Одесса: 19°С (вода 19°С)
Киев: 16°С
Львов: 13°С
Media-Club

Тема: Захоплення заручника по черкасько – приватбанковські

Ответить в теме
Показано с 1 по 1 из 1
 1. Вверх #1
  Новичок
  Пол
  Мужской
  Возраст
  41
  Сообщений
  1
  Репутация
  10

  По умолчанию Захоплення заручника по черкасько – приватбанковські

  Звертаюсь до Вас Одессити!!!!
  До тих, яким не байдуже те становище, що склалось навколо банків та людей, які взяли в цих банках кредити.
  До тих, які брали ці кредити під обіцянки нашої влади про стабільнісь фінансової системи в нашій країні; брали їх під бізнес - щоб працювати вдома, під квартири - щоб було де жити родині.
  До тих, що з останніх сил тянуть це кредитне рабство і до тих, хто вже невзмозі платити.
  До тих, яким вже увірвався терпець, від нахабних дій банківської системи і бездіяльності державної влади, яка на всі ці дії закриває очі.
  Ця проблема стосується кожної людини, кожного міста нашої країни - ця проблема є і у ВАС.
  Я хочу вам розказати те, що твориться у нас на Черкащині.

  СПАСІННЯ «РЯДОВОГО ОРЛА»
  Захоплення заручника по черкасько – приватбанковські

  Минув лише коротенький лютневий місяць з того часу , як вулицями Черкас та центральною площею «промандрувала шибениця» ( на щастя – символічна) – шибениця протесту проти банківського свавілля. Я к тоді повідомляли активісти – «Активу Черкащини», на той час вже в Україні зареєстрували 107 осіб, що покінчили життя самогубством через банківське самоуправство, десятки тисяч знаходились на межі…
  І от «рядовий «- у розумінні – звичайний - український громадянин – але( проте)- ОРЕЛ ( ну зовуть його так) вийшов самотужки у бій проти… Ой-йой-йой- «Приватбанку»…
  А в тім: нормальна людина.
  НУ захопили ( У ПРЯМОМУ РОЗУМІННІ- ЯК ЗАРУЧНИКА) хлопця разом із автівкою прямо на подвір*ї Приватбанку біля БТІ ( УВАГА!!! Водії перевізники – будьте пильні – коли Вам замовлять підвезти ,наприклад, холодильник, у будиночок - що поблизу вашого банку - кредитора: це може бути ПАСТКА!). І винахідливі ж ці банкіри!!! Заманили, заловили, заламали,наламали… Не встиг в*їхати на Газельці до будівлі на Університетській поблизу Колектроського центру «Приватбанку» , як звідти вибіг підготовлений коротко-стрижений «персонал» служби банку із повернення проблемних кредитів .
  І в автомобіль залазили, і ключики викрадали, і «Орлу» погрожували, пропонували кудись, звичайно ж – покинувши авто, їхати з ними - якісь папери підписувати. Але НАШ ОРЕЛ- на те і є Орел. Хоч ключі із машини і вкрали- заскочив до неї – заперся, і… телефонувати до міліції… «Нащо її про теє знати , що може плаче бідна мати, та побивається як рибонька об лід, він вовк, він пан, йому не слід»…І кинув черговий Соснівського райвідділку слухавку: і як же набридли всі ці громадяни із своїми проханнями про захист їх прав… І не кажіть… В тім. А в чому справа. А в тому , що у часи «до кризового розквіту» тесть із зятем вирішили «розбагатіти»- скинулись на попередню оплату , та взяли «Газельку» у кредит. Банки , до речі, у той період, ну як би Вам сказати…Як що по українські - то «жирували»…Дякуючи, до речі, саме таким от тестям із зятьками. Аж тут: Оп … Криза… Ну криза : вона у всіх криза… І у тестя із «ЗЯТЕМ ОРЛОМ» теж. Сплатили вони понад 60% вартості кредиту,(ДО того ж – дали заробити банку ще половину такої суми) та бізнес ослаб,а на зимку, коли снігопади вдарили, і про перевезення і говорити «зась»…таки зупинились. Тесть з тещою – законопослухгягі громадяни, з настанням кризи були звільненні за скороченням з державного підприємства. Пів – року простояли на обліку у центрі зайнятості, а роботи все нема… Навесну зібрались вже до «колгоспу» - до села- заробити копійку на сільськогосподарських роботах, щоб хоч якось допомогти зятю з донькою таки ж викупити до кінця ту «газельку»…По-людські звернулись до банку: зачекайте пару місяців: піде весняно – літній сезон: відробимо… І що тут почалось: наче ВІЙНА! Бомбардування всілякими погрозами, приходи загонів молодиків до мешкання, погрозливі листи… Жахи… Невже наш Президент вибрав першою поїздкою до Брюселю- центру Європи, із надією, що МИ ТАКИ станемо Європою? З таким «стриженими молодиками» ( аля «під банк»)- НІ!, А з ОРЛАМИ… За Орлів ми будемо боротися!
  Так і не вийшов НАШ ОРЕЛ до темної нічоньки із свого кровного АВТО! ( А заблокували його приватбанківські молодики з усіх боків!!!)
  Так і не приїхала наша доблістна міліція визволяти нашого таки ОРЛА!
  Під ранок таки , «переночувавши» морозну ніч у авто ( без викрадених приватбанківцями ключів авто ніяк не могло зігріти свого господаря), Орел таки попрямував… до Прокуратури, до міліції, направив листи до уповноваженої з прав людини при Верховній раді, у Комітет захисту прав споживачів та інші інстанції… Потрібно таки вірити в правду і боротись за неї…
  А що молодики? Таки вдиралися до квартири тестя я ввечері : «Давайте поговоримо! Підпишіть потрібні нам акти!!!». Зранку продовжили телефонний терор і проти тестя, і проти зятя…
  Що це, як не організована злочинна група під дахом банку?
  Чи мали молодики порушувата конституційні права громадянина про недоторканість свободу пересування та інші?
  Маємо надію, що державні органи дадуть гідну оцінку «охоронцям» банку.
  Втім, немало прикладів, що Держава закриває очі на подібні злочини.
  Та і тут – шлях – туди ж – до Європи: до Брюселю, або до … Стратстбургу! Україна займає ТРЕТЄ місце ( хоч десь ми в призерах) по кількості звернень до Європейского суду з прав людини.
  Абсолютна більшість позовів громадян до ДЕРЖАВИ Україна – задовольняється судом.
  Нещодавно черкаський адвокат за порушення своїх прав Державою Україна отримав близько пів - мільйона гривень.
  Так що , корупція корупцією, а і на корупціонерів управа таки існує.
  «БОРІТЕСЯ – І ПЕРЕМОЖЕТЕ» , згадується вислів Великого Т.Г. Шевченка . До речі- саме цим висловом закінчив свою промову під час першого візиту до України президент США Клінтон.
  «БОРІМОСЯ – І ПЕРЕМОЖИМО!!!»
  Правозахисник ЧПО «АКТИВ ЧЕРКАЩИНИ» Марк Рондов

  ТАК ВІДБУВАЄТЬСЯ І БУДЕ ДО ТИХ ПІР, ПОКИ МИ БУДИМО МОВЧАТИ.

  Зайдіть на цей сайт, та прогляньте відео, де Черкащани дали відсіч незаконним діям робітників ПриватБанку.

  http://zahisnik.org.ua/?page_id=2
  Последний раз редактировалось Angei; 03.04.2010 в 18:28.


Ответить в теме

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения