Тема: Ваши философские мысли

Ответить в теме
Страница 535 из 539 ПерваяПервая ... 35 435 485 525 533 534 535 536 537 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 10,681 по 10,700 из 10763
  1. Вверх #10681
    User banned
    Пол
    Женский
    Сообщений
    6,385
    Репутация
    3544
    Совість, любов, співчуття, біль, сором, прагнення істини, прагнення сенсу, почуття гідності, почуття іронії.. - я думаю, що це все любов.

    як сказав св.Августин, -Люби, і роби, що хочеш.
    Последний раз редактировалось sun_marine; 26.02.2024 в 19:26.


  2. Вверх #10682
    Постоялец форума
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    2,162
    Репутация
    135
    Я не знаю, где находится дух, но контакт духа и тела точно происходит через череп. Через область внутри черепа.

    Череп - как перекрёсток двух миров, мира духа и мира тела.
    Дух действует на мозг, мозг действует на мышцы, а дальше как обычно - строить дома, сажать деревья, растить сыновей... Дух ещё ничего из этого не сделал без помощи мышц.

  3. Вверх #10683
    User banned
    Пол
    Женский
    Сообщений
    6,385
    Репутация
    3544
    Цитата Сообщение от Сто-пять Посмотреть сообщение
    Я не знаю, где находится дух, но контакт духа и тела точно происходит через череп. Через область внутри черепа.

    Череп - как перекрёсток двух миров, мира духа и мира тела.
    Дух действует на мозг, мозг действует на мышцы, а дальше как обычно - строить дома, сажать деревья, растить сыновей... Дух ещё ничего из этого не сделал без помощи мышц.
    Я для себе думаю, що ми можемо зрозуміти свою душу тільки маючи тіло.

    Всі будисти пишуть, що ми страждаємо, тому що нам "нав"язують" концепцію "Я", тобто, що всі єдине целе. Але вибачте мене, у мене є моя душа, і мої думки, за які я буду відповідати перед Богом. Я буду відповідати за свої вчинки і думки, а не за єдине ціле. Говорити, що я Світло (так пишуть нон дуалісти) це зневага духовного розвитку, імхо. Так, кожна людина потенційно може бути єдиною з Богом. Але, я-Світло, або я-Свідомість може сказати тільки людина, яка має чистоту розуму. Святий, який досяг єдності з Божественим, маючи тіло.
    знову ж таки, я так думаю.

    а ще я в них запитала, якщо все Пустота, звідки ви берете свої думки, почуття. А звідки атеїсти беруть думки?

    ---------- Сообщение добавлено 27.02.2024 в 17:01 ----------

    Ок, якщо всі єдине ціле, чому є хвороби, чому є оперні співаки, і є бомжі?
    Ніхто ж ні за що не відповідає. Як там в еволюції, випадковий набір ген?
    До речі, Будда не вчив звідки походить людина.
    Последний раз редактировалось sun_marine; 27.02.2024 в 15:53.

  4. Вверх #10684
    Постоялец форума
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    2,162
    Репутация
    135
    Цитата Сообщение от sun_marine Посмотреть сообщение


    ---------- Сообщение добавлено 27.02.2024 в 17:01 ----------

    Ок, якщо всі єдине ціле, чому є хвороби, чому є оперні співаки, і є бомжі?
    Певцы - зависимые люди. Зависят от своих зрителей.

    Независимый человек это, например, фермер. Он зависит только от хорошей погоды.

    ---------- Сообщение добавлено 27.02.2024 в 17:17 ----------

    Интересно, фермеры-певцы бывают? Поют по выходным.

  5. Вверх #10685
    User banned
    Пол
    Женский
    Сообщений
    6,385
    Репутация
    3544
    Талант не залежить від глядачів. Талановита людина талановита в усьому.

  6. Вверх #10686
    Постоялец форума
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    2,162
    Репутация
    135
    Средства к существованию певец получает от зрителей. Нет зрителей - нет средств. Будет сам себе за выступления платить.

    Или будет работать фермером, а петь просто так по выходным.

    ---------- Сообщение добавлено 27.02.2024 в 17:47 ----------

    А вообще певцы действуют на дух. Тот что внутри черепа.

    Цитата Сообщение от Сто-пять Посмотреть сообщение
    Череп - как перекрёсток двух миров, мира духа и мира тела.


    ---------- Сообщение добавлено 27.02.2024 в 17:49 ----------

    Можно даже сказать - зомбируют зрителей.

    ---------- Сообщение добавлено 27.02.2024 в 17:50 ----------

    Доброе зомбирование.
    Последний раз редактировалось Сто-пять; 27.02.2024 в 16:49.

  7. Вверх #10687
    Электроник


    Аватар для Stanyslav Kovalsky
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Студия Ковальского
    Возраст
    48
    Сообщений
    110,832
    Репутация
    28832
    Цитата Сообщение от sun_marine Посмотреть сообщение
    Талант не залежить від глядачів. Талановита людина талановита в усьому.
    Особливо в самодостатності )
    Занимаясь любимым делом, не работаешь ни дня своей жизни)

  8. Вверх #10688
    User banned
    Пол
    Женский
    Сообщений
    6,385
    Репутация
    3544
    Цитата Сообщение от Сто-пять Посмотреть сообщение
    Или будет работать фермером, а петь просто так по выходным..
    Ну, нормально.
    Можливо це теж талант, коли людина розуміє, що сьогодні вона збирає натовпи, а завтра-ні, не збирає. Це випробування.

    ---------- Сообщение добавлено 27.02.2024 в 22:22 ----------

    Цитата Сообщение от Stanyslav Kovalsky Посмотреть сообщение
    Особливо в самодостатності )
    Я думаю, коли є талант, люди прийдуть і скажуть дай свій талант. З талантом хочеться мати справу, це вище за нас.

  9. Вверх #10689
    Не покидает форум Аватар для a33
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    59
    Сообщений
    27,794
    Репутация
    10378
    Цитата Сообщение от sun_marine Посмотреть сообщение
    Талант не залежить від глядачів. Талановита людина талановита в усьому.
    Рiзностороннє развита людина може бути талановита "в усьому".
    Але ж талант - це поняття, i може теж розумiтися по рiзному.
    Ще є питання як застосовувать талант, вiдоме висказування про кримїнальний, це теж талант - тi чи їншї здїбностi, використовувати для порушення закону.
    Є таке поняття - спецїалїст вузького профилю, на їншому вїн може зовсїм не розумїтись. Але ж в своїй справї - то талановита людина.

    ---------- Сообщение добавлено 28.02.2024 в 13:08 ----------

    Цитата Сообщение от sun_marine Посмотреть сообщение
    Я думаю, коли є талант, люди прийдуть і скажуть дай свій талант. З талантом хочеться мати справу, це вище за нас.
    Це якщо на той талант є попит. Та вже вiдомо, що людина добре це вмiє робити. Поруч з нами живуть i маловiдомї таланти.

  10. Вверх #10690
    Постоялец форума
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    2,162
    Репутация
    135
    Цитата Сообщение от sun_marine Посмотреть сообщение
    Талант не залежить від глядачів. Талановита людина талановита в усьому.
    Не знаю, что сказать. Может быть сказать и есть что, но просто я ещё не нашёл.

    С вероятностью 50 на 50 сказать или есть что или нет. В смысле вообще в природе есть, а не у меня конкретно сейчас.

  11. Вверх #10691
    User banned
    Пол
    Женский
    Сообщений
    6,385
    Репутация
    3544
    Цитата Сообщение от a33 Посмотреть сообщение
    Рiзностороннє развита людина може бути талановита "в усьому".
    Але ж талант - це поняття, i може теж розумiтися по рiзному.
    Ще є питання як застосовувать талант, вiдоме висказування про кримїнальний, це теж талант - тi чи їншї здїбностi, використовувати для порушення закону.
    Є таке поняття - спецїалїст вузького профилю, на їншому вїн може зовсїм не розумїтись. Але ж в своїй справї - то талановита людина.
    Кримінальний талант точно талант? Я думаю, що талант потрібен не собі, а оточуючим. Це те, що вирязняє людину серед інших людей. Інакше, який смисл в таланті? Це як писати "в стіл" і співати в дУші. Якщо так, це не талант. Талант це дар, який дали тобі, і ти віддаєш цей дар, для того він і даний.
    Кожна людина має свій талант, мабуть так. А от чи розвиває, і чи знає про нього? Я десь колись прочитала як зрозуміти про свій талант. Це те, за чим до тебе найчастіше звертаються люди.

    ---------- Сообщение добавлено 28.02.2024 в 22:36 ----------

    Цитата Сообщение от Сто-пять Посмотреть сообщение

    Компьютер тоже думает, только не чувствует этого.
    Комп"ютер може вважати себе живим?
    Последний раз редактировалось sun_marine; 28.02.2024 в 21:37.

  12. Вверх #10692
    Постоялец форума
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    2,162
    Репутация
    135
    Цитата Сообщение от sun_marine Посмотреть сообщение
    Комп"ютер може вважати себе живим?
    Это уже следующий вопрос. На моё предыдущее утверждение он не влияет. Оно остаётся в силе. При условии что "думать" это значит просто обрабатывать информацию и всё. Тогда деревянные счёты тоже думают.

    ---------- Сообщение добавлено 29.02.2024 в 00:49 ----------

    То есть, я не знаю, что отвечать дальше, но от этого моё предыдущее утверждение не разрушается.

  13. Вверх #10693
    Не покидает форум Аватар для a33
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    59
    Сообщений
    27,794
    Репутация
    10378
    Цитата Сообщение от sun_marine Посмотреть сообщение
    Кримінальний талант точно талант? Я думаю, що талант потрібен не собі, а оточуючим. Це те, що вирязняє людину серед інших людей. Інакше, який смисл в таланті? Це як писати "в стіл" і співати в дУші. Якщо так, це не талант. Талант це дар, який дали тобі, і ти віддаєш цей дар, для того він і даний.
    Кожна людина має свій талант, мабуть так. А от чи розвиває, і чи знає про нього? Я десь колись прочитала як зрозуміти про свій талант. Це те, за чим до тебе найчастіше звертаються люди.
    Але ж, яке отточення такi й потрiбнi таланти.
    Талановитi iнженери розробляли й зброю массового ураження, як для миру. Чи то для всього миру, чи то для того, щоб був мир на планетi. Але ж хто наперед зна, як вона буде використовуватись.

  14. Вверх #10694
    User banned
    Пол
    Женский
    Сообщений
    6,385
    Репутация
    3544
    Цитата Сообщение от a33 Посмотреть сообщение
    Але ж, яке отточення такi й потрiбнi таланти.
    Талановитi iнженери розробляли й зброю массового ураження, як для миру. Чи то для всього миру, чи то для того, щоб був мир на планетi. Але ж хто наперед зна, як вона буде використовуватись.
    Ви про Р.Оппенгеймера? Геніальний вчений, так.
    Інтелектуальні здібності це талант. Але якось теж читала, інтелект це не тільки здатність швидко думати, є ще емпатія, тобто емоційний інтелект. Я думаю інтелект це розумне серце. І це не про кримінал.

  15. Вверх #10695
    Не покидает форум Аватар для a33
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    59
    Сообщений
    27,794
    Репутация
    10378
    Цитата Сообщение от sun_marine Посмотреть сообщение
    Ви про Р.Оппенгеймера? Геніальний вчений, так.
    Інтелектуальні здібності це талант. Але якось теж читала, інтелект це не тільки здатність швидко думати, є ще емпатія, тобто емоційний інтелект. Я думаю інтелект це розумне серце. І це не про кримінал.
    Неважливо про кого, взагалі.
    Так, потрiбно поєднання одного типу інтелекта з іншим, особливо коли приймаються важливі рішення.
    Кримінал - це порушення діючих, на цей час, у суспільстві законів.

  16. Вверх #10696
    User banned
    Пол
    Женский
    Сообщений
    6,385
    Репутация
    3544
    Цитата Сообщение от Сто-пять Посмотреть сообщение
    Это уже следующий вопрос. На моё предыдущее утверждение он не влияет. Оно остаётся в силе. При условии что "думать" это значит просто обрабатывать информацию и всё. Тогда деревянные счёты тоже думают.

    ---------- Сообщение добавлено 29.02.2024 в 00:49 ----------

    То есть, я не знаю, что отвечать дальше, но от этого моё предыдущее утверждение не разрушается.
    Просто я думаю, що комп"ютер може (тільки не знаю, зараз або в майбутньому) вважати себе живим. На своєму машинному рівні в своїй комп"ютерній реальності.
    Якось прочитала пост в інтернеті, що штучна свідомість неможлива. І подумала, що ні, можлива. Але штучне підсвідоме/несвідоме неможливе ніколи.
    Я пояснюю собі свідомість як життя буквально, це сама суть. Бути свідомим означає бути живим, жити. Для людини комп"ютер це залізо, не живий предмет, неодухотворений. Природа жива, гори теж живі, хоч це і камінь, але це природа і все живе. Предмети неживі. Але я думаю, що людина може наділяти предмети життям.
    "Дух дихає де хоче".
    І от коли дійде до того, що коммп"ютер матиме право сам вирішувати за себе живий він чи не живий, це буде штучна свідомість. Але не зможе вважати себе людиною, тому що штучне несвідоме неможливо. Комаха-свідома на своєму рівні, у неї свої механізми сприйняття життя, у тварин свої, у людина свої людські механізми, людська душа, яка Усвідомлює своє життя. Але у людини є почуття, їй є що усвідомлювати. а комп"ютеру -ні. Комп можливо і захоче вважати себе людиною, але не зможе, як би не хотів.
    *
    Людина може усвідомлювати свою свідомість, -це я прочитала, не моя думка.
    Последний раз редактировалось sun_marine; 29.02.2024 в 09:58.

  17. Вверх #10697
    Не покидает форум Аватар для a33
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    59
    Сообщений
    27,794
    Репутация
    10378
    Можливо, що думка про комп" ютери, дана людству зовсiм не для цього. Це лише бажання однiєї частини людства, щоб вони мали свiдомiсть. Можливо - це нав"язанне бажання.

  18. Вверх #10698
    User banned
    Пол
    Женский
    Сообщений
    6,385
    Репутация
    3544
    Цитата Сообщение от a33 Посмотреть сообщение
    Можливо, що думка про комп" ютери, дана людству зовсiм не для цього. Це лише бажання однiєї частини людства, щоб вони мали свiдомiсть. Можливо - це нав"язанне бажання.
    Це може стати бажанням самого комп"ютера.
    Мавпу хтось запитував, чи хоче вона бути пращуром людини? Просто люди собі щось вирішили. От і робот може собі щось вирішити, і не буде запитувать людину.
    Последний раз редактировалось sun_marine; 29.02.2024 в 10:51.

  19. Вверх #10699
    Не покидает форум Аватар для a33
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Возраст
    59
    Сообщений
    27,794
    Репутация
    10378
    Цитата Сообщение от sun_marine Посмотреть сообщение
    Це може стати бажанням самого комп"ютера.
    Мавпу хтось запитував, чи хоче вона бути пращуром людини? Просто люди собі щось вирішили. От і робот може собі щось вирішити, і не буде запитувать людину.
    Алк ж це здатнiсть людини
    Але я думаю, що людина може наділяти предмети життям
    А хiба вони вІд цього оживають?
    Пращур людини - можливо то була мутацiя за допомогою вiрусiв, вуглеродна ж форма життя. А який вiрус здатен зробити це з комп"ютером, з його матерiалом. Якщо мова про оцифровування, то теж людська свідомость, як і программування.

  20. Вверх #10700
    Постоялец форума
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    2,162
    Репутация
    135
    Цитата Сообщение от sun_marine Посмотреть сообщение
    Просто я думаю, що комп"ютер може (тільки не знаю, зараз або в майбутньому) вважати себе живим. На своєму машинному рівні в своїй комп"ютерній реальності.
    Якось прочитала пост в інтернеті, що штучна свідомість неможлива. І подумала, що ні, можлива. Але штучне підсвідоме/несвідоме неможливе ніколи.
    Я пояснюю собі свідомість як життя буквально, це сама суть. Бути свідомим означає бути живим, жити. Для людини комп"ютер це залізо, не живий предмет, неодухотворений. Природа жива, гори теж живі, хоч це і камінь, але це природа і все живе. Предмети неживі. Але я думаю, що людина може наділяти предмети життям.
    "Дух дихає де хоче".
    І от коли дійде до того, що коммп"ютер матиме право сам вирішувати за себе живий він чи не живий, це буде штучна свідомість. Але не зможе вважати себе людиною, тому що штучне несвідоме неможливо. Комаха-свідома на своєму рівні, у неї свої механізми сприйняття життя, у тварин свої, у людина свої людські механізми, людська душа, яка Усвідомлює своє життя. Але у людини є почуття, їй є що усвідомлювати. а комп"ютеру -ні. Комп можливо і захоче вважати себе людиною, але не зможе, як би не хотів.
    Возможно, 50 на 50. Точно не знаю.

    ---------- Сообщение добавлено 29.02.2024 в 14:32 ----------

    Ну так я и про Антарктиду точно не знаю. В смысле - никогда не видел её своими глазами.

    А в соседней теме вообще - не могут разобраться с плоской Землёй.

    ---------- Сообщение добавлено 29.02.2024 в 14:34 ----------

    Если точно не знаешь, то остаётся считать вероятности. Вероятность выше, вероятность ниже...

    ---------- Сообщение добавлено 29.02.2024 в 14:40 ----------

    Считать вероятности и верить, верить и считать... Вера и вероятность это родственники.

    ---------- Сообщение добавлено 29.02.2024 в 16:39 ----------

    ***

    ---------- Сообщение добавлено 29.02.2024 в 16:39 ----------

    Какая вероятность, что нужно верить? Верить учителю географии. Учитель говорит - на юге находится Антарктида.

    ---------- Сообщение добавлено 29.02.2024 в 16:42 ----------

    Вероятность выше - скорее верить, чем не верить.

    Вероятность ниже - скорее не верить.

    ---------- Сообщение добавлено 29.02.2024 в 16:45 ----------

    А какая вероятность, что нужно верить учителю высшей математики? Если не знаешь математику.

    (сама теория вероятностей это математика)
    Последний раз редактировалось Сто-пять; 29.02.2024 в 15:48.


Ответить в теме
Страница 535 из 539 ПерваяПервая ... 35 435 485 525 533 534 535 536 537 ... ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения