Одесса: 6°С (вода 9°С)
Киев: 3°С
Львов: 6°С

Тема: Дубликат свидетельства на право собственности

Ответить в теме
Показано с 1 по 2 из 2
  1. Вверх #1
    Живёт на форуме Аватар для Dramteatr
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    4,187
    Репутация
    1616
    Записей в дневнике
    3

    По умолчанию Дубликат свидетельства на право собственности

    Оформляю наследство. Подал все документы.

    Но свидетельство на право собственности (приватизации) утеряно (выдано в 2000 г) .

    В БТИ только дали справку о прежнем владельце квартиры.

    Что делать?
    Последний раз редактировалось Dramteatr; 10.02.2010 в 20:57.


  2. Вверх #2
    Живёт на форуме Аватар для Dramteatr
    Пол
    Мужской
    Сообщений
    4,187
    Репутация
    1616
    Записей в дневнике
    3
    может, кому пригодится

    ------------------

    МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

    Н А К А З

    N 7/5 від 07.02.2002 Зареєстровано в Міністерстві
    м.Київ юстиції України
    18 лютого 2002 р.
    за N 157/6445


    Про затвердження Тимчасового положення про порядок
    реєстрації прав власності на нерухоме майно

    { Із змінами, внесеними згідно з Наказами
    Міністерства юстиції
    N 45/5 ( z0468-02 ) від 03.06.2002
    N 6/5 ( z0066-03 ) від 28.01.2003
    N 20/5 ( z0283-04 ) від 03.03.2004
    N 36/5 ( z0617-04 ) від 17.05.2004
    N 49/5 ( z0532-05 ) від 19.05.2005
    N 86/5 ( z0054-09 ) від 22.01.2009 }


    6.4. У разі крадіжки, втрати, пошкодження тощо свідоцтва про
    право власності чи витягу про реєстрацію прав БТІ можуть видати
    дублікат витягу або за дорученням органів місцевого
    самоврядування та інших органів здійснити необхідні підготовчі
    заходи для видачі дубліката свідоцтва.
    Для отримання дубліката свідоцтва чи витягу подається заява,
    якій передує опублікування в пресі повідомлення про недійсність
    викрадених, загублених, пошкоджених свідоцтв про право власності
    чи витягів про реєстрацію прав.
    БТІ перевіряє належність заявленої вимоги відомостям з
    Реєстру прав та оформлює дублікат свідоцтва чи витягу.
    На дублікаті свідоцтва чи витягу обов'язково зазначається
    його номер та в Реєстрі прав робиться відмітка про втрату
    оригіналу свідоцтва чи витягу та відмітку про видачу дубліката
    свідоцтва чи витягу.
    { Пункт 6.4 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства
    юстиції N 86/5 ( z0054-09 ) від 22.01.2009 }

Ответить в теме

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения