Тема: Современная Украина III. Что дальше?

Ответить в теме
Страница 3478 из 5024 ПерваяПервая ... 2478 2978 3378 3428 3468 3476 3477 3478 3479 3480 3488 3528 3578 3978 4478 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 69,541 по 69,560 из 100476
  1. Вверх #69541
    Не покидает форум Аватар для Loud_Swir
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Odesa/UA
    Возраст
    37
    Сообщений
    7,183
    Репутация
    4324
    Цитата Сообщение от An-na Посмотреть сообщение
    мне очень радостно и в то же время очень грустно от этой истории
    И мне, будь это обычная (не еврейская) украинская семья , смогли бы они сбежать в США?
    И в целом, почему статья в положительном ключе, он даже не вспоминает где эта там Украина и какие у нее проблемы. Его кумир на постсоветском пространстве - это Юрий Мильнер с московии, mailru group.
    Последний раз редактировалось Loud_Swir; 16.01.2018 в 07:50.
    — Верить в наше время нельзя никому. Порой даже самому себе. Мне можно! ©


  2. Вверх #69542
    Не покидает форум Аватар для Lieutenant
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Houston
    Возраст
    63
    Сообщений
    7,972
    Репутация
    14385
    Цитата Сообщение от Loud_Swir Посмотреть сообщение
    И мне, будь это обычная (не еврейская) украинская семья , смогли бы они сбежать в США?
    И в целом, почему статья в положительном ключе, он даже не вспоминает где эта там Украина и какие у нее проблемы. Его кумир на пост-советском пространстве - это Юрий Мильнер с московии, mail.ru group.
    Если оставить политику за скобками, то из этой истории следует: Для того чтобы преуспеть, надо быть до некоторой степени авантюристом. "Заради роботи мрії Кум кинув університет". По всей вероятности, к тому моменту, в учебу уже было вложено немало денег и усилий. Вряд ли этот парень учился по специальности, которая ему не подходила. Однако ж, он бросает учебу. Это даже не риск, это авантюра, нормальным людям в голову не придет - потом можно никакой работы не найти. И тем не менее, он преуспевает. Гений?

  3. Вверх #69543
    Не покидает форум Аватар для Loud_Swir
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Odesa/UA
    Возраст
    37
    Сообщений
    7,183
    Репутация
    4324
    Цитата Сообщение от Lieutenant Посмотреть сообщение
    Однако ж, он бросает учебу. Это даже не риск, это авантюра, нормальным людям в голову не придет - потом можно никакой работы не найти. И тем не менее, он преуспевает. Гений?
    Нет, рядовая ситуация и удачное стечение обстоятельств.
    — Верить в наше время нельзя никому. Порой даже самому себе. Мне можно! ©

  4. Вверх #69544
    Не покидает форум Аватар для Dalmore
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Гоpод - сказка, гоpод - мечта
    Возраст
    42
    Сообщений
    8,708
    Репутация
    9394
    Сергій Дацюк

    ЧОГО МИ БОЇМОСЯ?
    16 січня 2018, 10:50

    Якщо коротко охарактеризувати нинішній закон про деокупацію Донбасу, то це небажання називати речі своїми іменами.

    Я спробував порахувати ті речі, які не називаються своїми іменами в нинішньому тексті Закону.

    1. Росія – агресор щодо України, але не ворог і не друг України. Хто така Росія досі незрозуміло. Згідно з діючим Дговором про дружбу, співробітництво та партнерство, Росія – нам друг, співробітник і партнер. І водночас агресор. Повна шизофренія.

    2. Території Криму, а також Донецької та Луганської областей окуповані, але при цьому незрозуміло хто окупант, оскільки Росія відмовляється це визнавати, а міжнародні норми змушують нас визнавати це як ефективний контроль. Тобто, хто окупант окупованих територій досі незрозуміло, бо в Законі це прямо не вказано.

    3. Війни згідно з усіма законодавчими нормами досі ніби немає. Тобто наявну війну війною ми не називаємо.

    4. Закон про деокупацію Донбасу вводить майже всі норми військового стану, але не вводить самого військового стану. Тобто військовий стан військовим станом не називається.

    5. Також в новому тексті Закону про АТО вже не згадується. Тобто АТО і далі продовжуватиметься. Але АТО вже не буде називатися АТО.

    6. Мінські домовленості де-юре будуть і далі існувати, але в тексті Закону про них скоріш за все не буде згадуватися. А якщо згадка і буде, то визначення стратегії щодо них буде відсутнє. Тобто Мінські домовленості будуть, але про них ми нічого конкретного в Законі говорити не будемо.

    7. Визнаючи особливості самоврядування на окупованій території Донбасу ми фактично закладаємо умови Східної автономії України і готуємо Україну до федералізації. Хоча ніхто про це прямо не говорить. Отже підготовка до автономії Сходу та федералізації є, але ми це так не називаємо.

    8. Що таке "звільнення Донбасу" досі ніхто сказати не може. Яким чином буде здійснюватися звільнення Донбасу в Законі чітко не прописано. Хоча повністю неконституційні повноваження під нібито звільнення в цьому Законі надаються Президенту та Уряду.

    9. У Законі про деокупацію передбачено створення Єдиного штабу та вказано, що Верховна Рада дає згоду використовувати ЗСУ для "стримування та відсічі російської збройної агресії". Отже, Росія ніби вже агресор, але в Законі вказується, що відсіч буде лише в разі агресії в майбутньому. Тобто досі незрозуміло – агресія є вже чи вона може бути в майбутньому.

    10. Згідно з кінцевими положеннями Закону начальник Єдиного штабу визначає порядок переміщення осіб та товарів через лінію розмежування. Тобто фактично Закон дає можливість припинити нинішню блокаду торгівлі України з окупованою територією, але про це прямо не говориться.

    Складається враження, що єдиний чіткий інтерес та єдина мета, які прописані в цьому Законі, це відновлення торгівлі з окупованою територією. Бо решта цілей прописані настільки убічно чи шизофренічно, що практично неможливо нічого зрозуміти.

    Існують дві основні стратегії щодо окупованого Донбасу – владно-олігархічна та громадянсько-солідаристська.

    Перша стратегія побудована на відмові називати речі своїми іменами, на уникненні чітких формулювань, чітких цілей, чітких оцінок. Коротко цю стратегію можна сформулювати так – хай торжествує торгівля, зиск та дерибан, хоч би і зруйнувалася Україна; ні миру, ні війни, а контрабанда – наше все. Окупований Донбас має бути інтегрований в корумповану олігархічну Україну, але якщо не вдасться, цілісністю України можна пожертвувати.

    Друга стратегія побудована на установці називати речі своїми іменами, давати чіткі формулювання, чіткі цілі, чіткі оцінки. Коротко цю стратегію можна сформулювати так – цілісність України понад усе, хай би довелося зруйнувати весь олігархічний бізнес; або мир, або війна і ніякої контрабанди. Окупований Донбас має бути інтегрований лише в деолігархізовану та некорумповану Україну.

    Існує також націоналістична субстратегія. Ця субстратегія не має чіткого визначення у світоглядному плані, бо в ній головним є українізація за всяку ціну. Саме тому націоналісти розподілилися – частина їх працює на олігархічну стратегію, частина їх працює на солідаристську стратегію.

    У олігархічної стратегії є достатньо ресурсів, що протиснути себе через громадське незадоволення, використовуючи ЗМІ та проплачених експертів. Тому ми сьогодні не маємо чітких формулювань, чітких цілей, чітких оцінок.

    Ми змушені брати участь в олігархічній інтеграції окупованих територій, бо громадянська активність блокована соціальною депресією, фрустрацією та відсутністю громадянської єдності.

    Я бачу зараз багато людей, доволі розумних, які на повному серйозі вважають, що не називати речі своїми іменами це така тимчасова стратегія України.

    Тому я скажу нам всім дуже неприємну річ.

    Знаєте, що гірше, ніж брехня в Росії?

    Це не називати речі своїми іменами, як це робиться в Україні.

    В Росії хоч брешуть всьому світу, для себе знаючи, що брешуть.

    А ми брешемо самі собі і всьому світу, і це набагато гірше.

    Чого ж ми, українська громада, так боїмося, що аж погоджуємося не називати речі своїми іменами?

    Ми боїмося піти проти Західного світу у відстоюванні своїх інтересів, бо не віримо у благородство свого правлячого класу.

    Ми боїмося піти проти Росії, бо не віримо у патріотизм власних громадян.

    Ми боїмося піти проти власного правлячого класу, бо не віримо у свій інтелект та добрі наміри.

    Ми боїмося тих наслідків, які породжує правда.

    Тобто ми боїмося самої правди.

    І нами рухає страх.

    Нам доведеться або розібратися з власним страхом, або втратити Україну.
    Народ безмолвствует....(с)

  5. Вверх #69545
    Не покидает форум Аватар для Dalmore
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Гоpод - сказка, гоpод - мечта
    Возраст
    42
    Сообщений
    8,708
    Репутация
    9394
    Mamuka Mamulashvili
    15 ч ·

    Сколько из вас Украинцы поддержали нас? В трудную минуту! Воюющих за вас Грузин. Я могу пересчитать на пальцах руки! Кто кроме нас стоял рядом с вами в трудную минуту? Покажите мне сколько других этнических груп приехало по собственной воле умирать за вашу независимость?! Мы продолжим воевать но ваше безразличие меня разочеровало! Пусть Русские провокаторы не надеяться что заденут наше самолюбие и мы гордые кавказцы вас бросим один на один с врагом, опустим руки и уедем домой! Нет они просчитались! Скажите вы устали? Вместе отдохнем на том свете, а сейчас марш спасать неньку!!! Главный бой с собственным безразличием у вас еще впереди!!
    Народ безмолвствует....(с)

  6. Вверх #69546

  7. Вверх #69547
    User banned
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Хуторок "Радужный" близ Одессы
    Сообщений
    34,029
    Репутация
    68104
    В 2018 году тарифы на газ точно повысятся, — эксперт

    http://hvylya.net/news/digest/v-2018-godu-tarifyi-na-gaz-tochno-povyisyatsya-ekspert.html


    Блин...и почему то я в этом даже ни разу не сомневаюсь уже?

  8. Вверх #69548
    Не покидает форум
    Пол
    Мужской
    Адрес
    г.Одесса
    Возраст
    35
    Сообщений
    10,679
    Репутация
    7111
    Цитата Сообщение от Владимир Ц. Посмотреть сообщение
    В 2018 году тарифы на газ точно повысятся, — эксперт

    http://hvylya.net/news/digest/v-2018-godu-tarifyi-na-gaz-tochno-povyisyatsya-ekspert.html


    Блин...и почему то я в этом даже ни разу не сомневаюсь уже?
    подтягивают к экономически обоснованной РЫНОЧНОЙ цене,хочешь своего яныка взад?

  9. Вверх #69549

  10. Вверх #69550
    Не покидает форум
    Пол
    Мужской
    Адрес
    г.Одесса
    Возраст
    35
    Сообщений
    10,679
    Репутация
    7111
    Цитата Сообщение от Myrddin Посмотреть сообщение
    Кто знает, Беню в международный розыск уже обьявили?
    думаю,что он быстрее выиграет у Украины суды на миллиарды за отжим привата и укрнафты,чем объявят

  11. Вверх #69551
    Не покидает форум
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    26,128
    Репутация
    34576
    Ты прав.Я за беню спокоен.Тем более-с юГиком и прочими "борцами за справедливость"-приговор будет примерно такой:Беня получит Героя Украины и взыщет ещё "пару копеек за ущерб".И потребует извинений..Цирк развели-это всё одна дружная и мощная компания,которая давно и плотно работает совместно против народа УКраины.....

  12. Вверх #69552
    User banned
    Пол
    Мужской
    Адрес
    Хуторок "Радужный" близ Одессы
    Сообщений
    34,029
    Репутация
    68104
    Цитата Сообщение от Max_67 Посмотреть сообщение
    подтягивают к экономически обоснованной РЫНОЧНОЙ цене,хочешь своего яныка взад?
    Причем здесь Янек? Хочу нашего украинского пиночета на престол... разноцветное ворье уже задолбало...

  13. Вверх #69553
    Живёт на форуме Аватар для Big525
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    4,367
    Репутация
    2555
    Цитата Сообщение от Max_67 Посмотреть сообщение
    подтягивают к экономически обоснованной РЫНОЧНОЙ цене,хочешь своего яныка взад?
    https://ukranews.com/news/541847-kabmyn-gotovytsya-povysyt-cenu-gaza-dlya-naselenyya-na-8-s-aprelya-proekt-reshenyya

    читаєш і так приємно на душі ! З кожним днем все краще і краще
    ....С фашистской силой темною , с москальскою ордой....

  14. Вверх #69554
    Не покидает форум
    Пол
    Мужской
    Адрес
    г.Одесса
    Возраст
    35
    Сообщений
    10,679
    Репутация
    7111
    Цитата Сообщение от Владимир Ц. Посмотреть сообщение
    Причем здесь Янек? Хочу нашего украинского пиночета на престол... разноцветное ворье уже задолбало...
    я так понимаю шютку юмора не оценил,ну бывает

  15. Вверх #69555
    Не покидает форум
    Пол
    Мужской
    Адрес
    г.Одесса
    Возраст
    35
    Сообщений
    10,679
    Репутация
    7111
    Цитата Сообщение от Big525 Посмотреть сообщение
    https://ukranews.com/news/541847-kabmyn-gotovytsya-povysyt-cenu-gaza-dlya-naselenyya-na-8-s-aprelya-proekt-reshenyya

    читаєш і так приємно на душі ! З кожним днем все краще і краще
    маловато будет

  16. Вверх #69556
    Живёт на форуме Аватар для Big525
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    4,367
    Репутация
    2555
    Цитата Сообщение от Max_67 Посмотреть сообщение
    маловато будет
    так, треба підвищити мінімум на 100%
    ....С фашистской силой темною , с москальскою ордой....

  17. Вверх #69557
    Не покидает форум
    Пол
    Мужской
    Адрес
    г.Одесса
    Возраст
    35
    Сообщений
    10,679
    Репутация
    7111
    Цитата Сообщение от Big525 Посмотреть сообщение
    так, треба підвищити мінімум на 100%
    дело говоришь,я думаю петя и гройсман тебя услышат

  18. Вверх #69558
    Не покидает форум Аватар для Natika
    Пол
    Женский
    Адрес
    Одесса
    Сообщений
    25,084
    Репутация
    14891
    Вы этого хотели, добивались и добились.. Какие претензии и к кому?
    /* мерзко хихикает */

  19. Вверх #69559
    Не покидает форум
    Пол
    Мужской
    Адрес
    г.Одесса
    Возраст
    35
    Сообщений
    10,679
    Репутация
    7111
    Цитата Сообщение от Natika Посмотреть сообщение
    Вы этого хотели, добивались и добились.. Какие претензии и к кому?
    что за бред бабуля
    конкретизируй пожалуйста
    кто такие вы?
    что они добивались?
    и что получили?

  20. Вверх #69560
    Живёт на форуме Аватар для Big525
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    4,367
    Репутация
    2555
    ....С фашистской силой темною , с москальскою ордой....


Ответить в теме
Страница 3478 из 5024 ПерваяПервая ... 2478 2978 3378 3428 3468 3476 3477 3478 3479 3480 3488 3528 3578 3978 4478 ... ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. Saw III/Пила 3
    от Martyr A.D. в разделе Кино и видео
    Ответов: 56
    Последнее сообщение: 17.12.2006, 18:37
  2. SAW III- Чума
    от Rostislav в разделе Кино и видео
    Ответов: 12
    Последнее сообщение: 12.11.2006, 12:46
  3. МЕТАМОРФОЗЫ ВЛАСТИ: РЕЦИДИВ, ч.III
    от sindikat777 в разделе Политика
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 07.09.2005, 15:43
  4. DooM III :Resurrection of Evil
    от iMo в разделе Компьютерные игры
    Ответов: 5
    Последнее сообщение: 08.04.2005, 19:20
  5. WarCraft III TFT
    от Turtalaha в разделе Компьютерные игры
    Ответов: 7
    Последнее сообщение: 04.03.2005, 16:31

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения