Одесса: 7°С (вода 9°С)
Киев: 1°С
Львов: -1°С

Тема: Небеспечне сонце

Ответить в теме
Показано с 1 по 3 из 3
  1. Вверх #1
    Не покидает форум Аватар для Iрися
    Записей в дневнике
    32

По умолчанию Небеспечне сонце

Вже кілька років поспіль помітила дуже дивну і неприємну річ. Варто мені прогулятися під палючим сонцем тоді, коли всюди активно йдуть чутки про різноманітні виброси десь, так у мене навколо губ увечері з'являються конкретні опіки.
    Здебільшого це влітку, коли дуже активне сонце.

Може це звісно співпадіння, але іншої причини я не бачу. На воді сиділа, щоб викреслити можливо алергію на продукти. Не допомагло. Та й на сонці я ж не рідко буваю...

Коротше, може хтось подібне чув і знає як з цим боротися?! Чи може знає про можливу іншу причину?!
    І як подібне лікувати.

2. Вверх #2
    Заноза :)
    Супер-модератор
    Цитата Сообщение от Iрися Посмотреть сообщение
    Коротше, може хтось подібне чув і знає як з цим боротися?!
    Дерматолог точно должен знать, как с этим бороться аллергия и солнечная тоже бывает, а вобще это может быть что угодно и без специалиста тут не разобраться, лечить то - не знаю что, тем - не знаю чем - это не дело

3. Вверх #3
    Не покидает форум Аватар для Iрися
    Записей в дневнике
    32
    Цитата Сообщение от Natallya Посмотреть сообщение
    Дерматолог точно должен знать, как с этим бороться аллергия и солнечная тоже бывает, а вобще это может быть что угодно и без специалиста тут не разобраться, лечить то - не знаю что, тем - не знаю чем - это не дело
    Як вперше така проблема виникла, так звісно хтіла піти до дерматолога. Відмовили знайомі лікарі. Ібо будуть дуже довго й нудно шукати причину можливої алергії ще й навряд знайдуть.
    Тим більще, що все це проявляється увечері. Я використовую мазь. За кілька годин все сходить. І на ранок нічого немає. Тобто з чим йти до лікаря?!
    Просто думала, що не тільки в мене така проблема. І хтось щось знає...

Ответить в теме

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права