Тема: Экскурсия во Львов

Закрытая тема
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 20 из 21
  1. Вверх #1
    Живёт на форуме Аватар для добжик
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    55
    Сообщений
    4,047
    Репутация
    899

    По умолчанию Экскурсия во Львов

    Приглашаем с нами на экскурсию во Львов поездом плацкарт на 2 дня 450грн с чел. Входит проезд в оба конца, экскурсия по городу, ратуша, музей оружия, музей-аптека. кладбище, ночлег в гостинице, завтрак, экскурсия по замкам за городом. Планируем на 25 сентября. А мы-это преподаватели одного из колледжей нашего города.
    Желающие объяснить мне какая я - расслабьтесь! Я в курсе своих достоинств!


  2. Вверх #2
    Дедушка Аватар для PASHASV
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    10,127
    Репутация
    1439
    А что, демократично. Если еще проезд "на месте" нормальным автобусом с нормальным гидом - вообще красота.
    Прорвёмся :)

  3. Вверх #3
    Живёт на форуме Аватар для добжик
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    55
    Сообщений
    4,047
    Репутация
    899
    Цитата Сообщение от PASHASV Посмотреть сообщение
    А что, демократично. Если еще проезд "на месте" нормальным автобусом с нормальным гидом - вообще красота.
    Будем надеяться. что и автобус будет нормальный, и гид. Так что можете присоединяться.
    Желающие объяснить мне какая я - расслабьтесь! Я в курсе своих достоинств!

  4. Вверх #4
    Живёт на форуме Аватар для добжик
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    55
    Сообщений
    4,047
    Репутация
    899
    ап
    Желающие объяснить мне какая я - расслабьтесь! Я в курсе своих достоинств!

  5. Вверх #5
    Живёт на форуме Аватар для добжик
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    55
    Сообщений
    4,047
    Репутация
    899
    ап
    Желающие объяснить мне какая я - расслабьтесь! Я в курсе своих достоинств!

  6. Вверх #6
    Новичок
    Пол
    Женский
    Сообщений
    21
    Репутация
    13
    хочу на экскурсию во Львов, как можно с Вами связаться, чтобы узнать все более подробно

  7. Вверх #7
    Живёт на форуме Аватар для добжик
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    55
    Сообщений
    4,047
    Репутация
    899
    Цитата Сообщение от Tynas Посмотреть сообщение
    хочу на экскурсию во Львов, как можно с Вами связаться, чтобы узнать все более подробно
    наши планы немножко изменились. Для студентов дороговато на 2 дня, поэтому едем на 1 день без ночлега во Львове за 300грн. Входит, как и говорили проезд, обслуживание в городе и экскурсии. Во Львове целый день и вечером на поезд.
    Желающие объяснить мне какая я - расслабьтесь! Я в курсе своих достоинств!

  8. Вверх #8
    Живёт на форуме Аватар для добжик
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    55
    Сообщений
    4,047
    Репутация
    899
    группу набрали, спасибо. Собираемся теперь в Умань. Кто хочет, присоединяйтесь.
    Желающие объяснить мне какая я - расслабьтесь! Я в курсе своих достоинств!

  9. Вверх #9
    Живёт на форуме Аватар для добжик
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    55
    Сообщений
    4,047
    Репутация
    899
    ещё есть на Львов 3 места, стоимость 300грн на 1 день полный там, присоединяйтесь.
    Желающие объяснить мне какая я - расслабьтесь! Я в курсе своих достоинств!

  10. Вверх #10
    Частый гость Аватар для mtcl
    Пол
    Мужской
    Возраст
    53
    Сообщений
    882
    Репутация
    9740
    Цитата Сообщение от добжик Посмотреть сообщение
    Будем надеяться. что и автобус будет нормальный, и гид. Так что можете присоединяться.
    Знающий ГИД, прошедший курсы и имеющий лицензию на право проводить экскурсии по городу и области "стоит" 100 грн/час.
    Чем больше часов - тем дешевле.

  11. Вверх #11
    Живёт на форуме Аватар для добжик
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    55
    Сообщений
    4,047
    Репутация
    899
    Цитата Сообщение от mtcl Посмотреть сообщение
    Знающий ГИД, прошедший курсы и имеющий лицензию на право проводить экскурсии по городу и области "стоит" 100 грн/час.
    Чем больше часов - тем дешевле.
    С экскурсоводом уже договорились, а с автобусом проблема, все заняты в этот день. Может у кого то есть автобус во Львове?
    Желающие объяснить мне какая я - расслабьтесь! Я в курсе своих достоинств!

  12. Вверх #12
    Частый гость Аватар для mtcl
    Пол
    Мужской
    Возраст
    53
    Сообщений
    882
    Репутация
    9740
    Цитата Сообщение от добжик Посмотреть сообщение
    С экскурсоводом уже договорились, а с автобусом проблема, все заняты в этот день. Может у кого то есть автобус во Львове?
    Вы точно готовы к поездке во Львов? Не скомкано ли получится(утром приехали, алюром по Львову и вечером домой)? Очень многое не увидете и будет спешка. Вы же не будете на бегу пить кофе "по-венски" в арсенале?
    Может что-то подсказать?

  13. Вверх #13
    Живёт на форуме Аватар для добжик
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    55
    Сообщений
    4,047
    Репутация
    899
    Да нет, спасибо. Думаю, что для общего развития нам и одного дня хватит. А кофе будим пить в Одессе.
    Желающие объяснить мне какая я - расслабьтесь! Я в курсе своих достоинств!

  14. Вверх #14
    Частый гость Аватар для mtcl
    Пол
    Мужской
    Возраст
    53
    Сообщений
    882
    Репутация
    9740
    Цитата Сообщение от добжик Посмотреть сообщение
    Да нет, спасибо. Думаю, что для общего развития нам и одного дня хватит.
    Это называется - галопом по Европам. Вы не прочувствуете дух Львова.

    А кофе будим пить в Одессе.
    И где Вы его нашли?
    Это таки две большие разницы.
    Попробовав кофе по-венски во Львове в "Золотом дукате", в Ужгороде в кафе "Світ кави та чаю" и в Мукачево в кафе "Time" - Вы поймете разницу.
    Про кофе в Вене не будем говорить.

  15. Вверх #15
    Живёт на форуме Аватар для добжик
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    55
    Сообщений
    4,047
    Репутация
    899
    Цитата Сообщение от mtcl Посмотреть сообщение
    Это называется - галопом по Европам. Вы не прочувствуете дух Львова.



    И где Вы его нашли?
    Это таки две большие разницы.
    Попробовав кофе по-венски во Львове в "Золотом дукате", в Ужгороде в кафе "Світ кави та чаю" и в Мукачево в кафе "Time" - Вы поймете разницу.
    Про кофе в Вене не будем говорить.
    Вы так красиво говорите, что уже захотелось. В следующий раз обязательно воспользуемся Вашим предложением.
    Желающие объяснить мне какая я - расслабьтесь! Я в курсе своих достоинств!

  16. Вверх #16
    User banned
    Пол
    Мужской
    Возраст
    43
    Сообщений
    136
    Репутация
    19
    IV Міське свято "На каву до Львова"

    25-26 вересня, пл. Ринок
    Сайт: www.coffeefest.lviv.ua
    Телефон для довідок: +38(032) 294 96 44

    Львів завжди мав славу міста кав’ярень. Відомо, що 1683 року галичанин Франц-Юрій Кульчицький заснував першу кав’ярню у Відні і одну з перших у Європі – «Hof zur Blauen Flasche».



    Відтоді – чи то тому, що Юрій Кульчицький народився на Львівщині, чи то тому, що
    кавова традиція швидко дійшла до Львова, і добре тут прижилася – Львів назавжди отримав славу кавової столиці Галичини.

    Від осені 2007 року кавову культуру Львова промоціює міський фестиваль кави. Протягом фестивалю кожен охочий може влаштувати тур кав’ярнями Львова, які беруть участь у святковому конкурсі, і скуштувати «фестивальну» каву.

    Цього дня всі заклади-учасники готують каву ексклюзивних сортів і рецептів, аби створити справжнє свято найулюбленішого напою всього світу. У запашних нотках кави Ви можете смакувати напоями і насолоджуватися спілкуванням – невід’ємними атрибутами кав’ярняної культури Львова.

    Кульмінацією фестивалю є кавовий тур Кавових Короля та Королеви, які мандрують львівськими кав’ярнями, смакують каву та згодом оголошують переможця Свята Кави – найкращу кав’ярню Львова.

    Святосупроводжується й іншими атракціями – ярмарком кави і кавового посуду, презентаціями історії та традицій напою, музикою у стилі ретро і джазовим концертом.

    Кожен львів’янин та гість міста може знайти тут каву та відповідну кавову атмосферу до душі.

  17. Вверх #17
    Живёт на форуме Аватар для добжик
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    55
    Сообщений
    4,047
    Репутация
    899
    спасибо, большое за предложение. Как раз сегодня едем, так что обязательно постараемся попасть на праздник.
    Желающие объяснить мне какая я - расслабьтесь! Я в курсе своих достоинств!

  18. Вверх #18
    Посетитель Аватар для Trilogy
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    406
    Репутация
    200
    люююди расскажите пожал. о какой нибудь поездке в середине октября, очень хочется поехать туда.

  19. Вверх #19
    User banned
    Пол
    Мужской
    Возраст
    43
    Сообщений
    136
    Репутация
    19
    Головне гастрономічне свято осені в Україні

    СВЯТО СИРУ І ВИНА
    8-10 жовтня

    Львів, внутрішнє подвір'я Ратуші


    Шановні львів'яни та гості міста!
    У зв'язку з тим, що літо нас тішить неймовірною спекою, у яку смакувати вино та сир не принесе справжнього задоволення, ми змушені перенести "Свято сиру та вина" на більш сприятливу пору - 8-10 жовтня 2010 року.
    Сподіваємось, що "золота осінь" додасть краси до нашого свята і усім, хто не мав можливості відвідати свято в липні, жовтень буде більш зручним часом для відпочинку у Львові!
    Здавалося б, що поєднує львів’ян із сиром та вином? Однак сьогодні мало хто знає, що чотири століття тому клімат у Львові був настільки теплим, що виноградники на південних схилах Високого Замку, Личакова, а потім - на пагорбах Кайзервальду, аж до Винників, давали львів'янам щорічно більше сотні бочок вина. Крім цього, львів'яни насолоджувались вишуканим італійським, крітським, іспанським та угорським вином, так як Львів був великим торговим центром.

    "Свято сиру і вина" стане хорошою нагодою більше довідатись про культуру сироваріння та традиції виноробства у Львові, відвідати ярмарок, забави, різнопланові розважальні акції, анімації, конкурси, концерти фольклорних колективів та безумовно скуштувати доброго сиру та хорошого вина. Свято чекає на справжніх гурманів!

    Сьогодні існує надзвичайно багато видів сирів та сортів вин, а от можливості їх спробувати, насолодитись і обрати улюблені поєднання не так багато. Відтепер така нагода є! Поринути у світ сирів і вин та розібратись з розмаїттям їх видів можна на Міському святі сиру та вина, що запроваджується у місті Львові.
    Українці завжди славились любов’ю до сирів, а ще й виготовляють свій неповторний сир – бринзу. Тому необхідно представити широкій споживацькій аудиторії велику кількість виробників, від великих підприємств до народних сироварів, на одному великому фестивалі-ярмарку.
    А що може краще смакувати до шматочку смачного сиру, ніж келих доброго вина? Тому до фестивалю підключаються й винороби, які представлять свої найкращі ароматні вироби та зможуть позмагатись за прихильність серед поцінювачів вина – гостей фестивалю.
    На фестивалі буде представлено широку культуру виготовлення вина та сиру – продадуть та з'їдять сотні кілограмів сиру і зап'ють найкращим вином.
    Мета фестивалю:
    впровадити традицію проведення організованого ярмарку двох взаємодоповнюючих продуктів, котрий збирав би широку публіку різних вікових категорій, що під стилізовану розважальну програму могли б ознайомитись і придбати продукцію різних виробників;
    поширення та розвиток культури споживання вина та сиру.
    Локації: територія довкола палацу Потоцьких буде концептуально поділена на дві стилізовані частини:

    * Передній двір: "Джаз, сир вино і кіно" - атмосфера створена джазом та німим кіно,де презентуватимуть вишукані сорти вина та сиру. На передньому дворі, де будуть представлені виробники елітних сортів вин та сирів, будуть проходити дегустації у форматі, так званого, світського рауту, під супровід класичної музики та джазу.
    * Та задній "Народний двір":відтворення автентичної атмосфери українського села, народні забави. Стилістичне відтворення народного господарства, що передає весь колорит української культури. Тут будуть розміщені стилізовані сирні та винні ятки, де під супровід етнічної музики та народних забав будуть відбуватись презентації домашніх та популярних видів сиру та вина.

  20. Вверх #20
    Новичок
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    25
    Репутация
    13

    По умолчанию Новое во Львове

    Сьогодні існують сотні пропозицій екскурсій до Львова. Хтось обіцяє Вам показати все в один день. Інші кажуть про два чи навіть три дні. І все це за мізерні (як їм здається) гроші.
    Скажу відверто. Ми не зможемо показати Вам все місто. Все що я та мої друзі можемо, це ЗДИВУВАТИ ТА ЗАКОХАТИ у Львів. Зробити так, щоб після нашої з вами подорожі (не екскурсії!!!!!) Вам захотілось повернутись сюди. МИ не продаємо екскурсії. Ми пропонуємо емоції! Будьте разом з нами!
    http://www.kumpel-tour.com/uk/


Закрытая тема
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения