Одесса: 20°С (вода 20°С)
Киев: 16°С
Львов: 18°С
Tshirt

Тема: 8 травня, CALYX, Sunchase & Funk Masters @ Cinema, Київ

Ответить в теме
Показано с 1 по 6 из 6
 1. Вверх #1

  Thumbs up 8 травня, CALYX, Sunchase & Funk Masters @ Cinema, Київ

  DRUMWORKS PROMO та www.dnb.in.ua представляють:

  8 травня, найважчий вівторок 2007 року
  CINEMA club (вул. Ентузіастів, 1, тел. 555-58-54) 22:00 – 06:00

  DRUM'N'BASS SESSION 13

  На честь річниці Великої Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками
  перший виступ в Україні "батька" світової drum’n’bass сцени:

  СALYX
  [MOMENTUM / METALHEADZ / MOVING SHADOW / SUBTITLES] UK  SUNCHASE
  [Moving Shadow, Defcom, Citrus, DSCI4, Osiris, Recon, Revolution, Full Force, Hostile]

  FUNK MASTERS:
  TONIKA (Львів)
  DERRICK (Львів)
  MaxNRG

  ZARIN
  LEFTIE

  RASTA ROOM:
  STEPKILLAH
  DUSTY
  DREAD (Львів)
  Funkee Murdarah (a.k.a. MaxNRG)

  Вхід: 80 грн, з флаєром до 0:00 - 60 грн, з флаєром після 0:00 - 70 грн

  Флаєра за 2 тижнi у магазинах: Stuff, Media Center, Арка CD, Mars Media, Depojeans, Rider.ua

  DRESS-CODE: MILITARY

  Info-line: +38093 754 2004

  www.dnb.in.ua


 2. Вверх #2
  СALYX
  MOMENTUM / METALHEADZ / MOVING SHADOW / SUBTITLES  Larry Cons, відомий як CALYX, – це справжній «батько» сучасної drum’n’bass музики, продюсер, на якого рівняються такі нові таланти як Noisia, Unknown Error, Phace, Misanthrop, Spor та багато інших сучасних артистів «нової хвилі». Вперше з'явився на drum’n’bass сцені на початку 1998, але його історія як музиканта починається ще з раннього дитинства. Вивчивши п’ять інструментів у юні роки, Larry грав у групах у різних музичних жанрах, найчастіше як гітарист у численних джазових і фанк командах, включаючи його власний гурт ‘Octane’. У той час його метою було стати професійним джаз-гітаристом, але все змінилось коли він навчався в Оксфорді з 1993 по 1998. Вперше почувши drum’n’bass у початкові роки навчання, Larry забажав створювати власні композиції, і у 1996 він почав робити це зі своїм старим другом і великим фанатом днб Chris Rush. Так з'явився дует Calyx.

  У 1997 році вони почали серйозну роботу над треками, витративши більшість своїх заощадженнь і студентських стипендій на придбання студійного обладнання. Записавши демо-касету, на якій було сім треків, вони розіслали копії касети на декілька лейблів, від яких дістали швидкий відгук. Ними зацікавилися такі лейбли як No-U-Turn, Rugged Vinyl, і звичайно ж, Moving Shadow, лейбл, який став для них домом на роки!. Темний і шалений Cubic/Narcisis (AC001) був першим релізом, який випустив дочірній лейблу Moving Shadow лейбл Audio Couture у лютому 1998. Одразу ж за ним вийшли релізи на Rugged Vinyl, No-U-Turn та грандіозний Techtonic/Recall на Moving Shadow у березні того ж року.

  У травні 1998 побачив світло реліз Double Zero/The Root (Audio Couture 005), який отримав відмінні відгуки у пресі і створив грунт для появи ‘Megalomania/Whole Tone’ (Audio Couture 008) та дуже успішного Distopia/Octane (Audio Couture 012). Цей трек про темне майбутнє з закрученими басами, тяжкими барабанами і елементами фанка, супроводжувало відео, з великою ротацією на MTV. Довгий час цей drum’n’bass хіт висаджував танцполи у всьому світі. Наступний трек Cabin Fever/Reaction Time (AC016), був страшної сили техно-дисторсійним творінням, яке вивело Calyx на новий рівень звучання. Паралельно був виданий ремікс на E-Z Rollers «Weekend World» (Shadow 122R).
  У 1999 році побачило світло ‘Acid Blues/Trap Door’ (Audio Couture 022), ‘Code Red/Diablo’ (Shadow 139) та трек ‘Fortune Cookie’, який увійшов до відомої компіляції від E-Z Rollers ‘Drumfunk Hooligans 2’ (Ashadow24). Doc Scott, власник легендарного 31 recordings офіційно прийняв Calyx у еліту drum’n’bass сцени, і попросив зробити ремікс на олдскульний класичний ”Durban Poison” від Babylon Timewarp - пошана яких показала як швидко набирає обороти репутація Calyx.

  Нове тисячоліття внесло суттєві зміни у життія Larry та Chris`a. Рік почався з виходу ‘Catapult / Reshuffle / Transition / Decompression’ у відомій MSXEP серії. Це був останній реліз від Calyx, як від дуету, оскільки Chris вирішив закінчити з професійним мюзікмейкерством, і зайнявся іншими справами.

  Перший сольний матеріал Larry побачив світ у 2001 - 'The Downpour EP' (MSXEP7). Новий саунд одразу привернув увагу слухачів, а також таких монстрів сцени як Bryan Gee і Grooverider`a, які відтепер почали постійно просити у Larry свіженькі дабплейти. Наступні два роки Calyx постійно покращував звучання, а також співпрацював з новими артистами на днб сцені. Приголомшуючий дебют на культовому лейблі Metalheadz (Leviathan / Mindfold) супроводжувався виходом компіляції ‘The Wasteground EP’ (Wasteground / Kingdom / Deviation/ Mirror Image - MSXEP18), заголовний трек якої відібрав сам Grooverider, до того ж заміксувавши цей трек у свій широковідомий мікс ‘FABRICLIVE’.

  У 2003 успіх став зростати ще швидше. Трекi Calyx стали регулярно підписувати великі лейбли, він писав для Goldie на Metalheadz, для Bryan Gee’s на V Recordings і, звичайно, для Moving Shadow. Репутація Larry говорила сама за себе, зі всім цим матеріалом він потрапив у плейлісти топових діджеїв планети. Завдяки цьому він швидко заслужив довіру широкої маси слухачів. На Moving Shadow приголомшуюча співпраця з Dom & Roland (‘Pnuematix / See the Light’ Shadow 167) викликала шторм на танцполах по всьому світу і, незабаром, була продовжена супер релізом ‘Killa EP’ (Killa/ Collision Course/ Ascension/ Just You - MSXEP27). У цей час Metalheadz продовжували випускати регулярні релізи Calyx`a, спочатку Erased From Existence (featuring Kontrol) на альбомі MDZ03, потім видатний Calyx EP (Inner Distance / Fear This / Dark Night / Headhunter).

  У 2004 році Calyx зрозумів, що настав час сісти за довгоочікуваний дебютний альбом. Він узяв таймаут, перестав гастролювати і присвятив весь свій час студії. Результати з'явилися приголомшливими. Окрім сольних треків, в альбомі представлені колаборації з Teebee, ill.skillz, Gridlok, Dom & Roland і Kontrol. До кінця 2004 року ці треки вже щосили звучали на танцполах у міксах drum’n’bass еліти і попит на Calyxa досяг неймовірного рівня. Реліз альбому не примусив себе чекати. У 2005 році альбом ”No Turning Back” був випущений Moving Shadow і був оголошений одним з найуспішніших на сцені. 6 сольних треків, 4 колаборації (з Teebee, Gridlok і ill.skillz), а також ремікси від Dom & Roland та Hive & Gridlok. Кожен трек отримав величезну підтримку на drum’n’bass сцені. Альбом мав великий попит, унаслідок чого в подальших 6 місяців після реліза були зроблені 3 репреса.

  Враховуючи, що Calyx і так користувався репутацією дуже хорошого DJ, подальший після альбому тур зібрав таку велику кількість виступів, що було вирішено зробити 2 тури в Америці, 2 тури в Австралії, окрім численних виступів в Європі. Оскільки репутація і попит на Calyx’а як DJ продовжували рости, Moving Shadow вирішили застосувати його уміння для останнього міксу Moving Shadow Sampler CD Series (MS05.2). Реліз альбому також співпав з релізом довгоочікуваного синглу (True Identity / The Fix) на ексклюзивному підлейблі Metalheadz - Metalheadz Platinum. Перша половина 2006 року ознаменувалася гучними релізамі, такими як спільна робота з Hive & Gridlok на Violence (Event Horizon), на новому лейбле Calyx’а і Kontrol ”Thunderous Audio” (Set Me Free / Drums Take Control), і могутньою колаборацією з ill.skillz на Brigand (Colours of Noize), яка у свою чергу була багато разів випущена у різних форматах і супроводжувала вражаючим відео у CD релізі.

  Далі - заслуговуюча на увагу спільна робота з Teebee - The Quest, випущена у ювілейному 50-ому релізі Subtitles та інший трек Calyx’а випущений на відомому Nightlife Series від Andy C.
  На даний момент Calyx продовжує посилено працювати в студії і найближчим часом очікується декілька сольних робіт, спільні роботи з Noisia, Gridlok, Break, Dom, Fierce і Kontrol. Враховуючи всі ці проекти і неймовірний успіх творчості Calyx’a, можна сміливо сказати, що кар'єра Calyx досягла неймовірно високого рівня і продовжує рости.

  Але Larry не збирається зупинятись на досягнутому – у травні 2007 відкривається новий лейбл двох «батьків» drum’n’bass музики - Calyx та Teebee, який називатиметься «Momentum». Перший реліз лейблу – не сінгл і навіть не EP, а повноцінний альбом (5 вінілів та CD) під назвою «Anatomy», презентація якого в Україні відбудеться 8 травня у київському клубі ”Cinema”!

  ARE YOU READY?!

  http://www.myspace.com/calyxuk

 3. Вверх #3
  CALYX Discography

  1998
  Calyx - Cubic - AC001
  Calyx – Narcosis - AC001
  Calyx – Fallout - RUGGED23
  Calyx – Venom – RUGGED23
  Calyx – Slink - SAGLP01 / SAGCD01
  Calyx – Techtonic - SHADOW118
  Calyx – Recall - SHADOW118
  Calyx – The Root - AC005
  Calyx – Megalomania - AC008
  Calyx – Whole Tone - AC008
  Calyx – Distopia - AC012
  Calyx – Octane - AC012
  Calyx - Cabin Fever - AC016 / MM80082-2
  Calyx – Reaction Time - AC016
  Calyx – Double Zero - AC005 / ASHADOW981CD / KNOW14
  EzRollers–WeekendWorld(CalyxRmx)SHADOW122/HE044597/ SHADOW122CD

  1999
  Calyx - Acid Blues - AC022 / ASHADOW991CD
  Calyx – Trap Door - AC022
  Calyx - Code Red - SHADOW139 / ASHADOW992CD
  Calyx – Diablo - SHADOW139 / ASHADOW992CD
  Calyx - Calibrate - ICOM005
  Calyx – Feedback - ICOM005
  Calyx – Fortune Cookie - ASHADOW24LP / ASHADOW24CD / ASHADOW992CD
  Calyx – Morphology - 31R007
  Calyx – Schitzoid - 31R007
  The Bombdroppers – Once In Our Lifetime (Calyx Rmx) - RUGGED25 / RUGGED25A1

  2000
  Calyx - Catapult - MSXEP003 / ASHADOW911CD
  Calyx – Decompression - MSXEP003
  Calyx – Reshuffle - MSXEP003
  Calyx – Transition - MSXEP003
  Calyx – Downpour - SHADOW149 / MSXEP007
  Calyx – Ripe - SHADOW149 / MSXEP007
  Calyx – Quagmire - MSXEP007 / ASHADOW911CD
  Calyx – Exchange - MSXEP007
  Babylon Timewarp – Durban Poison (Calyx Rmx) - RUGGED26

  2001
  Calyx – Fusion - V034
  Calyx & Kontrol – Revolution - ASHADOW27CD
  Moon Contractor – The Secret Love Of Shadows (Calyx Rmx) - MPOOL001

  2002
  Calyx – Wasteground - SHADOW162 / MSXEP018 / FABRIC12
  Calyx – Mirror Image - MSXEP018 / ASHADOW922CD / ASHADOW941CD
  Calyx – Deviation - MSXEP018 / ASHADOW27CD / ASHADOW941CD
  Calyx – Kingdom - SHADOW162 / MSXEP018

  2003
  Calyx - Ascension - SHADOW169 / MSXEP027 / ASHADOW941CD
  Calyx - Collision Course - MSXEP027
  Calyx – Just You - MSXEP027
  Calyx – Killa - SHADOW169 / MSXEP027 / ASHADOW941CD
  Calyx – Leviathan – METH048
  Calyx – Mindfold - METH048
  Dom & Calyx – Pneumatix - SHADOW167
  Calyx & Dom – See The Light - SHADOW167
  Calyx & Kontrol – Erased From Existence - METH03LP / METH03CD

  2004
  Calyx – Fear This - METH055
  Calyx & Kontrol – Dark Nights - METH055
  Calyx & OB1 – Headhunter - METH055 / RAMMLP7CD
  Calyx – Inner Distance - METH055
  Calyx & TeeBee - Cyclone - SHADOW173 / ASHADOW33CD / ASHADOW952CD
  Calyx & TeeBee – Follow The Leader - SHADOW173 / ASHADOW33CD / ASHADOW952CD / HUMA8008-2 / HUMA8012-2
  Dom & Roland – Dance All Night (Calyx Rmx) - SHADOW170R / ASHADOW952CD

  2005
  Calyx - Are You Ready - SHADOW176 / ASHADOW952CD
  Calyx – Tearing Us Apart - SHADOW176 / ASHADOW33CD / ASHADOW952CD
  Calyx – Illusions - ASHADOW33LP / ASHADOW33CD / ASHADOW952CD / ATMMAG68
  Calyx – Get Myself To You – ASHADOW33LP / ASHADOW33CD / ASHADOW952CD
  Calyx - Are You Ready (Hive & Gridlok Rmx) - ASHADOW33LP / ASHADOW33CD / ASHADOW952CD
  Calyx - Chasing Shadows - ASHADOW33LP / ASHADOW33CD / ASHADOW952CD
  Calyx & Gridlok – Dead Ringer - ASHADOW33LP / ASHADOW33CD / ASHADOW952CD / DABA01
  Calyx – Killa (Dom & Roland Rmx) - ASHADOW33LP / ASHADOW33CD / ASHADOW952CD
  Calyx – The Things You Mean To Me - ASHADOW33LP / ASHADOW33CD / ASHADOW952CD
  Calyx & il.skillz – Thru Your Eyes - ASHADOW33LP / ASHADOW33CD / ASHADOW952CD
  Calyx & Kontrol – Guerrilla Warfare - RHLP06 / RHLP06CD / RHLP06P / RHLP07CD
  Calyx – True Identity - METPLA004
  Calyx – The Fix - METPLA004
  Echo – Out Of Time (Calyx Rmx) - VIO014

  2006
  Calyx & Kontrol – Drums Take Control - TDR001
  Calyx & Kontrol – Set Me Free - TDR001
  ill.skillz & Calyx - Colours Of Noize - ILL006 / ILL006CD
  ill.skillz & Calyx - Colours Of Noize Radio Edit - ILL006CD
  Calyx & TeeBee – The Quest – SUBTITLES050PT1 / RAMMLP8CD
  Hive, Gridlok & Calyx – Event Horizon - VIO018

  2007
  Calyx & TeeBee – The Shape Of Things To Come - RH
  Calyx & TeeBee – Telepathy - MOMENTUM001
  Calyx & TeeBee – Confession - MOMENTUM001
  Calyx & TeeBee – Utimatum - MOMENTUM001
  Calyx & TeeBee – Make Your Choice - MOMENTUM001
  Calyx & TeeBee – All That Remains - MOMENTUM001
  Calyx & TeeBee - Enygma - MOMENTUM001
  Calyx & TeeBee - Warrior - MOMENTUM001
  Calyx & TeeBee - Vortex - MOMENTUM001
  Calyx & TeeBee – Untitled - MOMENTUM001
  Calyx & TeeBee – Untitled - MOMENTUM001

 4. Вверх #4

 5. Вверх #5
  Флаєри на День Перемоги берем у магазинах:

  Stuff #1 [Метроград]
  Stuff #2 [Метроград]
  Stuff #3 [ТЦ Олiмпiйский, 3 поверх, Республiканский стадiон]
  Depojeans [Метроград, перехід в Арену]
  Арка CD [вул. Прорізна, 4]
  Media Centre [Глобус, біля фонтану і фастфудів]
  RIDER.UA [Контрактова площа - вул. Фроловська, 9]
  Mars Media [пiдземний перехід м. Льва Толстого]

  A-side.


  B-side.


  Для приїжджих:
  показуєш на касі квиток з поїзда або автобуса - заходиш як з флаєром

  Роздруковані з нету флаєри дають право на знижку при вході

 6. Вверх #6
  02.03.2007 - CALYX, Sunchase & Funk Masters @ Cinema, Kyiv, UA
  DRUM'N'BASS SESSION 13


  MAIN AREA:

  22:00 - Leftie
  23:00 - Derrick
  00:00 - MaxNRG
  01:00 - CALYX [MOMENTUM, UK]
  03:00 - SUNCHASE
  04:00 - Zarin
  05:00 - Tonika
  [good morning]


  RASTA ROOM:

  22:00 - Dread
  00:00 - Stepkillah
  02:00 - Dusty
  04:00 - Funkee Murdarah
  [a.k.a. MaxNRG]
Ответить в теме

Похожие темы

 1. 10.04.2008 ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ FUNK MASTERS (частина 1) @ CINEMA club, Київ
  от MaxNRG [Funk Masters] в разделе Анонсы концертов, вечеринок и прочих мероприятий
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 22.03.2009, 16:28
 2. 09.05.2008 NU:TONE, ICICLE, FUNK MASTERS @ CINEMA club, Київ
  от MaxNRG [Funk Masters] в разделе Анонсы концертов, вечеринок и прочих мероприятий
  Ответов: 2
  Последнее сообщение: 08.05.2008, 11:15
 3. 19.04.2008 ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ FUNK MASTERS @ CINEMA club, Київ
  от MaxNRG [Funk Masters] в разделе Анонсы концертов, вечеринок и прочих мероприятий
  Ответов: 1
  Последнее сообщение: 05.04.2008, 23:53
 4. 13.04.2007 ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ FUNK MASTERS (частина 1) @ Cinema, Київ
  от MaxNRG [Funk Masters] в разделе Ночные клубы
  Ответов: 2
  Последнее сообщение: 07.04.2007, 19:50
 5. 07.04.06, п'ятниця, FUNK MASTERS NIGHT @ CINEMA club, Київ
  от MaxNRG [Funk Masters] в разделе Ночные клубы
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 18.05.2006, 21:06

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения