Тема: Шоу Євгєнія Плющенка "Королі льоду" 23 та 24 квітня

Ответить в теме
Страница 3 из 8 ПерваяПервая 1 2 3 4 5 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 41 по 60 из 150
  1. Вверх #41
    User banned
    Пол
    Мужской
    Адрес
    город-герой Одесса
    Сообщений
    4,350
    Репутация
    1708
    Отличненько. Билеты прикупили - достались из "спецфонда" - адекватная цена и видимость. Ждём с нетерпением!


  2. Вверх #42
    Не покидает форум Аватар для Iрися
    Пол
    Женский
    Адрес
    ріднесенька Одеса
    Сообщений
    9,497
    Репутация
    1264
    Цитата Сообщение от netty Посмотреть сообщение
    Ух ты! Вот это новость!!!! Кстати, насчет билетов, знакомая покупала в воскресенье, выстояла большую очередь, и в кассе сказали ,что с понедельника повышают цены.
    Сама щаслива як слоненятко. Шкода, що не зможу потрапити на 2 шоу в Одесі.
    Але це буде пречудово, якщо повні зали будуть. Тоді може це не востаннє нам привезуть подібне шоу )) Адже є попередні плани на осінь.

    Але наших Таню та Стаса ми, скоріш за все, бачимо востаннє разом. Ти більше варто сходити ))
    Навіть найкращі стають згодом катами

  3. Вверх #43
    Не покидает форум Аватар для Iрися
    Пол
    Женский
    Адрес
    ріднесенька Одеса
    Сообщений
    9,497
    Репутация
    1264
    Забула додати, що планується майстер-клас для юних фігуристів. Але остаточної домовленості ще немає.

    Ну і прикро, що не буде Бріана Жубера. Він застряг у Кореї ((
    Последний раз редактировалось Iрися; 21.04.2010 в 17:03.
    Навіть найкращі стають згодом катами

  4. Вверх #44
    Живёт на форуме Аватар для netty
    Пол
    Женский
    Возраст
    46
    Сообщений
    4,235
    Репутация
    2228
    Цитата Сообщение от Iрися Посмотреть сообщение
    Забула додати, що планується майстер-клас для юних фігуристів. Але остаточної домовленості ще немає.

    ((
    На Льдинке в субботу, в 11-00 будет мастер класс Виктора Петренко для занимающихся там детей. Для зрителей и желающих Вход свободный.

  5. Вверх #45
    Живёт на форуме Аватар для netty
    Пол
    Женский
    Возраст
    46
    Сообщений
    4,235
    Репутация
    2228
    Хотела взять с собой ребенка на шоу, в билетах написано что детям, не зависимо от возраста, необходимо покупать билет. Как думаете ,нас пропустят без билета для ребенка? Кто-то собирается брать с собой детей?

  6. Вверх #46
    Живёт на форуме Аватар для Yelya
    Адрес
    Odessa
    Сообщений
    3,643
    Репутация
    3595
    Цитата Сообщение от netty Посмотреть сообщение
    Хотела взять с собой ребенка на шоу, в билетах написано что детям, не зависимо от возраста, необходимо покупать билет. Как думаете ,нас пропустят без билета для ребенка? Кто-то собирается брать с собой детей?
    а вы помните какие там узкие неудобные кресла? там и без детей сидеть очень неудобно а с ребенком на руках ваще ад и для вас и для соседей. так что ребенок на руках не вариант.
    моя маленька Незалежність

  7. Вверх #47
    Живёт на форуме Аватар для Yelya
    Адрес
    Odessa
    Сообщений
    3,643
    Репутация
    3595
    Цитата Сообщение от Iрися Посмотреть сообщение
    Ну і прикро, що не буде Бріана Жубера. Він застряг у Кореї ((
    хнык-хнык-хнык

    кстати, ну как?! в Киеве вчера?!
    моя маленька Незалежність

  8. Вверх #48
    Живёт на форуме Аватар для netty
    Пол
    Женский
    Возраст
    46
    Сообщений
    4,235
    Репутация
    2228
    Цитата Сообщение от Yelya Посмотреть сообщение
    а вы помните какие там узкие неудобные кресла? там и без детей сидеть очень неудобно а с ребенком на руках ваще ад и для вас и для соседей. так что ребенок на руках не вариант.
    Узкие? Ксли честно, я там сто лет не была, и ничего не помню уже. Жаль, я настроена была идти с ребенком.

  9. Вверх #49
    Живёт на форуме Аватар для Yelya
    Адрес
    Odessa
    Сообщений
    3,643
    Репутация
    3595
    Цитата Сообщение от netty Посмотреть сообщение
    Узкие?
    была недавно на концерте, сидели как селедки в банке
    моя маленька Незалежність

  10. Вверх #50
    Не покидает форум Аватар для Iрися
    Пол
    Женский
    Адрес
    ріднесенька Одеса
    Сообщений
    9,497
    Репутация
    1264
    Цитата Сообщение от Yelya Посмотреть сообщение
    хнык-хнык-хнык

    кстати, ну как?! в Киеве вчера?!
    Це було просто нереально класно!!! Я зара зберуся з думками і напишу детальніше, бо не втрималася і вирішила приїхати в Одесу на 24-те.
    Народ, воно того реально варте.
    Последний раз редактировалось Iрися; 23.04.2010 в 11:49.
    Навіть найкращі стають згодом катами

  11. Вверх #51
    Живёт на форуме Аватар для Yelya
    Адрес
    Odessa
    Сообщений
    3,643
    Репутация
    3595
    Цитата Сообщение от Iрися Посмотреть сообщение
    Це було просто нереально класно!!! Я ара беруся з думками і напишу детальніше, бо не втрималася і вирішила приїхати в Одесу на 24-те.
    Народ, воно того реально варте.
    клево-клево, жду-не-дождусь )))
    особенно интересно кто был, а кто, таки, не приехал? что б расстроиться заранее и на шоу уже идти готовой ко всему ))
    моя маленька Незалежність

  12. Вверх #52
    Не покидает форум Аватар для Iрися
    Пол
    Женский
    Адрес
    ріднесенька Одеса
    Сообщений
    9,497
    Репутация
    1264
    Цитата Сообщение от Yelya Посмотреть сообщение
    клево-клево, жду-не-дождусь )))
    особенно интересно кто был, а кто, таки, не приехал? что б расстроиться заранее и на шоу уже идти готовой ко всему ))
    Всі, хто в моєму першому пості були.
    Навіть найкращі стають згодом катами

  13. Вверх #53
    Живёт на форуме Аватар для Yelya
    Адрес
    Odessa
    Сообщений
    3,643
    Репутация
    3595
    Цитата Сообщение от Iрися Посмотреть сообщение
    Всі, хто в моєму першому пості були.
    тобто Ламбьєль так, а Жубер - ні... ну хоча б один )))
    моя маленька Незалежність

  14. Вверх #54
    Живёт на форуме Аватар для Yelya
    Адрес
    Odessa
    Сообщений
    3,643
    Репутация
    3595
    Цитата Сообщение от Iрися Посмотреть сообщение
    Всі, хто в моєму першому пості були.
    тобто Ламбьєль так, а Жубер - ні... ну хоча б один ))) а ще Ковалевський! можна жити ))))
    моя маленька Незалежність

  15. Вверх #55
    Живёт на форуме Аватар для Aquamaris
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    4,604
    Репутация
    1244
    Ламбьєль гуляет по Одессе? девочки наверно пищат )

  16. Вверх #56
    Живёт на форуме Аватар для Yelya
    Адрес
    Odessa
    Сообщений
    3,643
    Репутация
    3595
    Цитата Сообщение от Aquamaris Посмотреть сообщение
    Ламбьєль гуляет по Одессе? девочки наверно пищат )
    че пищать? )) он када без коньков - обычный чувак..
    или, предполагаеца, что он в коньках гуляет? ))))))))
    моя маленька Незалежність

  17. Вверх #57
    Живёт на форуме Аватар для Aquamaris
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    4,604
    Репутация
    1244
    Ищем связи во Дворце спорта или контромарочку ) за вознагр.
    в ЛС

  18. Вверх #58
    Живёт на форуме Аватар для Aquamaris
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    4,604
    Репутация
    1244
    Цитата Сообщение от Yelya Посмотреть сообщение
    че пищать? )) он када без коньков - обычный чувак..
    или, предполагаеца, что он в коньках гуляет? ))))))))
    ну не знаю...не знаю насчет обычный чувак... хотел бы я на него быть похожим.



  19. Вверх #59
    Живёт на форуме Аватар для Yelya
    Адрес
    Odessa
    Сообщений
    3,643
    Репутация
    3595
    Цитата Сообщение от Aquamaris Посмотреть сообщение
    ну не знаю...не знаю насчет обычный чувак... хотел бы я на него быть похожим.
    страшное дело эти мужские комплексы )))))
    моя маленька Незалежність

  20. Вверх #60
    Не покидает форум Аватар для Iрися
    Пол
    Женский
    Адрес
    ріднесенька Одеса
    Сообщений
    9,497
    Репутация
    1264
    Коротше, це було щось нереальне. Я вперше бачила фігурне катання наживо і це настільки відрізняється від того, що показують по ТБ.
    Перед шоу познайомилась з дівчиною, яка з Івано-Франківська приїхала на шоу і з мамою з дочкою, які з Харкова. Реально було багато людей з інших міст. Шоу затримали десь на хвилин 30. Народу було десь наполовину зали, але фігня була в тому, що найкращі місця були найдешевшими і всі вони були заповненні. А дорогі і невигідні напівпорожні. Уявляю розчарування тих людей, які заплатили серйозні гроші, а отримали погані місця. Ну і ладно, у мене були чудові
    Єдина проблема - лід був не по всій площині зали. Тобто до трибун він не діставав кілька метрів, тому ніхто не міг докинути ані квіти, ані іграшки. Доводилося виходити і кидати на лід. А з огляду на те, що я була всередині сектору, то доводилося трохи заважати людям, але пошкодувала, що квітів купила мало.
    Стартували зі стандартного виходу всіх. Далі був Антошка Ковалевський. Чесно, він мені подобається. Так, він не Ламбьєль, але свій рідний і симпатичний
    Потім наші Таня та Стас. Востаннє для киян каталися разом. Сумно так стало, ще й пісня про те, що він її відпускає... Взагалі, пари наживо це щось нереальне підтримки, виброси... Так чуттєво вони виступили. Вперше побігла до льоду, щоб кинути квіти.
    Далі був Флоран Амодіо. Запалив нереально. Хоча перший виступ був у нього ліричний, але все одно. Він мені в сезоні сподобався на змаганнях, але наживо у нього така харизма. Пошкодувала, що і йому квіти не подарувала (це я тоді так думала .
    Потім були Фіона Залдуа - Дмітрій Суханов. Таке цікаве акробатичне катання з дуже ризикованими підтримками. Потім Фльор Максвелл з Мартоном. Дуже класна дівчинка. Пластична дуже. В неї класні дуже обертання і спіралі. І катається вона класно.
    Далі не впевнена в послідовності, але здається Альона з Робіном. Також під Мартона. Одразу зрозуміло, що чемпіони світу. Така швидкість, такі елементи... Просто вау, а як лірично.
    Плющенко з Мартоном катав свою коротку програму цього сезону. Нє, ну молодець. Нічого сказати не можу. Він герой не мого роману, але дивитися було цікаво.
    Завершував перше відділення Сергій Якименко, який виконував різноманітні трюки і в результаті перестрибував через машину. Цілком цікаво було.
    Далі була перерва. Оголосили, що вона буде півгодини, але по факту була хвилин 15-20. При чому оголосили за 3 хвилини до початку другого відділення, тому не всі встигли повернутися, коли вийшов наш Руслан Гончаров з Анастасією Горшковою. Шкода так їх було, бо майже увесь їхній номер люди по своїх місцях збиралися Але вони дуже добре виступили. Після виступу якісь шанувальники Руслана почали скандувати Руслан-Руслан
    Далі був номер "4 королі": Плющенко, Ламбьель, Амодіо та ПЕтренко. І це просто вау. Так, Петренко трохи не вписується в цю молоду тусовку, але він так старався, що викликав захват!!! Вони всі такі різні, але разом виглядало просто супер!!! Раджу-раджу-раджу звернути на цей номер особливу увагу. Після нього я побігла вручати квіточку Амодіо, бо не думала, що він ще виходитиме до фінального виступу. ловила аж на виході з льоду, покликала його. Він аж здивувався, що це йому
    Потім був Джейсон Гратс. Реально гутаперчевий чувак. Те, що він виробляв на льоду - нереально, а як загравав з публікою. А в кінці ще й прапор України дістав - без овації не пішов.
    Далі моєму здивуванню не було меж, коли я побачила, що виходить Флоран. Він виступав під нарізку Майкла Джексона І як це було класно. Іноді здавалося, що це сам Майкл на льоду. Яка у нього пластика, рухи. Ах!!! Навіть в кінці жартував, що погано чує оплески. Запалив!!!
    Потім були Олексій Поліщук - Роберт Кордінг. Їх представили як найшвидших акробатів на льоду. Але це треба бачити Вони такі стьобні та прикольні. Але я вже помітила, що перед льодом стоїть Стефан. І серце завмерло.
    Коли вийшов Стефан треба було чути оплески. Вибух!!! Він катав "Ne me quitte pas". Це шок. ТИ дивишся і дихати забуваєш. Після його обертань лише за інстинктами аплодуєш, бо розум в екстазі. Це треба бачити. Після завершення програми народ висипав до льоду з квітами, ну і я пішла також. Стеф був у шоці. Звісно його рук на всі квіти та іграшки не вистачило. Довелося підбігати до виходу з льоду, де він звалював всі подарунки. А народ не заспокоювався. Стало зрозуміло, що буде біс. Прокатав половину ТРавіати. Це було так натхненно, реально екстаз. І всі у залі встали. ВСІ!!!! Він був у шоці, це було помітно. За ним мали виходити Альона з Робіном та Стас з Танею, але це було складно, бо ніхто не хтів відпускати Стефана. Він тільки і міг шепотіти "мерсі", "фенк ю" та "спасібо". Навіть фігуристи були в шоці від такої реакції. Моя квітка була віддана Стефану, але Пари вже вийшли лід і я вирішила не повертатися на місце, щоб не заважати купі народу, продивилася у проході. Це нереально. Дівчата так схожі й іноді мінялися партнерами. Так захопливо. А тодес на двох - просто супер!!! Їх також скупали в оваціях!
    Коли побачила біля виходу на лід Петренко, зрозуміла, що він і стане власником моєї останньої квітки, тому там само простояла і увесь номер не стримуючи рук. Він катав свій відомий номер з лялькою. Король. Зала аплодувала увесь номер. Після номера кинула квітку на лід і нарешті повернулася на місце
    Потім був Плющенко з олімпійським показовим "Маладе". Нуууу, після Ламбьєля - це було не те. Але непогано звісно, молодець - старався. Його так само викликали на біс, проте він прокатав лише фрагментик тієї ж програми, бо вже мав бути фінальний вихід. Ну і довгий фінал. Народ висипав до льоду і не переставали аплодувати. Сподіваюсь, всім сподобалось. Мені здається, була дуже тепла атмосфера, навіть лід почав танути

    Ще десь всередині був МАртон соло, але я вже не згадаю де І ще, шанувальниці Ламбьєля подарували йому вишиванку і всі номери окрім свого він виступав у ній. Так приємно було.
    Последний раз редактировалось Iрися; 23.04.2010 в 11:47.
    Навіть найкращі стають згодом катами


Ответить в теме
Страница 3 из 8 ПерваяПервая 1 2 3 4 5 ... ПоследняяПоследняя

Похожие темы

  1. 22 июля: Synth Gothic Party "Note From a Decadence"
    от Dimiz в разделе Музыка
    Ответов: 17
    Последнее сообщение: 05.04.2020, 20:20
  2. 06.05.2005 Gothic-party "Серый сон", концерт "
    от Оборотень в разделе Музыка
    Ответов: 4
    Последнее сообщение: 15.03.2014, 10:48
  3. Кто-нибудь сталкивался с фирмой "Портал" (ЧП "
    от OTM в разделе Основной форум
    Ответов: 2
    Последнее сообщение: 08.04.2004, 08:37

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения