змагання олігархічно-кланових груп (“верхів”) за маніпулювання свідомістю найменш освічених, соціально пасивних верств населення: пенсіонерів, пільговиків, інвалідів тощо (“низів”). Натомість Оранжева активація здійснювалася середнім класом: менеджерами, працівниками інтелектуальної та інформаційної сфери, вчителями, лікарями, студентами, малим і середнім бізнесом, кваліфікованими спеціалістами. Визначальним тут є не соціальний чи майновий статус, а ініціативність і психологія самодостатності та відповідальності за свою долю — адже ці люди прибули на Майдан зі своєї волі, за свої гроші, з переконаністю, що від їхньої особистої участі залежить хід подальшої історії.

  Якщо бути точним, то в Україні активувався постіндустріальний середній клас. Його характерною особливістю є високий рівень освіти, культури й моралі, володіння літературною мовою, відкритість до сучасних технологій, наприклад, приблизно половина учасників київського Майдану оснащена мобільним зв’язком і працює на комп’ютерах. А щодо володіння власністю, що є класичною ознакою середнього класу, то в інформаційну епоху головним чинником багатства є інтелект і культура. Для того щоб нинішній відносно бідний український середній клас став заможним, йому потрібні лише свобода для саморозвитку і національна солідарність для конкурентоспроможності на глобальних ринках.

  Він також зрозумів, що за нинішньої політичної системи на нього немає попиту, бо цій владі не потрібні активні, творчі, освічені, самодостатні, шляхетні люди. Висновок простий: визволення середнього класу залежить від самого середнього класу.

  IV. ДРУГА ФАЗА — СОНЯЧНА РЕВОЛЮЦІЯ
  З погляду метафізики, Оранжева активація — це перша, підготовча фаза зачаття нового українського етносу. Як після оранжевого світанку завжди настає сонячний день, так після Оранжевої активації має настати Сонячна революція, яка й започаткує справжні, суттєві перетворення.

  Сонячна фаза перетворення України відрізнятиметься від оранжевої подібно до того, як сперматозоїд відрізняється від яйцеклітини. На зміну пасивності прийде творчість і здатність до несподіваних, нестандартних кроків. На зміну ідеологічно-світоглядному «ранкового туману» прийде ясне, сонячне бачення майбутнього і чіткий, раціональний план перетворень. Замість делегування влади «старим політичним шкапам» буде висування кращих з власного середовища. На сонячній фазі кількість не грає ключової ролі, головне — якість. Тому на зміну «Разом нас багато — нас не подолати» приходить нове, арійське гасло «Нас мало, але ми переможемо!».

  Всі суттєві перетворення завжди починаються з духовно-світоглядного імпульсу. Тому до кінця 2005 року слід очікувати появи в Україні нової, несподіваної інформації світоглядного характеру, яка ініціює новий пасіонарний спалах і спрямує його в потрібному напрямку. Нова інформація приведе до формування нових організаційних структур. Це і буде зачаттям нового українського етносу. Все відбуватиметься надзвичайно швидко, цікаво і яскраво — так, як це зазвичай буває під час стрибкоподібних цивілізаційних переходів. Врешті-решт, подібну вибуховість соціальних процесів ми й спостерігали у кінці 2004-го.

  V. УКРАЇНСЬКИЙ ПУЛЬСАР
  Коли заходить мова про зачаття і народження нового етносу, то природно виникає запитання: а чи щось таке вже було в нашій історії? Було, і не раз. Адже Україна – це геосоціальний організм, який розвивається в пульсуючому режимі. Історична доба цього пульсара становить 532 роки, які складають сонячно-місячний цикл — т. зв. Велике миротворче коло. Протягом цього періоду автохтонний український народ проходить етнічне перенародження і тотальне оновлення. В результаті кожні 532 роки на цій землі народжується новий український етнос, який формує нову державну систему: козаки — Гетьманат Богдана Хмельницького; руси — Київську Русь; анти — Антський союз; сармати — Велику Сарматію; сколоти — Велику Скуфію, самари-кімери — Велику Кіммерію, арії — Сонцеподібну Арту-Аратту-Артанію. Українські етноси, що послідовно народжуються на цій землі, генетично споріднені між собою як батько, син, внук, правнук і т. д.

  Зачаття нового українського етносу має відбутися у 2006 році, а його народження — до 2015 року. Тобто протягом найближчих 10 років Україна має пройти повну трансформацію, яка увінчається формуванням нової нації. Вона матиме єдину національну Церкву (духовну Громаду), яка поєднуватиме функції віри, науки і мистецтва — як це завжди було в одухотворених здорових суспільствах. Формою державної організації буде Третій Гетьманат на чолі з гетьманом, який обиратиметься всенародно на визначений термін і зосереджуватиме у своїх руках функції законодавчої, виконавчої та судової влади. За плоди своєї діяльності він відповідатиме перед українським народом своїм майном, своєю свободою і своїм життям. Влада буде відповідальною і контрольованою народом, — тому що народ буде просвіченим, згуртованим і озброєним.

  Хай Буде!


 2. Вверх #2
  Постоялец форума Аватар для Lord of rings
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Одесса, типа украина...
  Сообщений
  2,490
  Репутация
  149
  Революция, революция... Власть поменялась, а система осталась та же.
  Per rectum ad astrum!

 3. Вверх #3
  Конечный бенефициар
  Аватар для Профессионал
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Одессанаш!
  Сообщений
  25,474
  Репутация
  17026
  Власть поменялась, а система осталась та же.
  Какая власть поменялась? Назовите хоть одно новое лицо во властных структурах сейчас.
  А что подумал Кролик - никто не узнал. Потому что он был очень воспитанный.

 4. Вверх #4
  User banned
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Одесса - Мама
  Сообщений
  12,319
  Репутация
  2187
  оранжевый шабаш....

 5. Вверх #5
  Постоялец форума Аватар для Lord of rings
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Одесса, типа украина...
  Сообщений
  2,490
  Репутация
  149
  Какая власть поменялась? Назовите хоть одно новое лицо во властных структурах сейчас.
  президент и иже с ним
  Per rectum ad astrum!

 6. Вверх #6
  Постоялец форума
  Сообщений
  1,820
  Репутация
  239
  Записей в дневнике
  2
  Я не знаю, чи справді ви читали матеріал який я розмістив, але більшої крити сучасної влади в Україні я не читав. Стаття Каганця це прорив в усвідомленні наших проблем та шляхів їх вирішення. Треба лише заглибитися в тему і ви побачите світло наприкінці тонелю.
  Кого зацікавила ця тема може зайти на сайт www.observer.sd.org.ua

 7. Вверх #7
  Конечный бенефициар
  Аватар для Профессионал
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Одессанаш!
  Сообщений
  25,474
  Репутация
  17026
  президент и иже с ним
  Lord of rings, а то Ющенко не был премьером! А то Кинах не был премьером! А то Тимошенко не была вице-премьером! А то Червоненко не был главнейшим советником Кучмы!
  Увы, все те же...
  А что подумал Кролик - никто не узнал. Потому что он был очень воспитанный.

 8. Вверх #8
  Не покидает форум Аватар для Iрися
  Пол
  Женский
  Адрес
  ріднесенька Одеса
  Сообщений
  9,024
  Репутация
  855
  Записей в дневнике
  32
  Проффесионал, шановний, і що Ви пропонуєте?!

 9. Вверх #9
  Конечный бенефициар
  Аватар для Профессионал
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Одессанаш!
  Сообщений
  25,474
  Репутация
  17026
  Проффесионал, шановний, і що Ви пропонуєте?!
  Выгнать всех к чертям и присоединиться к России!
  А что подумал Кролик - никто не узнал. Потому что он был очень воспитанный.

 10. Вверх #10
  Не покидает форум Аватар для Iрися
  Пол
  Женский
  Адрес
  ріднесенька Одеса
  Сообщений
  9,024
  Репутация
  855
  Записей в дневнике
  32
  Проффесионал, а в Росії жити тіпа краще і влада у них тіпа не продажна...

  Мда...

  Міняємо шило на мило... А чом би й ні...

  Нє, краще вже своє...

 11. Вверх #11
  Конечный бенефициар
  Аватар для Профессионал
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Одессанаш!
  Сообщений
  25,474
  Репутация
  17026
  , а в Росії жити тіпа краще і влада у них тіпа не продажна...
  по крайней мере власть там ЕСТЬ! А у нас сборище разношерстных местечковых олигархов, временно сошедшихся для захваты влати и никак не могущих по сей день эту власть поделить.
  А что подумал Кролик - никто не узнал. Потому что он был очень воспитанный.

 12. Вверх #12
  Не покидает форум Аватар для Iрися
  Пол
  Женский
  Адрес
  ріднесенька Одеса
  Сообщений
  9,024
  Репутация
  855
  Записей в дневнике
  32
  Проффесионал, ні, вибачте, але мене ситуція зі свобою слова там не задовльняє, тому не хочу.

 13. Вверх #13
  Конечный бенефициар
  Аватар для Профессионал
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Одессанаш!
  Сообщений
  25,474
  Репутация
  17026
  Проффесионал, ні, вибачте, але мене ситуція зі свобою слова там не задовльняє, тому не хочу.
  а у нас?!
  А что подумал Кролик - никто не узнал. Потому что он был очень воспитанный.

 14. Вверх #14
  Не покидает форум Аватар для Iрися
  Пол
  Женский
  Адрес
  ріднесенька Одеса
  Сообщений
  9,024
  Репутация
  855
  Записей в дневнике
  32
  Проффесионал, у нас краще... Набагато...

 15. Вверх #15
  мольфар, снова неудачные попытки ), как много раз ван нужно ошибаться чтоб найти правильный путь??
  Лучшеб своими словами описали "новую нацию" и механизмы ее становления.
  Хотя этот отрывок то что я пытаюсь втолковать Ирусе )
  Только проку от вашей писанины, если вы не знаете как это делать, и увас нет даже представления.
  Одно только маэ прийти! И не нужно в такой форме пытаться оправдать помаранчистов. Или у вас принцип зделайте нам так плохо , чтоб мы наконецто возмутились и вырвались из плена?
  Только вот многли проживет птица привыкшая жить в неволе?
  Поищите на томже сайте о закате сонячной революции иего "этноса" )
  социгра мафия регистрация играков, правила http://forum.od.ua/showthread.php?t=16599&page=6

 16. Вверх #16
  Конечный бенефициар
  Аватар для Профессионал
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Одессанаш!
  Сообщений
  25,474
  Репутация
  17026
  Iрися, http://www.anti-orange.com.ua/articl...tions/65/24087

  Это к слову о свободе слова. Закон однако!
  А что подумал Кролик - никто не узнал. Потому что он был очень воспитанный.

 17. Вверх #17
  Не покидает форум Аватар для Iрися
  Пол
  Женский
  Адрес
  ріднесенька Одеса
  Сообщений
  9,024
  Репутация
  855
  Записей в дневнике
  32
  Riki, ще раз повторю, уважно дивіться на те як правильно пишеться мій нік.

 18. Вверх #18
  Iрися, разве это так существенно ??? я говорбю как мне удобне Ирыся это непривычно.Считай что я с твоего языка перевожу на свой )

  "ВИПРАВЛЕННЯ ІМЕН
  Ще мудрий Конфуцій казав, що реформи потрібно починати з виправлення імен. Це значить, що спочатку треба все назвати своїми іменами, інакше мало що зрозумієш і нічого доброго не зробиш. "

  Короче нету такого имени Ирыся, так что слухай конфуция и исправляй имена ;-)
  социгра мафия регистрация играков, правила http://forum.od.ua/showthread.php?t=16599&page=6

 19. Вверх #19
  мольфар, http://xyz.org.ua/
  социгра мафия регистрация играков, правила http://forum.od.ua/showthread.php?t=16599&page=6

 20. Вверх #20
  Постоялец форума
  Сообщений
  1,820
  Репутация
  239
  Записей в дневнике
  2
  Слухай Рікі, якою мовою ти користуєшся? Пиши або українською (якщо володієш) або російською (якщо вмієш), іншої я не розумію. Мая - твая непонимай. Фэрштейн?


Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения