Одесса: 17°С (вода 18°С)
Киев: 14°С
Львов: 13°С
Media-Club

Тема: De:coded^07

Ответить в теме
Показано с 1 по 1 из 1
 1. Вверх #1
  decoded
  гость

  По умолчанию De:coded^07


  І знову DE:CODED!
  Всеукраїнський Фестиваль комп ютерного мистецтва DE:CODED^07 пройде з 4 по 6 травня у Львові, в приміщенні Палацу Мистецтв, що по вулиці Коперніка ,17.

  Що це? - Грандіозна зустріч однодумців, людей не байдужих до сфери інформаційних технологій, справжніх профі комп ютерної справи та звичайних ІТ-любителів. Унікальна можливість обмінятися думками та ідеями, познайомитися з цікавими людьми зі всієї України, послухати семінари та майстер-класи від провідних компаній у сфері ІТ, взяти участь у професійних та розважальних змаганнях та виграти цінні призи!

  Як це? - 72 години безперервного шоу! Ми забезпечуємо учасників електричною та ethernet мережами, безлімітним доступом до Інтернету, професійною(програмування, веб-дизайн, флеш-анімація, безпека інформації, низькорівневе програмування, відеомонтаж та багато іншого... ) та розважальною конкурсною програмою, висококласними семінарами та, звичайно ж, гарним настроєм!

  Хто це? Організатори: локальний осередок міжнародної студентської організації BEST.
  Нашими спонсорами та партнерами є такі компанії, як Intel, Lohika, Уарнет, Eleks Software, Посейдон. Партнер фестивалю міжнародний фестиваль комп ютерних ігор Игроград . Медіа-підтримку забезпечують радіо-партнер Mfm, медіа партнери Мой Компьютер , Мой Компьютер Игровой , HiTech Pro, Мир Связи, internet.ua, EBA та інші. Під почесним патронатом НУ Львівська політехніка . За співорганізаторства Колегії та профкому студентів та аспірантів НУ ЛП та за сприяння Львівської Міської ради

  Навіщо це? ти ще досі задаєш питання ... ??? Збирай свій комп ютер, реєструйся на сайті та готуйся стати частиною безпрецедентної події!

  Більше та докладніше? www.decoded.org.ua Всю додаткову та детальну інформацію можна знайти на офіційному сайті фесту.


Ответить в теме

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения