Одесса: 23°С (вода 18°С)
Киев: 21°С
Львов: 21°С
Телекомпания ГРАД

Тема: 15 июля - ПЕРКАЛАБА - Гоголь у моря

Ответить в теме
Показано с 1 по 2 из 2
 1. Вверх #1

  По умолчанию 15 июля - ПЕРКАЛАБА - Гоголь у моря  15 июля
  Группa ПЕРКАЛАБА
  Кафе "Гоголь у моря" (Дача Ковалевского, 2-ая Набережная 2Б)
  Начало в 20:00
  Стоимость билетов в предварительной продаже 60 грн, в день концерта - 70 грн
  Тел. для справок (048) 786-54-62


  Музика Перкалаби торкає своєю знайомістю та живістю. Але цей варіант дежа-в’ю зовсім не є постмодерною спробою цитування алюзій. Музика доволі абстрактна, а тексти не переобтяжені смисловими галюцинаціями.

  Співання слів - чи то любовної ахінеї, чи псевдо-фольклорного соцоптимізму - не те, щоб не має значення, але набирає радше енергетичної, аніж смислової функції, і не тягне на себе ковдри, підпорядковується логіці музики, логіці звуку. Грамотний панк чи раста зробить файну пісню з одного рядка, з яскравого словосполучення. Що ж тоді є цікавим? Драйв! Те, що зветься драйвом. Не зовсім вправне володіння інструментами відходить на концерті на другий план, де музики беруть своє позитивною, задерикуватою енергетикою, що накочує хвилями в зал зі сцени.

  Присутність комунікації. Музика немовби сповнена фольклорних мотивів насправді претендує на те, щоб стати народною і граною на весіллях. Критики намагаються провести паралела, порівняти з кимось. Але тут метода проста - еклектика і бриколаж. Усе може з’єднуватися одне з одним, вплітатися у звукову весело й органічно. Все єдине. Легкість, гумор, безтурботність в такому поєднанні – фірмовий стиль.

  Ненавмисність. Просто - музика Гір. Постійна присутність гір, чистого повітря, сонця. І головне, що це не імітація. Багато чого можна імітувати: інтелект, світову скорботу. Але тільки не справжнє розгільдяйство, стьоб і відв’язанність.

  Анархізм. Все, що подається сьогодні нам як події першочергового значеня, найважливіші фактори життя - політичні копирсання, шоу-бізнесові миготіння, великі гроші; все, що насправді не має жодного стосунку до людського життя, його глибинної сутності, а тільки забруднює простір і повітря - не почуєш в музиці "Перкалаби".

  Це здорово! Це модно! Це – живо!!!

  Встреча вКонтакте: http://vkontakte.ru/event18683454
  Организаторы "Magic Box Association" http://www.magicbox.od.ua


 2. Вверх #2
  Новичок
  Пол
  Мужской
  Адрес
  Россия
  Сообщений
  1
  Репутация
  10

  По умолчанию 15 июля ПЕРКАЛАБА Гоголь у моря

  Пронаблюдав из окна квартиры все шоу:
  Пилотаж на Сушке - Рулит Аж стекла дрожали
  [url=http://www.c-p-s.ru/]вентиляция под ключ[/url]

Ответить в теме

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения